Totolotek Wersja Mobilna

Totolotek bonus

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania na temat zakładów i firm bukmacherskich

Skrót FAQ pochodzi z języka angielskiego od Frequently Asked Questions, którego na język polski możemy przetłumaczyć jako Najczęściej Zadawane Pytania. FAQ to zebrane w jednym miejscuz często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

Totolotek obstawianie live

Najczęściej zadawane pytania o tematyce bukmacherskiej.

Odkąd sami po raz pierwszy wnieśliśmy zakład sportowy, wiemy, że tylko jasne zasady, dobra atmosfera i bezpieczeństwo gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane emocje. Jeśli zatem masz pytanie, potrzebujesz porady, wybierz jedną z opcji w naszym spisie treści bukmacherskiego FAQ

 • Co to jest bukmacherka?
  Zakłady sportowe – bukmacherskie w skrócie “bukmacherka” to przewidywanie zdarzeń i wyników sportowych za pieniądze.
 • Czy granie przez internet jest bezpieczne?
  Tak, ponieważ internetowe firmy bukmacherskie mają podobne zabezpieczenia jak banki, które świadczą usługi przez internet.
 • Jestem początkującym graczem, gdzie powinienem rozpocząć grę?
  Trudno udzielić na to jednoznacznej odpowiedzi. Naszym zdaniem najpierw należy wykonać kilka symulacji bez wpłacania pieniędzy u kilku bukmacherów, a następnie wybrać najlepszego. Na naszej stronie znajdziecie legalne firmy bukmacherskie, z którymi nie będziecie mieć problemów.
 • Czy mogę spróbować postawić próbny kupon bez wpłacania pieniędzy?
  Kiedyś wirtualne konta były popularne. Obecnie chyba żaden bukmacher tej opcji nie oferuje.
 • Czy internetowe zakłady bukmacherskie posiadają licencje na prowadzenie takiego rodzaju działalności?
  Proponowane przez nas firmy posiadają wszelakiego rodzaju zezwolenia na prowadzenie takiego typu działalności. Kilka z nich notowanych jest na liczących się giełdach papierów wartościowych.
 • Czy muszę być pełnoletni zaczynając grę w internetowym bukmacherze?
  Bezwzględnie tak. Wszędzie przed wypłatą funduszy z konta gracza trzeba wysłać skan lub fax dowodu tożsamości.
 • W jakim bukmacherze występują najlepsze promocje?
  Najlepsze promocje to takie, w których aby otrzymać gwarantowany bonus, nie trzeba go kilka razy obracać. Zazwyczaj firmy bukmacherskie zabezpieczają się koniecznością kilkukrotnego obrotu.
  Zobacz aktualne promocje bukmacherskie
 • Jaki system gry w zakładach bukmacherskich jest najlepszy?
  Mimo wielu prób i wysiłków matematyków, nie wymyślono takiego. Jednak duża wiedza sportowa w wąskim zakresie gwarantuje sukces.
  Jednym ze stosowanych systemów jest progresja, czyli przy przegranej podwajamy stawkę, ale nie polecamy takiej gry szczególnie dla początkujących graczy. Przy złym doborze zdarzeń sportowych można naprawdę wiele stracić.
 • Co to jest zakład handicap?

Zakłady Handicap mogą być szczególnie interesujące kiedy jeden z uczestników jest uważany za silniejszego. Zakład handicap zrówna uczestników i da szansę silniejszemu na lepszy kurs, a słabszemu zwiększy szansę na wygraną.
Jeżeli na przykład zakład został postawiony na Arsenal -1.5 kontra Derby +1.5 i padł wynik 3-0 następujące zasady znajdują zastosowanie: Zakłady na Arsenal będą wypłacane; chociaż Arsenalowi odjęto bramki na początku, on wciąż uznawany jest za wygranego, ponieważ 3 minus 1.5 równa się 1.5.

Zakładem handicap może być również spotkanie w którym został wyeliminowany remis. Czyli do wyboru będą dwie opcje: Wygrany lub przegrany. Kiedy jednak w meczu padł by remis, pieniądze na zakład zostaną zwrócone w całości lub ok. 90 procentach ( w zależności od bukmachera).

 • Tomeq Gość

  FAQ StS czyli najczęściej zadawane pytania

  Rejestracja i konto

  • Jak się zarejestrować?
  • Czym jest Konto Tymczasowe?

  Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

  • Czym jest Konto Stałe?

  Konto Stałe umożliwia korzystanie ze wszystkich usług STS w pełnym zakresie.

  • Co należy uzupełnić, by otrzymać status Konta Stałego?

  W celu otrzymania statusu Konta Stałego niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, zweryfikowanie swojego adresu e-mail, podanie własnego numeru rachunku bankowego, pseudonimu oraz adresu zamieszkania.

  • Czy po zweryfikowaniu danych i dodaniu fotokopii dokumentu tożsamości otrzymam jakąś informację o tym, że mam już Konto Stałe?

  Tak, po zakończonym procesie weryfikacji zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem. Weryfikacja trwa zwykle do 15 minut.

  • Dlaczego muszę podać numer telefonu?

  Numer telefonu to dodatkowe zabezpieczenie konta Gracza. Jest on niezbędny w procesie rejestracji, zmiany rachunku bankowego oraz przy przypomnieniu hasła do konta.

  • Czy mogę zmienić dane podane podczas rejestracji?

  Samodzielnie można zmienić niezweryfikowany adres e-mail, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego po autoryzacji kodem SMS. Pozostałe dane mogą zostać zaktualizowane w szczególnych przypadkach po kontakcie z Pomocą Online.

  • Czy po rejestracji konta otrzymam potwierdzenie jego utworzenia?

  Tak. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wprowadzony adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem utworzenia konta online.

  • Nie mogę się zarejestrować, ponieważ pojawia się komunikat informujący o tym, że dane są już zapisane w systemie.

  Oznacza to, że rejestracja w serwisie STS została już dokonana. Jeżeli nie pamiętasz loginu do konta online, to skontaktuj się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  • Kiedy należy zweryfikować dane?

  W dogodnym dla siebie momencie. Weryfikacja danych będzie jednak konieczna, aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta online.

  • Jak mam wykonać fotokopię dokumentu tożsamości?

  Zdjęcie dokumentu tożsamości można wykonać za pomocą telefonu komórkowego bądź aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera. Plik powinien zostać zapisany w formacie PDF, PNG, JPG lub JPEG. Minimalny rozmiar przesyłanego pliku to 300 KB, natomiast maksymalny nie powinien przekraczać 10 MB. Należy zwrócić uwagę, aby dane na przesłanych fotokopiach lub skanach były przejrzyste i czytelne.

  • Jakie dane mogę zmienić samodzielnie?

  Samodzielnie można dokonać zmiany niezweryfikowanego adresu e-mail, niezweryfikowanego numeru telefonu, numeru rachunku bankowego oraz swojego adresu zamieszkania.

  • Jakich danych nie mogę zmienić samodzielnie?

  Pseudonim, zweryfikowany adres e-mail oraz zweryfikowany numer telefonu mogą zostać zmienione wyłącznie po kontakcie z Pomocą Online.

  • Jak zmienić numer telefonu?

  Niezweryfikowany numer telefonu można zaktualizować samodzielnie w zakładce “Dane osobowe”. Numer telefonu, który został już zweryfikowany, można zmienić wyłącznie kontaktując się z Pomocą Online.

  • Jak zmienić zweryfikowany adres e-mail?

  Zweryfikowany adres e-mail można zmienić jedynie kontaktując się z Pomocą Online.

  • Czy mogę logować się za pomocą ustalonego pseudonimu?

  Nie. Ustalony pseudonim będzie widoczny podczas wysyłania wiadomości na czacie w sekcji “Live” oraz “Sporty wirtualne”. Loginem do konta online jest przypisany do niego adres mailowy.

  • Zarejestrowałem się już wcześniej, jakie posiadam konto?

  Każdy zarejestrowany wcześniej Gracz, którego konto przeszło pozytywną weryfikację posiada już Konto Stałe i może korzystać z usług STS bez ograniczeń.

  • Nie posiadam numeru PESEL, co w takiej sytuacji?

  Podczas rejestracji należy wybrać swoje obywatelstwo dzięki czemu system nie będzie wymagał podania numeru PESEL.

  • Nie dostałem kodu autoryzacyjnego SMS, co zrobić?

  W pierwszej kolejności należy sprawdzić poprawność podanego numeru telefonu. Jeżeli numer jest prawidłowy, to należy cofnąć się do pierwszego kroku lub anulować wykonywany proces (np. edycję danych) i spróbować raz jeszcze.

  • Czy jeśli już wcześniej miałem zweryfikowane konto, to muszę coś jeszcze robić?

  Nie ma takiej potrzeby, konto posiada status stałego. Gracz może jednak ustalić sobie autoryzację kodem SMS poprzez wprowadzenie numeru telefonu i zweryfikowanie go otrzymanym kodem.

  • Czy w związku z nową rejestracją mam możliwość ponownego utworzenia nowego konta w serwisie STS?

  Nie ma takiej możliwości. Każdy Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto w naszym serwisie.

  • Kto jest Administratorem moich danych osobowych?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 6422187001. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możesz się skontaktować pisząc na adres mailowy: [email protected] Chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub wniesienia sprzeciwu z powodu Twojej szczególnej sytuacji. Masz również prawo do żądania od Nas ograniczenia przetwarzania Twoich danych, a także do ich przenoszenia. Jeżeli uznasz, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • W jaki sposób chronione są moje dane?

  Wszystkie przesyłanie do nas dane są chronione za pośrednictwem szyfrowanego połączenia przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, wydanego przez Unizeto Technologies S.A., zapewniającego wysoki poziom szyfrowania. Zgodę na przechowywanie fotokopii dowodów tożsamości oraz innych danych osobowych przez wymaganie ich na etapie rejestracji przez firmę Star-Typ Sport wyraziło Ministerstwo Finansów akceptując wniosek Star-Typ Sport o prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie art. 207 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz.U.2018 poz. 800 tj. z dnia 27.04.2018 z póź. zm.) oraz art. 32 ust. 2 w związku z art. 43 i art. 49 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz.U.2018 poz. 165 t.j. z dnia 19.01.2018 z późn. zm.).

  • Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?

  W celu uzyskania hasła do konta online, należy najechać na przycisk “Zaloguj”, a następnie kliknąć na okienko, które się wyświetli z napisem “Zapomniałeś hasła?”. Znajduje się on w górnej części strony, obok okna logowania. W formularzu, który się wyświetli należy wpisać login do konta online, nowe hasło, powtórzyć je, a następnie zatwierdzić kodem autoryzacyjnym SMS. W przypadku gdy próbujemy odzyskać hasło do konta, które nie ma zweryfikowanego numeru telefonu, to wymagane będzie podanie odpowiedzi na pytanie pomocnicze.

  • Nie pamiętam loginu do konta online, jak mogę go odzyskać?

  Aby odzyskać login do konta online, należy skontaktować się z Pomocą Online za pośrednictwem czatu bądź formularza kontaktowego.

  • Jak mogę zamknąć konto?

  W celu zamknięcia konta prześlij wiadomość mailową na adres: [email protected] z podaniem pierwszej oraz trzech ostatnich cyfr numeru PESEL, adresu mailowego przypisanego do konta online oraz opcjonalnie przyczyny zamknięcia konta. W ciągu 24 godzin konto zostanie zamknięte, a Ty otrzymasz potwierdzenie na swoją skrzynkę mailową. Możesz też skorzystać z opcji samowykluczenia konta na 3 miesiące bądź jego zawieszenia na okres 24 godzin. Opcje te dostępne są w sekcji “Moje konto” -> “Odpowiedzialna gra”.

  • Zamknąłem konto. Czy mogę je w jakiś sposób odzyskać?

  W celu sprawdzenia czy jest możliwość odblokowania konta oraz potwierdzenia tożsamości jego właściciela prosimy o przesłanie na adres: [email protected] następujących danych: pierwszej oraz trzech ostatnich cyfry numeru PESEL oraz loginu do konta online. Informacje w kwestii odblokowanie konta można uzyskać również u naszego Konsultanta po kliknięciu na ikonę czatu na stronie.

  Wpłaty

  • Jak mogę doładować konto?
  • Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto?

  Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”.

  • Zrobiłem przelew. Dlaczego kwota nie została dodana na moje konto?

  Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS adres mailowy przyjdzie informacja o statusie przelewu wysłana przez serwis transakcyjny, przez który była ona dokonywana. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online.

  • Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?

  Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

  • Czy posiadając Konto Tymczasowe obowiązuje mnie limit wpłat?

  Nie, możesz dokonywać wpłat na swoje konto w dowolnych ilościach oraz kwotach. Pamiętaj jednak, że suma stawek, za które można zawierać zakłady na Koncie Tymczasowym nie może przekroczyć 5000 zł.

  Wypłaty

  • Jak mogę wypłacić środki z konta online?
  • Czy mogę wypłacić środki z konta online jeśli posiadam Konto Tymczasowe?

  Nie, tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.

  • Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

  Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

  • Kiedy dostanę środki na swoje konto bankowe?

  STS zleca przelewy średnio co 15 minut. Wypłaty są realizowane w godzinach 10:00 – 24:00. Jeśli rachunek bankowy podany do wypłat pochodzi z któregoś z banków: PKO BP, mBank, ING, BZ WBK, Alior, Millenium, Inteligo, Orange Finanse, T-mobile, Get In Bank bądź Noble Bank, to przelew powinien zostać zaksięgowany jeszcze w tym samym dniu. W przypadku pozostałych banków przelew dociera zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.

  • Dokonałem wypłaty, ale nie mam pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego?

  Przelewy zleconych wypłat są realizowane codziennie od 10:00 do 24:00 (oprócz dni świątecznych). Zlecamy je średnio co 15 minut. W przypadku banków spoza listy szybkich wypłat środki docierają na konto bankowe zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Na czas realizacji zleconej wypłaty mogą mieć wpływ:

  – przerwy bankowe w księgowaniu
  – specjalne godziny księgowania banków
  – awarie/opóźnienia systemów bankowych
  – dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa.

  Zgodnie z Regulaminem wypłaty są realizowane przelewem maksymalnie do 7 dni.

  • Jaka jest prowizja od zleconej wypłaty?

  STS nie pobiera żadnych prowizji i opłat od Graczy.

  • Czy mogę wypłacać środki również z konta bonusowego?

  Do wypłaty można zlecić wyłącznie środki z konta depozytowego. W celu wypłaty środków z konta bonusowego należy dokonać obrotu bonusem. Po spełnieniu warunków obrotu środki przejdą na konto depozytowe i będą możliwe do wypłaty.

  • Czy planujecie powiększyć listę banków, do których realizowane są szybkie przelewy?

  Lista banków na ten moment jest zamknięta, ale obejmuje wszystkie największe podmioty.

  Bonusy

  • Jak zdobyć bonus?

  Jak wykorzystać voucher?

  Otrzymany kod z vouchera (np. BETSTS) należy wpisać w okienku “KOD PROMOCYJNY“, które będzie widoczne po lewej stronie monitora, po wcześniejszym kliknięciu w zakładkę “Moje konto”. Konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem dopiero po wykorzystaniu w całości poprzedniego bonusu oraz gdy wszystkie zawarte za niego zakłady zostaną rozliczone.

  • Jak wypłacić otrzymany bonus?

  W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Na przykład otrzymując 1000 zł bonusu, należy dokonać obrotu, na koncie bonusowym, na kwotę 3000 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem łącznym nie mniejszym niż 1,91. Przykładowo stawiając kupon za 10 zł, gdzie wygrana wyniesie 30 zł (i zostanie spełniony warunek kursu), do obrotu zostanie zaliczona stawka z kuponu 10 zł. Do obrotu pozostanie wtedy jeszcze 2990 zł. Po spełnieniu powyższych warunków, pełna kwota zebrana w bonusie automatycznie przeniesie się na depozyt, co pozwoli na jej wypłatę. Kwota z wygranych zasila konto bonusowe natomiast wartość kuponu za jaki jest zakładany zalicza się do obrotu.

  • Czy mogę gdzieś sprawdzić jaka kwota pozostała mi do obrotu bonusem?

  Po kliknięciu w zakładkę “Moje konto” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie “OBRÓT BONUSU”, które wskazuje jaka kwota pozostała jeszcze do wykonania obrotu środków bonusowych w celu przetransferowania ich na depozyt. Jeżeli na liczniku obrotu bonusem widnieje 000 oznacza to, że do obrotu pozostało niespełna 1 zł (licznik wskazuje tylko pełne złotówki).

  • W jaki sposób mogę zagrać za środki z konta bonusowego?

  Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko “Bonus” tak, aby podświetlił się on na pomarańczowo. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

  • Czy są jakieś ograniczenia co do zawierania zakładów z konta bonusowego?

  Kurs ogólny kuponu nie powinien być mniejszy niż 1,91. Do obrotu bonusem zaliczają się tylko stawki z wygranych kuponów. Z konta bonusowego nie można zawierać zakładów na Hit Dnia. Do obrotu bonusem nie zaliczają się kupony bezpieczne oraz wypłacone w ramach usługi cash-out.

  • Jaki jest wymagany obrót depozytem, jeśli skorzystałem z promocji Bonusu Startowego?

  W przypadku wyrażenia podczas rejestracji chęci skorzystania z Bonusu Startowego, w celu wypłaty wpłaconych środków należy dokonać nimi osobnego obrotu na koncie depozytowym. Przykładowo wpłacając 1000 zł by móc wypłacić wpłaconą kwotę należy dokonać obrotu na ogólną kwotę 1000 zł. Do obrotu depozytem zaliczają się stawki z wygranych i przegranych kuponów o końcowym kursie nie mniejszym niż 1,5. Dopiero po tym fakcie depozyt będzie możliwy do wypłaty.

  Zawieranie zakładów

  • Jaka jest minimalna stawka dla kuponu?

  Jaki jest minimalny kurs dla kuponu?

  Minimalny kurs po jakim można zawrzeć kupon to 1,14.

  • Gdzie znajdę informacje odnośnie rodzajów kuponów, które można zawrzeć w STS?

  Informacje dotyczące rodzajów kuponów oraz sposobu ich zawierania znajdują się na naszej stronie w zakładce „Rodzaje kuponów”, która jest dostępna po wejściu w panel „Pomoc”.

  • Ile mam czasu na odebranie wygranej?

  Wygrana za kupony zawarte w zakładach online dopisywana jest do konta Gracza po rozliczeniu kuponu. Natomiast w przypadku kuponu postawionego w naszych punktach stacjonarnych wygraną można odebrać do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. W przypadku wyższych wygranych STS ma 14 dni na wypłatę kuponu od momentu przedstawienia go w punkcie.

  • Jakie są zasady zawierania Zakładów Specjalnych?

  W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje Zakładów Specjalnych: Hit Dnia oraz Superoferta. Są to zakłady o podwyższonych kursach dobierane każdego dnia przez Dział Analiz Sportowych. Hit Dnia – jest to zakład, który można zawrzeć zarówno na kuponie SOLO, AKO, jak i Maxikombi. Nie można zawrzeć kuponu zawierającego ten zakład za środki z konta bonusowego oraz jako Zakład Bezpieczny. Nie można łączyć Hitu Dnia z zakładami z Superoferty. Superoferta – w przypadku zakładu z Superoferty na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej 3 zakłady – jeden z Superoferty i minimum dwa zakłady z oferty zwykłej. Nie ma możliwości zagrania zakładu z Superoferty na kuponie SOLO. Można go zawrzeć na kuponach: AKO i Maxikombi oraz jako Zakład Bezpieczny. Kupon z zakładem z Superoferty można zawrzeć za środki z konta bonusowego. Każdy zakład z Superoferty dostępny jest również w ofercie zwykłej pod innym numerem, z niższym kursem. Zakłady ze zwykłej oferty można zagrać na kuponie SOLO.

  • W jaki sposób mogę znaleźć zakład na dany mecz?

  W sekcji „Oferta” należy wybrać daną dyscyplinę, następnie kraj i ligę/rozgrywkę, w której występuje dana drużyna. Po kliknięciu w nią rozwinie się lista zakładów głównych „mecz”. Spotkania będą ułożone chronologicznie. Przy każdym meczu, po jego prawej stronie, widnieje prostokąt z plusem i cyfrą w środku. Po kliknięciu na tę ikonkę następuje przekierowanie do podstrony z wszystkimi dodatkowymi zakładami dotyczącymi danego spotkania. Nad dyscyplinami znajduje się filtr zakładów, w którym można wybrać dla jakiego czasu zakłady mają zostać wyświetlone. Po wyborze ligi/rozgrywek nad głównymi zakładami wyświetla się „filtr rodzaju zakładów”, w którym można wybrać jakie zakłady mają zostać wyświetlone. Gracz ma również możliwość wyszukania zakładu po wpisaniu nazwy drużyny, nazwiska gracza lub numeru zakładu w pole „Szukaj teamu/gracza” znajdujące się po prawej stronie, pod panelem logowania.

  • Jak sprawdzić wynik wydarzenia sportowego?

  Należy wybrać zakładkę „Wyniki” znajdującą się w panelu „OFERTA”. Wyniki zakładów można filtrować według daty ich rozegrania, dyscypliny sportowej, kraju oraz nazwy ligi/rozgrywki. W zakładce tej zamieszczane są wyniki zdarzeń, które się już zakończyły.

  • Gdzie znajdę statystyki danej drużyny/zawodnika?

  Statystyki są umieszczone w osobnej zakładce, którą można znaleźć na naszej stronie w panelu „OFERTA”, klikając na zakładkę „Statystyki”.

  • Jak najprościej sprawdzić ile mogę wygrać?

  Na stronie www.sts.pl dostępne są aktualne kursy zakładów oraz kalkulator, dzięki któremu można szybko i łatwo obliczyć ewentualną wygraną.

  • Dlaczego ewentualna wygrana nie jest liczona od całej kwoty, którą postawiłem?

  STS jako legalnie działający bukmacher odprowadza podatek od zakładów. Wygrana wyliczana jest według wzoru: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich). Podatek ten ujęty jest w Ustawie o grach hazardowych. W przypadku wygranej w kwocie co najmniej 2280 zł pobierany jest podatek od wysokich wygranych w wysokości 10 %. Stawka podatku określona jest w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.

  • Gdzie znajdę zawarte kupony?

  Lista kuponów zawartych na zakłady z oferty przedmeczowej dostępna jest po wejściu w zakładkę „Moje zakłady” widoczną po kliknięciu w sekcję „Moje konto”. Natomiast kupony zawarte na zakłady dostępne w ofercie live znajdują się w zakładce „Moje zakłady Na żywo”.

  • Gdzie znajdę opis zakładów z oferty?

  Opis zasad większości oferowanych przez nas zakładów można znaleźć w „ABC Zakładów”, które jest dostępne do wglądu po wejściu w zakładkę „Pomoc”. W razie wątpliwości dotyczących zasad bądź sposobu rozliczania danego zakładu Gracz ma możliwość ich skonsultowania z Pomocą Online po kliknięciu na ikonkę czatu dostępną na naszej stronie.

  • Mecz, który postawiłem na kuponie został odwołany/przerwany. Co z moim kuponem?

  Organizatorzy mają 24 godziny na rozegranie spotkania (wyjątki, patrz: Regulamin, Rozdział 3). Jeżeli w tym czasie spotkanie nie zostanie rozegrane/dokończone zakład zostanie rozliczony jako zwrot, czyli po kursie 1,00.

  FAQ FortunA czyli najczęściej zadawane pytania

  • Czy muszę się zarejestrować?
   Rejestracja na stronie internetowej jest niezbędna, aby korzystać z wszystkich usług oferowanych w serwisie Fortuny. W momencie rejestracji zakładasz bezpłatnie i bez zobowiązań konto, na którym zarządzasz zakładami i danymi osobowymi. Zakłady pieniężne można zawierać dopiero po dokonaniu wpłaty na konto. Zarejestruj się teraz!
  • Jak mogę się zarejestrować?
   Zarejestrować możesz się na dwa sposoby:
   1. W tym przypadku musisz wypełnić formularz rejestracyjny i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany adres e-mail. Następnie możesz już zrobić pierwszy depozyt i zawierać pierwsze zakłady. Posiadasz teraz konto tymczasowe, co oznacza, że masz 28 dni na ukończenie rejestracji. Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę.
   2. dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.
   W tym przypadku pamiętaj o wzięciu ze sobą dowodu tożsamości oraz numeru rachunku bankowego.
  • Dlaczego muszę podać dane osobowe?
   Podanie danych osobowych stanowi warunek korzystania z naszej oferty i wynika z ustawy hazardowej obowiązującej na terenie Polski. Wymagamy podania imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania. Data urodzenia potwierdza osiągnięcie przez Klienta pełnoletności, koniecznej do korzystania z usług Fortuny. Numer PESEL oraz numer dowodu osobistego pozwalają na pełną weryfikację Klienta oraz podanych przez niego danych.
  • W jaki sposób chronione są moje dane?
   W celu zapewnienia bezpieczeństwa Fortuna stosuje wszelkie, obecnie dostępne, technologiczne środki bezpieczeństwa (SSL, firewall). Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.

  Rejestracja

  • Czy rejestracja w Fortunie wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?
   Nie.
   Rejestracja w Fortunie nie niesie za sobą żadnych zobowiązań, jest bezpłatna, jednak wymagana, jeżeli chcesz korzystać z oferowanych przez nas usług.
  • Pseudonim, który wybrałem, jest już zajęty.
   Pseudonim jest unikalny dla każdego Klienta. Jeżeli wybrany przez Ciebie pseudonim jest już zajęty, możesz go zmienić np: poprzez dodanie do niej numeru. Pamiętaj, że system rozróżnia wielkie i małe litery, tzn. jeżeli pseudonim Login jest już zajęty, możesz spróbować zmienić go na LOGIN, login itp.
  • Nie mogę się zarejestrować, ponieważ moje dane są już zapisane w systemie.
   Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem, możesz posiadać tylko jedno konto. System sprawdza następujące dane: adres email, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego. Jeżeli jesteś przekonany, że nie posiadasz konta w Fortunie, a Twoje dane zostały użyte bez Twojej wiedzy, zgłoś ten fakt na: callcenter@efortuna.pl.
  • Nie potrafię dokończyć rejestracji. Wypełniłem formularz rejestracyjny prawidłowymi danymi, a system wyświetla błąd.
   Sprawdź dokładnie podane przez Ciebie dane. Jeżeli podane przez Ciebie dane są ponad wszelką wątpliwość prawidłowe, a system nadal sygnalizuje błąd, zgłoś ten problem na: callcenter@efortuna.pl.
  • Czy po dokonaniu rejestracji mogę zmienić dane osobowe?
   Tak.
   Zmiany danych możesz dokonać wybierając opcję Profil użytkownika » Zmiana danych.
   Należy jednak pamiętać o tym, że niektórych danych nie można zmienić w formularzu zawartym w profilu użytkownika. Dane, których nie można zmienić to: pseudonim, imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, PESEL, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego.
   W wyjątkowych sytuacjach np. zmiana nazwiska chęć zmiany danych należy zgłosić na: zmiana.danych@efortuna.pl
  • Czy mogę się zarejestrować więcej niż jeden raz?
   Nie.
   Zgodnie z regulaminem każdy Klient może posiadać tylko jedno konto. Po rejestracji dane osobowe są zapisywane w bazie danych, a ponowna rejestracja z ich użyciem jest niemożliwa. Należy pamiętać, że powtórna rejestracja z podaniem błędnych danych jest zabroniona, a Fortuna jest upoważniona do zablokowania dodatkowego konta.
  • Jak mogę sprawdzić, czy się prawidłowo zarejestrowałem?
   Rejestracja zakończona jest prawidłowo, jeżeli na podany przy rejestracji adres email, otrzymałeś plik w formacie pdf potwierdzający rejestrację. Plik ten zawiera wszystkie dane podane podczas rejestracji, jak również: numer Klienta, numer umowy, dokładny czas rejestracji oraz adres IP z którego dokonana została rejestracja. Prosimy o wydrukowanie i zachowanie tego dokumentu. Po zakończeniu rejestracji będziesz mieć również dostęp do takich opcji jak: wpłaty i wypłaty, bilans konta itd.
  • Czy bezpośrednio po rejestracji jestem zmuszony doładować konto?
   Nie.
   Doładowanie konta jest jednak konieczne, by móc zawierać zakłady. Doładować konto możesz w dowolnym momencie wybierając opcję Profil użytkownika » Wpłata.
  • Posiadam już kartę Fortuna Klub Plus, czy muszę się zarejestrować ponownie?
   Nie.
   Jeżeli posiadasz kartę Fortuna Klub Plus, założoną w punkcie Fortuny, posiadasz równocześnie internetowe konto powiązane z kartą. Wówczas możesz logować się na swoje konto FKP za pomocą hasła otrzymanego w wiadomości SMS po założeniu karty.
   Jeżeli na swoim koncie FKP nie masz możliwości zawierania zakładów za pośrednictwem Internetu, po zalogowaniu się na stronie internetowej i wybraniu opcji “zakończ rejestrację”, masz możliwość uzupełnienia brakujących danych osobowych, tj: numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego, skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.
   Rejestrację konta online możesz również dokończyć w dowolnym punkcie Fortuny.

  Weryfikacja

  • Jak mam wykonać skan lub fotografię dowodu tożsamości lub paszportu?
   Przy rejestracji w formularzu rejestracyjnym należy dołączyć skan lub fotografię dowodu tożsamości.
   W przypadku wykonywania skanu dowodu tożsamości należy zwrócić szczególną uwagę na to aby skan był czytelny i pozwalał zweryfikować takie dane jak: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer pesel oraz numer dowodu tożsamości.
   Najłatwiejszym i najpopularniejszym sposobem wykonania prawidłowej fotografii jest wykonanie jej za pomocą aparatu cyfrowego lub telefonu komórkowego. Należy zwrócić szczególną uwagę na to aby fotografia była czytelna i pozwalała zweryfikować takie dane jak: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer pesel oraz numer dowodu tożsamości.
   Najlepiej wykonaj fotografię w dzień lub przy włączonym jasnym świetle. Jeżeli używasz lampy błyskowej wykonaj fotografię pod kątem, tak aby błysk lampy nie przepalił danych znajdujących się na dowodzie.
   Przed załączeniem skanu lub fotografii do formularza, sprawdź czy znajdujące się na nich dane są czytelne.
  • Chcę otrzymywać od Państwa informacje odnośnie aktualnych bonusów i promocji, oraz chcę być na bieżąco z wydarzeniami ze świata sportu. Jak mam to zrobić?
   Możesz tego dokonać nawet w tym momencie – przejdź do swojego konta gracza => Ustawienia => Zmiana danych => Zgody marketingowe!Więcej informacji związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod +48 33 858 21 45 lub pod callcenter@efortuna.pl

  Bonus wstępny

  • Co to jest bonus wstępny/powitalny?
   Bonus ten przysługuje każdemu Graczowi, który przy rejestracji konta internetowego zaznaczy chęć otrzymania bonusu.
  • Jaka jest maksymalna kwota bonusu?
   Maksymalna kwota bonus prezentowana jest zawsze w sekcji Przegląd bonusów.
  • Dokonałem pierwszej wpłaty ale nie otrzymałem bonusu, dlaczego?
   W odróżnieniu od niektórych firm bukmacherskich, Fortuna nie przydziela bonusu w formie doładowania konta bonusowego, a wypłaca bonus bezpośrednio na konto po spełnieniu warunków bonusu.
   Jeżeli dokonałeś przelewu na kwotę 700zł, to dopiero po tym jak wykonasz wymagany obrót przelejemy kwotę bonusu na Twoje konto.
  • Przed chwilą dokonałem wymaganego obrotu, jednak jeszcze nie otrzymałem bonusu, dlaczego?
   Wszelkie operacje związane z bonusami, tj. przeliczenie pozostałego obrotu, przyznanie bonusu itd. wykonywane są raz dziennie, w godzinach porannych.
   Przykład: Jeżeli spełniłeś wymagany obrót w poniedziałek wieczorem to bonus otrzymasz we wtorek rano.
  • Puściłem kupon Solo za 500 zł jednak kwota ta nie została odliczona od wymaganego obrotu, dlaczego?
   Do obliczenia wymaganego obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie kupony, które spełniają warunki podane każdorazowo w sekcji “Przegląd bonusów”, np: tylko kupony z minimum 3 spotkaniami, których całkowity kurs wynosi 1,90 lub więcej.
  • Ile mam czasu na wykonanie wymaganego obrotu?
   Dokładny termin na wykonanie poszczególnych kroków bonusu znajdziesz w sekcji “Przegląd bonusów”.
  • Co to jest bonus od depozytu?
   Jest to bonus, w którym otrzymasz pewną cześć swojej wpłaty na konto.
   Najlepszym przykładem bonusu od wkładu jest bonus powitalny, w którym możesz otrzymać do 400zł bonusu od pierwszej wpłaty na konto.
  • Otrzymałem już bonus powitalny, czy mogę skorzystać z innego bonusu od wkładu?
   Tak. Bonusy od wkładu możesz zakupić za punkty FKP w naszym e-Shopie.
   Bonus od wkładu może również zostać zaproponowany przez Fortunę, o czym zostaniesz poinformowany przez SMS lub mail.
  • Co to jest “Zakład bez ryzyka”?
   Zakład bez ryzyka to jeden z typów bonusów, w którym możesz otrzymać zwrot wkładu, w przypadku gdy Twój kupon okaże się przegrany.
   Z prawa do zwrotu stawki wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty.
  • Co to jest bonus kursowy?
   Bonus kursowy to przelicznik, za pomocą, którego możesz znacznie zwiększyć swoją wygraną.

  FAQ TotoloteK czyli najczęściej zadawane pytania

  Rejestracja

  • Jak mogę dokonać rejestracji?

  Rejestracji można dokonać na dwa sposoby:

  1. Kliknij „Rejestracja” na stronie głównej i wypełnij formularz. Wybierz unikalną nazwę użytkownika, hasło i uzupełnij dane osobowe. Pamiętaj, że aby grać na naszej stronie, musisz podać prawdziwe dane, które będą zweryfikowane przed pełną aktywacją konta. Aby dokończyć rejestrację należy kliknąć w link znajdujący się w e-mailu otrzymanym po zatwierdzeniu danych.

  2. Udaj się do dowolnego punktu TOTOLOTEK S.A nasz pracownik wypełni formularz zgłoszeniowy. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

  • Jakie dane muszę podać do rejestracji?
   Podanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres) podczas rejestracji stanowi nieodłączną część korzystania z naszych usług za pomocą strony www. Zarejestrować się mogą tylko i wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat, aby móc to zweryfikować niezbędne będzie również podanie daty urodzenia, numeru pesel oraz przesłanie skanu dowodu osobistego, bądź paszportu.
  • Czy skan dowodu/paszportu jest konieczny?
   Tak, jest to dodatkowy element pozwalający blokować dostęp do strony młodzieży poniżej 18 roku życia. Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji dokumentów po względem pełnoletniości każdego klienta.
  • Czy podane przeze mnie dane podczas rejestracji nie zostaną nigdzie udostępnione?
   Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych mamy obowiązek prawny chronić wszelkie informacje, jaki otrzymaliśmy od Państwa. Używamy wiodących technologii oraz oprogramowania kodującego, aby chronić Państwa dane oraz zachowujemy sztywne standardy bezpieczeństwa, aby zapobiegać nieuprawnionemu dostępowi do nich.
  • Czy muszę wpłacać pieniądze na konto od razu po rejestracji?
   Wpłaty nie trzeba dokonywać natychmiast. Wpłaty na konto można dokonać w dowolnym czasie w opcji “Wpłaty/wypłaty” znajdującej się w górnej części strony (również po wejściu w “Moje konto”).Możesz szybko i bezpiecznie wpłacać pieniądze na swoje konto przy użyciu doładowania konta za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 różnych bankach oraz Paysafecard. Wpłaty na konto w naszym serwisie można dokonać za pośrednictwem poniższych dostępnych metod:• Przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY
   • Przelew bankowy za pośrednictwem metody TPAY (Transferuj)
   • Doładowanie za pomocą Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
  • Jak się dowiem, że rejestracja przebiegła prawidłowo?
   Po uzupełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym i przesłaniu skanu dowodu/paszportu zostanie wysłany e-mail, na adres podany podczas wypełniania formularza, z informacją o pomyślnym przebiegu rejestracj.
  • Czy rejestracja jest darmowa?
   Tak, rejestracja nie ponosi za sobą żadnych kosztów.
  • Czy rejestracja jest niezbędna?
   Rejestracja jest niezbędna w przypadku zawierania zakładów, wpłacie i wypłacie środków za pośrednictwem strony www. Jeżeli chcemy się tylko rozejrzeć na stronie, sprawdzić ofertę, wyniki itp. – rejestracja nie jest potrzebna.
  • Podczas rejestracji wpisałem niepoprawne dane, czy mogę je zmienić?
   Należy pamiętać, że nie ma możliwości późniejszej zmiany podstawowych danych, takich jak np.: imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, waluta konta totolotek oraz ustawienia krajowe. Totolotek stawia na pierwszym miejscu wiarygodność i uczciwość.
   W wyjątkowych przypadkach Totolotek weryfikuje i akceptuje zmianę podstawowych danych po przedłożeniu odpowiednich dokumentów. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta
  • Ile trwa weryfikacja konta?
   Dokładamy starań, by weryfikacja konta nastąpiła w jak najkrótszym czasie, jednak w wyjątkowych sytuacjach może ona potrwać maksymalnie do 24 godzin.
   W godzinach pracy Biura Obsługi Klienta weryfikacja trwa średnio kilkanaście minut.

  Konto gracza

  • Nie pamiętam hasła
   W tej sytuacji prosimy skorzystać z opcji „Zapomniane hasło” która znajduje się po lewej stronie okna logowania.
  • Nie pamiętam loginu/nazwy użytkownika
   Zwróć się do naszego działu obsługi klienta na adres pomoc@totolotek.pl
  • Czy mogę zmienić hasło?
   Po zalogowaniu do serwisu możesz w każdej chwili zaktualizować hasło, po wejściu w “Moje konto” korzystając z opcji “Informacje o moim koncie”. Zmianę hasła zaleca się w przypadku podejrzenia, że niepowołana osoba zna Twoje dane dostępowe totolotek. Jeśli zapomniałeś hasła, kliknij opcję “Zapomniane hasło”. Dane dostępowe powinny być zawsze trzymane w tajemnicy. Totolotek nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z konta przez niepowołane osoby! Zaleca się wybór takiego hasła, którego nie można odgadnąć (np. dowolną kombinację liter i cyfr), oraz jego zmianę w regularnych odstępach czasu.
  • Czy mogę zmienić adres e-mail podany podczas rejestracji?
   Tak, można zmienić adres mailowy na inny niż podany podczas rejestracji. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
  • Gdzie znajdę swoje dane?
   Wszystkie dane podane podczas rejestracji znajdują się pod przyciskiem “Informacje o moim koncie” w “Moje konto”.
  • Jak mogę sprawdzić stan swojego konta?
   Aktualny stan konta jest widoczny od razu po zalogowaniu, w górnej części strony (tuż obok imienia i nazwiska), jak również po kliknięciu w zakładkę “Moje konto” (>> stan konta).
  • Moje konto zostało zablokowane, co dalej?
   Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
  • W jaki sposób mogę zawiesić konto na totolotek.pl?
   W celu zawieszenia konta, należy przejść do “Moje konto”, następnie wybrać opcję “Odpowiedzialna gra” a następnie kliknąć przycisk “zawieś”.
  • W jaki sposób mogę usunąć konto na totolotek.pl?
   W celu usunięcia konta z serwisu totolotek.pl skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

  Bonusy

  • Jak zawrzeć kupon z bonusem?
   Zawarcie zakładu z konta bonusowego odbywa się poprzez zaznaczenie „BONUS – zaznacz by wybrać bonus” znajdującego się nad kuponem, następnie w polu pod spodem należy zaznaczyć nazwę bonusu, wprowadzić stawkę i kliknąć „zagraj”.
  • W jaki sposób mogę sprawdzić aktywne bonusy?
   Aktywne bonusy można wyświetlić klikając w przycisk „Moje konto w zakładkę „Historia Wpłat i Wypłat/Bonus” następnie klikamy przycisk „pokaż/odśwież” w okienku „dostępny bonus”
  • Jaki jest minimalny depozyt który muszę wpłacić alby otrzymać bonus na start?
   Minimalny depozyt upoważniający do otrzymania bonusu wynosi 20 złotych.

  Kupony i zakłady sportowe

  • Kupon, który zagrałem jest wygrany/przegrany gdzie go znajdę?
   Wszystkie zakłady, jak również informacja o ich statusie znajdują się pod przyciskiem “Historia zakładów” w “Moje konto”.
  • Czym są “zakłady oczekujące”?
   Zakłady oczekujące [Moje konto>> Wysokie zagrania] to zakłady, które oczekują na dodatkową weryfikacje przez bukmachera (np. wysokie zagrania). Po pozytywnej weryfikacji przez bukmachera w tej samej zakładce należy potwierdzić chęć zawarcia zakładu jeśli któryś z parametrów np. kurs, stawka uległ zmianie.
   Zakład w którym żaden z parametrów nie został edytowany przez Bukmachera nie wymaga potwierdzenia.
  • Zagrałem kupon, gdzie go mogę podejrzeć?
   Zagrane zakłady można podejrzeć w każdej chwili wchodząc w “Moje konto” a następnie klikając w “Historia zakładów”. Po wybraniu zakresu interesującej nas daty można podejrzeć wszystkie zawarte zakłady.

  Płatności czyli depozyty i wypłaty

  • Czy mogę dokonać wpłaty z innego konta niż podane przy rejestracji?
   Możesz szybko i bezpiecznie wpłacać pieniądze na swoje konto przy użyciu doładowania konta za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 różnych bankach oraz Paysafecard. Wpłaty na konto w naszym serwisie można dokonać za pośrednictwem poniższych dostępnych metod:

  • Przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY
  • Przelew bankowy za pośrednictwem metody TPAY (Transferuj)
  • Doładowanie za pomocą Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY

  • Jak mogę zmienić numer konta bankowego?
   W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Po dokonaniu procesu weryfikacji twój numer rachunku bankowego będzie mógł być zmieniony.
  • Kiedy wygrana zostaje dodana do mojego salda?
   Po ogłoszeniu oficjalnych wyników dla wszystkich zdarzeń znajdujących się na wygrywającym kuponie i opublikowaniu wyników na stronie internetowej Spółki niezwłocznie do Konta uczestnika zostanie przypisana kwota pieniężna odpowiadająca wygranej z wygrywającego kuponu uczestnika, co jest równoznaczne z uzyskaniem wygranej.
  • Jak przebiega wypłata wygranej?
   Wypłata wygranych (wydanie) następuje za pomocą przelewu z rachunku bankowego Spółki tylko i wyłącznie na wskazany przy rejestracji rachunek bankowy należący do uczestnika zakładów znajdujący się w zakładce “moje dane”, po zgłoszeniu przez Klienta dyspozycji dokonania wypłaty wygranej
  • W jakim czasie realizowane są wypłaty?
   Wypłaty środków zgromadzonych na koncie dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00.Wnioski o wypłatę złożone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia, a po godzinie 10:00 zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 10:00 zostanie zrealizowany następnego dnia roboczego o godz. 12:00. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek o godzinie 12:00.

  FAQ LVBEt czyli najczęściej zadawane pytania

  Rejestracja

  Jak mogę zarejestrować się na Państwa stronie?

  Możesz zarejestrować się na naszej stronie za pomocą jednego kliknięcia myszką w przycisk “Zarejestruj” znajdujący się na górze strony. Następnie będziesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, przesłanie wymaganych dokumentów oraz potwierdzenie adresu e-mail. Po przesłaniu dokumentów Twoje konto zostanie zweryfikowane w ciągu 15 minut i wówczas będzie można w pełni korzystać z naszego serwisu.

  • Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto?
   Zgodnie z Regulaminem jedna osoba może posiadać tylko jedno konto.
  • Czy muszę założyć konto na Państwa stronie, aby móc skorzystać z oferowanych zakładów?
   Wymagane jest utworzenie konta na naszej stronie przed rozpoczęciem gier i zakładów, ponieważ wówczas potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i świadomie akceptujesz postanowienia Regulaminu.
  • Czy muszę wpłacić pieniądze, aby otworzyć konto na www.lvbet.pl?
   Możesz otworzyć konto bez wpłacania jakichkolwiek środków pieniężnych, aczkolwiek żeby postawić zakład będą wymagane środki na koncie.
  • Co daje mi szybka rejestracja?

  ​W ciągu 1 minuty możesz zostać naszym Nowym Graczem! Śmiało skorzystaj z dostępnych metod płatności i dokonaj pierwszego depozytu. Na koncie tymczasowym możesz grać do osiągnięcia określonego limitu stawek, nie ma możliwości dokonania wypłaty.

  • Jak długo konto może być tymczasowe?

  Nie ma określonego czasu na dokonanie pełnej rejestracji konta gracza. Jedyne ograniczenia to brak możliwości wypłat oraz określony limit stawek postawionych zakładów – 5200 PLN, jeśli ją przekroczysz, dalsza gra nie będzie możliwa do momentu ukończenia pełnej rejestracji i weryfikacji przesłanych dokumentów.

  • Czy posiadając Konto Tymczasowe moge skorzystać z bonusów?

  Niestety większość promocji jest wyłączona dla konta tymczasowego. Jeżeli chcesz bez ograniczeń korzystać z całej naszej oferty, wybierz pełną rejestrację.

  • Moje konto jest zablokowane. Co powinienem zrobić?
   Istnieją różne przyczyny zablokowania konta, np. nieprawidłowe pięciokrotne wprowadzenie hasła lub procedury bezpieczeństwa. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z opcji czatu na żywo lub wysyłając wiadomość na adres POMOC@LVBET.PL z podaniem detali Twojego konta. Nasi Doradcy skontaktują się z Tobą po sprawdzeniu Twojego profilu.
  • Czy mogę zmienić swoją Nazwę Użytkownika?
   Ze względów bezpieczeństwa zmiana Nazwy Użytkownika nie jest możliwa.
  • Chciałbym/chciałabym zablokować swoje Konto Gracza. Co muszę zrobić?
   Jeśli chcesz wykluczyć się z gry na czas 24 godzin lub 90 dni, możesz zablokować konto gracza w zakładce MOJE KONTO, Ustawienia Odpowiedzialnej Gry. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się w tym celu z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 oraz e-mail POMOC@LVBET.PL.
  • Chciałbym/chciałabym zamknąć na stałe swoje Konto Gracza. Co muszę zrobić?
   W celu całkowitego zamknięcia konta gracza należy przejść do zakładki Ustawienia Odpowiedzialnej Gry na swoim profilu gracza i skorzystanie z opcji samowykluczenia permanentnego. Proszę jednak pamiętać, iż ta opcja nie jest odwracalna. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się w tym celu z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 oraz e-mail POMOC@LVBET.PL.

  Kupony i zakłady

  • Przełożone lub opóźnione wydarzenie. Jak rozliczony będzie zakład?

  W takich przypadkach, zakład zostanie rozliczony jako anulowany, gdy gra nie zostanie rozpoczęta po upływie odpowiedniej ilości godzin od planowanego czasu rozpoczęcia wydarzenia (Zasady są opisane w Regulaminie specjalnym dla każdej dyscypliny sportowej).

  • Jak mogę złożyć reklamację?

  Reklamację można złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i przesłaniu go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na pomoc@lvbet.pl

  Wpłaty i wypłaty

  • Czy bukmacher jest licencjonowany?

  Jest legalnym bukmacherem i posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została wydana dnia 13 maja 2016r.

  • Czy mogę użyć więcej niż jednej formy wpłaty środków na moje konto gracza w LV BET?
   Tak, ale możesz zostać poproszony o przesłanie dodatkowej dokumentacji przy dokonywaniu zmian w sposobie wpłacania pieniędzy na konto w LV BET.
  • Czy mogę przesyłać pieniądze z jednego konta na inne?
   Zgodnie z Regulaminem nie ma możliwości przesyłania pieniędzy między kontami.
  • Jakie formy wpłaty są akceptowane?
   Akceptujemy wpłaty poprzez Paymenticon, Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, blik, Paysafecard. Pamiętaj jednak, że wypłaty będą dokonywane wyłącznie na konto bankowe oraz na elektroniczny portfel Paymenticon.
  • W jaki sposób mogę wpłacić środki na swoje konto?
   Po zalogowaniu się na swoje Konto Gracza otwórz zakładkę “Płatności”, widoczną na górze strony, po czym wybierz preferowaną opcję wpłaty.
  • Jak długo trwa realizacja wypłaty?
   Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez nasz Dział Finansowy. Czas realizacji wypłaty jest zależny od banku w jakim posiadasz rachunek. Jeśli bank jest na liście rapid pay, środki zostaną dostarczone nawet w 10 minut. Jeśli jednak nie znajduje się na liście banków ekspresowych, środki zostaną zaksięgowane przy najbliższej sesji rozliczeniowej. W przypadkach wyjątkowych – przy wyjątkowo wysokiej wygranej czasami ich przetwarzanie może zająć do 7 dni roboczych. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez Czat na żywo bądź drogą e-mailową, pisząc na adres POMOC@LVBET.PL.
  • Jaka jest minimalna kwota wypłaty z konta Gracza?
   Minimalną dzienną kwotę, jaką można wypłacić z LV BET jest 25 zł. LV BET nie pobiera żadnych opłat za wypłatę z konta Gracza.
  • Czy moge anulować zleconą wcześniej wypłatę?
   Istnieje możliwość anulowania wcześniej zleconej wypłaty, jeśli ta nie została jeszcze zrealizowana. Aby anulować wypłatę wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 lub mailowo na adres POMOC@LVBET.PL.
  • Czy mogę zlecić wypłatę z mojego Konta Gracza na konto innej osoby?
   Zgodnie z Regulaminem LV BET uczestnictwo osób trzecich w transakcjach jest surowo zabronione.
  • Dlaczego moja wpłata została anulowana?

  Jeżeli Twoja wypłata została anulowana, zawsze wysyłamy wiadomość z wyjaśnieniem powodu anulacji na skrzynkę mailową gracza. Zachęcamy do sprawdzania swojego maila. Jeśli korzystałeś z promocji, prawdopodobnie nie wykonałeś wymaganego obrotu. W przypadku kiedy wpłacony został tylko depozyt, wymagany obrót to minimum 50% wpłaconej kwoty. W przypadku dalszych pytań wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 lub mailowo na adres POMOC@LVBET.PL.​

  • W jaki sposób mogę zmienić numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane pieniądze?

  W celu zmiany rachunku bankowego przypisanego do konta Gracza należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą Czatu na żywo lub mailowo na adres POMOC@LVBET.PL. ​

  FAQ ETOTo czyli najczęściej zadawane pytania

  Rejestracja i konto

  1. Jak się zarejestrować?
  Kliknij „Załóż konto” w prawym górnym rogu strony, a następnie wypełnij dokładnie krótki formularz. Konieczne jest prawidłowe wypełnienie wszystkich podanych pól w celu rejestracji konta użytkownika.
  2. Dlaczego muszę podawać tyle danych osobowych i czy moje dane są bezpieczne?
  Jest to obowiązek nałożony na nas przez Ustawę o grach hazardowych oraz zatwierdzony na jej podstawie przed Ministra Rozwoju i Finansów Regulamin. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
  3. Jaki dokument potrzebny jest do weryfikacji i dlaczego muszę go wysłać?
  W celu weryfikacji konta gracza należy przesłać skan lub zdjęcie (nie może być skan kserokopii) dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). W przypadku dowodu potrzebujemy obu stron, natomiast z paszportu wystarczy strona ze zdjęciem. Kopie powinny być wyraźne, z widocznymi wszystkimi czterema rogami. Widoczne muszą być dane: numer PESEL, seria i numer dowodu, imię i nazwisko, data ważności dokumentu oraz pasek z danymi na rewersie dokumentu. Dokument jest konieczny w celu potwierdzenia wieku (minimum 18 lat) oraz tożsamości gracza.
  4. Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto?
  Nie, zgodnie z regulaminem gracz może posiadać tylko jedno konto gracza w naszym serwisie.
  5. Czy granie na waszej stronie jest legalne?
  Tak. Jesteśmy legalnym bukmacherem, działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
  6. Jak zmienić hasło?
  Zaloguj się na swoje konto, a następnie wejdź w „Moje konto” -> „Ustawienia konta”-> „Zmiana hasła” (na dole strony) -> Wpisz stare oraz nowe hasło -> Kliknij „Enter” lub „Aktualizacja”.
  7. Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?
  Aby zresetować hasło, kliknij w prawym górnym rogu opcje „Zapomniałeś hasła?”. Następnie uzupełnij formularz i kliknij „Wyślij”. Postępuj zgodnie z instrukcją otrzymaną na adres e-mail przypisany do konta gracza.
  8. Czy mogę zmienić nazwę użytkownika?
  Nazwa użytkownika jest również loginem do konta i nie ma możliwości zmiany.
  9. Jak zamknąć konto?
  Konto możesz zamknąć w dowolnym momencie. Należy z adresu e-mail zapisanego na Twoim koncie wysłać wiadomość na pomoc@etoto.pl lub support@etoto.pl z prośbą o zamknięcie konta. Prosimy także o podanie powodu decyzji w celu podniesienia jakości naszych usług.

  Wpłaty i wypłaty

  1. Jak mogę doładować konto/wpłacić?
  W celu dokonania wpłaty kliknij w przycisk „Wpłata” w prawej górnej części strony. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, że aby dokonać wpłaty konieczna jest pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości.
  2. Brak wpłaty na koncie.
  Wpłaty metodą przelewów mogą potrwać do 60 min. W przypadku dni wolnych wpłaty mogą być realizowane z opóźnieniem ze względu na brak realizacji przelewów przez banki. W takiej sytuacji przelew może zostać zaksięgowany pierwszego dnia roboczego.
  3. Jaka jest minimalna kwota wpłaty?
  Minimalna kwota wpłaty to 1zł.
  4. Jaka jest minimalna kwota wypłaty?
  Nie ma minimalnej kwoty wypłaty.

  W celu wypłaty środków wejdź w: „Moje konto” -> „Wypłata”. Pamiętaj, że wypłacić możesz tylko środki znajdujące się w pozycji „Saldo” natomiast „Saldo całkowite” obejmuje środki rzeczywiste oraz środki na koncie bonusowym, które należy obrócić zgodnie z wymaganym regulaminem bonusu.
  5. Jak długo trwa wypłata środków?
  Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez nasz Dział Płatności. ETOTO zastrzega sobie prawo do akceptacji wypłaty najpóźniej do 12h. W praktyce wypłaty w trakcie dnia są akceptowane na bieżąco. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na koncie bankowym zależy od procedur banku odbiorcy, na które nie mamy wpływu.
  6. Czy mogę anulować wypłatę?
  Wypłatę można anulować do momentu zaksięgowania. Aby sprawdzić, czy wypłata ma wciąż status oczekujący wejdź w „Moje konto” -> „Historia transakcji”. W takim przypadku obok statusu widnieje przycisk „Anuluj”.

  Zakłady sportowe

  1. Jak stawiać zakłady bukmacherski?
  Aby postawić zakład zaloguj się na swoje konto, wybierz z poziomu strony głównej (w lewej jej części) dyscyplinę sportową. Na przykład, aby obstawić mecz Man Utd vs. Everton i wygraną Evertonu wybieramy piłkę nożną, następnie Anglia -> Premier League i szukamy meczu Man Utd vs. Everton, klikamy w Everton. Po prawej stronie ekranu nasz „Kupon” zostanie uzupełniony o to wydarzenie. Wybierz stawkę za jaką chcesz zagrać i kliknij „Postaw zakład”. Zakłady są rozliczane po zakończeniu zdarzenia.
  2. Jakie są minimalne stawki zakładów?
  W przypadku zakładów pojedynczych minimalna stawka wynosi 0,24 zł. Zakłady akumulacyjne można stawiać już od 0,24 zł na każde zdarzenie na kuponie.
  3. Jak długo trwa rozliczenie zakładu?
  Rozliczenie następuje zwykle do 15 minut po zakończeniu wydarzenia. Pamiętaj, że w przypadku zakładów akumulacyjnych kupon zostanie rozliczony po rozstrzygnięciu wszystkich zdarzeń.
  4. Jak sprawdzić wynik obstawianego zdarzenia?
  Wyniki możesz sprawdzić w sekcji „Informacje” -> „Wyniki” i „Wyniki na żywo” na dole strony.
  5. Czy mogę anulować zakład?
  Nie ma możliwości anulowania raz postawionego i zaakceptowanego kuponu.

  Bonusy

  1. Jak mogę zdobyć kod bonusowy?
  Aby sprawdzić aktualne bonusy, wejdź w zakładkę ‘Promocje’ na naszej stronie. Oferty bonusowe kierowane są także do graczy indywidualnie drogą mailową. Warto również śledzić nas na mediach społecznościowych, będziemy tam zamieszczać konkursy z ciekawymi nagrodami lub bonusami. (Linki do mediów społecznościowych znajdziesz w prawym dolnym rogu strony).
  2. Mam kod bonusowy, jak go wykorzystać?
  Kod bonusowy możesz wpisać podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” lub podczas dokonywania wpłaty na konto gracza.
  3. Gdzie znajdę informacje na temat bonusów na moim koncie?
  Zaloguj się na konto, a następnie wejdź w: „Moje konto” -> „Historia” -> „Bonusy”, gdzie znajdziesz swoje „Aktywne bonusy” i „Historię bonusów”.

  Limity w zakładach bukmacherskich

  1. Dlaczego muszę ustawić limity?
  Zgodnie z Regulaminem Odpowiedzialnej Gry zatwierdzonym przez Ministerstwo Finansów dnia 27.02.2018 roku każdy Uczestnik zakładów wzajemnych jest zobowiązany do ustawienia limitów czasu oraz kwoty na swoim koncie.
  2. Ile razy mogę zmieniać limity?
  Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zmienić limity. Zmniejszenie limitu następuje natychmiastowo. Natomiast, zwiększenie limitów nastąpi według następujących zasad:
  – pierwsza zmiana po upływie 24 godzin,
  – druga zmiana po 7 dniach,
  – trzecia zmiana oraz każda kolejna po 3 miesiącach.
  Pamiętaj, że błędne ustawienie limitów może spowodować blokadę gry nawet do 3 miesięcy.
  3. Na czym polega LIMIT CZASU GRY?
  LIMIT CZASU GRY jest ustawiany w systemie 24 godzinnym oraz 30 dniowym. Limit ten oznacza jak długo możesz być zalogowany na swoim koncie. Po przekroczeniu któregokolwiek z ustawionych limitów uczestnik nie ma możliwości zawierania zakładów wzajemnych oraz deponowania środków na koncie. Pamiętaj, że błędne ustawienie limitów może spowodować blokadę gry nawet do 3 miesięcy.
  4. Na czym polega LIMIT KWOTOWY NA GRĘ?
  LIMIT KWOTOWY NA GRĘ jest ustawiany w systemie 24 godzinnym oraz 30 dniowym. Limit ten oznacza ile możesz postawić zakładów z własnych środków oraz środków bonusowych. Po przekroczeniu któregokolwiek z ustawionych limitów uczestnik nie ma możliwości zawierania zakładów wzajemnych oraz deponowania środków na koncie. Pamiętaj, że błędne ustawienie limitów może spowodować blokadę gry nawet do 3 miesięcy.
  5. Gdzie mogę ustawić limity na koncie?
  Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Odpowiedzialna gra”-> „Limity” w sekcji „Moje konto”.
  6. Czy mogę poprosić Zespół Obsługi Klienta o zmianę limitów w moim imieniu?
  Nie. Wszystkie zmiany muszą zostać dokonane samodzielnie przez Uczestnika po zalogowaniu się na stronie w zakładce „Odpowiedzialna gra”-> „Limity” w sekcji „Moje konto”.
  7. Czy mogę zrobić przerwę od gry?
  Tak. Uczestnicy mogą dokonać przerwy na 24 godziny oraz 3 miesiące. W tym okresie konto nie może zostać reaktywowane.
  8. Jak mogę dokonać przerwy od gry?
  Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Odpowiedzialna gra”-> „Zawieszenie” lub „Samowykluczenie” w sekcji „Moje konto”. Uczestnik może również poprosić Zespół Obsługi Klienta o zawieszenie konta na 24godziny lub 3 miesiące.
  9. Czy mogę zamknąć konto z powodów niezwiązanych z hazardem?
  Tak. Konto może zostać zamknięte bez terminu ponownego otwarcia. Pamiętaj, że takie konto może zostać reaktywowane w każdym momencie. Jeżeli masz problem z hazardem skorzystaj z funkcji zawieszenia na 24

  FAQ PZBuK czyli najczęściej zadawane pytania

  Płatności

  W tym artykule dowiesz się wszystkiego o płatnościach na PZBuk. Poniżej znajdziesz dokładną listę czynności, które musisz wykonać, żeby dokonać wpłaty nowych środków lub wypłaty wygranych pieniędzy Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z naszym Punktem Obsługi Klienta.

  Wpłata środków na konto

  1. Zaloguj się na swoje konto.
  2. Wejdź w zakładkę Moje konto znajdującą się w prawym górnym rogu.
  3. Przejdź do opcji “Wpłata” i postępuj zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności.

  Dostępne metody płatności

  Metoda Min. kwota Prowizja Czas realizacji
  Przelewy24 5 zł 0% 10 minut – 7 dni
  Dotpay 5 zł 0% 24 godz. – 7 dni

  Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wypłaty były realizowane jak najszybciej.

  Wypłata wygranych środków

  W celu weryfikacji konta gracza, użytkownik jest zobowiązany do przesłania obustronnej, kolorowej kopii dokumentu tożsamości w dobrej rozdzielczości (dowód osobisty lub paszport) potwierdzający pełnoletność i dane osobowe. Wszystkie dane na dokumencie muszą być widoczne na obu stronach. Dokument można załączyć na koncie gracza w zakładce „wyślij dokumenty”. Akceptowane formaty plików to: jpg, pdf, png. Wielkość pliku nie może przekraczać 800 KB.

  W celu zakończenia weryfikacji konta przed pierwszą wypłatą, gracz jest zobowiązany do przesłania skanu / zdjęcia lub zrzutu z ekranu / wyciągu z konta bankowego lub potwierdzenia transakcji bankowej w formie elektronicznej. Wypłatę można zlecić tylko na rachunek osobisty. Musi on zawierać następujące dane:

  – imię i nazwisko gracza,

  – data wyciągu (wyciąg nie może być starszy niż 3 miesiące).

  Dane finansowe takie jak stan konta gracza powinny zostać zakryte. Weryfikacja wyciągu jest przeprowadzana tylko raz dla każdego numeru konta bankowego i wynika z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

  Zalecamy wysłanie dokumentów zaraz po rejestracji, aby skrócić czas oczekiwania na wypłatę.

  Wszystkie dokumenty należy załączyć na koncie gracza w zakładce „Moje konto – Wyślij dokumenty”. Dokumenty wysłane drogą mailową nie są akceptowane z uwagi na bezpieczeńtwo oraz ochronę danych osobowych naszych użytkowników.

  FAQ ForBET czyli najczęściej zadawane pytania

  Rejestracja i konto

  Jak mogę utworzyć konto forBET?
  Jeśli chcesz otworzyć konto, kliknij przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu na stronie głównej. Możesz to także zrobić klikając w przycisk REJESTRACJA poniżej. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Prosimy w międzyczasie przygotować dokument tożsamości – dowód osobisty albo paszport gdyż wymagane będzie podanie danych osobowych podczas procesu rejestracji.

  Założenie Konta w forBET:

  1. Aby zarejestrować się jako gracz, należy przesłać wniosek o rejestrację oraz przedstawić co najmniej następujące informacje:

  • datę urodzenia (wykazując, że gracz ma powyżej osiemnastu (18) lat)
  • imię i nazwisko gracza
  • miejsce zamieszkania gracza
  • aktualny adres e-mail gracza
  • nazwę użytkownika i hasło
  • załączyć skan dokumentu tożsamości – paszportu albo dowodu osobistego (obie strony). Skany mogą być wykonane urządzeniem skanującym (skanerem) albo też w formie zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym. Skany muszą być czytelne, wykonane w kolorze oraz powinny przedstawiać pełen obrys dokumentu.

  2. Osoba wnioskująca o zostanie Właścicielem Konta oświadcza i zapewnia, że nie jest w wieku poniżej osiemnastu (18) lat. Osoby małoletnie nie mogą zarejestrować się w charakterze gracza i nie mogą posiadać Konta w forBET.

  3. Osoba wnioskująca o zostanie Właścicielem Konta ponadto oświadcza i zapewnia, że:

  jest osobą fizyczną (osoba prawna nie zostanie zaakceptowana jako Właściciel Konta)
  nie jest rezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki i innych terytoriów zorganizowanych
  Użytkownik odpowiedzialny jest za ustalenie, czy dostęp do witryny i korzystanie z oferowanych produktów jest zgodny z prawem obowiązującym w jurysdykcji, gdzie się znajduje. Użytkownik gwarantuje nam, że korzystanie z witryny lub produktów przez nas oferowanych nie jest nielegalne w terytorium jego zamieszkania.

  • Dlaczego muszę podawać tak wiele danych?
   Oprócz podania danych osobowych i teleadresowych wymagamy również numeru PESEL, numeru oraz skanu obu stron dowodu osobistego. Spowodowane jest to przepisami ustawy hazardowej w Polsce (Artykuł 15. punkt 1.)
  • W jaki sposób wykonać skan dowodu tożsamości?
   Są 2 sposoby na uzyskanie elektronicznej kopii dokumentu. Wykonanie zdjęcia telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym oraz poprzez użycie skanera. W obu przypadkach ważne jest, aby jakość obrazu była czytelna, a maksymalny rozmiar pliku nie przekraczał 1 MB.
  • Które dane na dowodzie mogę zakryć przed wysłaniem?
   Dane, które muszą zostać zweryfikowane to imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz numer i data ważności dokumentu . Wszystkie pozostałe dane (również zdjęcie) mogą zostać zakryte.
  • Ile trwa weryfikacja konta?
   Weryfikacja konta trwa maksymalnie 30 minut, lecz w większości przypadków konto weryfikowane jest po kilku minutach.
  • Czy po rejestracji mogę dokonać edycji danych?
   Tak, dane można edytować w zakładce moje konto. Wyjątkiem są nazwa użytkownika, imię i nazwisko, nr PESEL oraz nr dowodu osobistego. W przypadku zmiany tych danych prosimy o kontakt mailowy pomoc@iforbet.pl
  • Czy mogę posiadać więcej niż jedno konto w forBET?
   Nie, zgodnie z regulaminem każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto w serwisie ForBET. Jeżeli nie pamiętasz hasła do swojego konta skorzystaj z opcji „przypomnij hasło”. Każde powielone konto będzie natychmiastowo blokowane.
  • Jak mogę zamknąć swoje konto forBET?
   W celu zamknięcia konta prosimy o kontakt mailowy pod adresem pomoc@iforbet.pl. Dalsza procedura zamknięcia/zawieszenia/usunięcia konta zostanie przekazana w odpowiedzi na zgłoszenie klienta mailem.
   W przypadku posiadania na koncie środków zostaną one (przy zamknięciu konta) wypłacone na podane konto bankowe.
  • Nie pamiętam loginu/hasła – co zrobić?
   W celu przypomnienia loginu prosimy o kontakt z Działem Obsługi klienta poprzez zakładkę czatu w prawym dolnym rogu strony głównej lub za pomocą email pomoc@iforbet.plAby odzyskać hasło należy skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła” znajdującej się w prawym górnym rogu strony głównej. Po podaniu adresu e-mail na który zostało założone konto gracza na ten sam e-mail zostanie wysłany specjalny link do zmiany hasła na nowe.
  • Negatywna weryfikacja konta gracza
   W przypadku negatywnej weryfikacji konta gracza w pierwszej kolejności otrzymasz wiadomość email z adresu rejestracja@iforbet.pl. W mailu tym będzie znajdować się informacja odnośnie powodów negatywnej weryfikacji. Jeżeli zaistnieje potrzeba ponownego wgrania poprawnych skanów dokumentu należy to zrobić na komputerowej wersji naszej strony głównej poprzez zalogowanie się na konto gracza a następnie w zakładce Moje Konto – Twoje dane załadowanie ponowne obu stron dokumentu i po tym klikniecie WGRAJ PONOWNIE.

  Wpłaty i wypłaty

  • Jak mogę doładować swoje konto forBET?
   Wszelkie informacje na temat doładowania konta można znaleźć w zakładce WPŁATY
  • Jaka jest minimalna kwota doładowania?
   Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN.
  • Po doładowaniu kwota nie pojawiła się na koncie, co robić?
   W przypadku braku środków na koncie po doładowaniu zalecamy w pierwszej kolejności wylogowanie się i powtórne zalogowanie. Jeśli po 15 minutach problem nie został rozwiązany prosimy o kontakt mailowy pod adresem pomoc@iforbet.pl lub poprzez livechat dostępny na naszej stronie.
  • Jak mogę wypłacić pieniądze z konta forBET?
   Wszelkie informacje na temat wypłat z konta można znaleźć w zakładce wypłaty.
  • Jaka jest minimalna kwota wypłaty?
   Minimalna kwota do wypłaty wynosi 1 PLN
  • Czy są jakieś opłaty za wypłatę?
   ForBET nie pobiera żadnych opłat za dokonanie wypłaty.
  • Czy mogę anulować swoją wypłatę?
   Tak, pod warunkiem, że status wypłaty nie został jeszcze zmieniony na „wykonana”. W celu anulowania prosimy o wysłanie maila na adres pomoc@iforbet.pl lub tez kontakt poprzez zakładkę LIVECHAT podając dokładną datę, godzinę oraz kwotę wypłaty oraz dane swojego konta (imię, nazwisko oraz nr PESEL).
  • Jak mogę zmienić numer konta bankowego na swoim koncie gracza?
   Aby zmienić numer konta bankowego należy napisać wiadomość email na adres platnosci@iforbet.pl – dalsze instrukcje zostaną przekazane droga mailową po kontakcie z ww. adresem.
  • Jak uzyskać zaświadczenie o wygranej?
   Aby otrzymać zaświadczenie o wygranej należy zgłosić taką chęć w odpowiednim czasie poprzez email wysłany na: pomoc@iforbet.pl Przez „odpowiedni czas” rozumuje się czas liczony od momentu uzyskania wygranej (rozliczenia kuponu) w danym dniu do jego końca (tego dnia) oraz kolejne 24 godziny.
   W mailu prosimy zawrzeć:
   – Imię i nazwisko,
   – Imię ojca,
   – Swoją datę i miejsce urodzenia
   – rodzaj i numer dokumentu tożsamości
   – PESEL
   – Wartość wygranej poszczególnych kuponów oraz ich numer
   – Data uzyskania wygranej

  Zawieranie zakładów bukmacherskich

  • Ile wynosi minimalna stawka na zakład?
   Minimalna wartość zakładu wynosi 1 PLN. W praktyce oznacza to, że na zakłady proste (pojedyncze i AKO) stawka wynosi 1 PLN. W przypadku zakładów systemowych stawka na jedną kombinację może być mniejsza pod warunkiem, że suma stawek wszystkich kombinacji wynosi minimum 1 PLN.
  • Gdzie znajdę zawarte przeze mnie zakłady?
   Wszystkie zawarte zakłady znajdują się w zakładce moje konto.
  • W jakim czasie od zakończenia spotkania wygrana pojawi się na moim koncie?
   Pieniądze z wygranego zakładu pojawiają się na koncie automatycznie po rozliczeniu wszystkich zdarzeń. Rozliczenie najpopularniejszych zakładów trwa do 15 minut. W przypadku niższych lig lub turniejów niższej rangi okres ten uzależniony jest od podania wyniku z oficjalnego źródła. W przypadku zakładów specjalnych (np. zakładów na kartki lub innych) czas ten może zostać również wydłużony, aczkolwiek nie więcej niż 24 h. Strony internetowe z wynikami NIE SĄ oficjalnym źródłem.
  • Jaka jest maksymalna liczba zdarzeń na jednym kuponie?
   Jeden kupon (prosty) może zawierać maksymalnie 32 zdarzenia. Na kuponie systemowym maksymalnie może być 14 zdarzeń (wliczanych do systemu) – kolejne następne liczone będą jako tzw „pewniaki”.
  • Wysłałem kupon do akceptacji, ale został przyjęty z inną stawką – dlaczego?
   Wysyłając kupon ‚do akceptacji” jest on weryfikowany przez nasz dział bukmacherski. Gracz wysyłając taki kupon wyraża zgodę na zweryfikowanie (ewentualne zmniejszenie) stawki tego kuponu zgodnie z limitem ustalonym na dane wydarzenie przez dział bukmacherski forBET.
  • Jaka jest maksymalna wygrana na jednym kuponie?
   Maksymalna wygrana na jednym kuponie wynosi 200.000 zł (słownie : dwieście tysięcy złotych)

  FAQ MileniuM czyli najczęściej zadawane pytania

  Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

  • Czy przesłanie przeze mnie skanu dowodu osobistego przy rejestracji jest bezpieczne? Czy moje dane nie zostaną nigdzie przekazane i wykorzystane?
   Spółka Milenium Zakłady Bukmacherskie działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych a zbierane dane są wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia usług oraz przekazywania informacji handlowych Spółki. Dane te są chronione i nie są przekazywane innym podmiotom. Wymóg rejestracji z podaniem dowodu osobistego jest wymogiem Ministerstwa Finansów i nie możemy tego zmienić.
  • Wykonałem przelew środków, ale nie ma ich na moim koncie. Co mam zrobić?
   Najczęsciej wynika to z nieprawidłowo wpisanych danych takich jak tytuł przelewu bądź numer konta – należy to sprawdzić. Jeśli wszystkie dane się zgadzają, wówczas należy skontaktować się z firmą Transferuj.pl na numer infolinii (61) 41 51 610.
  • Zapomniałem PIN do karty, jak mogę go odzyskać?
   Istnieje możliwość wygenerowania nowego kodu PIN. W tym celu należy udać się do punktu przyjmowania zakładów Milenium i wypełnić odpowiedni formularz. Po otrzymaniu wypełnionego formularza przez pracownika centrali, zostaje nadany nowy kod PIN.
  • Zapomniałem hasło, jak je odzyskać?
   Aby odzyskać hasło, należy kliknąć w moduł “Zapomniałeś hasła?”, znajdujący się u góry z prawej strony, oraz podać adres e-mail który został podany podczas rejestracji. Na podany e-mail zostanie wysłane nowe hasło, dzięki któremu można się zalogować na swoje internetowe konto gracza. W każdym momencie nadane hasło można zmienić w panelu “zmień hasło”.
  • Zapomniałem login, jak mam się zarejestrować na swoje konto?
   Aby się zarejstrować na konto należy zamiast loginu wpisać adres e-mail, który został podany podczas rejestracji na stronie.
  • Jak mogę zmienić dotychczasowy e-mail na nowy?
   Adres e-mail można zmienić w internetowym koncie gracza klikając po lewej stronie w panel “zmień maila”.
  • Czy jest możliwość wymiany punktów na kredyty przez Internet?
   Tak, wymiana punktów na kredyty jest możliwa w naszym mShop. Logując się na swoje internetowe konto oraz klikając w panel mShop jest możliwość wymiany swoich punktów na kredyty na grę lub na bilety na mecze koszykówki.
  • Czy można wpłacić pieniądze na konto internetowe w punkcie przyjmowania zakładów Milenium?
   Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. z późn. zm., transakcje powinny przechodzić przez rachunek bankowy.
  • Jakie są metody wpłat w koncie internetowym? Ile trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty?
   Wpłaty na konto internetowe są realizowane w panelu “Wpłaty”, obsługiwanym przez firmę Transferuj.pl. W panelu transakcyjnym dostępna jest lista banków, przez kóre wpłata księgowana jest natychmiast po wykonaniu przelewu (do 3 minut), w pozostałych bankach może to potrwać dłużej.
  • Czy granie przez Internet jest legalne?
   Gra przez Internet na www.milenium.pl jest legalna. Spółka Milenium Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów w sieci Internet. Można to sprawdzić na stronie Ministerstwa www.mf.gov.pl
  • Jakie są zasady Happy Hour?
   Wygrane na kuponach są wyższe o 14% – w czasie promocji kupony spełniające warunki Happy Hour uzyskują wyższy kurs ogólny dzięki mnożnikowi 1,00 zamiast 0,88.

  Happy Hour na Zakłady przedmeczowe jest aktywne godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

  Happy Hour na Zakłady na żywo jest aktywne od 17:00 do 18:00 we wtorki, środy i czwartki.

  Happy Hour na Wirtualne sporty jest aktywne codziennie od 15:00 do 17:00.

  FAQ TotalbeT czyli najczęściej zadawane pytania

  • Czy muszę się zarejestrować?
   Rejestracja konta jest niezbędna, by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu TOTALbet. Nie wiążę się się ona jednak z żadnymi kosztami ani zobowiązaniami ze strony gracza.
  • Czy rejestracja w TOTALbet jest bezpłatna?
   Tak, rejestracja w serwisie TOTALBet jest bezpłatna i nie powoduje żadnych zobowiązań ze strony gracza.
  • Jak się zarejestrować?
   W celu założenia konta gracza, wybierz przycisk REJESTRACJA, znajdujący się w prawym górnym rogu strony totalbet.pl. Pojawi się formularz, który przeprowadzi Cię przez proces rejestracji.
  • Dlaczego muszę podawać dane osobowe?
   Dane osobowe, oznaczone w formularzu rejestracji jako niezbędne, są nam potrzebne do zidentyfikowania gracza i zweryfikowania jego pełnoletności. Przeprowadzanie tego procesu jest warunkiem uzyskania licencji na przyjmowanie zakładów na terenie Polski.
  • W jaki sposób chronione są dane osobowe?
   W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników, TOTALbet stosuje wszelkie dostępne technologiczne środki (SSL, firewall). Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, co potwierdzone jest zezwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów.
  • Czy po rejestracji będę mógł zmienić dane osobowe?
   Zmiany danych możesz dokonać w sekcji Moje Konto. Należy jednak pamiętać, że niektórych danych nie można zmienić w formularzu zawartym w profilu użytkownika. Dane, których nie można zmienić, to: pseudonim, imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, PESEL, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego. W wyjątkowych przypadkach, np. zmiany nazwiska, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.
  • Ile trwa całkowita weryfikacja konta?
   W przypadku przesłania zestawu poprawnych danych oraz skanów dokumentu, weryfikacja trwa do 48 godzin.
  • Czym jest konto tymczasowe?
   Konto tymczasowe to konto gracza o uproszczonej procedurze rejestracji i ograniczonych funkcjonalnościach. Podczas rejestracji tego typu konta nie trzeba m.in. załączać skanu dokumentu tożsamości, ale posiada ono ograniczenie w postaci braku możliwości dokonywania wypłat. Można natomiast wpłacić środki, zawrzeć zakład, a wypłatę zlecić po dokończeniu pełnej rejestracji. Konto tymczasowe można przekształcić w pełnowartościowe konto gracza w każdej chwili poprzez załączenie wszystkich niezbędnych informacji i skanu dokumentu tożsamości. Gracz ma 90 dni na dokończenie pełnej rejestracji.
  • Dlaczego podczas rejestracji pojawia się komunikat, że dane osobowy zostały już użyte?
   To najprawdopodobniej oznacza, że posiadasz już konto w TOTALBet. Zgodnie z regulaminem, każdy gracz może posiadać tylko jedno aktywne konto. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji „Przypomnienie hasła”.
  • Jak wykonać fotokopię dowodu tożsamości?
   Fotokopię dowodu tożsamości przesłać można w postaci zdjęcia, wykonanego np. telefonem komórkowym lub w postaci skanu. Dopuszczalne formaty pliku to PDF, PNG oraz JPG. Prosimy o upewnienie się, że zdjęcia/skany są wyraźne i czytelne.
  • Czy bezpośrednio po rejestracji muszę dokonać wpłaty?
   Nie, nie ma obowiązku dokonania wpłaty po rejestracji. Doładowanie konta jest jednak konieczne, by móc zawierać zakłady.
  • Skąd będę wiedział, że rejestracja przebiegła prawidłowo?
   Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracji, na stronie pojawi się komunikat informujący o pomyślnym przebiegu rejestracji, a na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
  • Czy mogę zarejestrować się, korzystając z telefonu?
   Tak, rejestracji dokonać można wchodząc z telefonu na stronę totalbet.pl lub korzystając z naszej aplikacji mobilnej.
  • Co w przypadku gdy nie dostałem na e-maila linku aktywującego?
   Sprawdź czy e-mail nie trafił do skrzynki SPAM. W przypadku jego braku skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
  • Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę zalogować się na konto gracza?
   Sprawdź, jaki komunikat wyświetla się po nieudanej próbie logowania i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
  • Jak mogę sprawdzić stan swojego salda?
   Aktualny stan salda widoczny jest po zalogowaniu w prawym górnym rogu strony, a także w sekcji „Moje konto”.
  • Czy mogę zmienić hasło?
   Tak, hasło można zmienić po zalogowaniu w sekcji „Moje konto”.
  • Jak mogę zamknąć konto?
   W celu zamknięcia konta prosimy o wysłanie informacji z loginem na pomoc@totalbet.pl. Konto zostanie zamknięte w ciągu 48h.
  • Jak zawrzeć zakład?
   Szczegółowa instrukcja zawierania zakładu znajduje się w sekcji JAK ZACZĄĆ
  • Jakie są rodzaje zakładów?
   W TOTALbet wyróżniamy następujące rodzaje zakładów:

  • SOLO – zakład prosty jednozdarzeniowy

  • AKO – zakład prosty wielozdarzeniowy

  • SYSTEMOWY – pojedynczy, blokowy lub kombinowany.

  • Jaka jest minimalna stawka zakładu?
   Minimalna stawka zakładu wynosi 1 zł.
  • Czym jest „współczynnik”, który znajduje się na kuponie?
   Współczynnik pozwala obliczyć realną stawkę zakładu. Związany jest z kwestiami podatkowymi.
  • Mecz został odwołany. Co z moim kuponem?
   Zgodnie z regulaminem TOTALbet, organizatorzy mają 48 godzin od pierwotnego terminu na przeprowadzenie zdarzenia. Jeśli już wiadomo, że mecz nie odbędzie się w tym czasie, zakład powinien od razu zostać rozliczony jako wygrany po kursie 1.00 (czyli nastąpi zwrot).
  • Gdzie znajdę listę moich kuponów?
   Lista wszystkich kuponów gracza dostępna jest po zalogowaniu w sekcji ‘Moje konto’.
  • Po jakim czasie wygrana zostanie dopisana do mojego salda?
   Wygrana zostanie dopisana automatycznie po rozstrzygnięciu zdarzenia.
  • Czy da się anulować kupon?
   Nie, zgodnie z regulaminem TOTALbet nie ma możliwości anulowania zawartego już zakładu.
  • W jaki sposób mogę złożyć reklamację?
   Szczegółowa instrukcja składania reklamacji znajduje się w sekcji REKLAMACJE
  • Co to jest zakład bezpieczny?
   Zakład bezpieczny to zakład, w którym zachowujesz możliwość wygranej mimo popełnienia jednego błędu w typowaniu. Szczegółowe zasady zakładu BEZPIECZNY znajdują się w sekcji PROMOCJE.
  • Jak uzyskać zaświadczenie o wygranej?
   W celu uzyskania zaświadczenia o wygranej prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta i wskazanie numeru kuponu, do którego zaświadczenie ma zostać wystawione.
  • Czym są zakłady LIVE?
   Zakłady LIVE to zakłady, w których można obstawiać wydarzenia sportowe podczas ich trwania, czyli na żywo.
  • Jakiego rodzaju zakłady można zawierać w LIVE?
   W zakładach LIVE obstawiać można zakłady tego samego typu, co w zakładach przedmeczowych:

  SOLO – zakład prosty jednozdarzeniowy

  AKO – zakład prosty wielozdarzeniowy

  SYSTEMOWY – pojedynczy, blokowy lub kombinowany.

  • Czym są Wirtualne Sporty?
   Wirtualne Sporty to rodzaj zakładów polegający na przewidywaniu zdarzeń generowanych komputerowo.
  • Jakie dyscypliny mogę obstawiać w ramach Wirtualnych Sportów?
   Oferujemy wirtualne zakłady na 5 dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel i motocykle.
  • Czym jest funkcja Cashout?
   Cashout to dostępna na stronie TOTALbet funkcja umożliwiająca wypłatę wygranej jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń zawartych na kuponie. Więcej na temat funkcji Cashout znaleźć można w sekcji CASHOUT.
  • Czym jest Total Bonus?
   Total Bonus to promocja w ramach której TOTALbet podwyższa wygraną na kuponach spełniających określone wymagania. Więcej na temat promocji TotalBonus znajdziesz w sekcji PROMOCJE.
  • W jaki sposób mogę dokonać wpłaty?
   W celu dokonania wpłaty należy przejść do sekcji „Moje konto” → „Wpłata”. Depozytu na konto gracza w TOTALbet dokonać można na wiele sposób, m.in. natychmiastowym przelewem czy kartą.

  Oferujemy także usułgę szybkiej wypłaty. Przelew z konta TOTALbet na rachunek bankowy zajmuje na średnio 8 minut.

  Wszystkie metody wpłat i wypłat, odbywające się w ramach usługi Pay Express, zostały opisane w sekcji PŁATNOŚCI.

  • Ile wynosi minimalna kwota depozytu?
   Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł.
  • Ile wynosi prowizja za wpłatę?
   TOTALbet nie pobiera prowizji za wpłaty na konto gracza.

  Dokonałem depozytu, ale kwota nie została dopisana do mojego salda.
  W przypadku przelewów natychmiastowych, dopisanie kwoty wpłaty do salda konta gracza może zająć kilka minut. Jeśli pieniądze nadal nie pojawią się na koncie gracza, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

  • W jaki sposób mogę dokonać wypłaty?
   W celu dokonania wypłaty należy przejść do sekcji ‘Moje konto’ → ‘Wypłata’.

  Oferujemy usułgę szybkiej wypłaty. Przelew z konta TOTALbet na rachunek bankowy zajmuje na średnio 8 minut.

  Wszystkie metody wpłat i wypłat, odbywające się w ramach usługi Pay Express, zostały opisane w sekcji PŁATNOŚCI.

  Totolotek online

 • Like this post? Please share to your friends: