Totolotek Pl

Totolotek bonus

Kod promocyjny Totolotek – rejestracja 2021

Kod Rejestracyjny Totolotek – Oferta VIP 2021

Jak wygląda nowa oferta bukmachera Totolotek i jego bonus powitalny? Obecnie wynosi on nawet 574 zł, a kod promocyjny, który uruchamia wyższy bonus należy wpisać dopiero po rejestracji, której należy dokonać przez nasz link aktywacyjny.

Totolotek Kod Promocyjny 2021

Typ Bonusu Totolotek Bonus
Totolotek kod bonusowy: LEGALNI25
Za rejestrację: Freebet 0 » 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 100% do 500 PLN
Bonus mobile: 49 PLN
Bonus KingSize: +66% na AKO
Bet Club: +50% punktów
Cashout: Wcześniejsze zamknięcie zakładu
Min. wpłata: 1 PLN

Kod ważny do 31.01.2021

Kod aktywuje ekskluzywną ofertę bonusową na start.

Podczas rejestracji u bukmachera Totolotek nie znajdziesz pola z napisem kod bonusowy czy promocyjny. Dodatkowe 25 zł bez depozytu otrzymasz po kliknięciu w nasz link aktywacyjny (np. w baner na górze lub przycisk), przejściu pełnej rejestracji i wpisaniu kodu LEGALNI25. Nasz specjalny kod należy wpisać po kliknięciu w zakładkę WPŁATA, a następnie Bonus.card/Kod bonusowy.

Dlaczego warto uzupełnić pole kod bonusowy u bukmachera Totolotek? Aktywuje on ekskluzywny bonus powitalny dla nowych graczy. W poniższym artykule kompleksowo opiszemy proces rejestracji nowego konta w Totolotku z kodem promocyjnym. Wpisz specjalny kod nowego konta gracza i zgarnij najwyższe możliwe bonusy powitalne na start. Obstawiaj zakłady online za darmowe bonusy u sprawdzonego legalnego bukmachera online.

 • Kliknij w baner u góry i przejdź do Totolotka
 • Dokonaj pełnej rejestracji
 • Kliknij w zakładkę Menu -> Wpłata
 • Wybierz opcję bonus.card/Kod bonusowy
 • Wpisz w pole kodu LEGALNI25

Bonus powitalny w Totolotku

Zaczniemy od tego co dla wielu użytkowników jest najbardziej istotne – opiszemy jak wykorzystać w Totolotku kod promocyjny, aby otrzymać specjalny bonus powitalny. Z naszym kodem, który należy wpisać po rejestracji otrzymasz freebet 25 PLN bez depozytu na start, 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 500 PLN oraz 49 zł bonusu na mobile, które możesz przeznaczyć na zakłady bukmacherskie na stronie totolotek.pl. Przejdziemy też do opisu linku promocyjnego, wypełnienia formularza rejestracyjnego, później wspomnimy jak dokonać pierwszej wpłaty i jak postawić pierwsze zakłady ze środków z konta głównego oraz konta bonusowego. Na końcu wspomnimy o wypłacie środków z Totolotka.

Jakie bonusy aktywuje kod promocyjny?

 • Freebet bez depozytu na start 0 zł 25 zł
 • Bonus od wpłaty do 500 zł
 • 49 zł bonus mobile
 • Bonusy AKO! +66% do wygranej

(oferta na wybrane wydarzenia)

Jak obrócić bonus w Totolotku

Typ Oferty Opis
Totolotek kod promocyjny LEGALNI25
Freebet bez depozytu 25 PLN obrót 2x bonus, min. kurs 2.0
Bonus od wpłaty 500 PLN obrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczy 1.35
Bonus mobile 49 PLN obrót 3x bonus + depozyt, min. kurs 1.90
Czas na obrót 30 dni

Pełna rejestracja nowego konta wraz z aktywacją zajęła nam niecałe 15 minut co w przypadku legalnego bukmachera jest wynikiem bardzo dobrym. Sama rejestracja konta zajmuje niecałe 5 minut, kolejne dziesięć musimy czekać na aktywację, czyli proces zależny w 100% od operatora zakładów wzajemnych. W tym czasie pracownicy Totolotka sprawdzają czy dane, podane przez Ciebie podczas rejestracji, zgadzają się z załączonymi skanami dokumentów tożsamości oraz czy masz ukończone 18 lat.

Ocena Oferty 9,5/10 – Styczeń 2021

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Styczeń 2021

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinner standardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotek standardowa oferta 549 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBuk standardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbet standardowa oferta 5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbet standardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBet standardowa oferta 2021 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BET standardowa oferta 3423 PLN Zobacz kod
Etoto standardowa oferta 200 PLN Zobacz kod
BetX standardowa oferta 7807 PLN Zobacz kod
BETFAN standardowa oferta 2931 PLN Zobacz kod
 • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
 • 100% sprawdzone i aktualne
 • Odbierz kod bonusowy i otrzymaj jeszcze więcej na start

Maksymalny bonus powitalny w Totolotku

LEGALNI25 to aktywny kod bonusowy na 2021 w internetowych zakładach bukmacherskich Totolotek. Podanie kodu bonusowego Totolotka sprawia, że oferty specjalne zostaną uruchomione na Twoim koncie gracza. Tak też jest w przypadku ekskluzywnego bonusu dla naszych Czytelników, którzy dzięki rejestracji nowego konta przez nasz link, a następnie wpisaniu kodu bonusowego otrzymają maksymalny bonus powitalny! Jeśli – przejdziesz z naszej strony do bukmachera to znaczy że jesteś na dobrej drodze do otrzymania wyższego bonusu na start. Jeśli przejdziesz pełną rejestrację i wpiszesz specjalny promo kod w zakładce Wpłata -> Bonus.code, extra bonus zostanie uruchomiony na Twoim koncie. Standardowy bonus powitalny to 500 zł + 49 zł mobile. Z nami otrzymasz dodatkowo freebet 25 zł bez depozytu. Ponadto kod promocyjny powoduje, że zostajesz dopisany do wszystkich ofert specjalnych i tych przeznaczonych dla naszych Czytelników. Oprócz tego konto gracza rekomendowanego przez nasz kod bonusowy jest uprawnione do szeregu specjalnych bonusów okresowych jak choćby wyższe kursy na topowe wydarzenia, ale o tym przekonasz się po założeniu darmowego konta z naszym specjalnym kodem.

Bonus od wpłaty do 500 PLN

Główny bonus Totolotka to doładowanie powitalne, które uzyskasz po złożeniu pierwszego depozytu. Wysokość kwoty jaką możesz dostać od bukmachera robi wrażenie. Jest to obecnie jednak z najwyższych ofert od wpłaty na rynku. Maksymalny bonus wynosi bowiem 500 PLN. Oczywiście wszystko zależy od sumy wpłaty. Zostanie ona podwojona w przypadku depozytu wynoszącego minimum 20 złotych.

Musisz jednak pamiętać, że wpłacając więcej niż 500 złotych otrzymasz od Totolotka max 500 złotych w ramach prezentu. Należy także zwrócić uwagę na warunki obrotu. Co prawda bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu, ale sumą depozytu i bonusu, więc kwotą dwa razy większą niż zazwyczaj. Minimalny kurs pojedynczy, jaki musi się znaleźć na kuponie AKO wynosi z kolei 1.35.

Bonus mobile

Jeśli dokonasz rejestracji u bukmachera Totolotek, a następnie pobierzesz aplikację bukmacherską i wpłacisz pierwszy depozyt, dostaniesz darmowe 49 zł na zakłady. Min. depozyt jaki musisz wpłacić to 20 zł. Pamiętaj, że promocja łączy się z bonusem powitalnym od depozytu na start. Możesz więc zgarnąć bonus 100% do 500 zł od depozytu i 49 zł mobile. Bonus dedykowany na urządzenia mobilne należy obrócić. Jest on identyczny jak w przypadku bonusu na start, czyli sumą bonusu i depozytu trzeba obrócić 3 razy po kursie min. 1.90.

Jak otrzymać darmowy bonus 25 PLN bez depozytu w Totolotku?

Totolotek w standardowej ofercie nie ma bonusu bez depozytu. Jednak po kliknięciu w nasz link i wpisaniu po pełnej rejestracji kodu bonusowego otrzymasz 25 zł bez depozytu. Załóż konto z naszego linku aktywacyjnego, przejdź pełną rejestrację, kliknij w zakładkę Wpłata, a następnie Bonus.card/Kod bonusowy i wpisz kod LEGALNI25.

Dzięki naszej ekskluzywnej ofercie bukmacher Totolotek da Ci bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. W standardzie nie ma takiej promocji, a więc z nami otrzymasz 25 zł więcej. Dodatkowymi środkami bonusowymi musisz obrócić 2 razy po kursie łącznym 2.0.

Bonus King Size

Dodatkowo możesz podwyższyć swoje bonusy stawiając zakłady AKO. Bonus King Size daje Ci nawet +66% do wygranych. Wystarczy, że postawisz minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem pojedynczym 1.21. Dzięki temu Twój zakład kombi będzie zaliczał się do promocji i w efekcie otrzymasz 5% ekstra do wygranego zakładu. Do każdego dodatkowego zakładu na kuponie otrzymasz więcej do wygranej. Najwięcej możesz otrzymać nawet 66%, musisz jednak postawić kupon z co najmniej 30 zakładami.

Lucky Loser

O tym, czy promocja jest aktywna dowiesz się ze strony Totolotka i z social media bukmachera. Na czym polega akcja? Należy postawić zakład za wskazaną w promocji kwotę minimalną na określone rozgrywki. Po rozliczeniu kuponu odbierz wygraną lub w przypadku przegranej bonus od Totolotka. Wysokość cashbacku będzie podana na stronie promocji.

Jak odebrać wyższy bonus powitalny? Krok po kroku

Kliknij w baner promocyjny znajdujący się na naszej stronie. To pierwszy etap, dzięki któremu zostaniesz dopisany do otrzymania wyższego bonusu od standardowego. Samo wpisanie w pole adresu url nazwy totolotek.pl nie spowoduje, że zostaniesz zarejestrowany przez system jako gracz uprawniony do skorzystania z ekskluzywnego prezentu na start, aby to zrobić musisz przejść na stronę totolotek.pl właśnie z naszego linku. Dlaczego tak się dzieje? Dzięki plikom cookies Totolotek wie, że jesteś typerem poleconym przez nasz serwis i to pierwszy krok, dzięki któremu otrzymasz wyższe bonusy.

Rejestracja konta gracza


 • 1. Wejdź na stronę Totolotek
 • Przechodzimy do najważniejszej części, więc poświęcimy jej więcej czasu. Chociaż sama rejestracja jest skrócona i można powiedzieć, że wręcz ekspresowa.

  Formularz rejestracyjny na stronie totolotek.pl składa się z jednego kroku. Nie musimy podawać ani numeru konta, ani wysyłać zdjęcia dowodu czy innego dokumentu tożsamości.

  W pierwszym kroku wystarczy podać swojego e-maila, hasło (to kolumna z danymi konta, czyli danymi jakie będą Ci potrzebne za każdym razem podczas logowania do bukmachera), kraj, datę urodzenia, imię, nazwisko, adres i PESEL, a w miejscu bonus wybrać: Bonus zakładów sportowych. Najważniejszą rubryką jest ta z danymi osobowymi, ponieważ tę kolumnę będzie później weryfikował bukmacher i od poprawności wpisanych danych zależeć będzie, czy Twoje konto zostanie aktywowane.Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe, więc po uzupełnieniu całego formularza nie zapomnij sprawdzić czy nie przeoczyłeś jednego z wymaganych pól.

  Poufność danych

  Poufność danych, które podajesz zapewniona jest poprzez Certyfikat SSL, a potwierdzeniem tego są między innymi informacje znajdująca się na stronie internetowej. Dodatkowo licencjonowali bukmacherzy, aby oferować usługi internetowe, muszą spełnić rygorystyczne normy. Totolotek na swojej witrynie zapewnia, że dane użytkowników są chronione i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, z ustawą z dnia 16.11.2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z stawie z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych. Wszystkie zabezpieczenia mają na celu ochronę Twoich danych, które dzięki odpowiednim programom są szyfrowane i nie powinny zostać wykradzione przez osoby niepożądane.

  Regulamin i polityka prywatności

  Ostatnią sekcją jest ta, w której musisz potwierdzić swój wiek, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamawianych usług oraz potwierdzić zapoznanie się z polityką prywatności i regulaminem gier. Aby skutecznie ukończyć rejestrację musisz przy każdej informacji zaznaczyć kwadrat znajdujący się po lewej stronie tekstu. Kliknięcie w kwadrat oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem, polityką prywatności, jesteś osoba pełnoletnią oraz wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych. Regulamin Totolotka został zatwierdzony przez Ministra Finansów 20 czerwca 2013 roku. Składa się 29 paragrafów, w którym możesz uzyskać informacje m.in. o maksymalnych wygranych, wypłatach, zwrotach stawek, reklamacjach etc. Klikając na niebieskie pole “Polityka prywatności” dowiesz się jakich zabezpieczeń Totolotek używa, aby chronić dane swoich graczy. Kolejne dwa pola nie są obowiązkowe, ale naszym zdaniem warto pozostawić je zaznaczone. Jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych oraz informacji możesz spodziewać się maili od Totolotka informujących o specjalnych promocjach. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że ten bukmacher nie nadużywa tej opcji i nie jesteśmy spamowani codzienną dawką informacji. Z obydwu opcji można w każdej chwili zrezygnować.

  To wszystko. Wystarczy, że klikniesz w przycisk: Ukończenie rejestracji.

  Otwarcie konta w Totolotku

  Jeśli wykonałeś wszystko prawidłowo to na mailu wyświetli Ci się komunikat, potwierdzający Twoją rejestrację. Przejdź do swojej skrzynki mailowej i otwórz maila wysłanego z adresu Totolotka. Wiadomość przysłana przez bukmachera powinna wyglądać tak jak na załączonym obok obrazku. Klikając w link potwierdzasz, że to Ty jesteś osobą, która zakładała konto. Jeśli przycisk „Kliknij tutaj” nie działa skopiuj link i wklej w przeglądarce podany link. Jeśli zrobisz to poprawnie na Twoją skrzynkę przyjdzie kolejny mail. Tym razem będzie to potwierdzenie rejestracji (zrzut ekranu) i od tego momentu możesz zalogować się do serwisu Totolotka. Nie przejmuj się jeśli w otrzymanym przez Ciebie mailu zostanie podana informacja o tym, że otrzymałeś bonus 500. Totolotek nie ma jeszcze specjalnego szablonu maila dla naszych graczy. Na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się pełny bonus. Możesz to sprawdzić logując się do serwisu.

  Ten szybki proces daje Ci jednak dostęp tylko do konta tymczasowego. Aby móc otrzymać ekstra bonus bez depozytu 25 zł, musisz przejść pełną rejestrację.

  Pełna rejestracja z bonusem

  Aby dokonać pełnej rejestracji należy być zalogowanym u bukmachera Totolotek. Następnie należy kliknąć w zakładkę “Menu” -> ” Moje konto” i tam podać numer konta bankowego, źródło finansowania oraz wysłać maila z kopią dowodu osobistego (zdjęcie dwóch stron) na adres mailowy” klient@totolotek.pl

  Ważnym elementem odróżniającym legalnych bukmacherów od nielegalnych jest pole z danymi z dowodu tożsamości. Serwisy, które nie otrzymały licencji na prowadzenie zakładów na terenie Polski zazwyczaj nie wymagają danych z dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość w trakcie zakładania konta. Mimo że Totolotek jest legalnym bukmacherem w Polsce jego skrócona wersja rejestracji nie wymaga jednak podawania danych dowodu ani wysyłania jego skanu czy zdjęcia. Tę czynność można wykonać dopiero przy wypłacie. To samo dotyczy numeru konta, którego również nie trzeba podawać przy szybkiej rejestracji.

  Aktywacja konta w Totolotku

  Skuteczna rejestracja i zalogowanie się na konto nie powoduje, że od razu możesz wpłacić pieniądze na konto. Tak jak pisaliśmy na początku musi zostać zaakceptowane przez pracowników Totolotka. W naszym przypadku cały proces zajął 15 minut, ale Totolotek zastrzega, że weryfikacja i aktywacja konta następuje do 24 godzin od rejestracji, więc czasami musisz uzbroić się w cierpliwość. Mail potwierdzający aktywowanie konta zostanie wysłany z adresu pomoc@totolotek.pl i będzie wyglądał jak w załączonym obrazku. Jeśli po rejestracji i aktywacji konta wpiszesz kod bonusowy Totolotka na 2021 rok to na pewno otrzymasz wyższy bonus, czyli do 574 PLN na start, o 25 PLN więcej niż w standardzie!

  Po aktywacji konta możesz stawiać pierwsze zakłady. Aby zagrać za bonus najpierw musisz wykorzystać środki z konta depozytowego.

  Wpłata na konto gracza

  Po zalogowaniu się na swoje konto zauważysz, że w prawym głównym rogu wyświetli się stan konta głównego oraz bonusowego. Jeśli wszystkie poprzednie kroki wykonałeś prawidłowo na koncie bonusowym powinieneś mieć 25 złotych. Bonus 100% do 500 PLN zostanie przyznany po dokonaniu przez Ciebie pierwszej wpłaty. Aby to zrobić kliknij na żółty przycisk “Wpłata”. Na Twoim ekranie powinna pojawić się zakładka (zrzut ekranu), w której wybierzesz metodę płatności.

  W Totolotku możesz wpłacić pieniądze korzystając z DotPay, tpay.com, Paysafecard, Blika, Skrilla i za pomocą karty VISA i Mastercard. Proces wpłaty będzie zależny od tego z jakiej platformy skorzystasz. Wybierając DotPay musisz wpisać kwotę przelewu, następnie kliknij “Kontynuuj”, a zostaniesz przekierowany do strony z wyborem Twojego banku. Metoda tpay.com polega na transferowaniu środków. Po wyborze kwoty zostaniesz przekierowany do strony, na której będziesz mógł utworzyć przelew zdefiniowany.

  Jak wypłacić pieniądze w Totolotku

 • Mieliśmy szczęście i nasz kupon okazał się trafiony, więc teraz przejdziemy do opisu wypłaty z konta w Totolotku. Juventus wygrał z Barceloną, a my stawiając 20 złotych ze środków bonusowych wygraliśmy 44,88 zł. Aby odebrać gotówkę musisz kliknąć w “Menu”, a następnie w pole “Wypłata”. Na ekranie monitora pojawi się okno z informacją o stanie Twoich środków oraz dostępnej kwocie do wypłaty. Następnie wybierz przycisk „Przelew”. W to ostatnie pole powinieneś wpisać kwotę jaką bukmacher ma przelać na Twoje konto. Oczywiście kwota nie może być wyższa niż ta znajdująca się w polu „maksymalna wypłata”. Następnie klikasz „wypłać” i od tego momentu liczy się czas, w którym bukmacher musi dostarczyć środki na Twój rachunek bankowy.

  Pamiętaj, że w przypadku otrzymania bonusu 100% do 500 złotych, 49 zł mobile i freebetu 25 zł do czasu obrócenia bonusem nie możesz zlecić wypłaty środków.

  Czy mogę sprawdzić jaka kwota pozostała mi do spełnienia warunków obrotu?

  Tak. Aby sprawdzić obrót bonusem musisz zalogować się na stronie bukmachera totolotek. W zakładce “Bonusy/zestawienie” znajdziesz informację o obrocie, który wykonałeś i obrocie, jaki musisz jeszcze spełnić, by wypłacić bonus.

  Jaki jest kod promocyjny Totolotek i co daje?

  Totolotek kod promocyjny to LEGALNI25. Jeśli wpiszesz go po dokonaniu rejestracji otrzymasz bonus wyższy od standardowego, czyli freebet bez depozytu 25 zł i 49 zł bonus mobile i 500 zł od wpłaty na start. Zarejestruj się z kodem w Totolotku.

  Jaki jest minimalny depozyt, jaki muszę wpłacić, by odebrać bonus?

  Minimalny depozyt wynosi 4 zł. W przypadku Paysafecard jest to 20 zł.

  Jak postawić kupon z bonusem?

  Aby postawić zakład z konta bonusowego zaznacz przycisk „Bonus”, znajdujący się nad kuponem. Następnie wybierz nazwę bonusu (od wpłaty lub freebet), wprowadzić stawkę i kliknąć „Zagraj”.

  Czy Totolotek pobiera podatek za zakłady?

  Nie bukmacher, tylko Skarb Państwa. jak wynika z art. 71 ust. 2 pkt 1 ustawy o grach hazardowych od każdej postawionej kwoty odprowadzany jest podatku od gier w wysokości 12%. Dlatego też gdy wygrasz, Twoja wygrana np. ze 100 zł zostanie dodana do kwoty 88 zł. Totolotek wprowadził jednak promocję Bonus xTreme, dzięki której podatek ten nie jest pobierany – do wygranych zakładów bukmacher dodaje nawet +30%.

  Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

  Czy mogę np. podzielić bonus 25 na 2 mecze za 12.50 każdy i jeśli bety będą trafione to będę mógł wypłacić wygraną ?

 • Stawkę można podzielić na dowolną ilość kuponów. Co do wypłaty – nie. Należy najpierw dokonać obrotu. Aby warunki były spełnione należy dokonać obrotu na trzykrotność od otrzymanej kwoty bonusu, zawierając zakłady solo lub ako z konta bonusowego, gdzie liczą się tylko i wyłącznie stawki kuponów wygranych o kursie minimalnym ogólnym 1,91.

  Dostałem , ten bonus 25 zł i mam go obrócić 2 x po kursie 2 łącznie ? Czy zdarzenie musi mieć kurs minimum 2 ?

  Totolotek online

  Like this post? Please share to your friends: