Betclic City

Betclic login

Euro Truck Simulator 2 Download [PC] – Pełna wersja

Euro Truck Simulator 2 Pobierz

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnej gry symulacyjnej Euro Truck Simulator. Jest to gra stworzona z myślą o fanach wielkich pojazdów.

W tej grze mamy możliwość przeniesienia się w wielogodzinną podróż po trasach całej Europy, wybierając pomiędzy znanymi markami ciężarówek, oraz dostosowując pojazdy do własnych potrzeb! Nie zabraknie elementu strategicznego – zakładając własną firmę transportową, czeka nas wiele wyzwań.

O grze Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to ulepszona wersja popularnej gry. Poruszając się po mapie Europy, transportujemy i odbieramy ładunek za dodatkowe punkty doświadczenia.

Ta świetna gra symulacyjna pozwala nam zarządzać własną firmą transportową, z rozbudowanym garażem i możliwością kupowania coraz nowszych ciężarówek. Bardziej wymagającym graczom spodoba się możliwość tuningu pojazdów, malowania oraz naprawy.

Euro Truck Simulator 2 to bardzo realistyczna gra, która pozwala nam na zarządzanie oraz zwiedzanie na wielu płaszczyznach: opłaty za paliwo, autostradę, dbanie o siły kierowcy czy towary do transportu.

W tej grze występują trzy polskie miasta: Szczecin, Wrocław i Poznań – z pewnością jest to miły dodatek. Mapa jest ogromna, największa jaką SCS Software stworzyło.

Wiek tej gry jest też niewątpliwą zaletą – będzie pasować do większości komputerów. Potężne samochody ciężarowe i liczne wyzwanie – to właśnie oferuje nam gra Euro Truck Simulator 2.

Rekomendowane wymagania

 • Procesor: Quad core CPU 3.0 GHz
 • Pamięć RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: GeForce GTX 760-class (2 GB)
 • Miejsce na dysku twardym: 130 MB
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Należy pamiętać, że są to rekomendowane wymagania, a nie minimalne. Mając słabsze parametry również nie powinieneś mieć problemu z uruchomieniem gry

Euro Truck Simulator 2 Download – dlaczego warto pobierać u nas?

U nas pobieranie jest najszybsze! Pobierz Euro Truck Simulator 2 i przekonaj się sam, jakie to proste. Installer Euro Truck Simulator jest bardzo intuicyjny.

Instrukcja instalacji Euro Truck Simulator 2

Oferujemy dwie możliwości instalacji: poprzez instalator lub pobranie wszystkich plików gry od razu. Euro Truck Simulator 2 Download – nie czekaj, pobieraj!

Metoda 1: instalator

W skrócie, jest to mało ważąca aplikacja, która po uruchomieniu pobiera wszystkie pliki gry do wybranego przez Ciebie katalogu.

Po pobraniu uruchom, wybierz miejsce zapisu gry, a na koniec naciśnij Rozpocznij pobieranie. I tyle! Tak, to aż takie proste 🙂

Metoda 2: pliki gry

Czyli pobierasz całą grę od razu. Sporym minusem jest waga, która może często sięgać kilkudziesięciu gigabajtów.

Pobierz Euro Truck Simulator 2 (pełna wersja + mody)

Poniżej znajdziesz pełną wersję (po polsku) Euro Truck Simulator 2 do pobrania. Po ukończonym pobieraniu i instalacji zachęcamy do zostawienia opinii, czy wstawka działała.

Oceń wstawkę! 🙂

[Pobierz] Euro Truck Simulator 2 instalator

Poniżej znajdziesz link do pobrania instalatora. Wystarczy go uruchomić, wybrać miejsce pobrania plików i on zajmie się resztą – od pobrania plików gry, aż po instalację.

Nie wiesz jak pobierać? Sprawdź naszą instrukcję pobierania! Proces pobierania nie zajmie Ci dłużej niż 20 sekund.

[Pobierz] Euro Truck Simulator 2 pliki gry

Nie chcesz korzystać z instalatora? Żaden problem, możesz również pobrać wszystkie pliki gry i zainstalować ją samodzielnie. Minusem jest bardzo duża objętość pliku. Skompresowaliśmy go maksymalnie jak się dało, ale cudotwórcami niestety nie jesteśmy

Nie wiesz jak pobierać? Sprawdź naszą instrukcję pobierania! Proces pobierania nie zajmie Ci dłużej niż 20 sekund.

Nasza recenzja gry

Gry symulacyjne są dosyć specyficzne i trafiają do wąskiego grona odbiorców. Szczególnie, jeżeli dotyczą jeżdżenia ciężarówkami. Z pewnością nie jest to gra dla amatora zwinnych i szybkich pojazdów, szybkich rozgrywek i intensywnych emocji. Gra może z początku wydawać się dosyć skomplikowana. Polecamy Ci ten poradnik

Znajdziemy tu natomiast szeroką mapę, realistyczne podróże oraz szereg wyzwań w prowadzeniu swojego biznesu. Na duży plus zasługuje możliwość dowolnej konfiguracji swojego pojazdu, nawet do najdrobniejszych detali.

Jedną z większych zalet tej gry są wyzwania, jakie możemy w niej napotkać: rozbudowanie własnej firmy, zaciąganie kredytu, wyrabianie licencji, mandaty, dbanie o kierowce, odpowiedzialność za dostarczanie towaru…

Jeżeli jesteś miłośnikiem ciężarówek, ta gra jest dla Ciebie! Naszym zdaniem: 8/10.

Betclic mobile

:

 • M Betclic Casino
 • Betclic Polska
 • Betclic Pelna Wersja
 • Betclic Eu
 • Betclic
 • Betclic One

Like this post? Please share to your friends: