Totolotek Wyniki Losowania Multi Multi

Totolotek bonus

Nowy bonus w Totolotku: 20 PLN na start + 100% do 500 zł

Nowa oferta powitalna u legalnego polskiego bukmchera Totolotek: BONUS 500 PLN + 20 PLN EXTRA!
Skorzystaj ze znakomitej oferty na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Tylko teraz załóż i zweryfikuj konto – odbierzesz bonus 20 PLN! Spodoba Ci się? Dokonaj wpłaty – zyskasz 100% bonus aż do 500 PLN!

ZAREJESTRUJ SIĘ – załóż i zweryfikuj konto gracza w kilku prostych krokach.
ODBIERZ BONUS 20 PLN – po rejestracji w sekcji “WPŁATA” wybierz opcję “KOD BONUSOWY” i wpisz kod 20NASTART.

DOKONAJ BEZPIECZNEJ WPŁATY I ODBIERZ BONUS 500 PLN Wpłać min. 20 PLN – automatycznie otrzymasz 100% bonus od pierwszej wpłaty do 500 PLN.
CHCESZ GRAĆ BEZ OGRANICZEŃ? Korzystaj z aplikacji mobilnej Totolotka i ciesz się nieograniczonym dostępem do ofert.

Bonus z oferty powitalnej przyznawane są tylko na zweryfikowane konta. Podstawą do naliczenia bonusu od wpłaty jest pierwsza wpłata dokonana po weryfikacji konta.

 • BETFAN chce zatrudnić Vukovicia i oferuje mu 50 tysięcy złotych Extra Pensji 22/09/2020
 • Nie masz jeszcze konta w Totolotku? Zarejestruj się i odbierz powitalne 20 PLN na start oraz bonus 100% aż do 500 PLN

  Regulamin promocji 20NASTART

  1. Promocja obowiązuje od 12.05.2021 od godz.12:00:00 do odwołania.
  2. Zastosowanie ma Regulamin Totolotek S.A.
  3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi gracze, którzy zarejestrowali swoje konto po uruchomieniu promocji.
  4. Aby otrzymać bonus klient musi zweryfikować swoje konto.
  5. Bonus jest księgowany na zweryfikowanym koncie po wpisaniu kodu 20NASTART w sekcji “Wpłata” w polu “Kod bonusowy”.
  6. Wpisując kod 20NASTART należy używać wielkich liter.
  7. Maksymalna kwota bonusu wynosi 20 PLN.
  8. Bonus może być wykorzystany wyłącznie w kanale online.
  9. Bonus nie podlega wypłacie.
  10. Bonus jest ważny 14 dni od momentu zaksięgowania.
  11. Bonusem należy obrócić 2 razy po kursie min. 2.00.
  12. Zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu bonusem.
  13. Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia promocji w każdej chwili bez podawania przyczyn, włącznie z takimi przyczynami jak błędy techniczne, wirusy komputerowe, manipulacje itp.
  14. Bonus oraz powiązane z nim warunki bonusu obowiązują w Polsce. Decydujące jest miejsce zamieszkania zarejestrowanego klienta.

  Regulamin promocji od pierwszej wpłaty od 12.05.2021 od godz.12:00:00

  1. Promocja obowiązuje od 12.05.2021 od godz.12:00:00.
  2. Zastosowanie ma Regulamin Totolotek S.A.
  3. W ramach promocji nowi klienci mogą skorzystać z 100% bonusu od pierwszej wpłaty online do maksymalnej kwoty bonusu wynoszącej 500 PLN.
  4. Bonus przy pierwszej wpłacie online dotyczy wszystkich rodzajów wpłat oferowanych na stronie www.totolotek.pl dokonywanych przy użyciu środków pieniężnych. Wpłaty z kodem bonusu lub innymi działaniami bonusowymi nie są objęte bonusem przy pierwszej wpłacie.
  5. Minimalna kwota wpłaty wynosi 20 PLN.
  6. Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto gracza.
  7. Bonus od pierwszej wpłaty przysługuję wyłącznie od pierwszej wpłaty środków na konto dokonanej po pozytywnej weryfikacji konta gracza. Bonus nie przysługuje za wpłaty dokonywane na niezweryfikowane konto gracza.
  8. Aby skorzystać z promocji powitalnej okres między rejestracją konta, a pierwszym depozytem nie może przekroczyć 6 miesięcy. Wpłaty dokonane po upływietego okresu nie będą uprawniać do otrzymania bonusu powitalnego.
  9. Prawo do przyznania bonusu dotyczy jednego gracza i jednego utworzonego przez niego konta. W razie podejrzenia nadużycia przyznanego prawa do bonusu, w tym podejrzenia rozporządzania lub posługiwania się przez jednego gracza kilkoma zarejestrowanymi kontami, Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i związanych z nim korzyści.
  10. Warunki bonusu:
  • Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez zawarcie zakładów. Do obrotu wliczane są jedynie kupony zawierające minimum 3 zdarzenia, przy czym kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35.
  • Jeśli gracz postawi dwa lub więcej zakładów na różne wyniki meczu w ramach tego samego zdarzenia, wówczas bonus przepada.
  • Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu bonusem.
  • Postawienie kilku zakładów na to samo zdarzenie w ramach środków bonusowych jest niedozwolone. Naruszenie tej zasady może skutkować odebraniem prawa do bonusu.
  • Warunki bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty. W przeciwnym razie bonus traci ważność.
  • Bonus zapisywany jest na koncie klienta natychmiast po dokonaniu pierwszej wpłaty w wysokości minimum 20,00 PLN.
  • Środki pieniężne i środki bonusowe są traktowane osobno (dwa oddzielne subkonta) wyświetlane w postaci wspólnego salda.
  • Przy opłacaniu stawki zakładu w pierwszej kolejności pobierane są środki z konta, na którym znajdują się środki pieniężne, a po ich wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu.
  • Zdarzenia objęte zakładami, rozstrzygnięcie wyniku, których nie nastąpi w ramach okresu ważności bonusu (tzw. zakłady długoterminowe), nie mogą być sfinansowane z przyznanego bonusu.
  • Jeżeli stawka na zakład jest wyższa od liczącej się do bonusu kwoty łącznej [pierwsza wpłata + bonus), do wykorzystania bonusu liczy się wyłącznie wkład do wysokości tej kwoty łącznej. Przykład: Wpłacasz 50 PLN i otrzymujesz 50 PLN bonusu [kwota łączna wynosi 100 PLN). Jeżeli postawisz w zakładzie 150 PLN, tylko 100 PLN będzie się liczyło jako spełniające warunki obrotu.
  • Wygrane uzyskane dzięki środkom bonusowym są zapisywane na subkoncie środków bonusowych i nie są przypisywane do konta pozostałych środków pieniężnych.

  11. Zakłady z użyciem środków bonusowych są dozwolone jedynie wówczas, gdy zostaną zachowane warunki przyznania środków bonusowych (patrz punkt 9).

  12. Przyznany bonus oraz spełnione i brakujące jeszcze warunki obrotu są dostępne do wglądu w zakładce „Bonusy zestawienie”.

  13. Wypłata bonusu dokonywana jest według uznania Totolotek S.A. Bonus nie jest przyznawany w przypadku podejrzenia nadużyć w tym m.in. podejrzenia tworzenia kont na różne dane osobowe.

  14. Bonus przy pierwszej wpłacie online nie jest udzielany w połączeniu z innymi bonusami.

  15. Jeśli któryś z powyższych warunków nie zostanie spełniony, wówczas bonus traci ważność. Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do ochrony przed wszelkimi formami nadużyć i odmowy graczom udziału w kolejnych akcjach promocyjnych w razie wystąpienia tego typu zdarzeń.

  16. Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia promocji w każdej chwili bez podawania przyczyn, włącznie z takimi przyczynami jak błędy techniczne, wirusy komputerowe, manipulacje itp.

  17. Bonus oraz powiązane z nim warunki bonusu obowiązują w Polsce. Decydujące jest miejsce zamieszkania zarejestrowanego klienta.

  Totolotek online

  Like this post? Please share to your friends: