Totolotek Logowanie

Totolotek bonus

Opinie o Totolotku 2021

Recenzja bukmachera Totolotek


Piłka nożna na żywo i transmisje online. Gdzie oglądać live stream?
Sergey Nivens / Shutterstock.com

@minimenik Dzień temu

Kod promocyjny Totolotek VIP Prezent
Bonus Powitalny 500 zł
Bonus mobile 49 zł w aplikacji mobilnej
Darmowy Zakład Freebet 0 » 25zł bez depozytu
Punkty lojalnościowe BetClub – zbieraj punkty na darmowe zakłady
Cashout Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 4 zł
Bonus do AKO nawet 66%

Totolotek to najdłużej działający w Polsce tradycyjny bukmacher z czołówki rankingu zakładów bukmacherskich. Pierwsze zakłady bukmacherskie w punktach Totolotka zostały przyjęte w 1992 roku i od tego czasu Totolotek trwa na polskim rynku bukmacherskim. Warto na wstępie zaznaczyć jedno – bukmacher Totolotek nie ma nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym, czyli spółką skarbu państwa, która jest monopolistą na rynku loterii i gier liczbowych, a także jako jedyna może prowadzić w Polsce wirtualne kasyno. To dwa niezwiązane ze sobą podmioty, które jednak często są mylone.

Bukmacher Totolotek zaliczany jest do „wielkiej trójki” legalnych bukmacherów działających w Polsce, do której należą jeszcze STS i Fortuna. Potwierdzać zdają się to liczby, ale trzeba przyznać, że Totolotek pozostaje nieco w tyle za zdecydowanymi liderami rynku. Według szacunków za rok 2018 do Totolotka należy ok. 8 proc. przychodów całego legalnego sektora zakładów bukmacherskich. Najwięksi konkurenci są dużo z przodu, bo do STS należy nieco mniej niż 50 proc. (sprawdź nasze porównanie bukmacherów Totolotek i STS), a Fortuna to nieco ponad 30 proc. wszystkich przychodów. Jednak Totolotek jako jeden z czterech bukmacherów w Polsce (do tego grona trzeba zaliczyć jeszcze Forbet) zakończył 2018 rok z przychodem powyżej 50 milionów euro. Dzięki temu bukmacher znalazł się w specjalnym sprawozdaniu Ministerstwa Finansów. Według resortowych danych bukmacher osiągnął przychód w wysokości ok. 382 milionów, ale cały rok zamknął z niespełna 12 milionową stratą.

Nowy właściciel zakładów bukmacherskich Totolotek

Choć bukmacher skończył rok 2018 to ten sam rok można uznać za przełomowy. To bowiem wtedy finalizowano umowę sprzedaży bukmachera, która ostatecznie została zatwierdzona przez Urząd Konkurencji i Konsumenta na początku 2021 roku. Totolotek został przejęty przez niemiecką firmę Merkur Sportwetten (grupa Gauselmanna). Firma ta wykupiła bukmachera z rąk greckiej grupy Intralot, która zamierza koncentrować się tylko na amerykańskim rynku.

Paul Gauselmann to twórca hazardowego giganta z Niemiec. W skład jego grupy wchodzi między innymi bukmacher xtip czy cashpoint. Ciekawostką może być fakt, że ambasadorem brandu xtip jest, będący fanem Górnika Zabrze, posiadający polskie korzenie Łukasz Podolski. W efekcie tego były gracz reprezentacji Niemiec został również twarzą Totolotka.

Bukmacher Totolotek dość szybko zyskał nowe logo i dziś klientów bukmachera wita słoneczko, które jest znakiem rozpoznawczym niemieckiego bukmachera.

Warto podkreślić fakt, że Totolotek to najdłużej działający — legalny — operator bukmacherski w Polsce. Bukmacher aktywnie funkcjonuje już od ponad 20 lat i oferuje ponad 350 punktów stacjonarnych w całym kraju, w których przyjmowane są zakłady sportowe. Od 2013 roku prężnie rozwija swoje skrzydła na rynku internetowym. Totolotek oferuje swoim klientom kod promocyjny, ponadto tworzy coraz to nowe opcje możliwości obstawiania. Sponsoruje wiele klubów oraz wydarzeń sportowych w Polsce. Posiadają bardzo bogatą i rozbudowaną stronę internetową, mobilną oraz wszechstronną aplikację na iOSa i Androida.

Totomix, a Totolotek

Totolotek jest najdłużej działającym bukmacherem na polskim rynku. Wcześniej znany był pod nazwą „Totomix”, ale szereg zmian zaowocował nieco inną nazwą, zupełnie nowymi barwami i znaczną poprawą ogólnego wizerunku. Wszystkich starszych graczy, którzy przekopali cały internet w poszukiwaniu Totomixa informujemy, że Totolotek i Totomix, to ten sam bukmacher, który różni się tylko nazwą.

Totomix to główna propozycja bukmachera, która polega na typowaniu zakładów sportowych oraz społeczno-kulturalnych. Jest to opcja umożliwiająca wypełnienie odpowiedniego blankietu z wytypowanymi zdarzeniami sportowymi i postawienie takiego kuponu w punkcie stacjonarnym. Przypomina to grę u totalizatora liczbowego, jednak nie typujemy liczb tylko spotkania sportowe, czyli gramy u totalizatora sportowego.

W tym przypadku posiadamy różne opcje typowania wyników, a o wysokości wygranej decyduje dany kurs, który łatwo pozwala przewidzieć nasze ewentualne profity. Codziennie masz do wyboru około dwa tysiące możliwości na zakłady wzajemne. Znajdziesz tutaj wszystkie ciekawe ligi oraz dyscypliny sportowe. Możesz nawet obstawiać specjalne wydarzenia ze świata polityki oraz kultury i rozrywki takie jak wybory do sejmu i tym podobne. Ofertę zakładów wzajemnych generuje normalny przebieg wydarzeń sportowych. Także jeśli zazwyczaj lubisz wypełniać blankiety, a nie typujesz online, oferta Totomix będzie dla Ciebie odpowiednia.

Czy Totolotek to legalny bukmacher?

Najważniejsze dla klientów Totolotka jest jednak to, że bukmacher wraz ze zmianą właścicielską pozostaje legalnym bukmacherem w Polsce, bowiem koncesja, która jest potrzebna do przeprowadzania zakładów bukmacherskich w Polsce przeszła w ręce nowych włodarzy. Totolotek posiada licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich stacjonarnie jak i w internecie. Dlatego polscy gracze nie muszą się obawiać konsekwencji prawnych, gdy obstawiają kupony w punktach stacjonarnych Totolotka lub poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną bukmachera.

Punkty stacjonarne bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek zakłady bukmacherskie przyjmuje w ok. 250 punktach w całej Polsce. Niemiecka firma zdecydowała się na uporządkowanie czasu pracy wszystkich swoich lokali bukmacherskich. Godziny otwarcia Totolotek ustalił w przedziale 9:30 – 21:30 i dotyczą one wszystkich punktów w całej Polsce.

Wraz z przejęciem przez nowego właściciela zmieni się też wygląd punktów stacjonarnych bukmachera. Nie chodzi tylko o dodanie nowego logo, które już jest w każdym punkcie sieci Totolotek. Bukmacher zapowiada gruntowne przeobrażenie wszystkich punktów stacjonarnych, a lokale bukmacherskie mają stać się prawdziwą wizytówką bukmachera. Totolotek zamierza w większej mierze postawić na terminale bukmacherskie. Pierwsze kilkadziesiąt urządzeń, które pozwalają w szybki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie, już stoi w lokalach Totolotka. Bukmacher zakończył proces odświeżania swoich lokali wiosną 2021 roku.

Co ciekawe jedynie w ofercie stacjonarnej znajduje się możliwość zawierania kuponów w systemach „Toto-Liga” i „Toto-Gol”, czyli typowania z góry ustalonych przez bukmachera zestawów spotkań. Przed zmianami właścicielskimi gracze mogli obstawiać takie zakłady również online.

Bukmacher Totolotek – strona internetowa

Niemiecki właściciel bukmachera Totolotek zakończył już proces odświeżania, a co najważniejsze ujednolicania swojej strony internetowej. Przez lata klienci Totolotka mogli zapoznać się z ofertą bukmachera na dwóch stronach internetowych. Jedną można było znaleźć pod domeną Tolototek.pl, a druga umieszczona była w sieci pod nazwą Totomix – czyli tak jak przez lata nazywany był produkt bukmachera. Na szczęście ta druga, bardzo archaiczna strona, już tylko bezpośrednio przenosi gracza na główną stronę bukmachera, która również została poddana liftingowi.

Po zmianach strona internetowa Totolotka jest przejrzysta, a kontrastujące czarno – białe tło, które jest przełamywane szarością i żółcią, pozwala na bezproblemowe korzystanie z oferty bukmachera. Na stronie internetowej znajdziemy też statystyki czy bloga bukmachera, na którym analizuje najważniejsze mecze, a także informuje o nowościach.

Aplikacja bukmacherska Totolotek mobile

Podobne – dobre – wrażenie można odnieść korzystając z aplikacji mobilnej, bo rozwiązania przyjęte w aplikacji Totolotka do złudzenia przypominają te użyte na stronie internetowej. Aplikacja bukmacherska jest przyjazna użytkownikom i korzystanie z niej nie powinno być problematyczne nawet dla tych średnio poruszających się w mobilnym świecie. Największym utrudnieniem jest sama instalacja, bo wymaga dodatkowego uwierzytelnienia. Aplikacje hazardowe nie są bowiem dostępne w oficjalnym sklepie Google. Użytkownicy innych systemów niż Android będą jednak rozczarowani, bo Totolotek nadal pracuje nad aplikacją na system IOS.

Dzięki korzystaniu z aplikacji gracze bez problemu postawią zakład bukmacherski – również z oferty „na żywo” – ale też zapoznają się ze statystykami czy wpłacą pieniądze lub wypłacą wygrane. Logowanie jest ułatwione do tego stopnia, że można robić to odciskiem palca.

Warto zwrócić uwagę na specjalną promocję dla użytkowników Totolotek mobile. Nowi użytkownicy aplikacji mogą odebrać bonus 100% do 49 PLN. Wystarczy wpłacić przez aplikację 20 PLN (jest to minimalna wpłata), a po wpłaceniu depozytu bonus zostanie automatycznie naliczony. Skorzystanie z tego bonusu nie wyklucza możliwości skorzystanie z innych promocji oferowanych przez Totolotek dostępnych po rejestracji.

Oczywiście obowiązują również dodatkowe warunki, jak konieczność obrotu zarówno przyznanego bonusu, jak i depozytu w Totolotku. Jest to trzykrotny obrót środkami, a min kurs na kuponach musi wynosić 1.9. Przed skorzystaniem z oferty bonusu mobile, warto przeczytać regulamin. Jeśli natrafisz na jakiekolwiek kłopoty, warto skierować się po pomoc do działu obsługi klienta, w którym konsultant dokładnie wytłumaczy jak działa dana promocja.

Natomiast gracze, którzy nie chcą instalować aplikacji mogą pozostać przy mobilnej stronie internetowej na telefony czy tablety dostępną poprzez przeglądarkę internetową, bo korzystanie z tej opcji jest równie przyjazne co z aplikacji.

Oferta kursowa bukmachera Totolotek

Totolotek kursy i ich wysokość publikuje w centralnym miejscu swojej strony internetowej, bo przecież to jest najważniejsza informacja z punktu widzenia gracza. Oferta sportowa jest bogata i żaden gracz nie powinien czuć się rozczarowany. Totolotek kursy udostępnia w ok. 25 dyscyplinach sportowych. Co prawda są bukmacherzy, których oferta jest nieco szersza, ale tak naprawdę dodawane są sporty, które cieszą się małym zainteresowaniem i jedynie podbijają one statystyki. Wśród wszystkich proponowanych przez bukmachera Totolotek sportów są oczywiście wszystkie najważniejsze dla kibiców, czyli piłka nożna, tenis, hokej na lodzie czy koszykówka. Nie brakuje zakładów na sporty sezonowe typu skoki narciarskie czy biathlon. Fani obstawiania boksu i innych sztuk walki też znajdą coś dla siebie.

Niezłe wrażenie robią dodatkowe rynki zdarzeń w ofercie Totolotka. Przy wielu meczach piłkarskich ich liczba grubo przekracza 100, a czasami nawet i 200. Inne dyscypliny sportu też pod tym względem nie są traktowane dużo gorzej, a kilkadziesiąt dodatkowych zakładów na dany mecz to dobry standard.

Kursy bukmacherskie na zdarzenia związane z polityką czy rozrywką traktowane są przez bukmachera nadzwyczaj marginalnie. Zdarzeń jest niewiele i widać, że dla bukmachera takie zakłady nie są priorytetowe.

Totolotek online

Like this post? Please share to your friends: