Totolotek Zamkniecie Konta

Totolotek bonus

Totolotek gra przez internet

Jak grać w Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO

U sprzedawcy lub online – już za 3 zł kupisz zakład, dzięki któremu miliony mogą spaść Ci z nieba. Na same „szóstki” w puli znajduje się zawsze co najmniej 2 000 000 zł, ale zazwyczaj jest to dużo, dużo więcej.

Wybierz 6 liczb z 49

Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił – zarówno w punkcie, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Dodaj grę z Plusem za 1 zł

Tak zwiększysz swoją szansę na wielką wygraną. Wystarczy, że poprosisz o to sprzedawcę, sam zaznaczysz pole na blankiecie lub wybierzesz opcję gry z Plusem online.

Dzięki grze z Plusem liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym grasz o 1 000 000 zł.

Dodaj Super Szansę za 2 zł

A co powiesz na grę o dodatkowe 2 000 000 zł w tym losowaniu? Grając w punkcie LOTTO, zaznacz odpowiednie pole na blankiecie lub poproś sprzedawcę o Super Szansę.

Graj na wiele losowań

Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na od 1 do 10 kolejnych losowań.

W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia.

Zachowaj kupon

To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.

Online i w aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Sprawdź, czy wygrałeś

Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży LOTTO oraz pod numerem infolinii 801 450 450.

Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie gracza.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami!

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Uwaga! Informacja o zawieraniu zakładów gier liczbowych na kwotę równą 8000 złotych lub większą w punktach sprzedaży.

Działając na podstawie ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2021 poz. 1115), Totalizator Sportowy informuje, iż w punktach sprzedaży zawieranie zakładów gier liczbowych na kwotę równą lub większą niż 8000 zł na jednym kuponie może się odbywać wyłącznie w Oddziałach Totalizatora Sportowego ze względu na ustawową konieczność identyfikacji i weryfikacji klienta. Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do zawierania zakładów przez Internet na stronie www.gry.lotto.pl.

Jak grać systemem?

Spraw, by miliony złotych były w zasięgu ręki. Swoje szanse na wygraną zwiększysz stosując grę systemową w Lotto lub Lotto Plus. Polega ona na tym, że typujesz więcej liczb – od 7 do 12 spośród 49, dzięki czemu obstawisz wszystkie 6-liczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Łatwiej trafić, gdy typujesz więcej liczb. Na przykład grając systemem „8”, typujesz 8 z 49 liczb, które utworzą 28 prostych zakładów 6-liczbowych. Gdy trafisz w ten sposób „szóstkę”, jednocześnie wygrywasz 12 „piątek” oraz 15 „czwórek”.

  • Zainteresowany? Poznaj naszą instrukcję gry systemem:

Grając w Lotto lub Lotto Plus nie musisz ograniczać się do typowania 6 liczb z 49. Możesz wybrać grę systemem i wytypować 7, 8, a nawet 12 liczb w zakładzie! To oczywiste – im więcej typowanych liczb, tym większe szanse na wygraną, a prawidłowe trafienia premiowane są zwielokrotnieniem wygranej!
Niezbędne informacje o grze systemem zawiera poniższa tabela. W pierwszej kolumnie znajdź ilość typowanych przez Ciebie liczb (możesz wytypować od 7 do 12 liczb ze zbioru 49). Druga i trzecia kolumna zawiera opłaty za zakłady systemowe przy grze w Lotto bez Plusa oraz z Plusem.

Z kolumny czwartej dowiesz się, ile zakładów prostych (zawierających po 6 liczb) da się utworzyć z liczb wytypowanych przez Ciebie w danym zakładzie systemowym. Na przykład, jeśli grasz systemem „7”, to typujemy 7 liczb, które realnie tworzą siedem sześcioliczbowych zakładów prostych będących kombinacjami typowanych przez Ciebie liczb. Jeśli wytypujesz np. liczby od 1 do 7, to Twój zakład będzie wyglądał następująco:
1 2 3 4 5 6 7

Realnie będzie się on składał z siedmiu następujących zakładów prostych (zawierających po 6 liczb):
1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 7
1 2 3 4 6 7
1 2 3 5 6 7
1 2 4 5 6 7
1 3 4 5 6 7
2 3 4 5 6 7

Ostatnie kolumny tabeli wskażą Ci liczbę i stopień wygranych za prawidłowe wytypowanie 3, 4, 5 lub 6 liczb w każdym z zakładów prostych.
Na przykład, jeśli zagrałeś systemem „7” jak powyżej, a w losowaniu padły liczby 2, 4, 5, 7, 10, 14, to w zakładzie systemowym trafiłeś 4 z 6 liczb:
1 2 3 4 5 6 7

Zgodnie z tabelą systemową otrzymujesz nie jedną, a trzy wygrane III stopnia za wytypowanie „czwórki”, a także cztery wygrane IV stopnia za wytypowanie „trójki” w poszczególnych zakładach prostych:
1 2 3 4 5 6 – trafiona „trójka”
1 2 3 4 5 7 – trafiona „czwórka”
1 2 3 4 6 7 – trafiona „trójka”
1 2 3 5 6 7 – trafiona „trójka”
1 2 4 5 6 7 – trafiona „czwórka”
1 3 4 5 6 7 – trafiona „trójka”
2 3 4 5 6 7 – trafiona „czwórka”

Totolotek online

:

  • Totolotek Pl Opinie
  • Totolotek 19 Grudnia
  • Totolotek Multi Multi
  • Totolotek Kontakt
  • Wyniki Totolotek

Like this post? Please share to your friends: