Totolotek Multi Lotek

Totolotek bonus

LOTTO zakłady bukmacherskie – sprawdź nowe bonusy

Wiele osób uważa, że LOTTO i Totolotek są tym samym. Nic bardziej mylnego. Obie firmy posiadają różnych właścicieli oraz zajmują się zupełnie odmiennymi działalnościami. Totolotek S.A. jest spółką prywatną i zajmuje się dziedziną zakładów bukmacherskich. Z kolei LOTTO to nazwa gry liczbowej oferowanej przez Totalizator Sportowy, który jest własnością Skarbu Państwa. Sprawdź co jeszcze różni te dwie firmy oraz co mają do zaoferowania graczom. Przeczytaj, czym rzeczywiście są Lotto zakłady bukmacherskie.

Lotto zakłady bukmacherskie – czym rzeczywiście jest?

Za marką Lotto stoi nie kto inny, jak Totalizator Sportowy. Czyli jedyny podmiot w Polsce mający prawo do prowadzenia gier losowych i loterii. Dlaczego tak jest? Ponieważ Polski Rząd przypisał sobie wyłączność do osiągania zysków, które gwarantuje organizowanie rozrywki powiązanej z losowaniem. Na taki rodzaj działalności istnieje odpowiednie wyrażenie – państwowy monopol.

Popularna gra polegająca na losowaniu kuleczek, z tym najczęściej kojarzy się Totolotek. Wszystko za sprawą procesu zmian tytułu głównej zabawy oferowanej przez Totalizator Sportowy. Pierwszą nazwą było wyrażenie Toto – Lotek, ta przekształciła się w Dużego Lotka, aż w końcu nazywana jest po prostu Lotto. Stąd wzięła się przyczyna zamieszania. Sami widzicie, że Lotto zakłady bukmacherskie nie mają nic wspólnego z Totolotkiem.

Totalizator Sportowy powstał 25 stycznia 1956 roku i w dalszym ciągu prężnie prowadzi swoją działalność. To już 63 lata doświadczenia w organizowaniu loterii. Na dzień dzisiejszy Lotto stawia na marki Kaskady i Zdrapek, które na jakiś czas stały się dość popularną metodą rozrywki. Jednak czasy się zmieniają, a Lotto nie wprowadza żadnych modernizacji związanych z rodzajami gier. Niestety nie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i nie idzie z duchem czasu.

Wspaniałym rozwiązaniem dla osób chcących czegoś więcej jest rozrywka jaką dają zakłady bukmacherskie. I tu ze świeżym spojrzeniem i obszerną ofertą promocyjną wkraczają legalni operatorzy zakładów wzajemnych! Zobaczcie co mają do zaoferowania.

Totolotek – loteria, bukmacher, a może zakłady sportowe?

Słynne wyrażenie „wygrać w Totka!”. Kto nie marzył, żeby odnieść zwycięstwo w słynnej grze liczbowej?Jednak Totolotek nie ma nic wspólnego z powszechnie kojarzoną grą, polegającą na loterii.

Totolotek S.A. jest jednym z najstarszych, a tym samym najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Firma jest spółką prywatną, która od 1992 roku zajmuje się organizowaniem zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Oferta Totolotka posiada sporą ilość wydarzeń, na które można postawić kupon bukmacherski. Lista wydarzeń dzieli się na różne kategorie, między innymi:

 • Wydarzenia sportowe – podzielone na różnorodne dyscypliny, kraje oraz ligi. Każda rywalizacja posiada ustalony kurs bukmacherski i rozmaite rezultaty do obstawienia. Jedną z najchętniej wybieranych dyscyplin jest piłka nożna, to właśnie na nią kupony stawia największa liczba graczy. Jednak nie oznacza to, że inne sporty pozostają daleko w tyle. Każda dyscyplina ma swoich miłośników. Równie chętnie wybierane są zakłady na koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego czy popularne w ostatnim czasie sporty wirtualne. Należy przyznać, że oferty bukmacherskie posiadają niemało propozycji dla swoich graczy.
 • Wydarzenia polityczne – ta kategoria zakładów wzajemnych stanowi zbiór najpopularniejszych zdarzeń związanych z polityką. Lista podzielona jest na rożne kraje, a z kolei te na podgrupy – wyborów parlamentarnych, wyborów prezydenckich, najlepszej partii czy frekwencji na wyborach.
 • Wydarzenia społeczne– obejmujące przeróżne zdarzenia dotyczące tego co dzieje się aktualnie w Polsce. Między innymi remontów dróg, tego czy Zakopianka zostanie w końcu przebudowana, do kiedy zostanie ukończona budowa kolejnego odcinka autostradyi wielu innych.
 • Wydarzenia rozrywkowe – które obejmują zakłady bukmacherskie dotyczące rozmaitych programów telewizyjnych(np. Tańca z Gwiazdami, Big Brother), a także gal rozdania nagród muzycznych i filmowych (np. rozdania Oscarów, Gala MTV vma). Każde wydarzenie podzielone jest na rodzaje rezultatów końcowych – np. kto zwycięży, kto odpadnie, która para zatańczy najlepiej, który film otrzyma nominacje do Oscara, który zespół wyda najlepszy singiel?

Totolotek proponuje ciekawą ofertę bonusową dla graczy. Dodatkowe pakiety powitalne są dostępne po uprzednim zarejestrowaniu swojego konta na stronie internetowej bukmachera. Kwota dodatkowych środków pieniężnych wynosi 1049 zł w bonusach! Należą do niej zakłady bez ryzyka oraz dodawanie 100% kwoty od depozytu. Udogodnieniem dla graczy jest możliwość zarejestrowania konta tymczasowego bez konieczności okazywania dowodu tożsamości. Jeśli chcesz zapoznaj się z ofertę bukmachera Totolotek już teraz i ciesz się rozrywką, jaką umożliwia obstawianie zakładów wzajemnych.

Najlepszy bukmacher? – ilu graczy tyle opinii

Pytanie brzmi, jakiego legalnego bukmachera wybrać? Każdy gracz oczekuje czego innego. Jedni zwracają uwagę wyłącznie na zakłady w interesujących ich dyscyplinach, dla innych najważniejsze są innowacyjne funkcje transmisji na żywo lub możliwość obstawienia sportów wirtualnych czy esportów.

Przy podjęciu odpowiedniej decyzji niezwykle pomocne jest zapoznanie się z ofertą na wydarzenia proponowane przez poszczególnych buków, wysokościami kursów na zdarzenia, a przede wszystkim sprawdzenie, który operator zapewnia najlepsze bonusy powitalne dla nowych graczy. Bywa, że oferty promocyjne znacznie różnią się pod względem proponowanych freebetów, bonusów od depozytu i zakładów bez ryzyka.

Postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie najciekawszych bonusów bukmacherskich dla nowych graczy. Sprawdźcie sami!

Ranking najlepszych bonusów bukmacherskich na rynku

STS

STS jest jednym z najdłużej działających operatorów w Polsce. Jego oferta na wydarzenia bukmacherskie jest naprawdę dobra i obejmuje wiele dyscyplin sportowych. Ponadto możecie w niej wyszukać najbardziej wyczekiwane wydarzenia polityczne i kulturalne tego roku. Strzałem w „dziesiątkę” okazało się dodanie kategorii zakładów na żywo, dzięki którym możliwe jest jednoczesne oglądanie i typowanie zakładów dotyczących danego meczu. Niewątpliwym fenomenem nowego spojrzenia na rozrywkę bukmacherską stały się sporty wirtualne(nadawane o każdej porze dnia lub nocy) i obstawianie esportów(w kategorii, których znajdziecie najgorętsze tytuły gier komputerowych).

Legalny bukmacher STS proponuje nowym graczom następujące bonusy powitalne:

 • Kod promocyjny – 1259PLN
 • Darmowy zakład o wartości – 29 zł
 • Zakład bez ryzyka na Betgames – 20 zł
 • Bonus od depozytu – 1230 zł
 • Dodatkowa kasa za zaproszenie kumpla – 50 zł
 • Obstaw 4 kupony, zdobądź jeden gratis
 • Dodatkowe środki pieniężne na sporty wirtualne –30 zł

Co to znaczy podwójna szansa?

FORTUNA

Fortuna to doświadczony operator.W branży bukmacherskiej działa od 1996 roku i w dalszym ciągu zaskakuje swoich graczy nowymi propozycjami zakładów oraz naprawdę dobrą ofertą promocyjną.Trzeba przyznać, że wyrobiony staż pracy jest niezwykle ważny w utrzymaniu strony na tak wysokim poziomie. Jeśli zdecydujecie się na założenie konta bukmacherskiego, właśnie u tego operatora, to z pewnością otrzymacie ciekawe bonusy na start. Zobaczcie sami!

Podany kod promocyjny aktywuje dodatkowe środki pieniężne, do wykorzystania w zakładach. Oferta bonusowa Fortuny obejmuje:

 • Kod promocyjny – 1140PLN
 • Darmowy zakład bez depozytu – 20 zł
 • Zakład bez ryzyka – 120 zł
 • Dodatkowe 100% od depozytu – 1000 zł
 • Bonus live +10%
 • Ekspert+ z bonusem 20 000 zł
 • Happy Hours +14% do wygranej

BETCLIC

Betclic to popularny zagraniczny bukmacher. Niedawno otrzymał zgodę od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Jego oferta bukmacherska robi wrażenie na graczach– jest pokaźna i znajdują się w niej najbardziej wyczekiwane wydarzenia sportowe. Warto wspomnieć, że Betclic posiada najwyższy cashback w Polsce! Zobaczcie, jak prezentują się inne promocje.

 • Kod promocyjny: 510PLN
 • Zakład bez ryzyka – 510 zł
 • Dodatkowe 50% do wygranej
 • Totalizator Betclica – 10 000 zł
 • Codziennie wyższe kursy bukmacherskie na najciekawsze wydarzenia

Przed podjęciem decyzji dotyczącej założenia konta bukmacherskiego, koniecznie zapoznaj się z regulaminem danego operatora. Pamiętaj, że najlepszy bukmacher to legalny bukmacher!

Sprawdź jedne z najlepszych Kodów Promocyjnych na polskim rynku!

Totolotek online

Również razem z Totolotek Multi Lotek szukam:

 • Totolotek Przez Internet
 • Totolotek Mobile
 • Totolotek Punkty Godziny Otwarcia
 • Kod Promocyjny Totolotek 2021
 • Totolotek Kody Promocyjne

Like this post? Please share to your friends: