Zakład Bezpieczny Totolotek

Totolotek bonus

Totolotek

Informacje o bonusie

podwojenie wpłaty do 1.000 zł

Szczegóły bukmachera
 • Numer polskiego zezwolenia: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 • Sposoby wpłaty: Dotpay, Tpay, Paysafecard, Skrill, karty płatnicze i inne
 • Czas realizacji wypłaty: do 2 dni roboczych
 • Pozostałe informacje: Totolotek to jeden z najdłużej działających i najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Firma zajmuje 3 miejsce pod względem obrotu na legalnym rynku zakładów w Polsce

Zakłady bukmacherskie Totolotek – bonusy i recenzja oferty

Szukasz informacji na temat oferty zakładów bukmacherskich w serwisie Totolotek online? Chcesz sprawdzić, czy aktualna oferta powitalna bukmachera i jego pozostałe promocje są atrakcyjne? Niniejsza recenzja zakładów bukmacherskich Totolotka zawiera wszystkie najważniejsze informacje, które ułatwią Ci decyzję, czy grać właśnie u tego bukmachera.

Totolotek – bonus powitalny

Zaraz po założeniu konta gracza można otrzymać od bukmachera Totolotek bonus na start. Nowi typerzy, którzy dokonają pierwszej wpłaty, mogą otrzymać bonus od depozytu w wysokości równowartości wpłaty. Ten bonus powitalny Totolotek przyznaje do kwoty 1000 zł, tak więc w przypadku, gdy gracz wpłaci większą kwotę w ramach pierwszego depozytu, na saldo bonusowe wpłynie i tak dokładnie 1000 zł. Natomiast minimalna wysokość wpłaty, która odblokowuje bonus na start Totolotek, wynosi 20 zł. Aby uzyskać od bukmachera Totolotek bonus dla nowych graczy, należy zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym pole wyrażające chęć skorzystania z oferty powitalnej i dokonać odpowiedniego depozytu. Po spełnieniu tych warunków, bonus startowy Totolotek przyznaje z automatu, jednak aby móc wypłacić otrzymane środki na rachunek bankowy, najpierw trzeba dokonać wymaganego obrotu. Jeśli chodzi o bonus dla nowych graczy, Totolotek wymaga, by obrócić go 3 razy i to łączną kwotą bonusu i depozytu. Kupony wliczane do obrotu muszą mieć minimalny kurs 1,9. Na wykorzystanie bonusu gracz ma dokładnie 90 dni od dokonania wpłaty i jeśli w tym czasie nie spełni warunków obrotowych, otrzymany od bukmachera Totolotek bonus startowy straci ważność.

Nie wszyscy wiedzą, że u bukmachera Totolotek bonus powitalny może być dodatkowo zwiększony. W tym celu rejestrując nowe konto gracza, w formularzu rejestracyjnym trzeba podać specjalny kod rejestracyjny. Totolotek z reguły udostępnia go internetowym serwisom partnerskim, dlatego najłatwiej będzie go znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę hasła takie np. „Totolotek kod rejestracyjny” czy „jak zwiększyć bonus startowy Totolotek”.

Totolotek – bonus dla każdego

Bonus xTreme

Punkty Bet Club

Poza tym u bukmachera Totolotek bonus można uzyskać dzięki uczestnictwu w programie lojalnościowym „Bet Club”. Każdy nowy gracz jest tam zapisywany automatycznie, a za każdy postawiony zakład bukmacherski na jego koncie pojawią się nowe punkty. Liczba punktów, jakie zostaną dopisane do konta gracza, zależy od rodzaju postawionego kuponu i wniesionej za niego opłaty. Dodatkowo bukmacher może organizować specjalne promocje punktowe, dzięki którym będzie można uzyskać jeszcze więcej punktów. Gracz w zależności od liczby zgromadzonych punktów otrzymuje odpowiedni status: srebrny (0 – 5 tys. punktów Bet Club), złoty (5 tys.– 20 tys. punktów) lub platynowy (więcej jak 20 tys. punktów). Gracze o statusie srebrnym otrzymują o 20% punktów więcej za obstawianie zakładów, a ci o statusie platynowym – o 50% punktów więcej. Status utrzymuje się przez 3 miesiące od jego uzyskania. Po zgromadzeniu co najmniej 5 tys. punktów Bet Club można je wymienić na określony bonus w Totolotek. Punkty są ważne przez 1 rok od momentu ich przyznania.

Cashout

Ten bonus Totolotek pozwala zamknąć postawiony zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń z kuponu i uniknąć straty wszystkich zagranych środków, w przypadku gdy przebieg obstawianego spotkania będzie inny niż przewidywaliśmy. Opcja ta udostępniana jest dla wybranych zakładów oraz tylko wtedy, gdy potencjalna wygrana jest większa niż stawka zakładu – czy jest dostępna dla danego kuponu, można sprawdzić w szczegółach kuponu. Wysokość wypłaconej kwoty, jaką otrzymamy, jeśli skorzystamy z Cashout, podana jest w szczegółach kuponu i jest niższa niż potencjalna wygrana oferowana w momencie zawierania zakładu. Cashout nie jest dostępny w przypadku, gdy na kuponie jest już choć 1 nietrafione typowanie. Zamknięcie zakładu przed czasem jest ostateczne i nieodwracalne.

Totolotek – oferta zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie Totolotek można zawierać na około 30 dyscyplin sportowych, w tym na e-sporty czy sporty wirtualne. Najszersza oferta skierowana jest do fanów piłki nożnej, do których dyspozycji są także 2 totalizatory sportowe: Toto-Liga (gdzie należy wytypować wyniki wybranych meczów, podając zwycięzcę lub remis) oraz Toto-Gol (gdzie trzeba wytypować dokładny wynik bramkowy meczów z określonego zestawu). Jednak bukmacher Totolotek oferuje też – jako jedyny w Polsce – totalizator wyścigów koni oraz totalizator wyścigów psów. Jeśli chodzi o ofertę na sporty elektroniczne w Totolotku znajdziemy tu kilka najpopularniejszych gier, ale też dużo polskich i zagranicznych turniejów. Z kolei w ofercie zakładów na sporty wirtualne znajdziemy kilka dyscyplin, dużo rynków zdarzeń, a wydarzenia można oglądać na profesjonalnych wizualizacjach. Dostępne są także rozbudowane statystyki rozgrywanych spotkań. Co jeszcze znajdziemy w ofercie zakładów bukmacherskich Totolotka? Otóż jest tu także odrębna i mocno rozbudowana kategoria zakładów, czyli zakłady specjalne, które dotyczą polityki, finansów oraz społeczeństwa (z reguły wydarzeń z obszaru rozrywki).

Obok oferty przedmeczowej jest tu także oferta zakładów na żywo, która jest bardzo bogata i zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji – miesięcznie pojawia się tu około 40 tysięcy zakładów na żywo. Zakłady bukmacherskie live obstawimy nie tylko na piłkę nożną, tenis czy koszykówkę, ale również na m.in. rugby, snookera czy waterpolo. Z kolei rynki zdarzeń są nie tylko bardzo liczne, ale też bardzo urozmaicone. Wydarzeniom z oferty live towarzyszą dobrej jakości wizualizacje oraz statystyki i wyniki na żywo. Co więcej, wydarzenia z oferty live można łączyć z tymi z oferty live. Jedyny przytyk, choć dość poważny, do oferty live bukmachera jest taki, że w połowie 2021 r. nadal nie możemy w Totolotku zobaczyć transmisji spotkań sportowych na żywo.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – kupony

Bukmacher Totolotek umożliwia zakup kuponów pojedynczych (na 1 zdarzenie), akumulowanych (na wiele zdarzeń), systemowych (czyli wielokrotnych, w których dopuszczalna jest określona liczba błędów) oraz blokowych (tu buduje się bloki zawierające kilka zdarzeń, co podnosi łączny kurs). W Totolotku jest jeszcze jedna ciekawa opcja, mianowicie „pewniaki”, które są dostępne dla zakładów systemowych i blokowych i dodatkowo podnoszą one wygraną.

Jak natomiast sprawdzić, czy kupony są wygrane? Informacje na ten temat znajdziesz na swoim koncie gracza w historii zakładów, żeby ją sprawdzić, wystarczy wejść w „moje zakłady”. Opcja „sprawdź kupon” dla kuponów Toto-Mix, Toto-Liga i Toto-Gol znajduje się też na specjalnej stronie im poświęconej, trzeba jednak wtedy wpisać numer kuponu i jego numer referencyjny. Najprościej sprawdzić kupon, używając aplikacji „Betscan” i skanując kod QR kuponu.

Strona internetowa Totolotek

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

Omawiając dostępność usług bukmachera, zaczniemy od punktów naziemnych, gdyż tam właśnie zakłady bukmacherskie Totolotek oferuje już od 1992 r. Obecnie liczba lokali stacjonarnych wynosi około 300 i dostępne są one zarówno w największych, jak i w małych miastach w całej Polsce. W zależności od lokalu Totolotek – punkty umożliwiają płatności kartą płatniczą czy możliwość skorzystania z darmowego Internetu oraz różne inne udogodnienia. Są także punkty premium, w których dostępne są też m.in. terminale samoobsługowe, które bardzo usprawniają stawianie kuponów. Zakłady bukmacherskie Totolotek wniesiemy w punktach sprzedaży przez cały tydzień. Na stronie internetowej znajdziemy wyszukiwarkę punktów oraz mapę Polski, dzięki którym łatwo namierzymy najbliższy punkt sprzedaży bukmachera Totolotek, godziny otwarcia również są tam podane.

Bukmacher Totolotek posiada też stronę internetową oraz aplikację mobilną, za pośrednictwem których można postawić ekupon. Serwis online bukmachera jest intuicyjny i sprawnie działa, a w 2021 r. przeszedł gruntowną przemianę, która wpłynęła bardzo pozytywnie na jego funkcjonalność i estetykę. Na stronie startowej znajdują się przyciski „Top”, „Live”, „Last Minute” oraz „Dziś” – w zależności od tego, który z nich wybierzemy, w centralnej części serwisu zobaczymy inne zestawienie zakładów z oferty bukmachera. Jeśli więc chcesz przykładowo sprawdzić, jakie zakłady udostępnia w dzisiejszym dniu Totolotek, oferta na dziś pojawi się po wybraniu odpowiedniej opcji w polu filtrowania. Możemy też wybrać „Jutro” lub „Wyniki”, a także doprecyzować, o jakie zakłady nam chodzi. W wyszukiwarce jest więc lista dyscyplin sportowych, krajów i lig. Jeśli zresetujemy filtry, znów zobaczymy pełną ofertę bukmachera Totolotek. Specjalne pole kuponu wyświetla informacje o wybranych zakładach i można przy jego pomocy wygenerować e-kupon. Z kolei po wejściu w „Menu”, możemy przejść na podstronę dotyczącą aktualności (informacje o nowych funkcjonalnościach dostępnych w Totolotku), aktualnych promocji i bonusów czy pomocy lub kontaktu. Strona internetowa ma też sprawnie działającą wersję na urządzenia przenośne.

W przypadku smartfonów lub tabletów zakłady sportowe najsprawniej obstawia się, wykorzystując specjalne oprogramowanie, jakie udostępnił graczom bukmacher Totolotek. Aplikacja mobilna to możliwość zawierania zakładów z oferty pre-match i live, dokonywania szybkich płatności, oglądania przebiegu spotkań sportowych dzięki funkcji „Match tracker” i wyszukiwania zakładów według daty i kursów „Quickbet”. Bukmacher przewiduje też możliwość kierowania specjalnych promocji tylko do użytkowników Totolotek mobile. Apka ma wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i można ją pobrać, wchodząc w zakładkę na stronie internetowej bukmachera Totolotek. Aplikacja działa szybko i poruszanie się po niej jest bardzo łatwe.

Totolotek – rejestracja

Totolotek – oferta kursowa

Bukmacher Totolotek z reguły ustala swoje marże na niezbyt niskim poziomie, w związku z czym oferowane przez niego kursy też są najczęściej średnie albo nawet gorsze niż u bukmacherów z niskimi marżami. Z drugiej strony zdarza się, że poszczególne wydarzenia mają w Totolotku wysokie kursy. Poza tym słaby kurs można czasem podnieść w ramach promocji podwyższających kurs, gdzie bonus Totolotek podwyższa końcową wygraną np. dla kuponów wielokrotnych.

Totolotek – opcje płatności

Wpłaty na konto gracza u bukmachera Totolotek przez Internet można dokonać na kilka sposobów. Dostępny jest natychmiastowy przelew Dotpay i Tpay, wpłata za pomocą karty płatniczej Visa albo MasterCard (korzystając z Dotpay), Paysafecard (także przez Dotpay) oraz portfel elektroniczny Skrill. Z opcji błyskawicznych przelewów mogą skorzystać właściciele kont w ponad 30 bankach działających na terenie Polski. Dostępność usługi to 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Jeśli natomiast chcemy wypłacić zgromadzone na koncie gracza środki, musimy posłużyć się zwykłym przelewem bankowym. Wypłaty realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00, dlatego jeśli dokonasz dyspozycji przed godziną 10:00, pieniądze powinny trafić na Twój rachunek bankowy jeszcze tego samego dnia. Od transakcji bukmacher Totolotek nie pobiera prowizji bądź innych opłat.

Totolotek – obsługa klienta

Bonus powitalny Totolotka można odebrac w 3 krokach

Totolotek – bukmacher, który sponsoruje sport

Totolotek sponsoruje polski sport już od wielu lat, szczególny nacisk kładąc na wspieranie piłki nożnej. Z jego wsparcia korzystały dotychczas kluby piłkarskie taki jak np. Górnik Zabrze, Wisła Kraków czy Lechia Gdańsk, a w 2021 r. bukmacher uzyskał tytuł sponsora tytularnego Pucharu Polski. Jednak aktywność sponsoringowa Totolotka nie ogranicza się do futbolu, przykładowo sponsorował on turniej tenisowy WTA Katowice Open 2015, klub piłki siatkowej PGE Skra Bełchatów czy też Sekcję Koszykówki Legii Warszawa. Na swoim koncie bukmacher Totolotek ma także wsparcie udzielane portalowi internetowemu EkstraStats, który publikuje szczegółowe statystyki i dane dotyczące Ekstraklasy.

Totolotek zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Tego nikt Totolotkowi nie odbierze – jest najstarszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem. Co oczywiste, przez wiele lat działalność prowadził on jedynie w punktach stacjonarnych (od 1992 r.). Totolotek online zadebiutował w 2013 r., kiedy uzyskał od Ministra Finansów zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich także przez Internet (nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485). Poza tym bukmacher może pochwalić się Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry, jaki otrzymał od międzynarodowej organizacji The European Lotteries (w 2015 r., a następnie w 2018 r.). Takie wyróżnienie otrzymał Totolotek jako jedyny bukmacher w Polsce. Przełomowym rokiem był dla organizatora zakładów wzajemnych rok 2021, kiedy „Totolotek S.A.” został przejęty przez znaną w całej Europie w branży bukmacherskiej firmę Merkur Sportwetten GmbH. Skutkowało to przeprowadzeniem szeroko zakrojonych inwestycji w usługi bukmachera – m.in. modernizację punktów naziemnych, udostępnienie bardziej funkcjonalnej odsłony strony internetowej i aplikacji mobilnej oraz przygotowanie nowej, szerszej oferty zakładów.

Totolotek – opinie i podsumowanie

Totolotek online

Inne prośby o Zakład Bezpieczny Totolotek szukam:

 • Totolotek Telefon
 • Totolotek Wygrane Numery
 • Totolotek 19 Grudnia
 • Aplikacja Totolotek Nie Dziala
 • Totolotek Godziny Otwarcia
 • Totolotek Obstawianie Meczy
 • Totolotek Logowanie

Like this post? Please share to your friends: