Unibet No

Unibet login

Unibet Poker Nasza Opinia

  • Recenzja
  • Opis
  • Bonus

Unibet to jeden z najstarszych i najpopularniejszych internetowych bukmacherów. Jeżeli zaś chodzi o pokera, to podejście Unibetu do tej działki hazardowego biznesu, zmieniało się na przestrzeni lat. Jeszcze nie tak dawno Unibet oferował pokera w sieci Microgaming, dzięki czemu miłosnicy tego operatora mogli zagrać w wielu dużych turniejach czy zmierzyć się w grach stolikowych z tysiącami pokerzystów z całego świata. Teraz to już inna bajka.

Teraz Unibet ma swój własny soft pokerowy, uproszczony do maksimum. Wielkiego ruchu tam nie ma, ale i chyba nie o to chodzi. Chodzi o zapewnienie nieco innej rozrywki gościom unibetowego kasyna czy buka, którzy chcieliby rozerwać się nieco inaczej. Bo o rozrywkę tu chodzi, próżno szukać w pokerroomie Unibetu obsadzonych zawodowcami stolików. Po pierwsze, niewielka ilość gier. Po drugie – relatywnie niskie stawki. Po trzecie zaś Unibet zablokował u siebie możliwość korzystania z programów trackujących w rodzaju Hold’em Managera czy Pokertrackera, które są nieodłącznym narzędziem każdego, traktującego swoje zajęcie poważnie, pokerzysty.

Ale Unibet z pokerem całkowitego rozbratu nie wziął, o czym świadczy niesłabnąca popularność cyklu turniejów naziemnych Unibet Open. W sumie to ciekawe, że gigant internetowej bukmacherki postawił na pokera w wersji live. Tak czy inaczej, w pokerowym sofcie możemy znaleźć turnieje satelitarne do Unibet Open. I to jest chyba jedyna rzecz, jaka łączy internetowy pokerroom Unibetu z poważnym pokerem.

Wybór gier

W pokerroomie Unibet zagramy w grach cashowych oraz w turniejach (sit’n’go i MTT), w odmiany Texas Hold’em i Omaha. Jako, że dzisiaj sporą popularnością we wszystkich większych roomach cieszą się tzw. spiny, czyli trzyosobowe turnieje sit’n’go z jackpotem, również Unibet oferuje graczom potyczki w tym trybie, pod nazwą HexaPro. Dla amatorów szybkiej akcji jest jeszcze tzw. Banzai Texas, czyli cashówka z 10 blindami na start – ni mniej, ni więcej. Niegdyś na fali zainteresowaniem grami w trybie fast-fold Unibet wprowadził u siebie pokera Fast Holdem, próżno jednak dzisiaj w sofcie tego szukać…

Gry cashowe (stawki od 0.02/0.04$) – Texas Hold’em No Limit, Omaha Pot Limit, Banzai Texas.

Sit’n’go – (stawki od 1$) – Texas Hold’em No Limit.

Turnieje wielostolikowe – (wpisowe od 0.10$) – Texas Hold’em No Limit.

HexaPro – (wpisowe od 1$ do 100$) – Texas Hold’em No Limit

Banzai – (wpisowe 1$, 5$, 20$) – Texas Hold’em No Limit

Rakeback

Unibet jawnie i z odkrytą twarzą ustawił się w stronę amatorów, więc prawdziwego rakebacku tu nie znajdziemy. Mamy natomiast tzw. misje, których regularne wypełnianie pozwoli nam wygrać punkty bonusowe. W kwietniu tego roku, w ramach pierwszej części miesięcznej misji, gracze mieli za zadanie zagrać w trzech turniejach HexaPro a także dzień po dniu zagrać najpierw w Pot Limit Omaha a potem w No Limit Texas Hold’em, i tak dwa razy. Za wykonanie tych zadań otrzymaliśmy 50 punktów bonusowych. Punkty bonusowe możemy wymienić na bilety cashowe lub turniejowe (za 100 punktów dostaniemy bilet o wartości 1€ – i tak dalej wedle takiego przelicznika). Widać, że zadania są do wykonania praktycznie dla każdego.

Wpłaty i wypłaty

Środki na nasze pokerowe konto w Unibet wpłacimy przy użyciu karty VISA (minimum 10$, maksimum 15.000$), kart aplikacji mobilnej VISA i Mastercard (limity j.w.), portfela internetowego ecoPayz (minimum 20$, maksimum 15.000$), usługi Trustly (minimum 10$, maksimum 1000$) oraz zwykłym przelewem bankowym (brak limitów minimalnej i maksymalnej wpłaty). Operator z tytułu depozytu nie pobiera żadnej prowizji, bez względu na wybraną metodę wpłaty.

Wypłatę naszych wygranych możemy zlecić korzystając z metody, którą dokonaliśmy (lub wcześniej dokonywaliśmy) wpłat. Do wyboru mamy przelew bankowy, karty kredytowe/debetowe VISA i Mastercard, ecoPayz oraz Trustly. Jeżeli zechcemy wypłacić mniej niż 15$, wówczas zapłacimy 3% prowizji. Wyższe wypłaty zwolnione są z opłat.

Obsługa gracza

Czat na żywo dostępny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10:00 – 22:00. Poza tymi godzinami możemy skontaktować się z działem pomocy poprzez e-mail lub na międzynarodowym czacie na żywo w języku angielskim.

Wersja Mobilna

Soft pokerowy w wersji przeglądarkowej jest uproszczony do minimum. Z tego względu Unibet nie musiał specjalnie się przykładać do budowy aplikacji mobilnej – apka pokerowa Unibet to po prostu kalka desktopowego softu.

Podsumowanie

Internetowy poker oferowany przez Unibet to świetna zabawa. Uproszczona do minimum nawigacja w sofcie, przyjazna dla oka grafika, nienachalne odnośniki do kasyna. Poziom przeciwników, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć, miło zaskakuje – gdyby tylko było ich nieco więcej, można by pomyśleć o budowie pokerowego bankrolla właśnie tutaj. Niestety zdarzyło nam się w trakcie testów po prostu ograć wszystkich rywali przy stole cashowym, a na kolejnych się nie doczekaliśmy (może to kwestia pory dnia, ale i tak jest to na innych poważnych roomach rzecz raczej niespotykana).

Poker w Unibecie to rozrywka dla amatorów. Unibet mocno dla o to, żeby nie zagnieździli się tam żadni zawodowcy. Po pierwsze, o czym już wspomnieliśmy, zablokowana jest możliwość korzystania z programów zbierających i wyświetlających statystyki graczy. Po drugie – jak chyba w żadnym innym pokerroomie – możemy grać pod trzema różnymi nickami i z trzema różnymi avatarami, które możemy przełączać w dowolnym momencie. Miłej zabawy!

Unibet mobile

Like this post? Please share to your friends: