Ćw Totolotek

Totolotek bonus

Totolotek bonus do 574 PLN! Opinie 2021

Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

100% do 549 zł od depozytu
+ 2 0 25zł freebet

+ 25zł bonus Lucky Loser w weekendy

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

Totolotek bonus

Totolotek bonus to dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN, 100% do 49 PLN za wpłatę przez aplikację mobilną oraz freebet – kliknij powyższy baner i przejdź do rejestracji! Najlepsze bonusy w Totolotku otrzymasz po rejestracji z kodem ‚574PLN’. W tym tekście dowiesz się wszystkiego w tym temacie!

Totolotek Bonus 2021 – Pakiet 574 złotych ✔️
Kod promocyjny 574PLN
Bonus od depozytu 500 złotych
Bonus aplikacja mobilna 49 złotych
Darmowy zakład 25 złotych

Pamiętaj, że za pierwszy depozyt przez aplikację mobilną Totolotka można otrzymać 100% do 49 PLN od wpłaty! Jakby tego było mało, tylko u nas możliwość otrzymania darmowego zakładu w wysokości 25 złotych! Wystarczy użyć kodu promocyjnego 574PLN – jak? Po zalogowaniu się na konto z linku na naszej stronie, wejdź w „Wpłata” i wpisz 574PLN w „bonus.card / Kod Bonusowy”. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat uzyskania darmowych środków dzięki naszej bonus card.

Totolotek bonusy i promocje – zasady i regulaminy

Aby korzystać z bonusów na start, musisz założyć konto – przeczytaj krok po kroku jak wygląda proces rejestracji w Totolotku.

Bonus na start aż do 500 PLN – minimalna wpłata do otrzymania promocji wynosi 20 PLN, bonus zostanie przyznany automatycznie do konta ze środkami promocyjnymi. Wygrane z salda bonusowego są automatycznie transferowane do salda głównego i można je wypłacać po wykonaniu regulaminowego obrotu.

Jak wypłacić środki w Totolotku?

W celu wypłacenia środków otrzymanych w ramach bonusu należy obrócić trzykrotnie wartością salda głównego i bonusowego. Dla przykładu: w przypadku wpłaty 100 PLN otrzymujemy 100 PLN do salda bonusowego, łącznie posiadamy 200 PLN na grę – na tym przykładzie wymagany obrót to 200 PLN x 3 = 600 PLN.

Ważne: saldo bonusowe i główne jest liczone oddzielnie, zatem możemy zawrzeć dwa różne zakłady z dwóch innych depozytów.

Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. Zasady bonusów w Totolotku omawiamy szerzej w innym artykule.

Totolotek bukmacher

Zakłady bukmacherskie Totolotek to jedna z najbardziej renomowanych firm oferujących zakłady sportowe w Polsce. Omawiana organizacja prowadzi działalność w naszym kraju już od 1992 roku. Totolotek to laureat wielu prestiżowych nagród, jak np. ta, w kategorii Solidny Pracodawca 2008 roku. Bukmacher posiada punkty stacjonarne w każdym większym mieście w Polsce, nie omija również mniejszych miejscowości. Mimo że Totolotek jest najstarszym legalnym bukmacherem w kraju, to także pokazuje, że idzie z trendami czego najlepszy dowodem jest rebranding z 2021 roku i nowy interfejs strony.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, jego siedziba mieści się na terenie Polski, w Warszawie. Działa na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2013 roku.

Najważniejszą kwestią pozostaje jednak działalność bukmachera online, która stale się rozwija. Dzięki ofercie Totolotka możemy skorzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać mecze z pozycji smartfona, a zatem nie jesteśmy ograniczani przez miejsce, w którym przebywamy, ani czas. Punkty stacjonarne są czynne w określonych godzinach. Obstawianie w internecie daje również masę innych możliwości i korzyści. Najważniejsze z nich to bonusy powitalne, które można otrzymać tylko za pośrednictwem witryny internetowej bukmachera i obstawianie bez konieczności wychodzenia z domu.

Promocje w Totolotku

„Bonus King Size”

W Totolotku można zwiększać wygraną nawet o 66%! Wszystko jest uzależnione od liczby zakładów na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej do wygrania. Jakie są warunki? Minimalna, wymagana stawka to 20 PLN. Natomiast procent podwyższenia wygranej jest zależny od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie.

Bet Club

Członkowie Klubu mają szansę zbierać punkty, który przyznawane są za obstawione zakłady, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody produktowe i rzeczowe. Totolotek z tego tytułu organizuje także wycieczki połączone z meczami.

Posiadanie karty Bet Club pozwala na udział w programie lojalnościowym Totolotka i na odbiór niezłych bonusów! Jak sam bukmacher chwali się na swojej stronie można dzięki temu uzyskać aż 50% więcej dodatkowych środków. Dodatkowo udział w klubie daje możliwość walki w w rankingu typerów w danym punkcie stacjonarnym.

Totolotek opinie

Totolotek przez jakiś czas był uznawany za stosunkowo przestarzałego bukmachera. Z uwagi na długi staż na rynku zaniechał on konkretnych działań promocyjnych i modernizacji oferty. Od niedawna uległo to zmianie i można zobaczyć realne efekty rozwoju tego bukmachera. Kursy wzrosły, gracze są kuszeni coraz to nowymi promocjami.

Jednak trzeba zaznaczyć, że nowy interfejs mimo różnych opinii jest odświeżeniem i pokazuje, że bukmacher myśli, aby iść do przodu. Najlepszym dowodem na podążanie za trendami jest funkcjonalna aplikacja mobilna, do której Totolotek zachęca dodatkowy bonusem przez wpłatę za pomocą telefonu – 100% do 49 PLN. Przyjemnymi uatrakcyjnieniami dla graczy są niewątpliwie takie opcje jak cash-out czy podwyższanie wygranych. Obie funkcje w ostatnim czasie cieszą się powodzeniem, więc jak widać nie umknęło to uwadze Totolotka. Kliknij Totolotek opinie i dowiedz się więcej!

Aplikacja mobilna

Totolotek tak jak każdy bukmacher jest świadomy, że obecnie większość ruchu odbywa się przez smartfony. Bukmacher zapewnia solidną funcjonalność, dzięki której obstawianie za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo sprawne i przyjemne. Jakby tego było mało, Totolotek ma specjalny bonus w wysokości 49 złotych za wpłatę właśnie przez aplikację mobilną.

Totolotek bukmacher zapewnia konsultantów, którzy czekają na pytania użytkowników przez telefon. Wadą tego kanału jest stosunkowo krótki czas działania. Konsultanci pracują od 9 do 21 tylko zdecydowanie krócej, przez co kontakt jest utrudniony. Inną formą kontaktu jest oczywiście poczta elektroniczna oraz FAQ – miejsce, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto podkreślić przejrzystość regulaminów dot. promocji w Totolotku. Tłumaczenia nie są skonstruowane zawile tak, aby użytkownik się pogubił – wręcz przeciwnie.

Wygląd strony

Witryna internetowa Totolotka z biegiem czasu diametralnie się zmieniała. Obecnie wygląda atrakcyjnie. Wciąż jednak niektórzy zwracają uwagę, że poruszanie się po interfejsie nie należy do najprzyjemniejszych, ale z pewnością wydać pewny progres. Dodatkową możliwością korzystna z oferty Totolotka jest wspomniana wcześniej aplikacja mobilna, która w 100% wpasowuje się w trendy komunikacyjne i wizualne.

Totolotek kursy i oferta

Najszerszą ofertą Totolotka jest oczywiście piłka nożna. Jest to główny sport w Polsce i każdy bukmacher stara się jak najlepiej rozwijać możliwości obstawiania w tej dyscyplinie. Kursy na zdarzenia piłkarskie u tego bukmachera są zadowalające i na pewno zaliczają się do czołówki polskich bukmacherów. Fani tenisa, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej również nie będą zawiedzeni ofertą Totolotka.

 • W kwestiach innowacyjnych warto przyjrzeć się ofercie e-sportów, a więc sportów elektronicznych, które są coraz bardziej popularne. Za pośrednictwem bukmachera online możemy obstawiać takie e-sporty jak CS:GO czy LoL.

  Metody płatności, wpłaty i wypłaty

  Totolotek bukmacher proponuje swoim klientom następujące metody płatności, z którzy można korzystać za pośrednictwem ponad 30 banków:

  • DOTPAY
  • TPAY
  • Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
  • Skrill

  DOTPAY to najszybszy sposób wpłaty, pieniądze są księgowane natychmiast przez 24/7 dni w tygodniu.

  TPAY to możliwość utworzenia przelewu zdefiniowanego, który następnie umożliwia dokonywania szybkich i wygodnych wpłat.

  Paysafecard to karta, która służy do płatności w internecie. Wpłaty można dokonać po wpisaniu 16-znakowego pinu znajdującego się na karcie. Jest to bardzo sprawne i wygodne.

  Skrill natomiast to wygodny portfel elektroniczny, umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje z dosłownie każdego miejsca na świecie, do którego dociera Internet.

  Jako Zagranie polecamy pierwszą metodę płatności, a więc DOTPAY. Jest to najszybszy sposób na wpłatę, bardzo bezpieczny i powszechnie używany. Jako jedyny pozwala na wpłaty 24/7 w większości banków. W przypadku TPAY nie ma takiej możliwości.

  Totolotek opinie – podsumowanie

  Totolotek bukmacher to renomowana marka, która aktywnie wspiera Polski sport. Omawiany bukmacher online to przede wszystkim firma należąca do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Totolotek otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów dnia 20 czerwca 2013 r., a jej numer to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Siedziba znajduje się w Warszawie, a do kolejnych istotnych informacji należy zaliczyć:

  Bonus powitalny od bukmachera Totolotek to dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN, 100% do 49 PLN za wpłatę przez aplikację mobilną oraz freebet 25 złotych

  Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00.

  Totolotek online

  Również razem z Ćw Totolotek szukam:

  • Totolotek Wypłata Wygranej
  • Duży Totolotek Z Plusem
  • Zakłady Bukmacherskie Totolotek
  • Totolotek Wyniki Losowania Duzego Lotka Wygrane
  • Totolotek Zaklady Bukmacherskie Online Aplikacja

  Like this post? Please share to your friends: