Totolotek Oferta Ekupon

Totolotek bonus

Totolotek kupon

W artykule znajdziesz:

Kupon, niezależnie od tego czy papierowy czy elektroniczny, to nieodłączna część zakładu bukmacherskiego. Co za tym idzie, świadomie i poprawnie skonstruowany kupon to o jeden krok bliżej do wygranej. Bukmacher Totolotek ma tego świadomość, dlatego dostarcza swoim graczom najważniejszych wskazówek, ułatwiających samodzielne tworzenie dobrego kuponu Totolotka. Na co zwracać uwagę? O czym nie wolno zapomnieć? Dowiedz się więcej na temat Totolotka i kuponu.

Kod rejestracyjny: 1145PLN

Kliknij i odbierz bonus

U kogo tworzyć kupony?

Nieważne jakim specjalistą od kuponów bukmacherskich byś nie był, jak wiele zasad byś nie znał, to nie będziesz mógł spożytkować swojej wiedzy w praktyce, jeśli nie będziesz posiadał konta u żadnego legalnego bukmachera. Właśnie dlatego pierwszym krokiem powinien być wybór bukmachera, odpowiadającemu własnym oczekiwaniom. Na polskiej scenie bukmacherskiej funkcjonuje obecnie siedem legalnych podmiotów, jednak nie warto decydować się na obstawianie u pierwszego lepszego bukmachera. Dlaczego? Oczywiście oferta polskich operatorów stoi naprawdę na wysokim poziomie, więc żaden z wyborów nie byłby równoznaczny z końcem świata, jednak dla własnego komfortu warto wybrać taką firmę bukmacherską, która będzie najbliższa naszym oczekiwaniom.

AKTUALIZACJA: Do powyższej listy można dopisać nowych bukmacherów z licencjami MF: TOTALbet, Superbet, PZBuk, BetFan, Ewinner, Typiko oraz Traf-Zakłady Wzajemne!

Czym się kierować podczas wyboru bukmachera?

Przed podjęciem decyzji o wyborze bukmachera warto zorientować się w temacie i sprawdzić ofertę wszystkich legalnych operatorów. Na co zwracać uwagę? Na przykład na ofertę sportów, które można obstawiać – to szczególnie ważna kwestia, zwłaszcza dla osób, które są oddanymi fanami danej dyscypliny sportu. Sprawdź także czy odpowiadają Ci kwestie techniczne, takie jak dostępne metody płatności i wypłacania wygranych. Na samym początku się o tym nie myśli, ale w chwili zdobycia satysfakcjonującej kwoty z pewnością będzie Ci zależało na jej jak najszybszym wypłaceniu i warto uniknąć niepotrzebnych nerwów. Następnie zastanów się, kiedy i w jakich warunkach chciałbyś korzystać z usług bukmachera – jeśli na przykład w drodze do pracy masz dużo czasu, który planujesz przeznaczać na sprawdzanie kursów czy wnoszenie zakładów, to znaczy, że powinieneś sprawdzić, czy bukmacher, którego masz na oku, posiada także dedykowaną aplikację mobilną. Będzie Ci wtedy zdecydowanie wygodniej. Bardzo ważną kwestią jest także oferta bonusowa – oczywiście ulega ona zmianom, ale wstępnie pozwala się zorientować w tendencjach bukmachera. Jednak na samym początku kluczowy może się okazać bonus na start. Aby ułatwić decyzję wszystkim początkującym graczom, przygotowaliśmy ranking najlepszych bonusów powitalnych, który zawiera także ekskluzywne promocje tylko dla użytkowników Bukmachersko:

Ranking legalnych bukmacherów Bukmachersko.pl PAŹDZIERNIK 2021

Min. depozyt:
Proste warunki i przejrzyste zasady.
Kod rejestracyjny: 1259PLN
rejestracja bez dowodu
Ocena:

10

Min. depozyt:
500 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych! Kod rejestracyjny: 500PLN
najwyższy cashback na rynku
Ocena:

9.8

Min. depozyt:
Ekskluzywna oferta z kodem 1145PLN tylko dla użytkowników Bukmachersko!
rejestracja bez dowodu
Ocena:

9.7

Min. depozyt:
Ekskluzywny kod rejestracyjny: 1140PLN
rejestracja bez dowodu
Ocena:

9.6

Min. depozyt:

Kod rejestracyjny: 1500PLN
rejestracja bez dowodu

Ocena:

9.5

Min. depozyt:

Polskie Zakłady Bukmacherskie! Zamień 200 PLN na 510PLN!

Ocena:

9.5

Min. depozyt:
Najwyższy prezent powitalny na rynku!
Ekskluzywna oferta z kodem: 2100PLN
Ocena:

8.0

Totolotek kupon – od czego zacząć?

Od rejestracji u wybranego bukmachera. W przypadku Totolotka, proces rejestracji jest prosty, intuicyjny i nie zajmie Ci wiele czasu, a wszystkie niezbędne formalności możesz załatwić za pośrednictwem Internetu. Zacznij od kliknięcia w poniższy obrazek – zostaniesz przeniesiony do strony, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat oferty powitalnej. Składa się na nią darmowy zakład o wartości 25 PLN oraz do 1120 PLN premii od pierwszego depozytu.

Kod rejestracyjny: 1145PLN

Kliknij i odbierz bonus

Kiedy już zapoznasz się z ofertą bukmachera, wystarczy, że klikniesz przycisk „Zarejestruj się teraz!”, a zostaniesz przekierowany do kolejnej strony, gdzie wkroczysz w pierwszy etap procesu rejestracji, a więc zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny jest formalnością niezbyt lubianą, jednak niemożliwą do przeskoczenia. Wbrew pozorom to dobrze, ponieważ skrupulatne podejście do tej procedury pozytywnie świadczy o firmie bukmacherskiej. Oznacza to, że dba o bezpieczeństwo klienta oraz powierzanych przez niego danych i środków finansowych. W pola formularza rejestracyjnego trzeba wpisać podstawowe dane na swój temat, takie jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy data urodzenia. Pamiętaj, że zostaną one dokładnie sprawdzone przez bukmachera, a umożliwi to wgrany przez Ciebie skan dokumentu tożsamości. Kolejny etap to potwierdzenie chęci założenia konta za pomocą kliknięcia w link aktywacyjny, wysłany na adres e-mail, który podasz w formularzu. Wszystko, co do Ciebie należało, zostało już zrobione. Teraz pozostaje czekać na weryfikację Twoich danych osobowych, aby móc się cieszyć aktywnym kontem. Jeśli informacje, które podałeś, są prawdziwe oraz spełniasz wszystkie konieczne wymogi, takie jak ukończone 18 lat oraz brak orzeczenia o uzależnieniu i brak zakazu dotyczącego udziału w zakładach bukmacherskich, proces weryfikacji przejdziesz bardzo szybko i bez żadnych problemów.

Co dalej? Formalnie jesteś gotowy do rozpoczęcia zabawy. Możesz wykorzystać freebet 25 PLN, wygrać wysoką kwotę. Potem pójść za ciosem, wpłacić własne środki, które następnie zostaną podwojone aż do 1120 PLN i zyskać jeszcze większe pieniądze. Brzmi dobrze? Z pewnością. W teorii jest to bardzo proste, cały proces został przedstawiony wyżej, jednak w praktyce do sukcesu trzeba dojść mniejszymi kroczkami, a jego podstawą jest dobre przygotowanie. Zacznijmy od tego, jak poprawnie przygotować kupon, który przyniesie Ci wymarzoną wygraną.

Totolotek kupon – jak go poprawnie stworzyć?

Pierwszym krokiem do stworzenia kuponu jest oczywiście zapoznanie się z ofertą bukmachera, przejście całego procesu typowania, żeby aż w końcu wybrać swój typ na rozstrzygnięcie danego spotkania. Następnie wystarczy kliknąć w kurs, który znajduje się przy typowanym wyniku meczu, a dane zdarzenie zostanie automatycznie dodane do Twojego internetowego kuponu.

Kupon Totolotka jest bardzo intuicyjnym i prostym w obsłudze narzędziem. Możesz nim w pełni samodzielnie zarządzać dosłownie pojedynczymi kliknięciami. Istnieje kilka funkcjonalności, które powinieneś poznać na samym początku, aby nie popełnić przez przypadek błędu:

 • Pojedyncze kliknięcie w kurs powoduje dodanie danego zdarzenia do kuponu, jednak ponowne kliknięcie w ten kurs spowoduje usunięcie tego zakładu. Dlatego uważnie kontroluj to, co robisz, a przed zatwierdzeniem kuponu jeszcze raz sprawdź zmiany, które wprowadziłeś. W celu uniknięcia niepożądanych akcji, bukmacher potwierdza wprowadzane przez Ciebie zmiany odpowiednimi komunikatami

 • Funkcja opisana znakiem „x” służy usuwaniu zdarzenia z kuponu. Dopóki nie wciśniesz „Zagraj” możesz do woli edytować swój kupon, modyfikować stawki czy też liczbę zdarzeń
 • Hasłem „Stawkaoznaczone jest oczywiście miejsce przy danym zdarzeniu, gdzie należy wpisać kwotę, którą chcemy przeznaczyć na zakład. Jeśli na kuponie jest więcej niż jedno zdarzenie, wtedy należy w każdym okienku wpisać przeznaczaną stawkę.
 • Na kuponie może się pojawić także opcja „A-L” – ta funkcja nie zawsze się przyda. Posłuży Ci do łączenia ze sobą określonych zdarzeń w grupy, podczas obstawiania zakładów systemowych blokowych.
 • Opcja „Pewniak” również będzie przydatna podczas korzystania z opcji zakładów systemowych.
 • „Aktualizuj kursy w momencie zawarcia zakładu” – funkcja znajdująca się na samej górze Twojego elektronicznego kuponu Totolotka. Jeśli zaznaczysz tę opcję, następnie dodasz do kuponu różne zdarzenia, aż w końcu zdecydujesz się kliknąć „Zagraj”, wszystkie kursy przypisane wytypowanym zdarzeniom zostaną automatycznie odświeżone, a Ty mając zaznaczoną opcję wyrażasz w domyśle zgodę na ewentualne zmiany kursów na Twoim kuponie Totolotka.
 • „BONUS – zaznacz by wybrać bonus” – opcja, którą mogą widzieć jedynie użytkownicy, będący w posiadaniu jakiegoś bonusu bukmacherskiego. Dzięki niej klient Totolotka może określić, z której puli środków ma zostać pobrana dana kwota na zakład. Automatycznie zostałaby ona zaczerpnięta z salda głównego, jednak dzięki omawianej opcji możesz zmienić te domyślne ustawienia i wykorzystać wcześniej Ci przyznany bonus. Masz ich więcej? Przed Tobą pojawi się lista, za pomocą której określisz którą z pozycji chcesz przeznaczyć na ten zakład.

Totolotek kupon – bukmacher pomaga w wyborze rodzaju zakładu

Totolotek podczas tworzenia kuponu wspiera swojego gracza, wskazując mu wszystkie możliwe do zagrania rodzaje zakładów bukmacherskich, które może wykorzystać podczas obstawiania wybranych przez siebie zdarzeń.

Przejdźmy do statystyk, które są nierozłączną częścią każdej analizy gracza. Jak dotrzeć do tego, co oferuje bukmacher Totolotek? Przeglądając ofertę wystarczy kliknąć na grafikę kółka obok rozszerzania dodatkowych zdarzeń jak na poniższym obrazku.

 • Widząc opcję „Prosty zdarzeń (3)”, bukmacher podpowiada Ci, że możesz zawrzeć zakład prosty z 3 meczami, a stawkę tego zakładu możesz określić w tym samym polu.
 • Widząc na przykład opcję „System 2/3” czy „System 1/3”, bukmacher wskazuje, że możesz także zagrać systemem. Oczywiście wszystkie opcje systemowe, które są Ci proponowane, bukmacher dostosowuje do Twojego wyboru, nie są to teoretyczne propozycje, lecz spersonalizowane, gotowe do wykorzystania. Na przykład po wybraniu 4 zdarzeń, pojawić się może opcja Systemu 3/4. Co to będzie oznaczać? Możliwość zagrania systemu na podstawie 3 z 4 typowanych zdarzeń, a więc tak zwane 3z4, co jest równoznaczne z czterema kombinacjami. W chwili wyboru Systemu 2/4, a więc bazującego na dwóch zdarzeniach z czterech, będziesz miał do dyspozycji 6 kombinacji. Kiedy już zdecydujesz się na jakiś system, kliknij w ikonkę „?” a będziesz mógł zapoznać się z wszystkimi dostępnymi kombinacjami dla tego zakładu.

Totolotek kupon – graj i wygrywaj!

Kiedy już wprowadzisz wszystkie niezbędne liczby, zaznaczysz opcje i wybierzesz rodzaje zakładów, Twój kupon będzie gotowy do zatwierdzenia. Ostatnim krokiem jest przycisk „Zagraj”.

Na tym etapie kluczowa jest dolna część kuponu. Znajdziesz tam dwie najważniejsze dla Ciebie dane:

 • Całkowita stawka – to koszt, który poniesiesz za złożenie zakładu lub zakładów znajdujących się na tym kuponie
 • Ewentualna wygrana – to kwota, którą możesz wygrać

Dzięki nim masz kontrolę nad tym, na co ostatecznie się piszesz, zatwierdzając kupon. W razie potrzeby możesz też szybko zaktualizować kupon czy też zaczerpnąć porady. Ciekawą opcją jest „E-KUPON”, dzięki kliknięciu w nią, zostajesz przekierowany do innej strony, gdzie tworzysz wirtualny kupon, lecz do gry w punktach stacjonarnych Totolotka.

Totolotek online

Również razem z Totolotek Oferta Ekupon szukam:

 • Safe Bet Totolotek
 • Lotto Totolotek
 • Totolotek Zakłady Bukmacherskie Opinie
 • Totolotek Sa Wyniki
 • Cw Totolotek

Like this post? Please share to your friends: