Wyniki Totolotek Sobota

Totolotek bonus

Jak założyć konto na Totolotek? Porady

Ambroży Dajbet | 15.10.2021

Dzisiejszy artykuł dotyczył będzie tego, jak założyć konto na Totolotek. Sprawa jest całkiem prosta, jednak, by mieć pewność, że nasz wniosek o założenie konta zostanie pozytywnie rozpatrzony, należy spełnić kilka warunków. Dzięki nam czynność ta przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zachęcamy więc wszystkich fanów zakładów bukmacherskich do lektury.

Jak założyć konto na Totolotek?

Bukmacher zmodernizował swoją stronę, ale zakładanie konta na Totolotek.pl jest nadal proste. Przed rozpoczęciem rejestracji warto jednak wyposażyć się w skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego. Następnie należy wykonać kilka czynności. Oto one, podane w kilku przystępnych krokach:

1) Pierwszą rzecz, którą należy zrobić, jest wejście na stronę bukmachera i kliknięcie w mini-baner „Zarejestruj się”. Jest on oznaczony na żółto i znajduje się na górze strony, zaraz obok pól na dane do logowania.

2) Następnym etapem jest rejestracja. Tu wpisujesz wszystkie swoje dane osobowe: imię, nazwisko, swój adres, adres e-mail, datę urodzenia, PESEL itd. To ostatnie musimy potwierdzić poprzez wysłanie na stronę kopii obydwu stron swojego dowodu osobistego.

Następnie podaj swoją nazwę użytkownika i hasło. Zaznacz odpowiednie pola dotyczące przetwarzania danych osobowych i zapoznaniem się z regulaminem. Pamiętaj, że pola te są obowiązkowe.

3) Potwierdź wszystko klikając Zarejestruj.

4) Po udanej rejestracji otrzymasz kod aktywacyjny na podany przez siebie wcześniej adres mailowy. Kliknij podany link.

Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem i zostaniesz poprawnie zweryfikowany przez system to właśnie stałeś się posiadaczem konta na stronie Totolotek.pl. Zatem, jak założyć konto na Totolotek? Bardzo łatwo, nieprawdaż? Pamiętaj, że Totolotek kod promocyjny podajesz dopiero po zakończeniu procesu rejestracji, wchodząc w zakładkę „Wpłaty”, klikając Bonus.card/Kod Bonusowy. Upoważni Cię to do odebrania freebetu za 25 zł!

Jak założyć konto na Totolotek: rejestracja w aplikacji mobilnej

Jeżeli zarejestrowałeś się już na stronie tego bukmachera, to istnieje również możliwość grania przez aplikację. Jak założyć konto na Totolotek w wersji mobilnej? To bardzo proste, a korzyści są duże. Dzięki temu będziesz mógł korzystać ze swojego konta również na swoim smartfonie czy tablecie.

Sama rejestracja jest niezwykle prosta. Wystarczy, że masz już zainstalowaną aplikację Totolotek na swoim urządzeniu mobilnym, a następnie zalogujesz się na nim przy użyciu tych samych danych. Nie ma więc nic prostszego. Jeśli masz już konto w Totolotku, wystarczy podać login i hasło; jeśli zakładasz konto pierwszy raz, przejdziesz przez proces rejestracji tak samo, jak na wersji PC.

Pamiętaj jednak, że aplikacja ta działa tylko na telefonach z systemami operacyjnymi Android i iOs. Aplikację na Androida pobierzesz ze strony bukmachera, z kolei appka na telefony Apple’a dostępna jest w serwisie iTunes.

Aplikacja na Windows Phone jeszcze nie powstała, ale jeżeli to w końcu nastąpi, to z pewnością damy znać jak założyć konto na Totolotek w wersji na urządzenia z Windows Phone. Póki co użytkownicy tego systemu mogą korzystać z wersji mobilnej tego serwisu zoptymalizowanej pod przeglądarki Microsoft Edge.

Bonus mobilny

Tak jak już wspomnieliśmy, Totolotek przeszedł szereg zmian dotyczących nie tylko wyglądu serwisu. Zmieniła się również całkowicie oferta promocji. Teraz użytkownicy appki bukmachera mają szansę odebrać bonus wysokości 49 PLN! Wystarczy, że pobierzesz aplikację na urządzenie mobilne i za jej pomocą dokonasz wpłaty depozytu (min. 20 PLN), a darmowe środki będą Twoje!

Konto na Totolotek: Regulamin Totolotek

Oczywiście jak niemal każda usługa internetowa, korzystanie z serwisu Totolotek obwarowane jest odpowiednim regulaminem. Nie odbiega on zbytnio od tego co oferują inni bukmacherzy, co nie oznacza, że nie warto zwrócić na niego uwagi.

Oto jego główne warunki, które należy spełnić jak zakładasz konto na Totolotek:

  • Trzeba być pełnoletnim.
  • Wymagany jest dowód tożsamości (paszport lub dowód osobisty).
  • Należy posiadać konto w banku na swoje nazwisko.
  • Nie można podlegać sądowemu zakazowi uprawiania hazardu.

Niektóre osoby, chociaż spełnią powyższe wymagania, będą wykluczone. Dotyczy to jednak głównie ludzi bezpośrednio związanych z danym spotkaniem, tj. członków zarządu czy piłkarzy klubu biorącego udział w meczu. Co ważne, regulamin podlega zasadom ustawy hazardowej, więc uwzględniać będzie wszystkie jej zapisy, np. kwestie uiszczania podatku od stawki zakładów.

Bonusy na stronie Totolotek

Skoro już wiemy jak założyć konto na Totolotek, to warto przyjrzeć się niektórym korzyściom płynącym z posiadania konta u tego bukmachera. Główną zaletą jest oczywiście wygoda, jednak będziesz miał również okazję skorzystania z wysokiego bonusu powitalnego w wysokości 1000 PLN oraz bonusu mobilnego za 49 PLN. Zwiększy to Twoje szanse na wysokie wygrane.

Pamiętaj, żeby po pozytywnej weryfikacji konta wykorzystać nasz kod promocyjny Totolotek. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Wpłaty” i klikniesz na Bonus.card/Kod Bonusowy, a zostaniesz uprawniony do odebrania nie tylko bonusu od depozytu w wysokości 500 PLN, bonusu mobilnego za 49 zł, ale będziesz mógł skorzystać z ekskluzywnej oferty: Darmowego zakładu za 25 zł!

Jak stawiać na Totolotek?

Gdy już wiesz jak założyć konto na Totolotek i już to zrobiłeś, to możesz zacząć obstawiać. Nie ma nic prostszego. Wybierasz mecz lub mecze, wpisujesz stawkę, zatwierdzasz i wygrywasz!

1. Jak postawić pojedynczy zakład na Totolotek?

Obstawiając pojedynczy zakład klikasz w wybrane spotkanie, następnie stawkę za jaką chcesz zagrać i zatwierdzasz.

2. Jak postawić kupon kombinacyjny na Totolotek?

Ta opcja jest równie prosta jak założenie konta na Totolotek. Wybierz interesujące Cię mecze i wybierz metody kombinacji podane pod Twoimi meczami. Sam możesz wybrać system.

3. Metody płatności: jak wpłacać i wypłacać pieniądze?

Bukmacher Totolotek oferuje swoim klientom coraz więcej opcji wpłacania depozytu: jest m.in. Dotpay, Skrill, paysafecard, czy blik. Są to operatorzy płatności błyskawicznych, a możliwości wpłat przez szybki przelew bankowy są liczne i bardzo wygodne.

Z kolei wypłata pieniędzy odbywa się standardowym przelewem na konto użytkownika.

Obsługa klienta Totolotek

Obsługa klienta u tego bukmachera stoi na bardzo wysokim poziomie. Do wyboru mamy aż trzy opcje – czat na żywo, e-mail ([email protected]) i infolinię telefoniczną (22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139). Konsultanci są rzeczowi i merytoryczni, więc mamy pewność, że uzyskamy odpowiedź na wszystkie pytania, np. jak założyć konto na Totolotek?

Totolotek online

Like this post? Please share to your friends: