Bonus Powitalny Totolotek

Totolotek bonus

Brytyjska National Lottery

Brytyjska National Lottery została zainaugurowana w listopadzie 1994 r. Dzięki niej Brytyjczycy stanęli przed szansą zdobycia nagród, które mogłyby trwale odmienić ich życie. Od tego czasu brytyjskie Lotto przeszło wiele zmian, takich jak wprowadzenie środowego losowania w styczniu 1997 roku czy zainaugurowanie loterii Lotto Raffle w październiku 2013 r. W listopadzie 2018 r. zaprezentowano nową strukturę nagród: wysokość nagrody głównej została zwiększona do 1 miliona funtów, a liczbę kolejnych kumulacji ograniczono do pięciu. W następstwie tych zmian zrezygnowano z dalszego przeprowadzania loterii Lotto Millionaire Raffle.

W sobotД™, 9 stycznia 2016 roku dwoje posiadaczy szczД™Е›liwych losГіw podzieliЕ‚o siД™ po rГіwno gЕ‚ГіwnД… nagrodД… w wysokoЕ›ci 66 milionГіw funtГіw, bijД…c tym samym 20-letni rekord. W nastД™pnym miesiД…cu padЕ‚a kolejna wielka wygrana: w sobotД™, 13 lutego 2016 roku pojedynczy gracz zgarnД…Е‚ 32,5 miliona funtГіw.

Zagraj

Najnowsze wyniki

 • 3
 • 5
 • 7
 • 13
 • 25
 • 57
 • 37

Jak grać

Aby zagrać w Lotto, należy wskazać sześć liczb od 1 do 59. Zakład można złożyć w każdym autoryzowanym punkcie na terenie Wielkiej Brytanii lub przez Internet. Liczby można wybrać samodzielnie lub skorzystać z opcji losowego wyboru (Lucky Dip). Celem jest wskazanie takich liczb, które zostaną później wylosowane przez maszynę. Im więcej liczb zostanie trafnie wskazanych przez gracza, tym większa będzie nagroda.

W przypadku zakładów online, należy po prostu wskazać wybrane liczby lub skorzystać z opcji chybił-trafił (Lucky Dip). Po opłaceniu zakładu(-ów) gracz otrzyma e-mail od National Lottery z potwierdzeniem dokonania zakładu i ważnymi informacjami zarówno na temat samego zakładu, jak i losowania. Po przeprowadzonym losowaniu każdy zakład zostanie automatycznie sprawdzony, a w przypadku stwierdzenia wygranej gracz otrzyma wiadomość e-mail z wiadomością o „ważnej informacji związanej ze złożonym zakładem”. Ze względów bezpieczeństwa nie podajemy wysokości wygranych w wiadomości e-mail. Zamiast tego gracz zostanie poproszony o zalogowanie się na swoje konto w celu uzyskania dodatkowych informacji. Wygrane do 500 funtów zostaną od razu wypłacone na konto.

Przejdź do strony Jak odebrać wygraną, aby uzyskać więcej informacji na temat odbioru nagród w brytyjskiej National Lottery.

Nie mieszkasz w Zjednoczonym KrГіlestwie?

Jeżeli nie mieszkasz w Zjednoczonym Królestwie, nie musisz się martwić. Klikając powyższe łącze, możesz skorzystać z usług konsjerża i kupić kupony. Otrzymasz skan kuponu jako potwierdzenie, że został on dla Ciebie zakupiony.

Wygrane w brytyjskim Lotto

Najniższe nagrody przyznawane są za trafienie dwóch liczb, a główna nagroda wypłacana jest w przypadku trafienia wszystkich sześciu. Wysokość podstawowej nagrody jest uzależniona od dnia, w którym odbywa się losowanie: w środę są to dwa miliony funtów, a w soboty – 3,8 miliona funtów. Jeśli dwóch lub więcej graczy trafi szóstkę, wówczas główna nagroda rozdzielona zostanie po równo pomiędzy wszystkich zwycięzców. Jeśli jednak nikt nie trafi szóstki, wówczas kwota ta przechodzi na następne losowanie, zwiększając wysokość nagrody.

W Lotto jest sześć poziomów nagród. W tabeli poniżej przedstawiono kwotę wygranej dla każdego poziomu, wskazano, ile liczb trzeba trafnie wskazać i określono prawdopodobieństwo wygranej:

ZwyciД™ska kombinacja Szanse na wygranД… Nagroda
6 liczb 1 do 45 057 474 Nagroda gЕ‚Гіwna
5 liczb + kula bonusowa 1 do 7 509 579 1 milionГіw funtГіw
5 liczb 1 do 144 415 1,750 funtГіw
4 liczby 1 do 2180 140 funtГіw
3 liczby 1 do 97 30 funtГіw
2 liczby 1 do 10,3 Darmowe losowanie ChybiЕ‚/TrafiЕ‚

OgГіlna szansa na wygranД… w Lotto to 1 do 9,3.

Kumulacje, podział nagrody głównej i losowania „Must Be Won”

Regulamin loterii dopuszcza tylko pięć kolejnych kumulacji nagrody głównej. Jeśli w piątym kolejnym losowaniu nie padnie główna nagroda, organizowane jest losowanie „Must Be Won”, w którym wypłacenie nagrody głównej jest gwarantowane, nawet jeśli nikomu nie uda trafić się wszystkich sześciu liczb. Jeśli w takim losowaniu nikt nie trafi szóstki, wówczas nagroda główna jest dzielona (rolldown) pomiędzy wszystkich graczy, którym udało się trafić co najmniej „dwójkę”.

W przypadku podziału nagrody głównej, nagrody na każdym poziomie od „dwójkę” do „piątki z bonusem” są powiększane o określony procent nagrody głównej. Dzięki temu każdy ze zwycięzców na tych poziomach otrzymuje część skumulowanej nagrody. W tabeli poniżej pokazano, o jaki procent nagrody głównej i (orientacyjnie) o jaką kwotę powiększona jest pojedyncza nagroda na każdym poziomie:

ZwyciД™ska kombinacja Pierwotna wysokoЕ›Д‡ wygranej WysokoЕ›Д‡ wygranej po podziale nagrody gЕ‚Гіwnej
5 liczb + kula bonusowa 1 milionГіw funtГіw 1.2 milionГіw funtГіw
5 liczb 1,750 funtГіw 10,000 funtГіw
4 liczby 140 funtГіw 500 funtГіw
3 liczby 30 funtГіw 100 funtГіw
2 liczby ChybiЕ‚ / TrafaЕ‚ free draw 5 funtГіw

Inne loterie organizowane przez National Lottery

EuroMillions to jedna z ulubionych gier losowych w Wielkiej Brytanii, jednak nie jest to jedyna cieszД…ca siД™ powodzeniem loteria oferowana Brytyjczykom. PoniЕјej przedstawiono inne gry, ktГіre co tydzieЕ„ wybiera wielu graczy.

Lotto HotPicks

W HotPicks pod uwagę brane są te same zwycięskie liczby co w głównym losowaniu Lotto, jednak jest to oddzielna gra. Pojedynczy zakład kosztuje 1 funta, a zadaniem gracza jest w pierwszej kolejności wskazanie, ile liczb spróbuje trafnie wytypować. Przykładowo, w grze „Pick 1” gracz wskazuje jedną liczbę, a w „Pick 5” pięć liczb. Gracz nie zdobywa żadnej nagrody, jeśli trafnie wytypuje mniej liczb niż wskazał, np. w grze „Pick 5” żadna nagroda nie jest przyznawana, jeżeli gracz trafnie wytypuje 4 lub mniej liczb.

Thunderball

Thunderball to kolejna gra losowa organizowana przez brytyjską National Lottery. Jej losowania odbywają się w każdą środę, piątek i sobotę, a nagrody sięgają aż 500 000 funtów. Zadaniem gracza jest wytypowanie pięciu liczb od 1 do 39 i jednej liczby Thunderball od 1 do 14. Każda osoba, która trafnie wytypuje wszystkie pięć liczb i liczbę Thunderball zdobywa nagrodę główną w wysokości 500 000 funtów. Oprócz tego jest osiem innych poziomów nagród, a zwycięzcą może być każdy, komu uda się trafnie wytypować przynajmniej liczbę Thunderball.

Podobnie jak w przypadku kuponów w loterii EuroMillions, także kupony brytyjskiej National Lottery można szybko i łatwo kupować online lub osobiście w autoryzowanych punktach sprzedaży brytyjskiej loterii. Aby kupić kupon online, wystarczy wybrać liczby lub skorzystać z opcji „chybił trafił” i zrealizować transakcję. Po jej zakończeniu uczestnik otrzyma e-mail z potwierdzeniem. Po losowaniu kupon automatycznie zostanie sprawdzony, a w przypadku wygranej uczestnik otrzyma e-mail. Wygrane do wysokości 5000 funtów są automatycznie wpłacane na konto osoby wygrywającej. W przypadku wygranych powyżej 5000 funtów na adres powiązany z kontem zostanie wysłany czek.

Set For Life

Set For Life była pierwszą w historii Wielkiej Brytanii loterią z pensją, z losowaniem w każdy poniedziałek i czwartek. Kosztuje tylko 1,5 £ za zakład i możesz grać wybierając pięć głównych numerów od 1 do 47 oraz Life Ball pomiędzy 1 a 10.

Dwie gЕ‚Гіwne nagrody sД… wypЕ‚acane w formie pensji, czyli zwyciД™zcy otrzymujД… nagrodД™ pieniД™ЕјnД… stopniowo przez okreЕ›lony czas. Nagroda gЕ‚Гіwna to 10 000 ВЈ co miesiД…c przez 30 lat, dajД…c Е‚Д…cznie 3,6 mln ВЈ, a druga nagroda to 10 000 ВЈ co miesiД…c przez rok, dajД…c razem 120 000 ВЈ. Szansa na wygranie gЕ‚Гіwnej nagrody wynosi 1 do 15 339 390, a szansa na wygranie jakiejkolwiek nagrody to 1 do 12,4.

National Lottery przeprowadza raz na jakiś czas specjalne losowania Set For Life zwane losowaniami Super Chance. Podczas losowania Super Chance można wygrać 10 000 £, które są wypłacane co miesiąc przez 30 lat po trafieniu zaledwie pięciu głównych numerów – co zwiększa szanse na wygranie głównej nagrody do 1 do 1 533 939. Losowania Super Chance są ogłaszane na kilka tygodni przed datą ich przeprowadzenia i można wziąć w nich udział tak samo jak w zwykłym losowaniu Set For Life.

Totolotek online

Przeczytaj inne artykuły podobne do Bonus Powitalny Totolotek szukam:

 • Totolotek Rzeszów
 • Totolotek Internetowy
 • Totolotek Sprawdzenie Kuponu
 • Kumulacja Totolotek
 • Totolotek Wyniki Losowania Mini Lotto
 • Totolotek Cash Out

Like this post? Please share to your friends: