Unibet 7

Unibet login

ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWY”UNI-BUD”WOJTOŃ JANUSZ

Informacje podstawowe

 • status: Podmiot aktywny
 • nazwa rejestrowa: ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWY”UNI-BUD”WOJTOŃ JANUSZ
 • adres rejestrowy: Biegunowa 12/15, 59-220 Legnica, dolnośląskie

Dane rejestrowe

 • NIP: 691-10-07-429
 • REGON: 390346986
 • Rozpoczęcie działalności: 1995-06-08
 • Osoby zarządzające: Janusz Wojtoń – Właściciel

Zgłoś błąd | Usuń dane tej firmykup raport wiarygodności o tej firmie

Administratorem danych osobowych jest carQ.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej „carQ.pl”). carQ.pl przetwarza dane osobowe w celach opisanych w polityce prywatności m.in. w celu dodania ich do bazy https://aktualnyodpis.pl/ oraz publikacji w wyszukiwarce https://aktualnyodpis.pl/. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Informacje o przysługujących prawach oraz sposobie ich realizacji znajdują się w polityce prywatności https://aktualnyodpis.pl/polityka_prywatnosci. Tam też znajdziesz informacje o warunkach, zasadach i sposobach zakomunikowania woli skorzystania z tych praw.

Źródłem danych prezentowanych w bezpłatnej wizytówce są: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz Krajowy Rejestr Sądowy (KRS). Dane prezentowane są w serwisie eGospodarka.pl m.in. w celu świadczenia usług na rzecz naszych użytkowników (takich jak ułatwianie kontaktów pomiędzy firmami, dostęp do informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej), realizacji obowiązków przewidzianych prawem, w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych Kasat Sp. z o.o. oraz świadczenia usługi polegającej na dostarczeniu informacji gospodarczej. Prezentacja danych w serwisie eGospodarka.pl nie wiąże się z żadnymi opłatami w stosunku do podmiotów, których te dane dotyczą.

Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Kasat Sp. z o.o. i użytkowników serwisów internetowych Kasat Sp. z o.o., związanych z dążeniem do zwiększenia pewności i bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, weryfikacji wiarygodności podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, umożliwienia użytkownikom łatwego, kompletnego i rzetelnego dotarcia do publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych danych pochodzących z CEIDG i KRS, upowszechniania informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), art. 5 pkt 1 Ustawy z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego (UoPWISP) oraz przepisów Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (UŚUDE).

 • Inne firmy z tej kategorii
 • Inne firmy z Legnicy
 • Zakład Instalacji Sanitarnych „JAN” Jan Dębała
  Gen. Józefa Bema 35, 05-300 Mińsk Mazowiecki
 • ZHU ARTDOM SERWIS APOLINARY MIELCZARSKI
  Krótka 10, 62-561 Ślesin
 • Zakład Instalacji WOD.KAN, CO. i Gaz. Budownictwo Ogólne – Stanisław Wenczyński
  Tatrzańska 34, 33-300 Nowy Sącz
 • ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO I C O D.SZARŁATA T.SZARŁATA SP.C.
  Morelowa 37/4, 65-001 Zielona Góra
 • „MARKO” JANUSZKIEWICZ MAREK, KOKOSIŃSKI GRZEGORZ
  Legionów Polskich 143/141, 41-310 Dąbrowa Górnicza
 • CENTRUM WSPÓŁCZESNEJ TECHNIKI GRZEWCZEJ „WULKAN” – ANDRZEJ PIKIERSKI
  Lipowa 36/6, 90-629 Łódź
 • Zakład Mechaniczno-Ślusarski „METAL” Piotr Wrona
  Jaworzyńska 235, 59-220 Legnica
 • ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN „IGA” Jerzy Piśmienny
  Andrzeja Struga 9, 59-220 Legnica
 • ZAKŁAD REMONTOWY SP. Z O.O.
  Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 35, 59-220 Legnica
 • ZAKŁAD REMONTOWY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH TADEUSZ PIETREWICZ
  Kard. Bolesława Kominka 23, 59-220 Legnica
 • „GTP GROUP” SP. Z O.O.
  Rycerska 24, 59-220 Legnica
 • KRYSTYNA ZIEBRO „KIOSK HANDLOWY”
  Planetarna, 59-220 Legnica

Firma – wiadomości i porady

BIG InfoMonitor: fryzjerzy i kosmetyczki wracają do pracy z długiem na 86 mld zł

Po tygodniach oczekiwania kolejni polscy przedsiębiorcy mogą odetchnąć z ulgą – rządzący właśnie poinformowali, że od przyszłego poniedziałku, w ramach III etapu odmrażania polskiej gospodarki, swoje drzwi dla klientów będą mogły .

Gastronomia: rosnące kłopoty i 700 mln zł do oddania

18 maja br. polska gastronomia nieco odetchnęła. Po dwóch miesiącach zamrożenia swoje drzwi dla klientów mogły otworzyć restauracje, bary, puby itp. Nadzieje na poprawę dawał również okres letni i dość spory ruch turystyczny/ Radość .

Praca zdalna zostanie z nami na dłużej. Jak ją organizować?

Praca zdalna, rozwiązanie cenione przez pracowników, ale dotychczas traktowane raczej jako rodzaj benefitu pozapłacowego niż biurowy standard, z dnia na dzień stała się koniecznością. To spore wyzwanie dla tych, którzy w takim modelu .

Bartłomiej Grabowski w bojowym nastroju!

Koronawirus: nie wszyscy gotowi na pracę zdalną

Praca zdalna to rozwiązanie, które cieszy się wśród pracowników coraz większą popularnością. Niestety dziś nie jest ono tylko pożądanym benefitem, ale niejednokrotnie po prostu koniecznością. W obliczu koronawirusa pracodawcy z .

Gastronomia odmrożona. Na „dzień dobry” ma 647 mln zł długów

Na ten dzień wielu Polaków czekało z utęsknieniem. 18 maja, po dwóch miesiącach zamrożenia, do rodzimych barów, kawiarni i restauracji ponownie zawitało życie. Cieszą się amatorzy jadania na mieście, ale i sami restauratorzy, dla .

 • Koronawirus: jakie pakiety osłonowe opracowała zagranica?

  Przy okazji zorganizowanego przez Międzynarodową Organizację Pracodawców webinarium „Biznes w czasach zarazy”, Australia, Francja, Hiszpania, Szwajcaria oraz USA przedstawiły własne wersje pakietów osłonowych, a więc działań, które .

  Unibet mobile

  Like this post? Please share to your friends: