Totolotek Wyniki Dzisiejsze

Totolotek bonus

Obstawianie sportów wirtualnych

Interesuje Cię obstawianie sportów wirtualnych? A może nie masz pojęcia, o co w tym chodzi, ale chciałbyś się dowiedzieć? Czytaj dalej, by zobaczyć, jak obstawiać na sporty wirtualne zakłady i dlaczego warto to robić!

Obstawianie sportów wirtualnych | Styczeń 2021

Sprawdź, u których legalnych bukmacherów możesz obstawiać sporty wirtualne! Kupony na wirtual postawisz u wszystkich buków wypisanych w tabeli poniżej. Kliknij w przycisk po prawej stronie tabelki, żeby przejść do bukmachera i zobaczyć kod promocyjny, dzięki któremu u niektórych buków będziesz mógł odebrać podwyższony bonus!

Jak obstawiać sporty wirtualne? – Zakłady na wirtualne sporty

Jak założyć konto do zakładów w Totolotku

Czemu Polacy tak bardzo lubią obstawianie sportów wirtualnych? Można je oglądać i puszczać na nie zakłady o dowolnej porze dnia i nocy, mecze są tak krótkie i dynamiczne, że dasz radę obejrzeć cały od początku do końca nawet w krótkiej przerwie na kawkę czy papieroska…

Czego potrzebujesz, żeby obstawiać na sporty wirtualne kupony u buka? Na szczęście warunków nie ma zbyt wiele. Ten innowacyjny i emocjonujący rodzaj rozrywki jest dostępny dla wszystkich osób pełnoletnich, które znajdują się na terenie Polski – bo właśnie dla nich dostępna jest rejestracja u bukmachera. Załóż konto u jednego z buków, których wymieniliśmy w tabelce powyżej, wpłać trochę kasy i już będziesz gotowy do gry!

Samo obstawianie sportów wirtualnych to nic trudnego. Zwykle możesz zacząć przy użyciu przycisku “Sporty wirtualne” u góry ekranu. Dalej będziesz mógł już wybrać dyscyplinę sportową, oczywiście w zależności od tego, które z nich dany buk ma w swojej ofercie. Na tym etapie jesteś już praktycznie gotowy – masz przed sobą ekran, na którym możesz oglądać wirtualne zmagania, widzisz dostępne rynki i możesz zacząć komponować na sporty wirtualne zakłady pojedyncze lub AKO!

Obstawianie wirtualnych sportów – jak to działa?

Zanim zdecydujesz się po raz pierwszy postawić na sporty wirtualne zakłady bukmacherskie za prawdziwą kasę, z pewnością chciałbyś się dowiedzieć, jak ta cała wirtualność w ogóle działa. Skąd biorą się na ekranie zawodnicy, skoro nikt nie gra na żadnym prawdziwym boisku?

Można powiedzieć, że obstawianie sportów wirtualnych to kolejne osiągnięcie technologii! Zasada działania tej ciekawej rozrywki jest taka, że istnieją specjalne algorytmy, które wyliczają zachowanie zawodników i ich prawdopodobieństwo sukcesu – oraz to, w jaki sposób zachowania poszczególnych graczy wpływają na siebie nawzajem. Algorytmy biorą pod uwagę statystyki, czyli umiejętności zawodników i drużyn, ale także pewien element losowy – podobnie jak w prawdziwym życiu. Dzięki tym niezwykle skomplikowanym obliczeniom wykonywanym na bieżąco przez specjalny program możesz oglądać niepowtarzalne wirtualne wydarzenia!

Bonusy na sporty wirtualne

Dzięki tego typu promocjom i bonusom będziesz mógł zwiększyć swoje wygrane albo zmniejszyć ryzyko ponoszone przy stawianiu zakładów! Poniżej pokrótce przedstawiamy, czego możesz się spodziewać po poszczególnych bukmacherach. Pamiętaj, że każda promocja podlega zasadom regulaminu, który możesz znaleźć na stronie buka. Większość bonusów podlega natomiast warunkom obrotowym, zanim można je wypłacić na konto.

STS – bonusy na obstawianie sportów wirtualnych

@gizmomarek Kilka dni temu

STS dopieszcza swoich graczy, którzy chcą regularnie stawiać na sporty wirtualne zakłady. Już w ich bonusie powitalnym znajduje się cashback “Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, ale na tej pojedynczej promocji się nie kończy. Bukmacher ma również cykliczną akcję “Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne”, dzięki której osoby, które regularnie grają w wirtual mogą odbierać 25 PLN tygodniowo w bonusie.

LV BET – bonusy na wirtual

Na LV BET można odebrać na powitanie bonus na obstawianie sportów wirtualnych o wysokości aż 600 PLN. Jest to bonus typu reload i jest do wyboru na zasadzie alternatywy z bonusem 2000 PLN od pierwszego depozytu na sporty niewirtualne. Oprócz tego obowiązuje jeszcze promocja “Dwie dychy na sporty wirtualne”, która pozwala aktywnym graczom odbierać po 20 PLN co tydzień.

Fortuna – bonusy na sporty wirtualne

Na Fortunie nie ma obecnie stałego bonusu na sporty wirtualne, ale warto zaglądać do sekcji “Promocje” na stronie bukmachera. Zawsze może się pojawić bonus ważny tylko przez określony czas! Popularny rodzaj promocji oferowanej przez Fortunę to na przykład happy hours, czyli obstawianie bez podatku.

Superbet – bonusy na obstawianie sportów wirtualnych

Superbet również nie ma obecnie stałej promocji pozwalającej podbić wygrane w sportach wirtualnych. Możesz jednak regularnie sprawdzać sekcję “Promocje”, w końcu w każdej chwili może się pojawić oferta czasowa.

forBET – bonusy na wirtual

Na forBET obowiązuje opłacalna promocja “Wirtualne II – wygrywaj nawet 40% więcej”. Pozwala ona graczom zgarniać dodatkowe bonusy od wygrywanych zakładów AKO. Od wygranego zakładu AKO z trzema wydarzeniami dostaniesz 5% bonusu, a za 10 zdarzeń będzie to aż 40%.

PZBuk – bonusy na sporty wirtualne

PZBuk nie ma obecnie specjalnego bonusu na obstawianie sportów wirtualnych. Informacje na temat obowiązujących w danym momencie specjalnych akcji znajdziesz w sekcji “Promocje” – zawsze warto sprawdzić, czy jest tam limitowana czasowo akcja na wirtual.

Totolotek – bonusy na sporty wirtualne

Totolotek nie ma specjalnych bonusów na wirtual, chociaż warto zaglądać do sekcji “Promocje”. Raczej rzadko pojawiają się tutaj jednak dodatkowe akcje.

eToto – bonusy na obstawianie sportów wirtualnych

Na eToto nie ma obecnie specjalnego bonusu na sporty wirtualne. Regularnie pojawiają się tam jednak nowe ciekawe promocje w ramach stałej akcji eTotomania, więc warto sprawdzić, czy któryś z zaproponowanych tam bonusów pozwala stawiać na sporty wirtualne zakłady.

Noblebet – bonusy na wirtual

Na Noblebet dzięki promocji “20% za sporty wirtualne” zakłady można obstawiać w bardziej opłacalny sposób niż zazwyczaj. Łącznie możesz bowiem odebrać do 100 PLN tygodniowo w postaci zwrotu 20% przegranych stawek netto.

BetX – bonusy na sporty wirtualne

Na BetX nie ma póki co specjalnego bonusu na obstawianie sportów wirtualnych. Możesz jednak zaglądać do sekcji “Bonusy” w poszukiwaniu nowej promocji – trzymamy kciuki, żeby coś się pojawiło.

TOTALbet – bonusy na obstawianie sportów wirtualnych

Na TOTALbet obowiązuje akcja “Wirtuale bez podatku”, dzięki której można stawiać na sporty wirtualne kupony bez konieczności poświęcenia 12% dla fiskusa. Bukmacher dolicza 14% do zakładów spełniających regulamin. Jeżeli obstawisz więcej wydarzeń na jednym kuponie i wygrasz, możesz dostać nawet 40%.

Sporty wirtualne: zakłady, które “wejdą”

Jak obstawiać sporty wirtualne w mądry i jak najmniej ryzykowny sposób? Przedstawiamy podstawowe porady.

 1. Wyznacz sobie budżet na określony przedział czasowy i trzymaj się go. Może to być na przykład stówka na miesiąc czy na tydzień, to już zależy od Twoich finansów. Jeżeli przegrasz tę kasę, nie wpłacaj od razu kolejnej – poczekaj, aż skończy się miesiąc / tydzień.
 2. Wyznacz sobie także stawkę, na przykład maksymalnie 5% budżetu. Pozwoli Ci to zmniejszyć szansę, że parę przegranych zakładów wyeliminuje Twoją kasę.
 3. Czytaj statystyki wirtualnych drużyn i bierz je pod uwagę w zakładach.
 4. Nie wierz w nieprawdziwe i szkodliwe przy obstawianiu powiedzonka typu “do trzech razy sztuka”, nie wmawiaj sobie, że “teraz to na pewno wygram”. Nie podwajaj stawki “na odbicie”. Jeśli chcesz wyjść na plus, graj z zimną krwią i nie oszukuj sam siebie!

Piłka nożna

Piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce, więc jest on także lubiany przez fanów wirtualu. Żeby dobrze obstawiać ten sport, musisz zrozumieć najczęściej oferowane rynki – zawsze trzeba wiedzieć, na co się stawia. Zazwyczaj będziesz mógł postawić:

 • 1X2 – kto wygra albo że padnie remis,
 • 1X2 pierwsza połowa – kto wygra albo że padnie remis w pierwszej połowie,
 • obie drużyny strzelą – czy tak się stanie? tak albo nie,
 • zakłady z handicapem – czy dana drużyna wygra, nawet jeśli odejmiemy jej X goli,
 • więcej/mniej goli – czy padnie więcej, czy mniej goli niż X,
 • więcej/mniej goli drużyny – czy dana drużyna strzeli więcej, czy mniej goli niż X,
 • dokładny wynik – jaki będzie dokładny wynik spotkania.

Ten ostatni rynek może Cię kusić ze względu na wysokie kursy, ale nie radzimy pakować w niego za dużo kasy – jest dosłownie nieskończoność możliwych zakończeń meczu i bardzo trudno trafić.

Tenis

Aby obstawiać wirtualny tenis, przygotuj się na poniższe rynki:

 • zwycięzca meczu,
 • zwycięzca setu,
 • zakłady na gemy – czy w secie lub meczu będzie więcej, czy mniej gemów niż X,
 • dokładny wynik na mecz lub na gem – jaki będzie dokładny wynik meczu, setu lub gemu.

Co prawda w tenisie jest mniej możliwych wyników niż w piłce nożnej, szczególnie jeśli chodzi o sety, ale tutaj również radzimy stawiać raczej na więcej/mniej lub zwycięzcę, a nie na dokładny wynik. Ten zakład po prostu za rzadko się wygrywa.

Wyścigi

U różnych bukmacherów możesz się spodziewać wyścigów wielu typów. W Polsce spotykane są między innymi wyścigi żużlowe, motocyklowe, psów, koni, samochodów, a nawet rydwanów. Ogólnie zasady i dostępne rynki są jednak podobne. Najczęściej będziesz obstawiać:

 • miejsce danego zawodnika,
 • kolejność 1-2 – kto będzie pierwszy, a kto drugi,
 • top 2 – kto będzie w top 2,
 • kolejność 1-2-3 – kto będzie pierwszy, drugi i trzeci,
 • top 3 – kto będzie w top 3.

Zdecydowanie większe szanse są na wytypowanie tego, kto będzie w top 3, a nie na dokładną kolejność pierwszych dwóch czy pierwszych trzech miejsc.

Czy opłaca się robić zakłady na sporty wirtualne?

Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie – czy opłaca się puszczać na sporty wirtualne kupony u buka? To zależy oczywiście od tego, czy będziesz wygrywać. Nie jesteśmy Ci w stanie zagwarantować, że na pewno “wyjdziesz na plus”. Obstawianie sportów wirtualnych to jednak bardzo dobra zabawa, która daje Ci przy okazji szansę na zdobycie trochę dodatkowej kasy. Naszym zdaniem warto więc grać, oczywiście pod warunkiem, że podchodzisz do tego w sposób odpowiedzialny i nie wydajesz za dużo kasy na ryzykowne kupony.

 • Gdzie obstawiać sporty wirtualne?

Wszystkich legalnych polskich bukmacherów, u których można stawiać na sporty wirtualne zakłady znajdziesz w tabelce u góry tego artykułu. Są to STS, LV BET, Fortuna, Superbet, forBET, PZBuk, Totolotek, eToto, Noblebet, BetX i TOTALbet. Nasza osobista rekomendacja? Bardzo dobra jest oferta STS.

 • Gdzie znajdę bonusy na wirtualne sporty?

Na tę chwilę bonusy na wirtual znajdziesz na STS, a także LV BET, forBET, Noblebet i TOTALbet. Oczywiście oferty bukmacherów podlegają zmianom, a każda promocja ma swój regulamin.

 • Czy obstawianie sportów wirtualnych to esport?

Nie, to coś innego. Sporty wirtualne są symulowane i rozgrywają się bez udziału człowieka, a esport to dyscyplina, w której prawdziwi ludzie rywalizują w grach komputerowych.

 • Czy sporty wirtualne to oszustwo?

Nie, sporty wirtualne są na żywo generowane przez specjalne algorytmy i ani Ty, ani bukmacher nie wiecie, co wydarzy się za chwilę.

Totolotek online

Like this post? Please share to your friends: