Bukmacher Betclic

Betclic login

Betclic opinie 2021 – Obstawiamy! + komentarze graczy

Obstawiamy Opinie Betclic opinie 2021 – Obstawiamy! + komentarze graczy

Kod promocyjny OBSTAWPL

Zakład bez ryzyka

No to lecimy – Betclic opinie 2021, czyli recenzja bukmachera od Obstawiamy oraz komentarze naszych graczy! Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego o Betclicu i opiniach na jego temat. Tego bukmachera teoretycznie nikomu nie trzeba przedstawiać, ale my to mimo wszystko zrobimy.

Betclic to międzynarodowy brand, który polskim graczom znany jest już od samych początków zakładów online. Wówczas bukmacher działał w naszym kraju bez licencji tj. na licencji maltańskiej. Wtedy firma także cieszyła się sporą popularnością i pozytywnymi opiniami.

Betclic opinie 2021 są bardzo pochlebne – wydaje się, że marka stanęła na wysokości zadania po powrocie, a lista bukmacherów w Polsce powiększyła się.

Betclic ma ciekawą szatę graficzną, a szczególnie dobra jest aplikacja mobilna. Poza tym mega wrażenie robi zakład bez ryzyka na start

– powiedział jeden z graczy.

Betclic opinie o bonusie

Bonus powitalny Betclic to zakład bez ryzyka ze zwrotem nawet do 550zł! Oferta jest ekskluzywna i dostępna tylko z naszym kodem promocyjnym: OBSTAWPL – standardowo otrzymuje się 500zł zwrotu.

STS to największy bukmacher z Polski. Jest on widoczny praktycznie w całym kraju, głównie dzięki promocji poprzez sport. W STS wyróżnić można bonus powitalny, a także masę różnych promocji, którymi bukmacher zachęca graczy do jak największej aktywności. Bukmacher konsekwentnie poszerza także ofertę transmisji wideo.

Betclic bonus 550zł

W dłuższym tłumaczeniu bonus Betclica polega na tym, że jeśli pierwszy obstawiony kupon okaże się nietrafiony (przegrany) to bukmacher zwraca nam stawkę. Jest ona pomniejszona o 12% podatek od gier.

Jeśli chcemy wykorzystać maksymalny bonus, tj. 550zł, to powinniśmy obstawić pierwszy kupon za 625zł. Wtedy pomimo odjętego podatku dostaniemy aż 550zł zwrotu, którym trzeba zagrać 8 razy, aby go wypłącić

Obracanie bonusem, czyli tak naprawdę granie za przyznane środki jest konieczne do wypłacenia zwrotu. Posługując się maksymalnym przykładem, musimy zagrać 8 razy za 550zł, aby bonus wypłacić. Każdy z naszych kuponów musi mieć kurs minimalny na poziomie 2.0.

Czy łatwo jest obrócić bonusem, jakie są opinie graczy o Betclic?

Bonus jest bardzo ciężki do obrócenia i bez znaczącego trafienia po zwrocie ciężko liczyć na wypłatę

Kluczowy jest wybór pierwszego zakładu po otrzymaniu zwrotu. Wystarczy złapać kupon z kilkoma pozycjami po kursie mniej więcej 4.0. Ryzyko duże ale jak wejdzie to bonus prawie obrócony

W tym miejscu warto się zatrzymać i wytłumaczyć pewną zależność. Otóż przedmówca zaznacza, że gdy kupon wejdzie to bonus jest prawie obrócony i ma trochę racji, ale to skrót myślowy. Do pełnej opinii o Betclic musimy jednak wytłumaczyć konkretnie, o co chodzi?

Do grania za bonus nie wliczają się kwoty wygranych, a więc na przykładzie tego gracza, jeśli trafi kupon po kursie 4.0 za np. 550zł, to otrzymuje wygraną w wysokości 1936zł. I rzeczywiście jest blisko zakończenia obracania, ponieważ jedno zagranie ma już za sobą, a kwota, którą wygrał pozwala mu na minimum trzy dodatkowe obroty. Wystarczy, że trafi choć jeden z tych trzech kuponów i będzie już niemal na mecie grania.

Betclic opinie o rejestracji

Rejestracja u bukmachera w 2021 roku to już proces zajmujący maksymalnie 5 minut. Tak samo jest w Betclic. Opinie o rejestracji u omawianego operatora są dobre i my w naszej recenzji to jak najbardziej podzielamy. Dlaczego?

Rejestracja Betclic jest uproszczona, a zatem nie musimy podawać dowodu osobistego. Jest to koniecznie do 30 dni od rejestracji bądź, gdy chcemy wypłacić środki. Warto zauważyć, że musimy jednak potwierdzić nasz wiek numerem PESEL – tak od bukmachera wymaga ustawodawca. Poza tym, to normalne, że firma musi wiedzieć, że mamy 18 lat.

Na załączonym obrazku prezentujemy wygląd strony rejestracyjnej, na której jest wyszczególniony nasz kod promocyjny oraz informacja o specjalnym bonusie. Betclic opinie w kontekście rejestracji są jak najbardziej pozytywne.

PS Trafiając na tę stronę możecie być pewni, że czeka na Was ekstra promocja.

Betclic bukmacher – legalny

Na tę informację czekało bardzo wielu graczy – Betclic jest legalnym bukmacherem! Firma dostała licencję Ministerstwa Finansów oficjalnie w 2018 roku, a do otwarcia strony internetowej www.betclic.pl dla graczy musieliśmy czekać aż do 2021 roku. Nic dziwnego – bukmacher musiał dostosować witrynę do warunków prawnych w Polsce.

Otrzymana licencja pozwoliła na nowo opiniować Betclic. Póki co nie widzimy jednak szansy na powstanie punktów stacjonarnych Betclic, to również nic niestandardowego. Bukmacher strategicznie nie podejmuje udzielania zakładów stacjonarnie.

Powrót na rynek sprawił, że o Betclic opinie znowu rozgorzały. Operator bardzo szybko wdarł się przebojem do czołówki polskich bukmacherów.

Betclic opinie o sponsoringu

Bukmacher Betclic zdecydował się na bardzo mocne wejście, z przytupem ogłosił strategię i #GramyzMistrzami!

Ten ruch zaowocował sponsoringiem siatkarskiej reprezentacji Polski, która była wtedy świeżo po zdobyciu mistrzostwa świata, Lechii Gdańsk, która była triumfatorem Pucharu Polski oraz Piasta Gliwice – ówczesnego mistrza Polski.

Zawsze doceniamy, kiedy bukmacher angażuje się w sponsorowanie polskiego sportu i tak jest i tym razem. Betclic możemy widzieć na koszulkach polskich siatkarzy, piłkarzy Lechii oraz Piasta Gliwice. To poważne organizacje, tak jak cele bukmachera!

W najnowszej historii opinii o Betclic musimy dodać, że operator stał się głównym sponsorem gal FAME MMA i od siódmej edycji tylko na Betclicu możemy obstawiać te zawody. Ruch przyniósł kolejne o Betclic opinie, tym razem również te kontrowersyjne.

Wielu graczy w swoich recenzjach twierdzi, że nie powinno się wspierać organizacji FAME MMA. Zwróćmy jednak uwagę, że ma ona ogromną popularność i Betclic jest w stanie zapłacić cenę negatywnych opinii, za tylu nowych klientów.

Betclic.pl opinie o stronie internetowej

W tej materii Betclic może się chwalić. Lata doświadczeń zebranych na rynkach zagranicznych procentuje fantastycznym ułożeniem strony internetowej i przyjaznym wyglądem. Nie spotkaliśmy jeszcze gracza, który wyrażałby negatywne opinie o Betclic w tej materii.

Na stronie głównej możemy sprawdzić najbardziej popularne zakłady, czyli takie które są najczęściej obstawiane przez graczy. Oprócz tego patrząc w górny panel bardzo szybko dostaniemy się do zakładów na żywo, gdzie nie tylko obstawimy mecze, ale również je obejrzymy. Obok zakładów live możemy sprawdzić zakładkę promocje, w której odkryjemy najnowsze bonusy dla graczy.

O Betclic.pl opinie są w 99% przypadków pozytywne. Wielu graczy strony internetowe traktuje bardzo subiektywnie, ale nawet tutaj, każdy potrafi docenić wykonanie witryny.

Betclic aplikacja mobilna

W tym aspekcie ponownie wychodzi doświadczenie międzynarodowego teamu bukmachera. Aplikacja mobilna Betclic robi wrażenie pod kątem wizualnym i szybkości działania. Jeśli chodzi o funkcjonalności to mamy w niej wszystko czego trzeba.

W Betclic mobile możemy stawiać zakłady przedmeczowe i na żywo, korzystać z najnowszych promocji, wpłacać i wypłacać środki. Dzięki aplikacji możemy też wgrać dokumenty tożsamości. Tak naprawdę, jeśli ktoś z Was rzadko już korzysta z bukmachera, to z poziomu aplikacji mobilnej Betclic załatwi wszystko. Nie musicie nawet znać strony internetowej, choć warto!

Betclic TV – obstawiaj i oglądaj mecze

Betclic TV to fantastyczna platforma, dzięki której możemy oglądać większość rozgrywek sportowych. Do hitowych lig należą Serie A, La Liga, Bundesliga, NBA czy NHL – te wszystkie zawody zobaczymy na stronie lub aplikacji Betclic.

Fani tenisa również mogą czuć się wyróżnieni ponieważ na Betclic TV obejrzą Wimbledon, US Open, Roland Garros oraz Australian Open – prawdziwa gratka! Fani koszykówki oprócz NBA zobaczą Eurocup oraz Euroligę.

Co zrobić aby móc oglądać Betclic TV?

Wystarczy mieć doładowane środki na koncie Betclic lub obstawiony co najmniej 1 zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Zasady nie są zatem wygórowane. Nie musimy płacić żadnego abonamentu, czy wpłacać dużych kwot. Wystarczy symboliczna złotówka. Opinie o Betclic w przypadku TV są bardzo dobre – my się jaramy i czasem także oglądamy spotkania u bukmachera.

Opinie o metodach płatności Betclic

Ekspresowe i bezpieczne wpłaty oraz wypłaty to już praktycznie standard u wszystkich polskich bukmacherów. W przypadku Betclic opiniach o obsłudze wpłat i wypłat podkreślimy dobre i pozytywne rozwiązania.

Wpłaty możemy realizować 24/7 za pośrednictwem Przelewy24, Kart kredytowych VISA/Mastercard, Skrilla, Paysafecard czy tradycyjnego przelewu bankowego. W ramach Przelewy24 mamy dostęp do płatności BLIK.

Wypłaty są realizowane ekspresowo na podany numer konta bankowego w danych konta. Praktycznie możemy spodziewać się swoich środków już do 2h od zlecenia wypłaty.

Betclic opinie są większości przypadków bardzo pozytywne. Od bukmachera bije międzynarodowe doświadczenie, strona internetowa jest jedną z najlepszych w Polsce, a pakiety bonusów szerokie.

Wysyp opinii o Betclic od 2021 roku jest spowodowany właśnie pozyskaniem licencji w Polsce i pełną legalnością bukmachera. Już od 2 lat możemy grać na Betclic.pl legalnie.

W naszej recenzji Betclic znajdziesz wszystkie informacje odnośnie bukmachera. Począwszy od bonusów powitalnych i procesu rejestracji, przez ocenę oferty zakładów, skończywszy na metodach wpłat i wypłat.

Za Custom Bet – zakłady na życzenie graczy

Betclic mobile

Możesz także polubić Bukmacher Betclic szukam:

  • Betclic Pobierz
  • Clickbet
  • Betclic Casino Mobile
  • Eu Betclic
  • Betclic Praca
  • Kod Promocyjny Betclic

Like this post? Please share to your friends: