Betclic En

Betclic login

Betclic metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Ambroży Dajbet | 29.12.2021

➡ Wszystko już gotowe – nowy legalny bukmacher Betclic działa i umożliwia zakładanie kont. Na powitanie możesz zgarnąć nawet 550 zł. Czytaj dalej o tym, jak dokonać u Betclic wpłaty!

Chcesz się dowiedzieć, jak działają u Betclic wypłaty i wpłaty? To przydatna wiedza, bo bukmacher uruchomił już pełnoprawną działalność i przyjmuje nowych użytkowników. Zapraszamy!

Cashback 550 PLN

ważny

Używany przez 0 użytkowników w ciągu ostatnich 7 dni

Cashback 550 PLN

ważny

Używany przez 0 użytkowników w ciągu ostatnich 7 dni

Na Betclic metody płatności to niestety coś, co można podsumować w tylko kilku słowach. Bukmacher zapewnił swoim użytkownikom te najbardziej popularne, ale trzeba przyznać, że do zapewnienia pełnowymiarowej usługi pod kątem wpłat i wypłat przydałoby się tu jeszcze co najmniej kilka dostępnych metod. Warto dokładnie przyjrzeć się, jakie formy płatności oferuje operator. W końcu bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów zawierania transakcji.

Przewodnik krok po kroku

Procedura wpłat i wypłat na Betclic jest bardzo prosta. Jednak z myślą o bezpieczeństwie swoich graczy, operator zastrzegł sobie prawo do dokładnej weryfikacji swoich potencjalnych klientów. Dokładnie tak samo będzie w serwisie Betclic.pl, który zgodnie z wymogami polskiego prawa musi sprawdzić każdego swojego użytkownika pod kątem pełnoletności.

Jak dokonać wpłaty Betclic?

 1. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się przy użyciu kodu promocyjnego Betclic
 2. Przejdź do okna wpłaty – przycisk znajdziesz w miejscu przycisku logowania
 3. Określ, ile i w jaki sposób chcesz wpłacić
 4. Zaakceptuj wpłatę
 5. Zatwierdź transakcję w systemie bankowym

Pamiętaj, że rejestrując się przy użyciu kodu promocyjnego na Betclic.com przy pierwszym depozycie możesz odebrać bonus powitalny!

Jak dokonać wypłaty Betclic?

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Przejdź do zakładki „Moje Konto”
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz otrzymać i sposób wypłaty
 4. Zatwierdź transakcję

Betclic płatności: szczegóły i możliwości

Wpłaty

Operator nie oferuje zbyt wielu metod wpłat, jednak każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Każda z metod ma swoje wymogi i ograniczenia. Szczegóły znajdują się w poniższym zestawieniu.

Metoda wpłaty Kwota minimalna i maksymalna Prowizja Czas realizacji
Karta płatnicza 30 zł – 100 tys. zł Brak Od razu
Przelewy24 1 zł – 100 tys. zł Brak Od razu
Przelew 1 zł – 100 tys. zł Brak Zwykle 24-72 godzin; max. 5 dni

Niestety póki co na polskiej wersji Betclic płatności są dużo mniej urozmaicone niż na międzynarodowej stronie. U nas jest ich wręcz dwukrotnie mniej. Mamy nadzieję, że bukmacher szybko pójdzie po rozum do głowy i rozszerzy swoją ofertę. Polacy zdecydowanie doceniliby wprowadzenie takich metod jak Skrill czy Neteller, obecnych przecież na zagranicznym serwisie tego buka.

W Polsce jest już normą, że bukmacherzy nie pobierają żadnych prowizji za płatności. Za granicą, owszem, zdarzają się takie praktyki biznesowe, także u Betclic, ale w naszym kraju serwis próbujący w ten sposób podskakiwać do użytkowników zostałby chyba wyśmiany. Możesz więc liczyć na darmowe płatności – Betclic nie pobierze żadnej opłaty, przelew będzie dla Ciebie darmowy, no chyba, że opłaty wymagać będzie od Ciebie Twój bank. Nie zapomnij tylko, że jest na Betclic bonus powitalny – przeczytaj więcej i sprawdź, co możesz dostać.

Wypłaty

Dla nikogo nie okaże się pewnie zaskoczeniem fakt, że na Betclic wypłaty dokonasz wyłącznie poprzez przelew bankowy. Jest to związane z wymaganiami stawianymi przez polskie prawo. Aby stać się licencjonowanym, legalnym bukmacherem, trzeba umożliwiać wypłacanie pieniędzy tylko na ten jeden akceptowalny sposób.

Lepiej zatroszcz się zatem o to, aby podać dane swojego konta bankowego bez żadnych literówek. Musi to też być Twoje konto – Twoje, właściciela konta Betclic – a nie mamy czy kolegi. W przeciwnym przypadku czeka Cię długa batalia z obsługą klienta Betclic. Wypłaty i metody płatności są traktowane poważnie ze względu na ustawę hazardową i jedynym wyjściem jest w stu procentach dostosować się do panującego prawa.

Obsługa Klienta

Betclic zaczął już umożliwiać klientom kontakt z konsultantami. Obecnie można zrobić to poprzez czat na żywo dostępny codziennie w godzinach 08:00 – 24:00. Oprócz tego jest także formularz kontaktowy, choć po jego użyciu trzeba się oczywiście liczyć z nieco dłuższym oczekiwaniem na odpowiedź. Przed napisaniem do obsługi klienta można jeszcze spróbować sobie pomóc dzięki FAQ, czyli najczęściej zadawanym pytaniom. Znajduje się tam porządne, podzielone na osiem kategorii kompendium wiedzy w kwestii typowych wątpliwości, na które mogą się natknąć nowi użytkownicy.

Pytania i odpowiedzi o Betclic: wypłaty i wpłaty

1. Dlaczego bukmacher wymaga przesłania skanu dokumentów przed wypłaceniem środków?

Betclic działa zgodnie z prawem o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, dlatego też weryfikacja i potwierdzenie tożsamości gracza jest konieczne i wymagane. Bukmacher musi także upewnić się, że użytkownik jest pełnoletni.

2. Jaka jest minimalna wpłata w Betclic?

Minimalna wpłata w Betclic wynosi 1 zł, jeśli korzystasz z przelewu bankowego albo metody Przelewy24, natomiast 30 zł, jeśli chcesz doładować konto kartą.

3. Czy można wpłacać środki w polskiej walucie?

Tak, obecnie Betclic to licencjonowany bukmacher, który legalnie działa w Polsce, więc cała działalność serwisu odbywa się w złotówkach.

4. Dlaczego nie mogę skorzystać z dowolnej metody wypłaty?

Dodatkowe obostrzenia wynikają z przepisów, których musi przestrzegać Betclic. Metody płatności są ściśle określone przez operatora w jego regulaminie. W Polsce niestety dozwolone jest wyłącznie przeprowadzanie wypłat na rachunek bankowy należący do właściciela konta bukmacherskiego.

5. Czy można anulować wypłatę?

Betclic nie przewiduje takiej możliwości dla swoich graczy. Jednak operator zastrzega sobie prawo do zablokowania konta gracza, zamrożenia funduszy, wstrzymanie lub anulowanie wszelkich wypłat, jeśli zajdzie taka potrzeba.

6. Czy bukmacher Betclic pobiera prowizję od transakcji?

Nie – zarówno wpłaty, jak i wypłaty są u tego buka darmowe. Zwróć tylko uwagę na to, czy Twój własny bank nie pobiera jakichś prowizji za przelewy lub płatności kartą.

Betclic mobile

:

 • M Betclic Casino
 • Betclic One
 • Betclic Logowanie
 • Zakłady bukmacherskie betclic
 • Eu Betclic
 • Betclic Kiedy W Polsce

Like this post? Please share to your friends: