Unibet Gry

Unibet login

Unibet Poker – bonus powitalny do 500€ i wiele więcej!

Pora na prezentację kolejnego poker roomu, z którym współpracę nawiązał nasz portal. Tym razem zapoznamy się z ofertą powitalną Unibet Poker – operatora, który na polskim rynku znany jest nie od dziś.

Unibet Poker – rejestracja

Rejestracja na platformie Unibet Poker wiąże się z szeregiem korzyści. Abu uzyskać do nich dostęp, musimy najpierw założyć konto na tym poker roomie. Do tego celu polecamy link przygotowany dla Czytelników RailMe.com, który przeniesie Was na stronę Unibetu po kliknięciu w poniższy baner.

W tym momencie przenosimy się na stronę Unibetu. Klikamy żółty przycisk „Dołącz teraz” i rozpoczynamy proces rejestracji. System automatycznie wybiera pokerowy bonus powitalny, jednak gdyby tak się nie stało, rozwińcie listę „Zobacz wszystkie promocje” i wybierzcie „Poker – Bonus powitalny 500€”.

 • Po upewnieniu się, że wybraliśmy pokerowy bonus, rozpoczynamy uzupełnianie danych – najpierw podstawowych, a potem dotyczących miejsca zamieszkania. W trzecim kroku ustalamy natomiast hasło i pytanie bezpieczeństwa, które w razie problemów z logowaniem pozwoli nam uzyskać dostęp do konta.

  UWAGA: W czwartym kroku rejestracji otrzymacie do zatwierdzenia dwie zgody. Pierwsza dotyczy chęci otrzymania bonusu – koniecznie zaznaczcie opcję „Tak, zapisuję się”. W przeciwnym razie bonus powitalny przepadnie! Drugi akapit wiąże się natomiast z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o promocjach Unibet Poker drogą elektroniczną – tu decydujecie już według własnego uznania.

  Depozyt na Unibet Poker

  Po pomyślnym utworzeniu konta a przed przystąpieniem do gry, warto odwiedzić zakładkę „Depozyt”, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Do wyboru otrzymacie listę pośredników do wpłat, jednak nie wszystkie pozycje z tej listy rekomendujemy jako bezpieczne narzędzia do transakcji finansowych. Więcej informacji o tym, których metod lepiej unikać, znajdziecie TUTAJ.

  Po dokonaniu depozytu (w kwocie co najmniej 40 zł, o powodach czytajcie niżej) nie pozostaje nic innego jak ściągnąć oprogramowanie Unibet Poker i rozpocząć rywalizację przy wirtualnych stolikach. Co ciekawe, instalacja softu nie jest konieczna, bowiem operator oferuje opcję gry na stronie. Ze swojej strony polecamy jednak pobranie aplikacji.

  Bartłomiej Grabowski w bojowym nastroju!

  Bonus powitalny do 500€ i pakiet biletów

  Jeśli zgodnie ze wskazówkami wybraliście bonus i zatwierdziliście chęć jego otrzymania, nie pozostaje nic innego, jak wypatrywać bonusowych środków na koncie. Bonus powitalny do 500€ zostaje aktywowany po wpłaceniu pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 40 zł. Środki bonusowe będą wypłacane w transzach i zasilą Wasze saldo gotówkowe po spełnieniu poniższych warunków:

  Wpłacony rake Poziom Nagroda pieniężna
  2€ 1 1€
  10€ 2 4€
  50€ 3 15€
  150€ 4 40€
  550€ 5 140€
  1.238€ 6 300€

  Do promocji zalicza się prowizja wpłacona we wszystkich odmianach i formatach pokerowych. Na pozyskanie środków z tego bonusu macie 60 dni od jego aktywacji – po tym czasie wszystkie nieodblokowane środki bonusowe przepadną.

  Oprócz opisanego wyżej bonusu, otrzymacie pakiet biletów dla nowych graczy.

  • 4 bilety do powitalnych freerolli z pulą 500€ – bilety przyznawane po utworzeniu pierwszej tożsamości w oprogramowaniu Unibet Poker. Freerolle odbywają się w każdą niedzielę. Ważność biletów – 35 dni.
  • bilety cashowe i turniejowe o wartości 24€ – 1 bilet na grę cashową o wartości 8€ oraz 4 bilety do satelit Unibet Open o wartości 4€. Bilet cashowy do wykorzystania na stawkach NL4 (0.02€/ 0.04€). Wymóg obrotu – obejrzenie 500 flopów, ważność biletu – 7 dni. Bilety turniejowe dostępne po dokonaniu pierwszego depozytu w oprogramowaniu Unibet Poker.

  Po zalogowaniu się do oprogramowanie zostaniecie ponadto zachęceni do udziału w misji dla nowych graczy. Po wypełnieniu trzech prostych zadań otrzymacie dwa kolejne bilety. Klikając natomiast w ikonę niemowlaka (która po wypełnieniu pierwszych trzech zadań ulegnie zmianie) będziecie mogli kontrolować postęp wypełnianej misji.

  Zoom na iPadzie (fot. Apple)

  Vilkår for velkomstbonuser kan endres med jevne mellomrom, så det er alltid greit å sjekke de oppdaterte betingelsene på Unibet siden. Det vil ofte være flere ulike alternativ du kan velge mellom, med tilbud som bør kunne passe for de aller fleste. Noen eksempler på velkomstbonuser som kan være aktuelle er:

  Życzymy powodzenia przy stolikach i zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki „Promocje” na naszej stronie. To właśnie tam znajdziecie aktualne bonusy i promocje od Unibet Poker (i nie tylko!).

  Unibet mobile

  Like this post? Please share to your friends: