Totolotek Pobierz

Totolotek bonus

Jaki jest najlepszy bukmacher online

NAJLEPSZY BUKMACHER

STYCZEŃ 2021

Na polskim rynku bukmacherskim online następują na tyle dynamiczne zmiany, że postanowiliśmy stworzyć kategorię, w której będziemy wybierali najlepszego bukmachera miesiąca, który naszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Zwracamy uwagę na dostępne bonusy i promocje, kursy, warunki obrotu, zakłady na żywo czy aplikację mobilną, ale też nowatorskie rozwiązania i ciekawe pomysły. Oczywiście przy wyborze bierzemy pod uwagę jedynie legalne firmy bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie online po zmianie ustawy

Spółki oferujące zakłady wzajemne złapały wiatr w żagle po zmianach w ustawie hazardowej (1 kwietnia 2017r.) i praktycznie z każdym kolejnym rokiem i miesiącem otrzymujemy ulepszone produkty. Do tej pory licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich online w naszym kraju otrzymało już 17 podmiotów. Nie wszystkie zaoferowały swój produkt, jednak większość jest dostępna dla graczy. Mowa tu o zakładach Fortuna, STS, forBET, LVBET, Betclic, TOTALbet, PZBUK, eWinner, Totolotek, Etoto, Noblebet, Betfan, Superbet, BetX i Traf.

Bonusy i promocje

Jakimi bonusami charakteryzują się legalne zakłady bukmacherskie online? Niektórzy operatorzy skupiają się na bonusach powitalnych, co rusz zmieniając warunki na bardziej korzystne dla gracza, inni stawiają na promocje tymczasowe. Wielkość promocji, rodzaj bonusów zależy nie tylko od pozycji na rynku, ale również od przynależności do większych grup bukmacherskich oraz od otwartości na nowości bukmacherskie. Nie jest wielką tajemnicą, że trendy na rynku zakładów bukmacherskich wyznaczają firmy działające na rynkach Europy Zachodniej, a w szczególności w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Włoch gdzie obstawianie meczów jest zakorzenione w kulturze. Na tym tle na polskim rynku można zauważyć, że najkrócej działający bukmacherzy śledzą aktualności w wyżej wymienionych krajach i starają się przedstawiać podobną ofertę polskim graczom. W kolejnej części opiszemy jaki bukmacher zwraca uwagę na promocje związane z wielkimi wydarzeniami sportowymi, u jakiego promowani się gracze długoterminowi, u jakiego można otrzymać bonusy bez depozytu lub zakłady bez ryzyka. Wyróżniliśmy kilka podmiotów, które naszym zdaniem mają najlepsze bonusy.

Fortuna zakład bez ryzyka 215 zł + 20 zł bez depozytu i 2000 zł od wpłaty

Fortuna pod względem promocji jest stosunkowo przewidywalnym bukmacherem i nie wprowadza wielu innowacji. Zespół tego bukmachera proponuje najczęściej bonusy od depozytu. Powiadomienia, o dostępnych promocjach dostaniesz najczęściej wraz z mailem od Fortuny. Przy okazji ważniejszych wydarzeń możesz być jedną z osób uprawnionych do odbioru promocji. Warto wiedzieć, że bukmacher monitoruje ruch swoich graczy i osoby, które rzadko odwiedzają stronę również mogą liczyć na specjalne promocje. Z kolei stali gracze premiowani są w ramach Mistrzostw Typerów i przede wszystkim Fortuna Klub Plus. W ramach programu lojalnościowego otrzymasz: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, wyższe kursy oraz licytacje nagród. Za otwarcie konta z kodem bonusowym, otrzymasz wyższy od standardowego zakład bez ryzyka w wysokości 215 zł, 20 zł bez depozytu na start oraz bonus do 2000 zł od pierwszego depozytu (więcej o ofercie z kodem piszemy w tym miejscu).

Bonus 1200 zł, 25 zł bez depozytu + 35 zł bez ryzyka w STS

STS to nie tylko najbardziej rozpoznawalna marka na rynku zakładów wzajemnych, ale też bukmacher ze znakomitą ofertą dla graczy. Na start otrzymamy od tego legalnego buka 25 zł bez depozytu, a więc bonus bez konieczności wpłacania pieniędzy. Dodatkowo gracz rejestrujący się z naszym kodem otrzyma możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka, jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki do 35 zł. Jest to jednak oferta dostępna wyłącznie z naszym kodem promocyjnym STS. Standardowo przysługuje tylko 20 zł. Jeśli chcesz dokonać depozytu tu również czeka na Ciebie bonus w postaci 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł. Jak widać pakiet startowy jest całkiem pokaźny. Poza promocją powitalną bukmacher regularnie wprowadza oferty na ważne wydarzenia sportowe, także z podwyższonymi kursami oraz nagradza bonusami graczy, którzy stawiają zakłady na e-sporty, sporty wirtualne i BetGames. Stali bywalcy mogą z kolei liczyć na specjalne promocje i nagrody w ramach Strefy VIP.

Betclic z cashbackiem 550 PLN

Betclic lubimy przede wszystkim za bonus powitalny i wysokie kursy. Bukmacher ten ma obecnie najwyższy cashout na rynku. Dokonując depozytu i stawiając pierwszy zakład nawet do 500 zł nic nie tracisz, bowiem w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki. Jeśli jednak Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeśli podczas rejestracji użyjesz w formularzu naszego kodu promocyjnego otrzymasz dodatkowo 50 zł cashback, czyli w sumie będziesz miał dostęp do zakładu bez ryzyka aż do 550 zł. Betclic ma także ciekawą promocję na kupony AKO. Dzięki Multi+ można zwiększyć wygraną nawet o 50%. Wystarczy postawić 6 zakładów na jednym kuponie, aby zwrócił się nam obowiązkowy podatek od zakładów. Z kolei przy 13 i więcej zakładach jest to wspomniane 50% ekstra. Bukmacher jest znany także z wysokich kursów. Co więcej, oprócz standardowej oferty w ramach promocji Boost, powiększa kursy na ważne wydarzenia. Dzięki temu obstawianie w Betclicu staje się jeszcze bardziej korzystne. U bukmachera znajdziemy też tymczasowe oferty na mecze piłkarskie czy rozgrywki polskich siatkarzy, których to bukmacher jest oficjalnym sponsorem.

Bonus do 660 zł i custom bet w eWinner

eWinner podszedł do oferty powitalnej nieco inaczej niż jego koledzy. Również ma w ofercie pakiet powitalny, jednak pierwszy bonus to tzw. cashback, czyli zakład bez ryzyka. Wpłacając pierwszy depozyt i przegrywając, można otrzymać zwrot stawki do 160 zł. Jest to jednak możliwe tylko z naszym kodem. Co ważne, otrzymany zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe gracza. Nie jest wymagany obrót i można od razu wypłacić bonus. Oprócz pierwszego bonusu, bukmacher oferuje także bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł. eWinner ma ciekawy pakiet powitalny, ale to co wyróżnia go na tle konkurencji to zakłady custom bet, czyli możliwość postawienia kuponu, który samemu się stworzy. Oczywiście musi on przejść akceptację bukmachera, który też wyznaczy określone kursy na zdarzenie. Jednak jest to bardzo ciekawy i atrakcyjny pomysł, z którego korzysta coraz więcej graczy.

300 PLN extra w forBET – Bonus do 2500 PLN od wpłaty

Domeną forBET’u są promocje długookresowe. Dotyczy to nie tylko promocji tymczasowych, ale i oferty powitalnej. Otóż bonus na start nie kończy się wraz z pierwszym depozytem. W forBET otrzymasz pełny pakiet powitalny 2200 zł – za pierwszy depozyt 100% od wpłaty do 2000 zł, za drugi depozyt MaxiZysk aż do 200 zł. Nowi użytkownicy oprócz standardowego bonusu do 2200 PLN, mogą otrzymać dodatkowy darmowy zakład 100 zł do pierwszej wpłaty i pierwszy zakład bez ryzyka 200 zł. To wszystko za sprawą kodu promocyjnego FORBETVIP, o którym piszemy w tym miejscu. Oczywiście to nie jedyne promocje jakie dostępne są u tego bukmachera. Flagowym produktem jest powiększanie zwycięskich kuponów AKO o 14% oraz cashback za nietrafiony zakład. Na ważne wydarzenia przygotowywane są specjalne akcje, ale nie stanowią one głównej części oferty bonusowej.

Wysoki darmowy bonus na start i promocje specjalne w LVBET

LV BET każdej większej imprezie poświęca osobną ofertę i pod tym względem mocno przypomina zagranicznych bukmacherów, którzy nie boją się zaskakiwać swoich graczy ciekawymi zakładami. Przy wielu ważnych wydarzeniach ostatnich miesięcy LVBET wychodził z niestandardowym zakładem. Z ciekawszych historycznych bonusów, o których warto wspomnieć były: dostęp do KSW live stream, powiększenie wygranych za miniumum dwie bramki Roberta Lewandowskiego, turniej dla osób obstawiających French Open, zwrot za rzuty karne w Lidze Europy. Jak widzicie zespół LV BET stara się, żeby dostępne promocje wybiegały poza przyjęty standard, a dzięki temu gra u tego bukmachera może stać się ciekawa. Dodatkowym plusem jest to, że każda z tych promocji jest wyeksponowana na stronie i zazwyczaj poświęcona jest jej osobna grafika co powoduje, że ciężko przeoczyć aktualizacje. Pozostałe profity uzyskujesz za rejestrację nowego konta. Aktualnie w ofercie bukmachera znajduje się bonus od depozytów o równowartości 3000 zł oraz freebet 20 zł, a także cashback 333 zł, darmowy bonus 50 zł dla posiadaczy karnetów na mecze i 20 zł na sporty wirtualne. Więcej informacji o tym czego wymaga i co oferuje LVBET przy rejestracji znajdziesz w naszym artykule, do którego przejdziesz klikając tutaj.

25 zł bez depozytu w Totolotku i bonus 500 zł od wpłaty

Bukmacher ten oferuje ciekawą promocję powitalną. W ramach pierwszego depozytu możesz zgarnąć 500 zł i 49 zł bonusu od mobile. Totolotek ma także aktywny kod promocyjny LEGALNI25, dzięki któremu aktywujesz ekskluzywny bonus na start, czyli freebet 25 zł bez depozytu. Otrzymasz go po przejściu przez nasz link, pełnej rejestracji i wpisaniu kodu w polu bonus.card (proces rejestracji z kodem opisujemy w osobnym miejscu). Do tego w Totolotku codziennie czeka na Ciebie bonus, a to za sprawą klubu gracza Bet Club. Ekipa tego bukmachera przyznaje punkty, za każdy zakład. A punkty można wymieniać na nagrody i darmowe bonusy. Kolejna ważna promocja to gra bez podatku w ofercie King Size, w której Totolotek powiększa wygrane o 66% w zakładach AKO. Jeśli chcesz sprawdzić obowiązujący bonus musisz wejść w zakładkę bonusy.

Najlepsze Oferty Bukmacherskie – Grudzień 2021

Poniżej prezentujemy tabelę wszystkich legalnych bukmacherów z ich bonusami powitalnymi oraz dodatkowymi benefitami, które można zgarnąć z naszymi kodami promocyjnymi.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Grudzień 2021

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinner standardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 549 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbet standardowa oferta 5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 3423 PLN Zobacz kod
Superbet standardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
Etoto standardowa oferta 200 PLN Zobacz kod
BETFAN standardowa oferta 3100 PLN Zobacz kod
NobleBet standardowa oferta 2021 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod

Kursy bukmacherskie

Jaki jest najlepszy bukmacher jeśli chodzi o kursy? To zależy od dyscypliny czy ligi, jaką chcemy typować. Np. w przypadku piłki nożnej przoduje forBET, Betclic, Fortuna i TOTALbet, którzy mają najniższe marże m. in. na Bundesligę, Ekstraklasę, Premier League czy La Ligę. Jeśli chodzi o siatkówkę i tenisa to bardzo fajne kursy ma Betclic, który swoją drogą posiada bardzo rozwiniętą ofertę na siatkówkę. W przypadku koszykówki, boku i MMA zdecydowanie najniższe marże nakłada bukmacher STS. Jak więc widać, wysokość kursów zależy od wielu czynników, nie mały wpływ mają np. oferty na grę bez podatku, czyli procent wygranej dołożony do zwycięskiego kuponu. Najlepszą ofertę posiada Totolotek, który oferuje aż 66% do wygranych kuponów AKO. Warto jednak wspomnieć o naszych nagrodach bukmacherskich. Już drugi rok z rzędu nagrodę za najlepsze kursy (za rok 2018 i 2021) otrzymał bukmacher forBET.

Zakłady live

Również nagroda za najlepsze zakłady live powędrowała do tego samego bukmachera drugi rok z rzędu. Mowa o STS. To najlepszy bukmacher internetowy jeśli chodzi o zakłady na żywo – ponad 200 wydarzeń każdego dnia, rozbudowane statystyki, wiele rynków zdarzeń oraz profesjonalne transmisje live. Równie atrakcyjnie prezentuje się oferta zakładów na żywo bukmachera Fortuna, u którego znajdziemy podobne dyscypliny i rynki zdarzeń. Bardzo fajną opcją jest także multiview, czyli możliwość oglądania kilku transmisji na raz. Do bukmacherów z ciekawymi zakładami live należy zaliczyć także Totolotka, Betclic i forBET.

Aplikacja mobilna

To dziedzina, która jest najbardziej zmienna, dlatego też regularnie testujemy jakość i sprawność wszystkich aplikacji bukmacherskich. Wszelkie nowości i poprawę funkcjonalności skrupulatnie odnotowujemy, a bukmacherzy, którzy dbają o graczy mobilnych nie raz zostali wybrani bukmacherami miesiąca. Na co zwracamy uwagę? Na łatwość rejestracji i stawiania kuponu, na szybkość płatności, dodatkowe funkcje, ułatwiające poruszanie się po apce – powiadomienia push, match tracker itp.

Nowatorskie podejście

Przy wyborze bukmachera miesiąca kierujemy się także nowatorskim podejściem do zakładów i udogodnieniami dla graczy. Takim przykładem jest np. eWinner, który jako jedyny posiada custom bet, czyli zakłady, które samemu można tworzyć, a następnie obstawić. Z kolei forBET i TOTALBbet praktycznie w tym samym czasie wprowadzili do oferty Golden Race, czyli zakłady na sporty wirtualne z wideo z prawdziwych wydarzeń. Fortuna dba przede wszystkim o jakość swojej oferty powitalnej i regularnie dostosowuje ją do potrzeb graczy. Obecnie ma najlepsze warunki obrotowe. Jeśli chodzi o nowatorstwo to przoduje w nim bukmacher STS, który jako pierwszy wprowadził do oferty m. in. Sporty Alternatywne, zakłady na wyścigi konne czy zakłady live na e-sport. Zatem najlepszy bukmacher online musi wykazać się czymś wyjątkowym, co wyróżni go spośród innych.

Totolotek online

Gdzie jeszcze go znaleźć Totolotek Pobierz szukam:

  • Www Totolotek Pl Zakłady Bukmacherskie Oferta
  • Totolotek Bonus 25
  • Mtotolotek
  • Totolotek Licencja
  • Totolotek Bet
  • Totolotek Lublin

Like this post? Please share to your friends: