Totolotek Z Czwartku

Totolotek bonus

Zakłady na wyścigi konne – co, jak i gdzie typować? [SPRAWDŹ]

Wyścigi konne mają swoich stałych i oddanych kibiców, którzy z ogromną chęcią śledzą wydarzenia związane z tym sportem. Dla niektórych może być to zaskakujące, ale trzeba przyznać, że gonitwy koni od setek lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Wyścigi konne mogą dostarczyć dużą dawkę emocji, a wszyscy doskonale wiemy, że taki właśnie jest główny cel zakładów bukmacherskich. Starają się to wykorzystać bukmacherzy STS, Fortuna oraz Traf, u których można obstawiać wyścigi konne online. W tym artykule dowiesz się, czym są wyścigi konne, jak je analizować, z jakimi rodzajami zdarzeń mamy do czynienia oraz poznasz bukmachera Traf. Zapraszamy!

Wyścigi konne – jak to się zaczęło?

Początek tej prestiżowej dyscypliny sportu sięga czasów starożytnych, ale raczej nie trzeba tutaj o nich wspominać. Pierwsze regularne gonitwy zaczęto organizować w Anglii w roku 1780. Do Polski ten sport zawitał nieco później. Pierwsze profesjonalne wyścigi zaczęto przeprowadzać w 1841 roku na torze na podwarszawskim Polu Mokotowskim. Wyścigi konne jako dyscyplina sportowa miały liczne wzloty i upadki, które były ściśle związane z sytuacją polityczną, ale obecnie gonitwy koni zyskują na stabilizacji i popularności.

W 1939 roku w Warszawie otworzono tor Służewiec, który wtedy uznawany był za najnowocześniejszy i największy w Europie. Gonitwy odbywają się na tym torze po dziś dzień i obecnie można je obstawiać online. Drugim najpopularniejszym torem na terenie naszego kraju są wrocławskie Partynice. Natomiast nie ma co ukrywać, że krajami, w których wyścigi konne cieszą się dużo większym zainteresowaniem, są Wielka Brytania i Francja.

Analiza – jak ją przeprowadzić?

Nie będzie kłamstwem, jeśli powiem, że analiza pod kątem wyścigów konnych jest prawdopodobnie najdokładniejszą i najbardziej wymagającą spośród wszystkich sportów. Ilość szczegółów, na które trzeba zwracać uwagę, jest doprawdy ogromna, a nie można zapominać o najważniejszych elementach, od których zaczyna się cała zabawa.

  1. Pogoda i miejsce wyścigu – najprostszy, ale jakże ważny aspekt. Część koni źle czuje się w deszczu, część ma problemy w ogromnym upale, wybrani dżokeje lepiej prezentują się na torze szybkim, a inni na wolniejszym. Bez tej podstawowej wiedzy, Twoje typowanie wyścigów konnych będzie polegało tylko i wyłącznie na szczęściu.
  2. Ogranicz liczbę zakładów – prawdopodobnie nikt nie jest w stanie nadążać za wszystkimi wyścigami, za wszystkimi końmi, dżokejami czy torami. Wybierz kilka ulubionych torów oraz kilka koni, których warto śledzić. Dzięki temu ograniczysz się do najpewniejszych zakładów.
  3. Własny research – doświadczenie dżokeja, ostatnie gonitwy w wykonaniu „Twojego” konia, masa ciała (liczba kilogramów konia oraz dżokeja mogą znacząco wpłynąć na końcowe rezultaty), wcześniej wspomniana pogoda i rywale – każdy z tych elementów jest bardzo ważny i musisz mieć podstawową wiedzę na temat każdego z nich.
  4. Statystyki – w Internecie jesteś w stanie znaleźć informacje dotyczące poprzednich zwycięzców na danym dystansie na wybranym torze. Każda taka statystyka może Ci pomóc wybrać najlepsze zakłady na wyścig konne.

Totolotek online

:

  • Rejestracja Totolotek
  • Totolotek Opole
  • Zakłady Bukmacherskie Totolotek
  • Totolotek
  • Wałęsa Totolotek

Like this post? Please share to your friends: