Unibet Poker

Unibet login

Unibet 10

Informacje ogólne

Bukmacher Unibet 10 jest bez wątpienia jednym z największych bukmacherów naszych czasów. Obecnie personel liczy ponad 400 osób, a liczba klientów to ponad 5 milionów. Założona pod koniec ubiegłego stulecia firma wykazywała wysokie wskaźniki wzrostu, stale rosnące.

Wśród graczy Unibet 10 jest uważany za model niezawodności. Jednak fakt, że firma jest wiarygodna, można zrozumieć choćby dlatego, że w latach 2006, 2008, 2009 i 2014 został uznany za „bukmachera roku” podczas prestiżowej corocznej ceremonii eGaiming Review w Londynie. Nie będzie zbyteczne, aby pamiętać, że jej akcje są notowane na giełdzie w Sztokholmie, a ich kapitalizacja wynosi około czterech miliardów koron. Wreszcie, aby nie mieć wątpliwości co do wiarygodności Unibet 10, należy wspomnieć, że ten bukmacher stał się jednym z założycieli tak zwanego „Samoregulacyjnego Europejskiego Stowarzyszenia Bukmacherów eCOGRA”, które monitoruje działalność bukmacherów na całym świecie i zapewnia wysokie standardy jakości pracy jego uczestników.

Oficjalna strona Unibet 10

Kierownictwo firmy dotrzymuje kroku czasom i stale zawiera umowy sponsorskie, które utrzymują wysoki poziom reputacji Unibet 10. W tej chwili biuro jest oficjalnym sponsorem słynnych klubów piłkarskich Liverpoolu i Walencji.

Na koniec nie zapomnij o takim czynniku archiwalnym, jakim jest kierunek rozwoju. W przeciwieństwie do większości innych zagranicznych biur bukmacher Unibet 10 zajmuje pozycję międzynarodową. Dlatego postawa wobec graczy z przestrzeni poradzieckiej jest podkreślana z szacunkiem, a rynek WNP jest uważany za jeden z najważniejszych. To prawda, mówiąc konkretnie o Rosji, znajduje się na liście krajów zakazanych, jednak obywatele wszystkich innych krajów z obszarów WNP z pewnością skorzystają ze współpracy z tym bukmacherem.

Działania internetowe

Bukmacher nie ma odpowiedniej licencji, aby prowadzić działalność związaną z darowiznami w Rosji, dlatego strona jest zablokowana dla obywateli rosyjskich. W przypadku innych krajów WNP strona ma pełny dostęp. Strona bukmachera Unibet 10 jest w pełni zgodna z jej doskonałą reputacją. Wykonany w przyjemnych zielonych tomach zawiera wszystkie informacje niezbędne graczom. Co miłe, jest tu również wiele nietradycyjnych sekcji — na przykład istnieje osobna sekcja treningowa specjalnie dla początkujących, która szczegółowo opisuje istotę zakładów, rozważa ich rodzaje i podaje ogólne wskazówki. Oczywiście wszystko odbywa się tutaj, aby pierwsze kroki początkujących w branży bukmacherskiej odbywały się na stronie Unibet10.

Oprócz wydarzeń sportowych, strona oferuje również kasyna, kasyna na żywo, poker, bingo i inne gry. Jednak główny nacisk kładziony jest oczywiście właśnie na zakłady sportowe. Wyraźną zaletą firmy jest możliwość wybrania kilkunastu wersji językowych strony, w tym rosyjskiej. Dzięki temu nawigacja, która nie różni się pod względem szczególnej złożoności, zostanie maksymalnie uproszczona.

Po lewej stronie witryny, jak w zasadzie i prawie wszędzie, dostępne są sporty, a także kilka wybranych turniejów, najbardziej popularnych wśród graczy. Centralna część poświęcona jest samym wydarzeniom sportowym, a także banerowi, za pomocą którego Unibet10 z przyjemnością pokazuje swoim gościom liczne nagrody. Prawdopodobnie nie trzeba wspominać, że można również przejść do specjalnej mobilnej wersji zasobu.

Pobieranie Unibet 10 na urządzenia mobilne

Doświadczeni gracze z pewnością docenią kolejną ważną cechę witryny — świetnie wykonany dział statystyk. Zawarte w nim informacje są naprawdę bardzo obszerne: na przykład możesz przeglądać statystyki dotyczące angielskiej Premier League od sezonu 1993/1994! Oprócz statystyk na uwagę zasługuje kolejna interesująca sekcja witryny — podgląd. Istnieje wiele artykułów analitycznych, a także różnorodne prognozy dotyczące wydarzeń sportowych. Czasami prognozy pochodzą od znanych ekspertów sportowych, którzy naprawdę znają się na sporcie i robią poważne, wiarygodne prognozy, które często się sprawdzają. Obecność sekcji podglądu wyraźnie przemawia na korzyść bukmachera Unibet 10, ponieważ w większości przypadków bukmacherzy troszczą się tylko o swoje zyski i nie są skłonni do publikowania prognoz dotyczących swoich zasobów, które teoretycznie mogą pomóc graczom odtworzyć biuro.

Unibet 10 zadowoli każdego nowego gracza, dla którego szczęście nie uśmiechnie się po raz pierwszy nagrodą pocieszenia: bukmacher zwróci 50% pierwszego przegranego zakładu w postaci darmowego zakładu. Maksymalna kwota bonusu wynosi 30 EUR. Zarówno zakłady na żywo, jak i zakłady dokonane przedpremierowo podlegają zwrotowi. Możesz dowiedzieć się o warunkach obstawiania bonusu na stronie internetowej BC Unibet 10. Jeśli pierwszy zakład gracza wygrywa, bonus jest zamknięty.

Zakłady na linię i na żywo

Linia bukmachera Unibet 10 wygląda świetnie z prawie wszystkich punktów widzenia. Oferuje zakłady na ponad 400 różnych lig sportowych, puchary i turnieje, a liczba dyscyplin przekroczyła 50. To naprawdę imponujące liczby, które są około 2 razy wyższe niż w przypadku większości konkurentów. Wielu graczy odwiedza witrynę Unibet 10, aby obstawiać rzadkie, egzotyczne sporty — niewiele osób oprócz tego bukmachera oferuje duży wybór wydarzeń ze sztuk walki, żeglarstwa i unihokeja.

Rodzaje zakładów są przedstawione w całości. Tutaj możesz zrobić wszystko: złożyć zwykły porządek i skomplikowany system oraz uwzględnić kilka zdarzeń w ekspresie. Dostępne są również wszystkie trzy typy sum — sumy amerykańskie, angielskie i handicap azjatycki. Oprócz tego możesz obstawiać zakłady „długo grające” na zwycięzców różnych mistrzostw, turniejów, pucharów. Większość wskaźników jest uważana za średnią, ale nie wyróżnia się na rynku tym wskaźnikiem. Średnia marża bukmachera wynosi 6%, ale wskaźnik ten różni się znacznie w każdym sporcie. Najniższa marża na wydarzenia w sporcie amerykańskim — tutaj liczba ta wynosi tylko około 5,2%.

Linia sklepu bukmacherskiego Unibet 10 jest bardzo bogata w wydarzenia dostępne dla zakładów na żywo. Na przykład ich liczba może przekroczyć 1000. Co fajne, możesz postawić tutaj zakład w dowolnym momencie, nie tylko podczas przerwy w meczu, ale aby uczynić ten proces jeszcze bardziej komfortowym, na stronie została otwarta duża część sportowych transmisji wideo wydarzenia Czasami te transmisje są tak rzadkie, że nie znajdziesz ich nigdzie indziej w Internecie.

Obsługa klienta

Usługa wsparcia działa szybko i sprawnie — nie tylko w języku angielskim, ale także w języku rosyjskim. Możesz rozwiązać każdy problem telefonicznie lub e-mailem. To prawda, nie zapominaj, że obywatele rosyjscy nie mogą zarejestrować się na stronie, ponieważ kampania nie ma licencji.

Unibet mobile

Like this post? Please share to your friends: