Totalbet Polska

Totalbet bonus

Bonusy bez depozytu na start

Bonus bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany wśród użytkowników portalów zakładów wzajemnych. To co czyni go niezwykle atrakcyjnym to brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania dochodu bez nadszarpnięcia własnego budżetu. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie ze względu na straty jakie może spowodować w bilansie finansowym firmy zajmującej się zakładami wzajemnymi. W znajdującej się poniżej tabeli uszeregowaliśmy darmowe bonusy bez depozytu w kolejności od – naszym zdaniem – najbardziej do najmniej atrakcyjnego.

BUKMACHERSKIE BONUSY BEZ DEPOZYTU

* bonus dotyczy jedynie posiadaczy karnetów Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec i Zagłębia Sosnowiec – aktywny do 31.12.2021.

Na co zwracać uwagę szukając bonusu bez depozytu?

Na pewno w swoim życiu usłyszałeś zdanie, że nie ma nic za darmo i po części taka sytuacja występuje też w przypadku bonusu bez depozytu. Z jednej strony otrzymujesz środki za samo założenie konta bukmacherskiego, ale z drugiej nie masz możliwości od razu ich wypłacić. To naturalne, że żadna firma bukmacherska nie zdecydowałaby się na wypuszczenie promocji, w której użytkownik mógłby pozyskać gotówkę bez spełnienia warunków obrotu. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na regulaminy promocji, żeby po zalogowaniu się na serwis zakładów wzajemnych nie być zaskoczonym. My zdając sobie sprawę, że nie każdy z Was czyta regulaminy postanowiliśmy zgromadzić w jednym miejscu warunki jakimi obostrzone są bonusy bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów. Po pierwsze zwracaj uwagę na liczbę obrotów środkami bonusowymi. To jasne, że łatwiej będzie wypłacić bonus bez depozytu z koniecznością np. 1-krotnego obrotu niż 3-krotnego. Musisz pamiętać, że każdy kolejny obrót zmniejsza Twoje szanse. Po drugie pamiętaj o minimalnym kursie. Jeśli jakiś bukmacher wymaga np. 3-krotnego obrotu z minimalnym kursem 3.0 na kupon pojedynczy to musisz zdawać sobie sprawę, że Twoje szanse na wypłatę tego typu bonusu są niewielkie. Trzecią sprawą jest możliwość obrotu bonusem na kuponach akumulowanych. Mimo, że kupony złożone obarczone są pewnym stopniem ryzyka to warto pamiętać, że czasami istnieją większe szanse, że swoje pojedynki wygra 4 faworytów niż że niespodziankę sprawi drużyna/zawodnik z kursem 3.00.

Najwyższy freebet na start

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wielu użytkowników wręcz poluje na darmowe bonusy bez depozytu, więc zazwyczaj takie promocje nie trwają długo i ich podstawowym celem jest zachęcenie do zapoznania się z ofertą danego portalu bukmacherskiego. Stąd tego typu promocja najczęściej pojawia się przy okazjach, w których trzeba rywalizować o klienta. Najlepszym przykładem wykorzystania tego typu promocji do pozyskania jak największej liczby graczy są zakłady bukmacherskie Totolotek i STS, które rozdają darmowe 25 PLN dla nowych użytkowników. Sytuacja w tej kategorii promocji zmienia się dość dynamicznie, więc z myślą o tym przygotowaliśmy tabelę z aktualnymi ofertami.

Aktualne bonusy bez depozytu w 2021

Ofertę powitalną na bonusy bez depozytu 2021 ma kilkunastu legalnych bukmacherów. Najczęściej łączą się one z promocjami od depozytu, a dzięki naszym kodom bonusowym są wyższe od opcji standardowej. Sprawdźmy, jakie bonusy są najwyższe i mają najlepsze wymogi obrotu.

Fortuna – 20 zł bez depozytu

Wbrew powszechnej opinii FORTUNA również jest bukmacherem, u którego możesz uzyskać wspomnianą ofertę. Jednak jest on skonstruowany w specjalny sposób i nie każdy wie jak z niej skorzystać. Aby otrzymać darmowe środki na grę wystarczy dołączyć do FORTUNA KLUB PLUS. Po rejestracji online otrzymasz 2,800 punktów, które odpowiadają kwocie 20 zł i które możesz wymienić m. in. na darmowe zakłady.

Wystarczy, że założysz konto klikając w nasz link. Dzięki temu na Twoim koncie pojawią się dodatkowe środki w postaci punktów Fortuny odpowiadające 20 zł.

60 PLN bez obrotu w Totalbet

Kolejnym bukmacherem ze świetnym freebetem bez depozytu jest Totalbet. Choć jego bonus od wpłaty ma wysokie warunki obrotu, to już freebet wypada znacznie lepiej. W standardzie otrzymasz 40 zł (20 zł za rejestrację konta stałego i po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i za zakład na sporty wirtualne) jednak z naszym kodem Totalbet zgarniesz dodatkowo 20 zł. Łącznie będziesz miał 60 zł na grę. Aby otrzymać bonus należy postawić kupon solo lub kombi z kursem minimalnym 2.0 i z widocznej na kuponie listy wybrać freebet 20 zł. Wygranej z tego zakładu nie musisz obracać – możesz wypłacić środki albo obstawiać dalej.

Totolotek – freebet 25 PLN

Totolotek – wyjątkowy pakiet zawierający bonus bez depozytu otrzymasz wpisując w miejscu kodu bonusowego LEGALNI25 . Dzięki temu Twoja gra zacznie się z dodatkowymi 25 PLN bez konieczności zasilania konta. W bonusie bez depozytu od Totolotka zaskakują niskie warunki wypłaty, czyli dwukrotny obrót oraz minimalny kurs w wysokości 2.0. 25 PLN zostanie uruchomiony po pozytywnej weryfikacji Twojego konta, czyli po tym jak bukmacher sprawdzi czy dane podane przy rejestracji zgadzają się z danymi zawartymi na skanach dowodu osobistego lub paszportu, a także po wpisaniu w miejsce: bonus.card/Kod bonusowy (w zakładce Wpłata) naszego specjalnego kodu.

STS – 25 PLN bonusu

STS również uruchomił promocję specjalną na bonus bez depozytu dla wszystkich nowych użytkowników. Na start dostaniesz 25 zł freebetu. (Dodajmy, że z naszym kodem STSVIP dostępna jest także promocja na zakład bez ryzyka w wysokości 35 złotych). Warunki bonusu bez depozytu są niestety nieco gorsze i trzeba mieć trochę szczęścia, żeby wypłacić środki. 25 złotych zostanie ulokowane na koncie bonusowym, aby przenieść środki z konta bonusowego na konto depozytowe musisz w terminie 120 dni od zasilenia konta dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania zakładów na stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem 1,91. Możliwość wykorzystania promocji kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2,00 zł, co uniemożliwia dalszą grę.

20 PLN na start w LV BET

LV Bet przyznaje bonus bez depozytu kibicom posiadającym karnet na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Wisły Kraków. Wysokość promocji jest atrakcyjna, ponieważ wynosi aż 50 PLN. Niestety punkty regulaminu są wymagające. Gracz, aby wypłacić pieniądze, zobligowany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1.75. W tej chwili pod względem obrotu LV BET stawia najwyższe wymagania spośród legalnych bukmacherów. Z drugiej strony nie należy się temu dziwić, ponieważ kwota bonusu jest również najwyższa na rynku. Co ciekawe nie jest to jedyna promocja bonusu bez depozytu od LV BET. Drugą jest 20 PLN za założenie konta. Po wpisaniu kodu promocyjnego VIPLB aktywujesz darmowe środki. LV BET wymaga obrotu bonusem na kuponie zawierającego 3 zdarzenia (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1.25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. To nie wszystko, ponieważ aby wypłacić środki musisz dokonać jeszcze 2-krotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli 1-X-2, ewentualnie możesz jeszcze skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli 2-krotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1.50.

Bonus bez depozytu w aplikacji

Innego rodzaju promocją jest specjalny bonus dla graczy korzystających z aplikacji bukmacherskich. Warto obserwować tę gałąź rynku zakładów wzajemnych, ponieważ naszym zdaniem niedługo rozpocznie się rywalizacja o pozyskanie jak największej liczby użytkowników stawiających zakłady z poziomu smartfona i tabletu. Jeśli tak się stanie to bonus bez depozytu w aplikacji będzie jednym z ciekawszych narzędzi wykorzystywanych do zwiększenia zasięgu i rozpoznawalności. Póki co taki ukłon w stronę graczy wykonał bukmacher Totolotek, który oferuje bonus o wartości 49 zł, aktywowany wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Wymagany jest jednak min. depozyt 20 zł. Podobną promocję znajdziemy u bukmachera Noblebet, tam również bonus w aplikacji wynosi 20 zł. Oczywiście bonusy powitalne u innych buków także można wykorzystać w aplikacji.

Pozostałe informacje na temat rynku legalnych bukmacherów

Zajmujemy się rynkiem legalnych bukmacherów i staramy się doradzić przy wyborze najlepszych zakładów. W tym celu stworzyliśmy ranking legalnych bukmacherów, w którym sprawdzamy całość oferty od funkcjonalności strony internetowej po obsługę klienta i bonusy bukmacherskie. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą opinią kliknij tutaj. Bonusy bukmacherskie to najczęściej wyszukiwane przez Was informacje, dlatego na ten temat przygotowaliśmy dodatkowe dwa artykuły. W pierwszym na bieżąco wybieramy bukmachera miesiąca, a w drugim podsumowujemy ofertę startową u legalnych polskich bukmacherów. Pozostałe analizy dotyczą sytuacji na polskim rynku zakładów wzajemnych: jak wybrać bukmachera, jak grać legalnie oraz jak wygląda rynek zakładów w Polsce.

Totalbet online

:

  • Total Bet Bonus
  • Totalbet Bonus
  • Totalbet Konto Tymczasowe
  • Totalbet Rejestracja
  • Bonus Totalbet
  • Totalbet Promocje
  • Totalbets

Like this post? Please share to your friends: