Zakłady Totolotek

Totolotek bonus

Totolotek Aplikacja Mobilna

Przedstawiamy produkt jednego z najpopularniejszych rodzimych bukmacherów, czyli Totoloteka

Android APP

Apple IOS

W tym przeglądzie

100% bonus do 500 PLN

Totolotek Aplikacja Mobilna

Jak dostać się do

Jego aplikacja mobilna przeznaczona jest zarówno dla urządzeń opartych na Androidzie, jak i tych obsługujących iOS. Aby ją pobrać, należy:

W przypadku, gdy mamy telefon z systemem Android

 • Otwieramy ustawienia i akceptujemy pobieranie z nieznanych źródeł.
 • Wchodzimy na stronę https://www.totolotek.pl/pl/promotions/bonus_mobile_app
 • Klikamy w opcję „Android” i czekamy na pobranie aplikacji.
 • Klikamy powiadomienie o pobraniu pliku – aplikacja totolotek na Androida zostanie zainstalowana.

W przypadku, gdy mamy telefon oparty na iOS

 • Otwieramy sklep z aplikacjami.
 • Wpisujemy nazwę aplikacji, może to być po prostu Totolotek.
 • Wybieramy oficjalną aplikację z zaprezentowanej listy.
 • Klikamy „zainstaluj” i czekamy na zakończenie procesu.

Jakie plusy ma totolotek mobile?

Istnieje wiele powodów, dla których warto jest zainstalować aplikację mobilną totolotka. Przede wszystkim, umożliwi nam ona śledzenie wyników zawodów sportowych – a także, co rzecz jasna ważniejsze możliwość ich typowania – bez potrzeby korzystania z komputera.

Jeśli chodzi o wybór konkretnej aplikacji, to należy powiedzieć, że wersja dla Androida sprawuje się minimalnie lepiej, niż jej odpowiednik dla iOS – głównie chodzi tu o szybkość jej działania.

Rzeczona aplikacja zawiera wszystkie typowe dla aplikacji bukmacherskich opcje. Można tu więc skorzystać zarówno z tradycyjnych zakładów, jak i obstawić livebet. Produkt ten zawiera także wiele ciekawych bonusów, lecz na razie skupmy się na dwóch wyżej wymienionych funkcjonalnościach.

Korzystając z panelu znajdującego się na górnej belce aplikacji, możemy przewijać listę dostępnych dyscyplin sportowych. Dolny panel natomiast umożliwia nam nawigację po głównych funkcjach aplikacji, takich jak np. typy zakładów.

Aby obstawić zakład, musimy w ten sposób wybrać interesujące nas wydarzenie, a następnie wybrać jeden z kursów. Otworzy się okienko, dzięki któremu edytować będziemy mogli nasz kupon. Oczywiście, możemy grać zarówno na pojedynczym wydarzeniu, jak i tworzyć kupony zawierające wiele eventów.

Zakłady na żywo w Totolotek

Jak już wcześniej wspomniano, za pomocą aplikacji Totoloteka możemy też śledzić zakłady na żywo. Do wyboru jest naprawdę sporo dyscyplin, a każde ze zdarzeń oferuje przynajmniej możliwość śledzenia statystyk na żywo. Kupon w trakcie śledzenia relacji możemy obstawić niemalże natychmiastowo, co jest niewątpliwie olbrzymim plusem totolotek apk.

Totolotek aplikacja mobilna – sposoby płatności

Aplikacja totolotka umożliwia w bardzo prosty sposób zdeponowanie na naszym wirtualnym portfelu pieniędzy niezbędnych do gry. W menu płatności do wyboru mamy kilka opcji, dzięki którym uzupełnimy saldo naszego konta.

Oczywiście, podstawową metodą doładowania konta w totolotek na androida są przelewy bankowe, lecz klienci mogą skorzystać także z wielu innych systemów transakcyjnych. Do wyboru mamy np. płatność systemem Dotpay przy użyciu PaySafe card, czy też możliwość skorzystania z przelewu Skrill. Bukmacher nie pobiera za takie transakcje żadnej prowizji, a minimalna kwota, jaką możemy zdeponować wynosi 1 zł.

Jeśli chodzi o wypłatę środków, to jest ona możliwa tylko i wyłącznie za pomocą przelewu bankowego (takie są wymagania naszego prawa). Wypłatę możemy zlecić klikając po prostu w pole o tej samej nazwie.

Bukmacher gwarantuje nam, że środki, które zgromadziliśmy na koncie zostaną nam wypłacone w ciągu 24 godzin, najczęściej następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

Totolotek nie oferuje, niestety, możliwości skorzystania z przelewu błyskawicznego.

Aplikacja totolotek na androida oraz aplikacja totolotek na iOS – jak wygląda pomoc techniczna?

Niestety, musimy liczyć się z tym, że szczególnie jeśli intensywnie używamy aplikacji, natrafimy w niej na pewne nieścisłości czy błędy. W takim przypadku skorzystać możemy z supportu, jaki oferuje mobile totolotek.

Chcąc porozmawiać na żywo, musimy zadzwonić do konsultanta firmy – numer telefonu znajdziemy w odpowiedniej zakładce w aplikacji. Obsługa odbywa się tu bardzo sprawnie, a problemy użytkowników często rozwiązywane są w mniej niż 10 minut.

Z kolei w przypadku napotkania poważniejszego błędu, lub trudniejszej w rozwiązaniu nieścisłości, warto jest skonsultować się z pomocą techniczną za pomocą wiadomości e-mail, którą nadać można w aplikacji.

Totolotek, jak przystało na profesjonalnego bukmachera oferuje dobrze dopracowaną i responsywną aplikację.

Znajdziemy tu zarówno bardzo duży wybór zakładów, jak i ciekawe bonusy unikalne dla wersji mobilnej. Jest to zdecydowanie aplikacja warta polecenia.

Totolotek online

Zobacz z Zakłady Totolotek szukam:

 • Totolotek Zakłady Bukmacherskie Warszawa
 • Totolotek Aplikacja Mobilna
 • Totolotek Bonus Obrót
 • Totolotek Aplikacja Pobierz
 • Totolotek Online

Like this post? Please share to your friends: