Totolotek Freebet

Totolotek bonus

HT/FT, podwójna szansa – poznaj rodzaje zakładów bukmacherskich

W drugiej części artykułu o rodzajach zakładów przedstawimy kolejne, pewnie nieco mniej popularne aniżeli 1X2, Over/Under czy Handicap, lecz równie fascynujące metody typowania zdarzeń sportowych u bukmacherów takich jak m.in. LV BET. W niniejszym artykule zdefiniujemy na czym polegają m.in. zakłady na podwójną szansę, HT/FT czy szczegółowy wynik.

Podwójna szansa
Jest to wariant zakładu opierający się na tym, że dane wydarzenie może zamknąć się trzema rezultatami. Doskonałym przykładem będzie tutaj 1X2, jaki określa to czy wygra 1. Ekipa, czy będzie remis czy też zwycięży druga Ekipa. Dodając do owego podwójną szansę, bukmacher oferuje zakłady: 1X (powodzenie pierwszej drużyny lub remis), X2 (wygranie 2. ekipy lub podział punktów) i 12 (wygraną 1. drużyny lub wygraną drugiej ekipy). Przykład wydarzenia: Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Użytkownik stawia kupon z zakładem na to spotkanie 1X (wygra Bayern lub będzie remis). Spotkanie kończy się zwycięstwem Bawarczyków 2:1. Postawiony typ jest wówczas zwycięski! Jeżeli padłby remis, również kupon byłby wygrany. Wyłącznie w wypadku wygranej Borussii Dortmund klient przegrałby owy kupon.

HT/FT
HT/FT są to skróty od angielskich określeń Half Time a także Full Time. Typując kupon określa się rezultat meczu do przerwy a także ostateczny. Wnosząc taki typ, typer stawia na dwa rezultaty – jaki będzie w pierwszej części oraz jaki będzie na koniec Przykład zakładu: Arsenal Londyn – Manchester United. Typ: X/1 (typ: w pierwszej połowie na remis, natomiast końcowy rezultat będzie korzystny dla kadry Arsenalu). W pierwszej części wydarzenia był remis 1:1, natomiast w drugiej części Arsenal zdobył kolejnego gola oraz zwyciężył spotkanie. Twój typ okazuje się wygrany – do przerwy widniał remis a event ostatecznie zwyciężył Arsenal. Poznaj się z promocjami a także bonusami bukmacherów i w kolejnym kroku uzyskaj np. lvbet oferta 20 za darmo na rozpoczęcie gry. Właściwie wszelkie firmy bukmacherskie dają dla nowych klientów gratisowy zakład, bonus powitalny lub zakład bez ryzyka porażki.

Dokładny wynik
Jest jednym z niezwykle ryzykownych modeli zakładów. Alternatywy dokładnego rozstrzygnięcia takiego spotkania jest niesamowicie wiele. Ma to swoje plusy i minusy – kursy są wysokie oraz możliwe wygrane wysokie, jednakże też prawdopodobieństwo trafienia dokładnego rezultatu jest niesamowicie małe. W takim zakładzie typer typuje po prostu dokładny wynik meczu – i jedynie w przypadku gdy go trafi zwycięża, nawet nieznacznie inny rezultat sprawia, że zakład jest przegrany. Przykład zakładu: Legia Warszawa – Lech Poznań. Typ 2:1. Po pierwszej części meczu piłkarze z Poznania prowadzą 1:0, natomiast w drugiej części Legia odwraca losy spotkania i zdobywa dwa gole a także zwycięża spotkanie 2:1. Typer typujący taki wynik wygrywa zakład!

Obie drużyny strzelą
Jest to również niesamowicie popularny gatunek zakładu, w jakim należy ustalić czy w danym meczu obie ekipy zdobędą przynajmniej po golu czy też nie. Typ ów jest wyjątkowo często wykorzystywany w spotkaniach dwóch ogromnie wyrównanych i ofensywnie grających drużyn. Wtedy niezwykle prawdopodobne jest to, że obie ekipy strzelą bramki a wydarzenie skończy się wysokim wynikiem. Typując taki zakład warto przemyśleć ostatnią formę strzelecką obydwu drużyn i stwierdzić prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.

Totolotek online

:

  • Totolotek Zakłady Bukmacherskie
  • Wyniki Duży Totolotek
  • Totolotek Wyniki Losowania
  • Sklep Totolotek
  • Totolotek Opole
  • Totolotek Oferta Tygodniowa

Like this post? Please share to your friends: