Bukmacher Totalbet

Totalbet bonus

Skoki narciarskie – freebet 30 zł w Totalbet

Nagroda za typowanie Pucharu Świata w skokach narciarskich – darmowe zakłady za 30 zł.

Typowanie Pucharu Świata z szansą na kolejne nagrody. 30 zł w Twoich rękach i nogach polskich skoczków – to maksymalny freebet jaki można zgarnąć na kolejne zakłady bukmacherskie. Wykorzystaj promocję Totalbet i wygrywaj więcej.

 1. Freebet za 30 zł na całą ofertę
 2. Jak działa promocja na Puchar Świata
  1. Jakie kupony stawiać?
  2. Które zakłady nie biorą udziału w promocji?
 3. Jakie jeszcze promocje można wykorzystać
 4. Puchar Świata FIS Ski Jumping w Zakopanem
 5. Regulamin freebetu
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 6. FAQ – o co najczęściej pytają typerzy

Wystarczy kupon za 50 zł, aby zagwarantować sobie szansę na podwyższenie bankrollu.

Tym razem nie skorzystasz z kuponu z handicapem, bowiem typować można wygraną poszczególnych zespołów lub zawodników. Rynek zdarzeń do wykorzystania w promocji z freebetem za postawione kupony w Totalbet obejmuje kwalifikacje, konkurs drużynowy, konkurs indywidualny.

Promocja łączy się z zakładami bez podatku – potrzebujesz wtedy przynajmniej 3 zdarzeń na kuponie AKO.

Freebet za 30 zł na całą ofertę

Pasjonaci ski jumpingu z pewnością oszacowali prawdopodobieństwo uzyskania dobrych wyników przez polskich skoczków w Zakopanem. Czy zdobycie całego podium przez Polaków jest możliwe? Statystyki nam sprzyjają, podobnie jak forma polskiej kadry. Za dobry wynik czeka nagroda pieniężna 30 zł na bezpłatne typowanie kolejnych zdarzeń w Totalbet Zakłady Bukmacherskie.

Szansa na uzyskanie darmowych pieniędzy na kolejne zakłady w promocji Totalbet jest połączona z punktowanymi miejscami na podium zawodów:

za 1. miejsce możesz otrzymać freebet 15 zł,
za 2. miejsce możesz otrzymać freebet 10 zł,
za 3. miejsce możesz otrzymać freebet 5 PLN.

Bonusy łączą się ze sobą, co oznacza, że jeśli reprezentanci Polski zajmą 1., 2. i 3. miejsce na podium, klienci otrzymają maksymalny freebet w wysokości 30 PLN.

Jak działa promocja na Puchar Świata

Promocja bukmachera obowiązuje w dniach 15.01 od godziny 11:00 do 17.01 do godziny 16:00. Zgodnie z regulaminem do udziału w promocji na free-bet kwalifikują się zarejestrowani gracze bukmachera stawiający kupony akumulowane (AKO). Zakłady mogą być postawione w aplikacji na telefon lub poprzez stronę internetową Totalbet.

Każdy gracz może skorzystać jeden raz z promocji narciarskiej. Wygrane freebety zostaną przyznane do 48 h po zakończeniu promocji.

Jakie kupony stawiać?

Kupon AKO powinien zawierać minimum 2 zdarzenia za minimalną stawkę 50 PLN, zawierających wyłącznie zdarzenia przedmeczowe z PŚ w Zakopanem. Typować można zarówno kwalifikacje jak i konkurs główny. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20.

Które zakłady nie biorą udziału w promocji?

Z promocji freebet na Zakopane wyłączone są oferty Totalboost, zakłady Totalhit lub inne oferty specjalne, długoterminowe oraz zakłady systemowe.

Jakie jeszcze promocje można wykorzystać

Aktywnych ofert promocyjnych jest więcej, zarówno w Totalbet jak i u innych internetowych bukmacherów ujętych na liście legalnych operatorów Ministerstwa Finansów (jak Betclic czy zakładach wzajemnych Superbet). U sponsora Warty Poznań czeka na typerów najwyższy na rynku bonus bez depozytu za 50 zł (dostępny po rejestracji i aktywacji konta z kodem). Do kompletu jest nagroda za depozyt do 5000 zł. Można wpłacić mniej – za 200 zł otrzymasz kolejne 200 zł, przy wpłacie 500 zł Twój budżet wyniesie już 1000 zł.

Wygrane kupony można wspomóc wysokimi kursami na zdarzenia narciarskie oraz zakładami u bukmachera bez podatku. Poza Totalbet gra bez podatku obowiązuje jeszcze w BETFAN, forBET i w trakcie Happy Hours w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Puchar Świata FIS Ski Jumping w Zakopanem

Po raz pierwszy zawody o Puchar Świata w Zakopanem zostały przeprowadzone w 1980 roku. Odbywają się na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza, dużej skoczni narciarskiej o punkcie konstrukcyjnym K125 i rozmiarze HS140. Skocznia zlokalizowana na północnym stoku góry Krokiew (1378 m n.p.m.). Rekord skoczni 147 m należy Yukiya Sato (25.01.2021).

Pierwsze zwycięstwo 26 stycznia 1980 odniósł Stanisław Bobak, dzień później wygrał Piotr Fijas. Kolejne zwycięstwo Polaka miało miejsce prawie 22 lata później, gdy 20 stycznia 2002 roku swoją pierwszą pucharową wygraną odniósł Adam Małysz. W kolejnych latach jako jedyny z Polaków wygrał kilkukrotnie Kamil Stoch.

Jedno zwycięstwo odniósł późniejszy trener polskiej drużyny Stefan Horngacher. Rekordzistą jest Gregor Schlierenzauer z 5 trumfami, tyle samo triumfów należy do Kamila Stocha. Na skoczni wygrywali tacy legendarni skoczkowie jak Stefan Kraft, Simon Amman czy Janne Ahonen.

Regulamin freebetu

Polecamy przeczytanie regulaminu, warto poznać dokładne warunki przygotowane przez bukmachera online.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET ZAKOPANE ”.
2. Organizatorem FREEBET ZAKOPANE jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. FREEBET ZAKOPANE jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. FREEBET ZAKOPANE obowiązuje w dniach 15.01 od godz. 11:00 do 17.01 do godz. 16:00.
5. FREEBET ZAKOPANE objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE

1. W FREEBET ZAKOPANE nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET ZAKOPANE przeznaczona jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwanych „Klientami”).
3. W FREEBET ZAKOPANE mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET ZAKOPANE dokonają zawarcia minimum jednego zakładu z Salda głównego spełniającego poniższe warunki:
– zakład AKO minimum 2 zdarzenia z oferty przedmeczowej wyłącznie na zawody Pucharu Świata w skokach w Zakopanem (kwalifikacje, konkurs drużynowy, konkurs indywidualny), za minimum 50 PLN, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia min. 1,20;
– do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. oferty Totalboost, zakłady Totalhit lub inne oferty specjalne, długoterminowe oraz zakłady systemowe;
4. FREEBET ZAKOPANE objęty może zostać tylko jeden pakiet zakładów danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET ZAKOPANE jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET ZAKOPANE, po zagraniu kuponu spełniającego warunki promocji, są uprawnieni do otrzymania nagród w postaci Freebeta, w przypadku, gdy reprezentant Polski na zawodach Pucharu Świata w Zakopanem (konkurs indywidualny z dnia 17.01) zajmie:
1. miejsce – Freebet 15 PLN,
2. miejsce – Freebet 10 PLN,
3. miejsce – Freebet 5 PLN.
Bonusy łączą się ze sobą, co oznacza, że jeśli reprezentanci Polski zajmą 1., 2. i 3. miejsce na podium, klienci otrzymają łącznie Freebet 30 PLN.
2. Każdy klient może otrzymać maksymalnie jeden pakiet nagród.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET FREEBET ZAKOPANE, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.

6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za FREEBET.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET.
14. Bonus FREEBET zostanie przyznany do 48 h od zakończenia promocji i ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania. Wysokość freebetu można porównać u innych bukmacherów w przygotowanym przez ekspertów rankingu bukmacherów na 2021.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE lub dopuszczających do udziału w FREEBET ZAKOPANE.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE oraz anulowania wygranej w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET ZAKOPANE lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. Udział w FREEBET ZAKOPANE przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto wygrane w FREEBET ZAKOPANE , nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET ZAKOPANE na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

FAQ – o co najczęściej pytają typerzy

1. Jak uzyskać najwyższy freebet?

Poza typowaniem pomocne będą wyniki indywidualne polskich zawodników. Najwyższy freebet (30 zł) zostanie przyznany jeśli całe podium będzie polskie. Freebet w najwyższej wysokości (50 zł) dla nowych klientów zostanie przyznany po zarejestrowaniu konta typerskiego z użyciem kodu do bonusów.

2. Czy na skoki działa ten sam kod promocyjny co do bonusu powitalnego?

Tak, chcąc zarejestrować się w trakcie zawodów Pucharu Świata w skokach można wykorzystać ten sam kod obowiązujący w Totalbet: LEGALSPORT. Instrukcję użycia i korzyści z promocyjnego kodu do bukmachera znajdziesz w TYM artykule.

3. Czy promocja w Totalbet jest powtarzana przy kolejnych konkursach?

Każdy konkurs w Zakopanem przyciąga uwagę nowych graczy, dlatego bukmacher ponownie aktywuje promocję. Różne mogą być jedynie kwoty bonusów – zamiast 10 zł czy 15 zł ten legalny operator zakładów może zaoferować bonus 40 zł lub 50 zł (podobnie jak u sponsora PZN – Fortuna lub STS i forBET).

4. Gdzie znajdę więcej darmowych betów u buków bez depozytu?

Totalbet online

Inne prośby o Bukmacher Totalbet szukam:

 • Totalbet Casino
 • Totalbets
 • Bukmacher Totalbet
 • Totalbet App
 • Totalbet Bonus Bez Depozytu
 • Totalbet Apk

Like this post? Please share to your friends: