Totolotek Kupon Online

Totolotek bonus

W formie graficznej mapy Lotto styczeń 2021

Lotto – zasady gry

Podstawowym zakładem w Lotto jest wybranie 6 różnych liczb z puli 49. Zakłady dla Lotto zawierać można w kolekturach, rozmieszczonych w całym kraju, a dodatkowo w internecie na stronie Lotto.pl i przy pomocy aplikacji Lotto na komórki. Jeśli chodzi o kolektury liczby obstawiać można na kuponie, w takiej sytuacji przy zakładzie są one rejestrowane przez maszynę. Na jednym blankiecie można wskazać od maksymalnie 10 zakładów, nie ma za to żadnego ograniczenia wiążącego się z całkowitą liczbą takich blankietów. Spora część grających bardzo chętnie korzysta też z możliwości „na chybił trafił”, w takim przypadku maszyna losowo wybiera komplet liczb.

Dużo wygodniejsza jest opcja typowania w serwisie internetowym oraz za pomocą specjalnej aplikacji Lotto – nie wymaga szukania najbliższego stacjonarnego punktu, bo wszystko można załatwić z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Grając przez internet gracz dostaje indywidualne konto, na którym zapisywane są bieżące zakłady, oraz wcześniejsza historia. wybrać także można opcję subskrypcji, która umożliwia automatyczny udział w dalszych losowania do chwili jej skończenia.

Lotto pozwala też na opcję „zagrania ponownie”, która polega na wytypowaniu identycznego kuponu (ilość zakładów oraz skreślanych liczb). W przypadku gry w kolekturze kupon nie może być starszy niż dziewięćdziesiąt dni, w aplikacji Lotto oraz na stronie Lotto.pl można wykorzystać kupony z archiwum na koncie gracza.

Systemy w Lotto

Ceny zakładów Lotto Duży lotek

Termin losowania Lotto

Odbiór nagród i wygrane Lotto dawny Duży lotek

Gracze grają w Lotto po to, aby coś wygrać, z takich też powodów dobrze jest się dowiedzieć, jak się prezentują wygrane poszczególnych stopni w przypadku tej gry. Dla Lotto pula za szóstkę jest gwarantowana, i obecnie wynosi co najmniej dwa miliony zł, lecz może to być znacznie więcej. W związku z tym że Lotto jest grą typowo kumulacyjną, to w chwili, gdy w danym losowaniu nie będzie żadnej wygranej I stopnia, to cała kumulacja będzie przechodziła na kolejne losowanie. Wysokość wygranej uzależniona też jest od ogólnej liczby grających osób, nierzadko może ona wynieść nawet więcej niż pięćdziesiąt milionów złotych.
Jak mówi regulamin Lotto, na pulę wygranych przeznacza się przeznaczone zostaje przynajmniej 51% wpływów z kuponów opłaconych przez graczy, z których 44% to nagroda I stopnia, czyli szóstka. Na wypłatę piątek przeznacza się 8% ogólne puli, a pozostała część rozdzielona zostaje na pozostałe wygrane. Przy losowaniu, w jakim większa liczba graczy trafi wszystkie numery, to wypłata będzie rozdzielona pomiędzy nich wszystkich. Dokładne wysokości wygranych w przypadku każdego losowania mogą być inne.

Żeby odebrać nagrodę poniżej 2280 PLN, z kuponów złożonych w terminalach, można się wybrać do jednej z kolektur Lotto, jak również do Oddziału Totalizatora Sportowego, gdzie zgłosić się trzeba w przypadku wyższej wygranej. Nagrodę się otrzyma wyłącznie po pokazaniu oryginalnego kuponu, który jest wyłącznym potwierdzeniem zawarcia zakładu, a także podania swoich danych, w przypadku wygranych powyżej 2280 PLN.
Przy grze w internecie zawierane zakłady dostępne są na kontach grających. Nagrody poniżej 2280 PLN grający mogą od razu przelać na swój rachunek albo wykorzystać na dalszą grę. W przypadku większych kwot wybrać się należy do któregoś z oddziałów Totalizatora Sportowego z dokumentem tożsamości. Wypłata wygrane realizowana będzie na wskazane konto bankowe.

Totolotek online

Like this post? Please share to your friends: