Totolotek Multi Multi Wyniki

Totolotek bonus

Jak wygrać w Lotto?

Jak wygrać w Lotto? | Fot. Dylan Nolte

Jak wygrać w lotto? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Na szczęście istnieje sporo sposobów na wsparcie własnego losu. Można korzystać z różnych systemów, z pomocy wróżek czy jasnowidzów albo grać tak po prostu – na chybił trafił. Istnieje wiele pomysłów na to, jak wygrać w Dużego Lotka. W tym artykule przedstawię również własny przypadek. Zastosowałem metodę skuteczną w stu procentach.

Wygrana w totolotka to dzieło przypadku. Każdy gracz ma szansę – raz większą, raz mniejszą. Grając, liczymy na to, że uśmiechnie się do nas los i obdarzy nas trafieniem w szóstkę. Są jednak osoby przekonane o tym, że los można oszukać. A przynajmniej znacznie zwiększyć swoją szansę na wytypowanie zwycięskich numerów.

Naszym jedynym zadaniem jest w przypadku tej popularnej gry liczbowej wytypowanie numerów, które następnie zostaną wylosowane. Tylko tyle i aż tyle. Nie jest bowiem łatwo zgadnąć, jakie liczby wyskoczą z maszyny losującej. Co ciekawe, wcale nie musimy zgadywać. Zamiast tego możemy po prostu przewidzieć szczęśliwe liczby. Jak to zrobić? Przekonasz się poniżej.

Jak wygrać w Lotto?

Niektórzy sądzą, że losowania Lotto są ustawione. Nie zniechęca to jednak wielu ludzi do grania. Choć rachunek prawdopodobieństwa nie napawa optymistycznie, przeciętny gracz nie traci wiary. Może to właśnie do niego uśmiechnie się los. Poza tym – pomimo małych szans na zwycięstwo – wygrane jednak padają. Regularnie słyszymy o trafionej szóstce. A jeśli jeszcze do tego zdarzyła się kumulacja – to już niebywałe szczęście.

Przykładem może być wygrana z maja 2016 roku – 60 milionów złotych. Ogromna kumulacja, a w dodatku szczęśliwe numery wytypowały trzy osoby – w Zamościu, Sosnowcu i Krakowie. Natomiast rekord trafionej szóstki padł w 1994 roku. Wówczas mieliśmy aż osiemdziesięciu zwycięzców. Inne ciekawe wydarzenie miało miejsce w Olsztynie. W 1995 roku ta sama osoba otrzymała dwukrotnie nagrodę I stopnia. W dodatku dokonała tego w ciągu zaledwie 14 dni. Jak widać, wygrać w Lotto naprawdę można. Tylko w jaki sposób to zrobić?

Pomocna matematyka?

SЕ‚yszaЕ‚em o wielu systemach, ktГіre miaЕ‚y byД‡ gwarantem sukcesu. PrzyznajД™, Ејe sam z kilku korzystaЕ‚em. Bardziej z ciekawoЕ›ci niЕј chД™ci prawdziwej wygranej, poniewaЕј na pieniД…dzach mi aЕј tak nie zaleЕјy, jak na wiedzy. BadaЕ‚em wiД™c owe „niezawodne” systemy matematyczne, ale Ејaden z nich nigdy nie zadziaЕ‚aЕ‚. ZresztД…, rachunek prawdopodobieЕ„stwa dowodzi, Ејe nie ma moЕјliwoЕ›ci przewidzenia numerГіw w Lotto za pomocД… matematyki. Wyniki sД… nieubЕ‚agane – mamy aЕј 99% szansy na to, Ејe wytypowane za pomocД… systemu liczby… nie zostanД… wylosowane. Jak widaД‡, krГіlowД… nauk naleЕјy odrzuciД‡, jeЕ›li chcemy wytypowaД‡ zwyciД™skД… szГіstkД™ w totka.

Czy wrГіЕјka przepowie liczby DuЕјego Lotka?

Być może cię zaskoczę, ale takie przypadki miały miejsce. Osobiście znam dwie takie sytuacje. W tym miejscu muszę jednak zaznaczyć, że wróżba ma zazwyczaj charakter symboliczny i osobisty, więc nie jest łatwo wywróżyć numery Lotto. Większość wróżek po prostu odmawia świadczenia takiej usługi. Wykorzystując w swojej pracy karty tarota lub runy, tworzy się wizję w charakterystyczny sposób przedstawiającą możliwości oraz szanse i zagrożenia danej osoby. Trudno wskazać tutaj konkretne liczby.

Podobnie jest z horoskopami. Co prawda, profesjonalny astrolog jest w stanie przygotować bardzo pomocną prognozę, ale potrzebuje do tego celu wiele szczegółowych informacji. Nie wystarczy bowiem sporządzić zwykłego indywidualnego horoskopu urodzeniowego. Astrolog musi przygotować tzw. horoskop natalny – a więc poznać (i zrozumieć) cechy charakteru klienta, jego skłonności oraz wiele innych aspektów astrologicznych. Dzięki temu można znaleźć takie okresy w życiu człowieka, które są najbardziej sprzyjające wygranym w loterii czy też ogólnie powiększaniu swojego majątku. Astrolog może więc sporządzić listę dat, kiedy najlepiej grać w Lotto. Oczywiście nie możemy w tym przypadku mówić tylko o głównej wygranej. To może być o wiele mniejsza, nawet symboliczna kwota.

Podobnie sprawa wygląda z numerologią. Może ona w zasadzie wyznaczyć tylko pewne dni, kiedy dana osoba może liczyć na większe szczęście, a więc i na wygraną. Wówczas warto udać się do kolektury i obstawić szczęśliwe liczby. Te również mogą zostać wyznaczone za pomocą numerologii. Oczywiście w takim przypadku również najlepiej skorzystać z usług profesjonalisty. Muszę jednak przyznać, że nie słyszałem jeszcze o nikim, komu numerologia by pomogła w grze. Przynajmniej jeśli chodzi o wygraną I stopnia.

Jasnowidz prawdД™ ci powie

O wiele skuteczniejszy w przepowiadaniu właściwych numerów w Lotto może okazać się jasnowidz. Jest to człowiek, który potrafi zajrzeć w przyszłość. To oznacza, że może on – przynajmniej teoretycznie – sprawdzić zwycięskie liczby, zanim jeszcze zostaną wylosowane. Musimy jednak w tym momencie wziąć pod uwagę dwie kwestie.

Po pierwsze, przyszłość nie jest z góry ustalona. Jest – że się tak wyrażę – płynna. Cały czas się zmienia pod wpływem naszych działań, decyzji oraz wielu innych czynników. Wizja tego samego dnia z przyszłości może się różnić u dwóch jasnowidzów. Nie znaczy to, że któryś z nich (albo oboje) jest oszustem. Musimy uświadomić sobie, że los nie jest z góry zapisaną księgą.

Po drugie, jasnowidzenie nie działa w tak prosty sposób, jak się wydaje wielu ludziom. Czasami zwyczajnie nie można dostrzec numerów Lotto, podczas gdy inne wydarzenia są wyraźne i bezbłędnie przepowiadane przez jasnowidza. Nawet najsłynniejszy polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski – często miewał problemy z typowaniem właściwych liczb i raczej unika świadczenia tego typu usług.

Ељwiadome Е›nienie

Jeden z ciekawszych sposobów na wygraną w totka to świadome śnienie (ang. Lucid Dream, w skrócie LD). Osobiście mogę zaświadczyć o jego skuteczności, ale o tym za chwilę.

Czym jest świadome śnienie? W najprostszych słowach można powiedzieć: jest to sen, w którym zdajemy sobie sprawę z tego, że właśnie śnimy. Dzięki świadomości śnienia człowiek zachowuje całkiem normalne procesy myślowe (charakterystyczne dla jawy). Poza tym może mieć wpływ na wydarzenia we śnie i robić w nim praktycznie wszystko. Najlepsze jest jednak to, że wszystko, co dzieje się we śnie, można bez problemu zapamiętać.

Osoba, która opanuje świadome śnienie, nie będzie musiała korzystać z rzeczywistości wirtualnej, żeby np. polatać sobie nad Sudetami. Wystarczy odpowiednio zaprogramować sen i… do dzieła. Czyż to nie wspaniałe? Kiedy pierwszy raz spotkałem się z ideą świadomego śnienia, od razu w głowie pojawiło się kilka niesamowitych rzeczy, które mogę dzięki temu osiągnąć. W tym artykule napiszę o jednej z tych rzeczy. Chodzi oczywiście o wygraną w Lotto.

Okazuje się bowiem, że techniki świadomego śnienia nie tylko pozwalają doświadczyć niebywałych rzeczy. Otwierają przed nami o wiele więcej możliwości, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Podczas świadomego snu można, na przykład, zobaczyć przyszłość.

PrzyszЕ‚oЕ›Д‡ we Е›nie

Od razu zaznaczę, że w przypadku szukania ścieżek przyszłości podczas LD, bardzo przydatne są osobiste predyspozycje mediumiczne lub prekognicyjne. Szczęśliwie się składa, że posiadam takie zdolności. Kiedy więc rozpocząłem eksperymenty ze świadomymi snami, bardzo szybko odnotowywałem postępy. Nie znaczy to jednak, że każdy człowiek będzie tak samo szybko mógł realizować swoje cele. Zazwyczaj praktyka świadomego śnienia jest dość długa.

Ale wrГіД‡my do tematu. Moim celem podczas eksperymentГіw byЕ‚o wytypowanie szГіstki w Lotto. Jako Ејe byЕ‚ to eksperyment, nie wysyЕ‚aЕ‚em kuponГіw. SprawdzaЕ‚em tylko losowania. Nie chodziЕ‚o tutaj bowiem o wygranie pieniД™dzy, lecz o sprawdzenie moЕјliwoЕ›ci ludzkiego umysЕ‚u (czy teЕј ducha). Co siД™ okazaЕ‚o?

Po odpowiednim treningu (trwaЕ‚ niecaЕ‚e trzy miesiД…ce) udaЕ‚o mi siД™ prawidЕ‚owo „wyЕ›niД‡” trzy kolejne szГіstki w DuЕјego Lotka. Gdybym przewidziaЕ‚ jedno losowanie, moЕјna by uznaД‡ to za zwykЕ‚y Е‚ut szczД™Е›cia. Przy dwГіch moЕјna juЕј stwierdziД‡, Ејe metoda obejmujД…ca Е›wiadome Е›nienie dziaЕ‚a. Natomiast po trzecim prawidЕ‚owym wytypowaniu zwyciД™skich liczb mam stuprocentowД… pewnoЕ›Д‡, Ејe jestem w stanie w kaЕјdej chwili wygraД‡ w Lotto.

Na zakoЕ„czenie dodam, Ејe ostatecznie nie wysЕ‚aЕ‚em Ејadnego kuponu Lotto w oparciu o przepowiedniД™ otrzymanД… podczas Е›wiadomego snu. Dlaczego? PoniewaЕј przeprowadziЕ‚em takЕјe „zwiady” w swojej ogГіlnej przyszЕ‚oЕ›ci i wiem, co by siД™ ze mnД… staЕ‚o, gdybym rzeczywiЕ›cie wygraЕ‚. Moje Ејycie zostaЕ‚oby kompletnie zmarnowane. Niczego bym juЕј nie osiД…gnД…Е‚. A Ејe mam konkretne plany co do swojej osoby, nie chciaЕ‚em zaprzepaszczaД‡ szansy na zrobienie w Ејyciu czegoЕ› piД™knego.

Można wygrać w Lotto

Jak widać, wygrana w Lotto jest całkiem możliwa. Przy odpowiednim wsparciu wiedzą tajemną, możemy trafić. Niestety skuteczna metoda wymaga praktyki i sporego wysiłku. Niech nikt nie myśli, że moje eksperymenty ze świadomym śnieniem były łatwe. Mimo posiadania predyspozycji duchowych, nieźle się namęczyłem, by osiągnąć pożądany efekt.

Ktokolwiek jednak pragnie wygrać, z pewnością może to zrobić. Choć rachunek prawdopodobieństwa daje niewielkie szanse, istnieją metody – mniej lub bardziej skuteczne – pomagające w osiągnięciu sukcesu. Pamiętajcie tylko o jednym: pieniądze szczęścia nie dają. To banalne powiedzenie jest ogromnie prawdziwe. Osobiście będę więc życzyć wszystkim czytelnikom szczęścia – ogólnie w życiu, a nie tylko w pieniądzach.

Totolotek online

Like this post? Please share to your friends: