Totolotek Jak Zagrac Za Bonus

Totolotek bonus

Na czym polega zakład bez remisu (DNB)

W zakładach bukmacherskich możesz obstawić zakład bez remisu (ang. DNB – draw no bet). Jest to bardzo popularna metoda obstawiania zakładów sportowych w Polsce. Na czym polega zakład bez remisu, jakie są jego korzyści, a jakie wady przedstawię w tym artykule.

Zakład bez remisu zwiększa bezpieczeństwo, jednocześnie obniżając nieco kurs naszego typowania. Zakład bez remisu polega na tym, że obstawiamy zwycięstwo wybranej drużyny, a w przypadku remisu – cała stawka zostanie nam zwrócona.

Dzięki zakładowi bez remisu zyskujemy zatem :

  • pełną wygraną kiedy poprawnie wskażemy zwycięzce meczu,
  • zwrot całej stawki kiedy będzie remis.

Tym samym zakład bez remisu zapewnia nam większe bezpieczeństwo, bo jeśli wskazana przez nas drużyna nie wygra, ale będzie remis to stawka zostanie nam zwrócona.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na www.sts.pl

Czym różni się zakład bez remisu od podwójnej szansy

Podwójna szansa to zakład, w którym wygrywamy kiedy albo wskazana przez nas drużyna wygra, albo będzie remis (zakład 1X lub X2) lub też nie będzie remisu (jeśli gramy 12).

Tymczasem zakład bez remisu zapewnia wygraną tylko wtedy kiedy poprawnie wskażemy zwycięzce, a gdy będzie remis to otrzymamy stawkę z powrotem.

Kiedy najlepiej grać zakład bez remisu

Moim zdaniem najlepiej grać zaklad bez remisu kiedy przewidujemy niespodziankę a kiedy chcemy się zabezpieczyć na wypadek ewentualnego remisu.

Nie opłaca się natomiast grać zakładu bez remisu kiedy obstawiamy wygraną faworyta, bo i tak już mały kurs spadłby do nieopłacalnie niskich wartości.

Różnice kursu w zakładzie bez remisu

Dla przykładu rozgrywany jeszcze niedawno bardzo ciekawy mecz Ligi Mistrzów Bayern Monachium – Juventus Turyn miał następujące kursy :

Bayern Monachium Remis Juventus Turyn
Zwykły zakład 1.4 5.0 9.0
Zakład bez remisu 1.13 Zwrot stawki 7.5
Podwójna szansa 1.1 3.25

Widać, że różnice kursu są znaczne, spadają kiedy nie stawiamy zwykłego zakładu, a decydujemy się na zakład bez remisu. Widać również gołym okiem, że zakład bez remisu posiada znacznie wyższy kurs (najlepiej widać to na przykładzie Juventusu) niż zakład na podwójną szansę.

Totolotek online

Możesz także polubić Totolotek Jak Zagrac Za Bonus szukam:

  • Totolotek Cashback
  • Zakłady Sportowe Totolotek
  • Totolotek Oferta
  • Wyniki Totolotek Sobota
  • Www Totolotek Sprawdz Kupon
  • Totolotek Ekstraklasa
  • Totolotek Wyniki Keno

Like this post? Please share to your friends: