Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Totalbet bonus

Darmowy freebet Totalbet 50 zł – bez depozytu

Legalny bukmacher internetowy Totalbet oferuje klientom na start freebety w sumie za 60 zł po rejestracji z kodem LEGALSPORT.

Dla nowych graczy internetowych legalny polski bukmacher Totalbet Zakłady Bukmacherskie przygotował bonus powitalny, w ramach którego można otrzymać darmowy bonus na zakład za 50 zł (lub 60 zł z premią urodzinową) oraz podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 5000 zł.

 1. Freebet bez depozytu w Totalbet
  1. Składowe bonusu 50 zł + 10 zł
  2. Jak działa darmowy bonus
 2. Jak zgarnąć nagrodę bez wpłaty własnych pieniędzy
  1. Odbieramy bonus w Totalbet
 3. Zagranie za freebet
  1. Jak postawić zakład bez wpłaty
  2. Wygrany kupon za bonus bez depozytu
 4. Zasady bonusu
  1. Skrót regulaminu ze strony internetowej Totalbet:
  2. Korzyści: brak obrotu do wypłaty bonusu
 5. FAQ: pytania graczy o freebet bez depozytu
Zakłady bukmacherskie Bonusy powitalne Odkryj kod
1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzyka Odkryj kod
1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzyka Odkryj kod
550 PLN zakład bez ryzyka Odkryj kod

Premiowy bonus bez depozytu, jest do zgarnięcia zaraz po założeniu konta z naszym kodem promocyjnym! Mowa oczywiście freebecie bez wymaganej wpłaty pieniędzy!

Co więcej, jeśli zdecydujecie się ostatecznie na bezpłatną rejestrację w Totalbet Zakłady Bukmacherskie z naszym kodem promocyjnym : LEGALSPORT , to wówczas na powitanie dostaniecie dodatkowy freebet 10 zł za free! Kolejny freebet 10 zł i też bez depozytu otrzymuje się z okazji urodzin (wg daty urodzenia podanej przy rejestracji). Kolejne 40 zł w bonusach (z pakietu 60 zł) otrzymacie za zgody marketingowe (4×5 zł + 20 zł za rejestrację).

W efekcie możecie mieć do wykorzystania standardowe 50 zł na darmowe kupony lub 60 zł z bonusem urodzinowym ekstra. Dodatkowo warto zaznaczyć, że warunki oraz zasady regulaminowe freebetów od Totalbet Zakłady Bukmacherskie są fantastycznie. Można bez problemów zaryzykować wręcz tezę, że profesjonalni obstawiający marzą o takich warunkach zapisanych w regulaminie bukmachera internetowego.

5050 zł na start w Totalbet
Mega promocja – najwyższy bonus w Polsce! Zobacz jak obrócić i wypłacić.

Dzięki temu z naszych darmowych zakładów w zakładach bukmacherskich Totalbet może skorzystać nie tylko doświadczony typer z wieloletnim doświadczeniem, ale również początkujący gracz. Bukmacher przyjmuje także zakłady bez podatku (zobacz jak je obstawiać).

Jakie dokładnie warunki ma pakiet freebetów startowych w Totalbet i jak go odebrać? Zapraszamy do lektury artykułu o bezpłatnych bonusach bukmacherskich!

Freebet bez depozytu w Totalbet

Bonus bez depozytu, nazywany również po prostu freebetem, to specyficzny rodzaj bonusu, którego istotą jest możliwość postawienia zakładu bukmacherskiego całkowicie na koszt bukmachera. Od gracz nie wymaga wpłaty gotówki i wnoszenia żadnego depozytu.

Składowe bonusu 50 zł + 10 zł

Premia Totalbet dzieli się na kilka drobniejszych elementów i każdy ma swoje zastosowanie i warunki. Łącznie jet to 7 małych bonusików, które łącznie składają się na najlepszy powitalny freebet w Polsce o najwyższym nominale 60 zł:

bonus 20 zł za rejestrację konta stałego
bonus 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
bonus 5 zł za pierwszy depozyt za min. 10 zł
bonus 5 zł za pierwszy zakład z konta głównego za minimum 5 zł
bonus 5 zł za pierwszy zakład na sport wirtualny za minimum 5 zł
bonus 10 zł za użycie kodu promocyjnego LEGALSPORT na stronie internetowej totalbet.pl
bonus 10 zł dla aktywnego typera w prezencie na urodziny

Ten bonus od znacznie bardziej popularnego zakładu bez ryzyka różni się istotnie. By postawić zakład za bonus bez ryzyka, trzeba wpłacić środki finansowe na konto online bukmachera (saldo finansowe). Brak ryzyka polega w tym przypadku na tym, że jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam za niego wkład pieniężny. Jak trafimy z kursem 4.00 to mamy do odebrania nagrodę 80 zł (minus podatek) – jednym słowem ograliśmy bukmachera Totalbet.

Ponadto często są aktywowane freebety na specjalne okazje jak gala FEN MMA, Liga Mistrzów, mecze Ligi Narodów czy spotkanie Reprezentacji Polski.

Jak działa darmowy bonus

Tymczasem gratyfikacja w postaci bonusu bez depozytu umożliwia postawienie bezpłatnego zakładu bez żadnej wpłaty cashu. Bukmacher udostępnia nam za darmo kwotę, za którą możemy zagrać. Taki bonus ma jeszcze w ofercie LVBET, STS, Fortuna czy forBET; nominal Totalbet jest jednak najwyższy (200% więcej niż na stronie internetowej sts.pl).

Trudno się więc dziwić, że bonus bez depozytu ciszy się tak dużym zainteresowaniem graczy – zwłaszcza tych, którzy u danego bukmachera internetowego dopiero zakładają konto internetowe do gry. Tę właśnie popularność freebetu postanowił wykorzystać operator bukmacherski Totalbet Zakłady Bukmacherskie, który na powitanie za aktywację naszego kodu rejestracyjnego LEGALSPORT , udostępnił freebety po 20 zł, 20 zł i 10 zł – razem 50 zł bez aportu depozytowego.

Bonus można wykorzystać zł na dowolne typy bukmacherskie z oferty sportowej Totalbet: e-sport, zakłady LIVE czy piłkę nożną lub hokej, a nawet wirtualne gry – żużel, tenis, koszykówka. Kliknij w link obok, a dowiesz się jak je należy obstawiać, aby wygrywać z bukmacherem.

Jak zgarnąć nagrodę bez wpłaty własnych pieniędzy

Freebet w Totalbet, a raczej 7 zakładów bez wpłaty środków własnych, to z jednej strony część promocji powitalnej na start, a z drugiej osobny bonus, który nie jest w ogóle połączony z pierwszą wpłatą na saldo gotówkowe.

W efekcie z 2 freebetów po 10 zł od Totalbet we wcześniejszych akcjach promocyjnych za darmową rejestrację z naszym kodem bonusowym, mamy 50 zł gwarantowane z których można skorzystać od razu po zalogowaniu się na aktywny profil gracza na stronie internetowej totalbet.pl. Kolejne 10 zł jest ponadstandardowym prezentem urodzinowym.

Odbieramy bonus w Totalbet

Żeby otrzymać freebet 60 zł (50 zł + 10 zł), należy aktywować nasz kod do Totalbet podczas rejestracji (info jak to działa), a także przeprowadzić pełną weryfikację konta bukmacherskiego Totalbet. Oznacza to, że musicie dodać zdjęcia dokumentu tożsamości oraz uzupełnić wszystkie wymagane dane: login, dane adresowe, kontaktowe i numer konta bankowego. Konto jest wymagane ustawą. Bez względu czy jest ono w PKO BP, Millennium czy Mbank bukmacher przeleje na nie wygrane.

Weryfikacja wprowadzonych podczas rejestracji danych osobowych jest przeprowadzana przez Dział Bezpieczeństwa i trwa do maksymalnie 48 godzin, choć w praktyce jest to wykonywane zdecydowanie szybciej.

Po wykonaniu tych dwóch prostych czynności (w linku instrukcja jak odebrać kompletny bonus Totalbet – powitalny i darmowy) możecie od razu przejść do realizacji kuponów bukmacherskich. W ramach naszej promocji startowej możecie zawrzeć dowolne internetowe zakłady sportowe po dziesięć złotych każdy lub mniejsze (lub nawet 35 kuponów online po 2 zł każdy, jak zrobił gracz STS który postawił najdłuższą taśmę AKO u bukmachera za 2 zł i trafił 98 zdarzeń na jednym kuponie). Jak dobierzecie do nich okazały kurs ogólny, to wtedy macie szanse zgarnąć wysokie wygrane.

Zagranie za freebet

Schemat działania w Totalbet Zakłady Bukmacherskie jest bardzo prosty. Tak naprawdę wystarczy jeden prosty ruch, aby aktywować i odblokować sobie bezpłatny zakład bez depozytu.

Aby zagrać za freebet od Totalbet, należy skonstruować na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej na telefon komórkowy promocyjny zakład bukmacherski, który spełnia podstawowe warunki regulaminowe (minimalna ilość zdarzeń 1, minimalny kurs na na kuponie 2.0, kupon SOLO/AKO).

Jak postawić zakład bez wpłaty

Jeśli stworzycie taki e-kupon sportowy, to wówczas na utworzonym zakładzie online pojawi się specjalny suwak z napisem “freebet”, po jego przesunięciu kupon w Totalbet będzie zagrany za freebet 10 zł. Oczywiście darmowe bety w Totalbet aktywuje się w dokładnie taki sam sposób, więc wystarczy że za drugim razem powtórzycie powyższy schemat. Po chwili będziecie mogli cieszyć się z kolejnego darmowego zakładu od Totalbet za rejestrację online z naszym kodem promocyjnym (bonus jest podobny do freebetu od Fortuny lub STS). Łącznie w kumulacji zakład za 10 zł możecie obstawić aż 7 razy. Zobaczcie niżej że za taką kasę można wygrać spore pieniądze.

Poza klasycznymi zakładami, początkowy bonus upoważnia do stawiania zakładów w ramach promocji bukmachera internetowego z których najpopularniejsze to ranking typerów sportów wirtualnych, Kasomania, Total Boost, SafeBET oraz gry karciane (wojna).

Wygrany kupon za bonus bez depozytu

Poniższy kupon pokazuje, że za dyszkę można wygrywać w zakładach. W tym wypadku gracz obstawił 8 zdarzeń piłkarskich z kursami od 1.60 do 2.40, generując kurs całkowity 304.43 i wygrał 2663.30 zł za jedyne 10 zł.

Zatem do dzieła – masz 7 szans na to żeby pomnożyć początkowy bonusowy freebet od Totalbet kilkadziesiąt razy obstawiając nie tylko piłkarzy, ale także ping ponga, gry komputerowe Dota czy Lol a nawet turnieje darts.

Zasady bonusu

Oba freebety w ramach mega atrakcyjnej akcji promocyjnej (brawo za marketing) za bezpłatną rejestrację w totalbet z kodem, zostały opatrzone bardzo korzystnymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi. Za przyznane przez bukmachera Totalbet Zakłady Bukmacherskie środki bonusowe należy zawrzeć kupon pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) z minimalnym kursem całkowitym 2.00.

Freebety za kod promocyjny
Aktualny kod do Totalbet: LEGALSPORT

Premia 50 zł bez depozytu finansowego

Oznacza to, że możecie postawić jeden pewny typ lub kilka spotkań. Wybór jest nielimitowany (z bonusu wyłączone są tylko sporty wirtualne), ale musicie pamiętać o minimalnym kursie ogólnym. Bukmacherscy gracze najczęściej obstawiają w Totalbet za darmowy bonus bezdepozytowy, angielską Premier League, włoską Serie A, amerykańską NBA, czy też polską Ekstraklasę. Na promocyjnych kuponach nie brakuje również typów na hokej na lodzie, siatkówkę oraz koszykówkę w wydaniu najlepszych drużyn w Europie.

Skrót regulaminu ze strony internetowej Totalbet:

. Klienci z tytułu udziału w Promocji są uprawnieni do otrzymania bonusu na zawarcie zakładu o wartości 20 zł oraz czterech bonusów na zawarcie zakładów o wartości 5 zł każdy (zwane dalej „Bonusem FREEBET”). Maksymalna łączna wartość
Bonusów Freebet w promocji FREEBET 2021 wynosi 40 zł.
– Klienci, którzy w trakcie trwania Promocji dokonają rejestracji i założenia Konta stałego na stronie internetowej www.totalbet.pl zgodnie z Regulaminem zakładów, otrzymają Bonus Freebet w wysokości 20 zł.
– Klienci, którzy w trakcie trwania promocji wpłacą swój pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 zł na saldo główne, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 zł.
– Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład (z wyłączeniem oferty na Sporty Wirtualne) z salda głównego za minimum 5 zł, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 zł.
– Klienci, którzy w trakcie trwania promocji zagrają swój pierwszy dowolny zakład wyłącznie na zdarzenia z oferty na Sporty Wirtualne, z salda głównego za minimum 5 zł, są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o
wartości 5 zł.
– Klienci, którzy wyłącznie w trakcie rejestracji, wyrażą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych (e-mail oraz sms), są uprawnieni do otrzymania dodatkowego Bonusu Freebet o wartości 5 zł.
2. Kwoty przyznanych Bonusów FREEBET widoczne są w zakładce Moje Konto po zalogowaniu do Konta stałego i nie są wliczone do salda głównego (zwanego dalej: Saldem).
3. Bonusy Freebet przysługują wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji Konta stałego i jego poprawnej weryfikacji przez Organizatora.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusów FREEBET na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusów FREEBET na ich równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusów FREEBET należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 zł lub 5 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki 20 zł lub 5 zł i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET doliczana jest do Salda z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów.
11. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do Bonusu FREEBET.
12. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Bonus FREEBET lub gdy minął termin ważności Bonusu FREEBET.
13. Bonusy FREEBET można wykorzystać w terminie 7 dni od momentu ich przyznania.
14. Freebety nie mogą być wykorzystane do obstawiania przeciwstawnych zdarzeń. W takim przypadku zakład może zostać rozliczony jako zwrot stawki, a Freebet nie będzie możliwy do ponownego wykorzystania.

Korzyści: brak obrotu do wypłaty bonusu

Największą zaletą freebetu 50 zł od Totalbet Zakłady Bukmacherskie (7 freebetów po 10 zł każdy) jest to, że wygranej z promocyjnego zakładu, stawianego jako freebet, nie trzeba dodatkowo obracać! To gracz decyduje, co zrobi z wygraną bukmacherską: czy wypłaci ją na swój rachunek bankowy, czy może będzie kontynuował grę i obstawiał kolejne zakłady sportowe, powiększając pulę z wygranych. To chyba najlepszy bonus bukmacherski jaki jest na rynku.

Trudno więc zaprzeczyć, że Totalbet przygotował naprawdę bardzo atrakcyjny profit powitalny na start z kodem, który brzmi LEGALSPORT (aktywny kod na styczeń 2021). Przypominamy, że bonus na start za rejestrację z kodem składa się nie tylko z opisywanych freebetów, ale również z bonusu 100% od pierwszej wpłaty do max. 5000 złotych.

Bezpłatny prezent od Totalbet korzyściami przebija innych bukmacherów z rankingu, zarówno bonus eWinnera (25 zł), jak eToto, PZBuk (teraz zamiast 50 zł jest 200 zł) oraz forBET (20 zł za kod + 20 zł jako prezent w dniu urodzin gracza).

Jeśli chcesz sprawdzić pozostałych bukmacherów, w tabeli znajdziesz linki rekomendujące do kodów:

Kod zweryfikujesz w ostatniej kolumnie – sprawdzisz tam korzyści dla typera.

Tabela bonusów bukmacherskich
Nazwa firmy Wysokość premii Kod do bonusu
STS
bonus 1279 zł
odkryj KOD
LVBET bonus 1590 zł odkryj KOD
Betclic
bonus 550 zł odkryj KOD
PZBuk
bonus 200 zł odkryj KOD
BetFan
bonus 3100 zł
odkryj KOD
Fortuna bonus 1140 zł odkryj KOD
forBET
bonus 2110 zł odkryj KOD
Totolotek bonus 1049 zł odkryj KOD
eToto bonus 300 zł odkryj KOD
Milenium bonus 1650 zł odkryj KOD
TOTALbet bonus 5050 zł odkryj KOD
eWinner bonus 1170 zł odkryj KOD

Co ważne, zarówno do Totolotka czy BETFAN jest ten sam kod co dla Totalbet. Możesz go używać wielokrotnie (łączy się z promocjami bukmacherskimi), ale tylko raz u każdego z bukmacherów podczas zapisywania się i rejestracji konta do zakładów. U kilku kod rejestracyjny wpisuje się automatycznie (np BETFAN lub STS), u pozostałych na deklaracji rejestracyjnej (kwestionariuszu) do wprowadzania danych osobowych trzeba go wpisać lub wkleić ręcznie.

FAQ: pytania graczy o freebet bez depozytu

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was listę najczęściej pojawiających się pytań o freebety w Totalbet na start. Oczywiście do każdego zapytania przygotowaliśmy dodatkowo odpowiedź, tak abyście od razu mogli przyswoić sobie kluczowe informacje.

1. Jakie bonusy bez depozytu otrzymam na start od Totalbet?

Bukmacher Totalbet Zakłady Bukmacherskie przygotował nowym graczom na start, za aktywację naszego kodu promocyjnego totalbet, czyli hasła LEGALSPORT, fantastyczne freebety po 10 złotych (60 zł). Darmowe zakłady bukmacherskie na łączną sumę 60 zł można wykorzystać na dowolne typy online z oferty sportowej Totalbet. Plus do tego można wykorzystać bonus 100% do max. 5000 zł.

2. Jak odebrać freebety od Totalbet?

Żeby odebrać bezpłatne zakłady o łącznej wartości 50 zł + 10 zł ekstra), należy zarejestrować się na stronie internetowej bukmachera lub aplikacji mobilnej na telefon z kodem promocyjnym totalbet : LEGALSPORT. Następnie trzeba aktywować pełne konto bukmacherskie do gry i to tyle! Bonusy bez depozytu od Totalbet pojawią się na Waszym profilu gracza automatycznie.

3. Jak zagrać za premię bez wpłaty gotówki od Totalbet?

Wystarczy, że stworzycie zgodny z regulaminem kupon bukmacherski online (jedyny wymóg to kurs minimalny 2.00), a następnie przesuniecie suwak z napisem „freebet„, który pojawi się pod Waszymi pewnymi typami sportowymi. Warto zaznaczyć, że każdy darmowy bukmacherski freebet bez depozytu Totalbet aktywuje się w identyczny sposób.

Totalbet online

:

 • Totalbet Freebet
 • Totalbet Bonus Bez Depozytu
 • Totalbet Promocje
 • Freebet Totalbet
 • Totalbet Mobile
 • Totalbet Apk

Like this post? Please share to your friends: