Totolotek Wyniki Z Dzisiaj

Totolotek bonus

Zasady bezpiecznej gry według Totolotka

Kto z nas nie obstawiał meczu polskiej reprezentacji czy nie postawił na ulubionego zawodnika? Zakłady bukmacherskie to z jednej strony świetna zabawa, ale z drugiej rozrywka, która może uzależniać.

Według raportu CBOS tylko 2% graczy przyznaje, że ma problem z hazardem. Potwierdza to badanie przeprowadzone przez firmę IQS (na zlecenie Totolotka), które wskazuje, że zaledwie 10% Polaków obstawiając zdarzenia sportowe przeznacza na to więcej niż 100 zł. Większość, bo aż 65% graczy wydaje nie więcej niż 29 zł.

Jak widać nie są to duże liczby. Nie znaczy to jednak, że można przejść koło tych danych obojętnie. Sporo graczy zmaga się z uzależnieniem od hazardu, a aby go uniknąć nie wolno zwlekać, gdy widzimy, że pojawiły się u nas niepokojące symptomy.

Totolotek przygotował zestaw zasad dotyczących odpowiedzialnej gry. Przestrzeganie ich to klucz do bezpiecznej i zarazem emocjonującej gry.

Graj legalnie w zakłady sportowe

Głównym powodem, dla których warto korzystać z gry u legalnych bukmacherów. Po pierwsze gra na nielegalnych stronach jest zabroniona i podlega karze finansowej. Co prawda strony, które nie posiadają polskiej licencji są zablokowane dla użytkowników w naszym kraju, jednak są sposoby, aby obejść prawo. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Po pierwsze możesz słono zapłacić, a po drugie łatwo się uzależnić, gdyż strony takie nie stosują zasad odpowiedzialnej gry.

Korzystaj z limitów

Limity na grę, zawieszenie konta na jakiś okres czy ustalenie budżetu to sposoby na walkę z uzależnieniem od hazardu. Stosują ją legalne zakłady bukmacherskie, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo uzależnienia swoich graczy. Jeżeli więc spędzasz za dużo czasu obstawiając coraz to nowe mecze i dyscypliny sam możesz nałożyć na siebie ograniczenia.

Graj rozważnie

W kasynie w dużej mierze liczy się szczęście. W zakładach wzajemnych szczęście nie odgrywa jednak kluczowej roli. Ważne jest zrozumienie zasad gry. Najlepiej obstawiać sporty, na których się znamy. Jeżeli nie mamy pojęcia o zasadach gry w hokeja to lepiej pozostać przy piłce nożnej. Dzięki temu możemy przyjąć jakąś strategię, a nie obstawiać na chybił-trafił.

Gra to nie praca

Choć nie jeden gracz wzbogacił się dzięki celnemu obstawieniu kuponu, to szansa na to, że jednym trafieniem będziemy spali na pieniądzach do końca życia jest raczej znikoma. Niestety łatwiej jest przegrać niż wygrać. Nie można więc traktować gry jako źródła dochodu albo szansy na szybki zarobek. Obstawianie do nie praca, a jedynie rozrywka.

Ustal kwotę na grę

Wspominaliśmy już wcześniej o możliwości ustalenia budżetu na grę. To świetny pomysł, zwłaszcza gdy czujesz, że wydajesz na obstawianie o wiele więcej pieniędzy niż powinieneś. Gdy dochodzi do tego, że musisz kłamać na co je wydałeś albo pożyczać je od znajomych powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Jeżeli nie masz pieniędzy na grę, po prostu nie graj. Poczekaj, gdy Twoja sytuacja finansowa się unormuje.

Czas to pieniądz

Totolotek nie zachęca do długiej gry. Wręcz przeciwnie – znajdziesz u tego bukmachera m. in. licznik czasu, dzięki czemu możesz kontrolować czas spędzony na stronie. Nałóż sobie limit i trzymaj się go!

Korzystaj z pomocy

Osoby uzależnione często wstydzą się lub boją prosić o pomoc. Jeżeli czujesz, że masz problem rozwiąż na początek anonimowy test, dzięki któremu dowiesz się na ile jest on poważny.

Możesz też skontaktować się z legalnym bukmacherem, który szkoli swoich pracowników pod kątem uzależnienia od hazardu. Na stronie takiego bukmachera znajdziesz też wszelkie materiały i telefony, gdzie możesz zgłosić się o pomoc. Jednym z nich Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, który jest czynny 7 dni w tygodniu w godz. 17-22. Numer tel.: 801 889 880.

Odpowiedzialna gra z Totolotkiem

Warto dodać, że Totolotek kilka tygodni temu pomyślnie przeszedł audyt The European Lotteries – organizacji, która prowadzi kontrolę przestrzegania zasad odpowiedzialnej gry. Tym samym jako jedyny w Polsce bukmacher może pochwalić się Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry. Wszystkie powyższe zasady są więc przestrzegane przez spółkę Totolotek.

Totolotek online

:

  • Totolotek Kartuzy
  • Totolotek Ostatnie Losowanie
  • Totolotek Duży Wyniki
  • Cw Totolotek Mix Oferta
  • Lotto Totolotek
  • Totomix Totolotek
  • Totolotek Gram Grubo

Like this post? Please share to your friends: