Unibet Download

Unibet bonus

Unibet Opinie

Jeden z moich ulubionych bukmacherów UE. Rozbudowana oferta, wysokie kursy i przejrzysta platforma, to znaki rozpoznawcze firmy Unibet.

Uwaga! Bukmacher Unibet nie ma licencji Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Stawianie kuponów może zakończyć się konsekwencjami prawno-skarbowymi.

Unibet: opinie o zakładach bukmacherskich na światowym poziomie

Już wiesz, że Unibet to jeden z największych bukmacherów internetowych na świcie. Maltańskie zakłady bukmacherskie z kapitałem skandynawsko-brytyjskim. Unibet zbiera opinie już od 1997 roku.

Co z tego wynika?

Bukmacher jest obecnie częścią międzynarodowej korporacji Kindred Group – spółki notowanej na sztokholmskiej giełdzie papierów wartościowych. Jej roczne przychody sięgają 750 mln funtów brytyjskich. A więc jeśli chcesz grać bezpiecznie, trudno znaleźć lepszego bukmachera!

  Stabilny bukmacher międzynarodowy, obecny na rynku od ponad 20 lat Bogaty wybór dyscyplin, kategorii i zakładów specjalnych, Szeroka oferta zakładów na żywo Relatywnie wysokie kursy Dodatkowa oferta w formie Unibet poker i kasyna Szybkie wypłaty oraz wiele form płatności Możliwość gry w przyjaznej aplikacji mobilnej, chat live
  Brak licencji na działalność w Polsce Niski bonus dla nowych klientów Konieczność wielokrotnego obracania środkami bonusowymi Czasami długie oczekiwanie na odpowiedź Supportu Szybko nakładane niskie limity na regularnie wygrywających graczy

Unibet bonus – 100% zakład bez ryzyka do 200 PLN

Oferowany przez Unibet bonus obwarowany jest następującymi warunkami:

 • Wysokość zakładu 20-200 PLN,
 • Kurs zakładu to co najmniej 1.4,
 • W przypadku zakładu systemowego pod uwagę brana jest tylko pierwsza kolumna,
 • Jeżeli nastąpi wygrana, bonus zostaje uznany przez Unibet za wykorzystany.

Gracz obstawia wydarzenie z kursem 1.4 za 200 PLN. Potencjalna wygrana to 280 PLN. W takiej sytuacji możliwe są 2 scenariusze:

 • Zakład wygrywa – użytkownik otrzymuje na konto 280 PLN, które może w każdej chwili wypłacić. Po rozliczeniu zakładu przydzielony przez Unibet bonus jest już wykorzystany, nie można więcej z niego skorzystać.
 • Zakład przegrywa – użytkownik otrzymuje 200 PLN na konto bonusowe. Może je wypłacić dopiero po obróceniu środkami wskazaną w regulaminie ilość razy. Po rozliczeniu zakładu przydzielony przez Unibet bonus jest już wykorzystany i nie można więcej z niego skorzystać.

Obrót bonusem od Unibet

Przegrana pierwszego zakładu postawionego w ramach bonusu oznacza przyznanie użytkownikowi bonusu od Unibet w wysokości postawionego zakładu. Środki bonusowe można wypłacić, jednak dopiero po obróceniu nimi 6-krotnie.

Innymi słowy, postawiwszy maksymalny zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN, po przegranej otrzymasz na konto bonusowe 200 PLN, które będziesz mógł wypłacić po postawieniu zakładów za łączną kwotę 1200 PLN.

Zakłady muszą zostać zawarte i rozstrzygnięte w ciągu 30 dni od złożenia depozytu kwalifikującego do udziału w promocji. W przeciwnym wypadku całą kwota znajdująca się na koncie bonusowym przepadnie.

Jak otrzymać bonus?

Ażeby otrzymać bonus od Unibet, należy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę z naszego linka lub wpisz w wyszukiwarce adres pl.unibet z odpowiednim numerem.
 2. Zarejestruj się wypełniając formularz,
 3. Złóż depozyt,
 4. Obstaw zakład przedmeczowy lub live o kursie 1.4 za wybraną przez Ciebie kwotę z zakresu 20-200 PLN.

Zakładanie konta w pl Unibet

Założenie konta w Unibet Polska jest intuicyjne i zabiera co najwyżej kilka minut. Rejestracja w Unibet

Kiedy otworzysz już stronę pl Unibet, kliknij w opcję Zarejestruj się. W pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o wybór bonusu, z którego chcesz skorzystać.

Wypełnij formularz. Podaj prawdziwe dane, ponieważ w przyszłości możesz zostać poproszony o ich weryfikację.

Na zakończenie: Ustal swoje hasło. Będziesz z niego korzystał podczas logowania do konta Unibet. Teraz pozostaje Ci już tylko wybór metody płatności i złożenie depozytu.

Unibet legalny w Polsce?

Początki polegały na telefonicznym przyjmowaniu zakładów, najpierw jedynie w Wielkiej Brytanii, a z czasem również w innych krajach. Od tamtego okresu wiele się zmieniło, a konto w Unibet założyło ponad 15 milionów unikalnych użytkowników z całego świata

Pomimo, że wygłaszane na temat marki Unibet opinie polskich graczy w przeważającej części zawsze był i nadal są pozytywne, firma jak na razie nie uzyskała licencji na udostępniane zakładów sportowych w Polsce. Oznacza to, że na pytanie czy Unibet jest legalny w Polsce, należy odpowiedzieć przecząco.

Co pewien czas pojawiają się plotki dotyczące rzekomych planów przyznania Unibetowi licencji na działalność w Polsce, ostatecznie jednak, jak na razie zawsze okazywały się one nieprawdziwe.

Unibet legalny w Unii Europejskiej

Niech Was nie zwiedzie fakt, że bukmacher Unibet nie ma polskiej licencji.

Jest to legalny bukmacher w Unii Europejskiej działający na podstawie licencji wydanej przez Mata Gaming Authority.

Licencja o numerze MGA/B2C/106/2000, została wydana 1 sierpnia 2018 r. Wiele wskazuje na to, że nie uznając legalności polskiej ustawy wymierzonej w zagranicznych bukmacherów, operator wcale nie stara się o udzielenie pozwolenia na działalność w naszym kraju.

Zarząd firmy uznał, że polska ustawa antyhazardowa jest niezgodna z prawem europejskim, zatem nie ma powodu, aby się do niej stosować.

Przepisy co prawda nakazują blokadę stron nielegalnych bukmacherów, jednak nie oznacza to wcale, że Unibet nie działa. Wręcz przeciwnie…

gra u tego bukmachera wciąż jest w Polce możliwa bez ograniczeń.

Jak grać w Unibet?

Strony bukmacherów online, którzy nie otrzymali licencji na prowadzenie działalności w Polsce, są regularnie blokowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Unibet radzi sobie z tym problemem poprzez przenoszenie serwera na coraz to nowe domeny. Tym samym chcąc wejść na stronę bukmachera, należy wpisać domenę pl.unibet, a następnie dodać odpowiedni liczebnik.

Pierwsze domeny zastępcze, które dzisiaj również są na liście domen zablokowanych, to: unibet 1, unibet 2, unibet 3 i unibet 4, a po nich pojawiały się domeny z kolejnymi numerami.

Natomiast w momencie powstawania tej recenzji obowiązywała już domena unibet 16. Jeżeli Unibet nie działa, oznacza to blokadę domeny i konieczność wpisania następnego w kolejności numeru. Pamiętaj, że liczebnik należy poprzedzić myślnikiem, zatem aktualnie poprawny adres internetowy bukmachera prezentuje się następująco: pl.unibet-16.com.

Unibet oferta – zakłady bukmacherskie, poker i wiele więcej

Przeglądając polskie i zagraniczne opinie o Unibecie, dotyczące bogactwa oferty, jaką posiada ten bukmacher, przekonamy się, że w zdecydowanej większości są one bardzo pozytywne.

Firma oferuje wiele kategorii w obszarze zakładów sportowych i nie tylko, a w niektórych z nich użytkownik ma do wyboru każdego dnia nawet 1000 pozycji.

Ponadto, w ofercie firmy od kilkunastu lat znajduje się Unibet poker – platforma umożliwiają rozgrywanie gier pokerowych w najpopularniejszych formach – Cash i Tournament – oraz w wielu innych mniej standardowych wariantach. Od pewnego czasu pokerzyści mogą toczyć rozgrywki nie tylko poprzez aplikacje komputerową i na smartfon, ale również poprzez przeglądarkę internetową.

Zakłady bukmacherskie Unibet – zakres oferty wydarzeń sportowych

Oferta zakładów bukmacherskich Unibet to między innymi ponad 40 dyscyplin sportowych, a w ramach każdej z nich możliwość obstawiania wyników i zakładów specjalnych. Gracze mają możliwość przewidywania wyników meczów w licznych ligach sportów zespołowych oraz rezultatów zawodów indywidualnych.

Na tle konkurencji, operatora wyróżnia duża ilość zakładów w kategorii esports. Podstawę oferty stanowią tu mecze CS:GO oraz League of Legends. Obstawiając zakłady na żywo, w wielu przypadkach użytkownik ma możliwość obserwowania transmisji wideo z wydarzeń. Dotyczy to zarówno e-sportów, jak i sportów tradycyjnych oraz wyścigów konnych i psich.

Unibet poker i pozostała oferta pozasportowa

Rejestrując konto Unibet, zyskujesz dostęp do licznych zakładów sportowych ale również do wielu gier dodatkowych. Istotną część oferty, zwłaszcza dla Polaków, stanowi Unibet poker, gdyż jest to jeden z nielicznych spośród czołowych poker roomów, który umożliwia grę rezydentom naszego kraju.

Ponadto masz również możliwość skorzystania z kasyna oraz kasyna na żywo, w którym rozgrywkę prowadzą krupierzy obserwowani przez gracza na ekranie.

Jak złożyć depozyt w pl unibet?

Nie bez przyczyny krążące na temat na temat Unibetu opinie są zgodne w kwestii przejrzystości softu i maksymalnego uproszczenia procesów. Złożenie depozytu u operatora jest bowiem równie proste, jak założenie konta. Pieniądze, które zdecydujesz się przeznaczyć na grę, możesz wykorzystać u bukmachera w:

 • kasynie
 • grze Bingo
 • Unibet poker,

przesyłając je w czasie rzeczywistym pomiędzy subkontami. W celu złożenia depozytu kliknij wskazaną na obrazku opcję Depozyt. Następnie będziesz miał do wyboru kilka metod zasilenia konta. Obecnie bukmacher umożliwia rezydentom naszego kraju złożenie depozytu poprzez:

 • kartę płatniczą VISA i MasterCard
 • Trustly
 • ecoPayz
 • Przelew bankowy

Dla wszystkich z wymienionych opcji poza przelewem bankowym określone są minimalne i maksymalne kwoty zasilenia konta, co możesz zauważyć na poniższym obrazku:

Cashout z konta

Tak renomowani bukmacherzy jak Unibet dbają o opinie, przez co wydaje się, że wypłata środków powinna być w tym przypadku szybka i bezproblemowa. Jak jest w rzeczywistości Unibet realizuje wypłaty środków swoich użytkowników?

 • Przeważnie transakcje realizowane są wciągu 24 godzin od złożenia dyspozycji, co bez wątpienia jest więcej niż zadowalającym wynikiem.
 • Niemniej jednak ostateczny czas, w którym otrzymasz swoje środki zależy od metody wypłaty, którą wybierzesz.
 • Trustly i ecoPayz umożliwiają natychmiastowy przesył gotówki, natomiast na dotarcie środków na kartę lub konto bankowe być może będziesz musiał nieco zaczekać.

Unibet wypłata na konto

W kwestii metody wypłaty pieniędzy na konto masz dowolność wyboru. Ograniczoną Cię jedynie Twoje wcześniejsze decyzje odnośnie sposobu składania depozytów.

Wypłaty z Unibet można dokonać bowiem tylko drogą, którą była już wykorzystana w celu zasilenia konta.

Zatem jeśli dotychczas nie korzystałeś np. z Trustly, nie będziesz mógł wypłacić przez nie pieniędzy, zanim nie złożysz depozytu tym właśnie sposobem. Co więcej, jeśli wykorzystałeś którąś z metod depozytu, jednak nie wypłacałeś jeszcze środków tą drogą, dany sposób transferu gotówki będziesz musiał zastosować w pierwszej kolejności.

Tłumaczmy to na przykładzie↓

Wpłata depozytu w Unibet krok po kroku

 1. Krok 2. użytkownicy mogą wykonać transakcję używając tradycyjnego przelewy bankowego lub wpłacając kartą kredytową/debetową. Unibet proponuje również użycie pośredników transakcji jakimi są dobrze znane firmy zajmujące się przelewami natychmiastowymi: Ecopayz oraz Trustly. Unibet nie pobiera dodatkowych opłat za wpłaty/wypłaty.

Weryfikacja w Unibet Polska

Pomimo że w Polsce podstawowa domena Unibetu nie działa ze względu na restrykcje prawne, działania firmy są zatwierdzone przez Unie Europejską oraz kilkadziesiąt krajów w innych częściach świata. Bukmacher bierze udział w programach przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy oraz dokłada wszelkich starań, aby cieszyć się maksymalnym zaufaniem ze strony polityków, jak i użytkowników.

Dlatego też użytkownicy Unibetu Polska poddawani są weryfikacji w celu potwierdzenia ich tożsamości, co ma zapobiegać próbom łamania prawa.

Na czym polega weryfikacja tożsamości?

W przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów, Unibet nie zawsze przeprowadza weryfikację użytkownika. Przeważnie jednak klient jest proszony o potwierdzenie swojej tożsamości przy zlecaniu wypłaty środków.

Sporadycznie zdarza się to wcześniej. Co pewien czas konta losowo wybranych użytkowników są blokowane do momentu przeprowadzenia weryfikacji.

Różne opinie o zabezpieczeniach w Unibet

Na temat tego typu postępowania przez Unibet opinie użytkowników są podzielone. Część z nich uważa, że jest to zbędne sprawianie kłopotu graczom, inni natomiast doceniają skrupulatność w trosce o uczciwość gier oraz transparentność działania firmy.

Niemniej problemu z nagłą blokadą konta można bardzo łatwo uniknąć, a mianowicie poprzez wykonanie weryfikacji z własnej inicjatywy, zaraz po rejestracji.. Weryfikacja tożsamości użytkownika polega na analizie przesłanych przez niego dokumentów, którymi są:

 • zdjęcia obu stron dowodu tożsamości(dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)
 • kopia dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania(wyciąg z rachunku bankowego, rachunek za media, jakikolwiek dokument wydany przez Urząd Miasta)

Unibet jako jeden z liderów oferty live

Użytkownicy Unibetu mogą liczyć na wyjątkowo obszerną ofertę zakładów na żywo dostępnych przez całą dobę. W zakładce Na żywo znajdziesz wydarzenia popularne i egzotyczne. Obstawiając zakłady na żywo, w wielu przypadkach użytkownik ma możliwość obserwowania transmisji wideo z wydarzeń. Dotyczy to zarówno e-sportów, jak i sportów tradycyjnych oraz wyścigów konnych i psich.

Bukmacher dla początkujących czy zaawansowanych?

Z oferty Unibetu z powodzeniem mogą korzystać gracze początkujący, jak i profesjonalni. Jednak, dla kogo będzie to korzystniejsze? Sprawdź, dlaczego Unibet to odpowiedni bukmacher dla początkującego, a dlaczego dla zaawansowanego gracza.

Zalety dla graczy rekreacyjnych Zalety dla graczy zaawansowanych
Przyjazny interfejs Bogata oferta
Prawna i przejrzysta aplikacja mobilna Wysokie kursy nieobciążone podatkiem
Szybkie wpłaty i wypłaty Dostęp do szczegółowych statystyk
Dużo relacji wideo i graficznych
Wiele gier poza sportowych

Oczywiście zaróno gracze rekreacyjni jak i profesjonalni muszą również zmagać się z pewnymi niedoskonałościami Unibetu:

Wady dla graczy rekreacyjnych Wady dla graczy profesjonalnych
Niski bonus Limity nakładane na wygrywających graczy
Trudne do spełnienia warunki uwolnienia bonusu

Unibet mobilny

Z usług Unibetu możesz korzysta na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android, pobierając wcześniej aplikację ze strony bukmachera. Ze względu na politykę firmy obecnie Sklep Google nie umożliwia pobrania aplikacji Unibetu, dlatego otworzenie zakładki Aplikacje na stronie brokera to jedyny sposób na rozpoczęcie mobilnej przygody z zakładami sportowymi. Decydując się na ten krok, zyskujesz dostęp do:

 • zakładów przedmeczowych i live
 • kilkudziesięciu tysięcy transmisji na żywo w ciągu roku
 • możliwości dokonywania wpłat i wykład
 • obszernych statystyk
 • zakładów pojedynczych i systemowych
 • i wielu innych opcji, które warto poznać

Oprócz aplikacji do zakładów sportowych, Unibet przygotował również dwie oddzielne aplikacje na Androida – Unibet Kasyno i Unibet Poker.

Unibet – opinie dotyczące kursów

W kwestii kursów oferowanych przez Unibet opinie klientów świadczą o ich zadowalającym poziomie. Na rynku działają co prawda bukmacherzy oferujący korzystniejsze przeliczenia, jednak Unibet plasuje się w czołówce.

Warto zaznaczyć, że niektórzy polscy bukmacherzy posiadający licencję oferują nieco wyższe kursy, jednak pobierają 12% podatku, co ostatecznie czyni grę u nich mniej opłacalną niż w Unibecie.

Statystyki dostępne u bukmachera

Na docenienie zasługuje z pewnością rozwój, jakiemu wciąć poddawany jest Unibet. Czy to po unibet 3 nadchodził unibet 4, czy też po domenie nr 5, pojawiał się 6, czy później unibet 11, 12 itd., niemal za każdym razem zauważalne były pewne zmiany. Jednym z istotnych udoskonaleń oferty Unibetu, które pojawiło się już jakiś czas temu, było wprowadzenie statystyk.

Użytkownik ma dziś możliwość skorzystania z bogatych i wciąż jeszcze wzbogacanych statystyk dotyczących różnych dyscyplinach sportowych. Tabele, wyniki i porównania udostępniane przez Unibet z pewnością stanowią istotne wsparcie podczas typowania wyników.

Unibet Polska: część większej firmy

Działający w naszym kraju Unibet Polska odpowiada za istotną część zarobków firmy, dzięki dużej popularności wśród polskich graczy, doceniających m.in. bogatą ofertę i wysokie kursy bukmachera.

Pomimo zamieszania związanego ze zmianami w polskim prawie oraz plotkami, że Unibet nie działa, zapewniamy, że Polscy gracze wciąż rejestrują nowe konta, cieszą się grą i bezproblemowo wypłacają wygrane pieniądze.

Unibet – opinie graczy

W temacie Unibetu opinie dominujące to takie, które doceniają bukmachera za brak nieuczciwych rozwiązań, tak często spotykanych w branży. Firma nie stwarza problemów podczas wypłat, ani nie zawiesza kont użytkowników be przyczyny i ostrzeżeni.

Oferta zakładów przedmeczowych oraz live zaliczana jest do najlepszych na rynku, podobnie jak kursy, które jednak pozostają odrobinę w tyle za najkorzystniejszymi propozycjami.

Niewątpliwie bukmacher stracił część polskich klientów po wprowadzeniu restrykcyjnej ustawy regulującej kwestię internetowych zakładów bukmacherskich, jednak pomijając tę kwestię, bez wątpienia Unibet zasługuje na podium, jeśli chodzi o stosunek opinii pozytywnych do negatywnych.

Unibet: opinie graczy o liderze światowej bukmacherki.

Z pewnością skandynawsko-brytyjski bukmacher z maltańską licencją spełni oczekiwania każdego gracza rekreacyjnego. Dobre opinie o Unibet zakładach bukmacherskich mają przede wszystkim Ci, którzy szukają dobrej zabawy.

Czy polecamy Unibet?

Znajdziesz tutaj bogatą ofertę, wiele zakładów live, transmisje na żywo, szczegółowe relacje graficzne z wydarzeń sportowych. Jak również urozmaicenie w postaci licznych gier kasynowych oraz pokera.

Ze względu na wymienione zalety, również profesjonalni gracze z powodzeniem mogą skorzystać z usług Unibetu, jednak niskie limity nakładane po krótkim czasie stanowią dla nich poważne ograniczenie.

Unibet online

Like this post? Please share to your friends: