Totalbet Krs

Totalbet bonus

Totalbet zakłady bukmacherskie – zobacz, czy warto!

Zakłady bukmacherskie Totalbet w początkowym etapie działalności były dostępne tylko w internecie. Od początku 2021 roku Totalbet ma już komplet licencji i może oferować zakłady bukmacherskie online, jak i w lokalach naziemnych. To wciąż mniej znany bukmacher aniżeli czołowi operatorzy, ale dzięki konsekwentnym działaniom buduje swoją markę. Jakie są silne i słabe strony Totalbet? Sprawdź naszą recenzję zakładów bukmacherskich Totalbet.

Legalne zakłady bukmacherskie Totalbet

Bukmacher Totalbet należy do Zbigniewa Benbenka, który jest właścicielem holdingu Grupy ZPR Media. To m.in. telewizje rozrywkowe: Eska TV, Polo TV, VOX Music TV oraz Fokus TV i sieć radiowa: Eska. Majątek Benbenka szacuje się na setki milionów złotych.

Totalbet zakłady bukmacherskie działają w oparciu o dwa zezwolenia od Ministerstwa Finansów o numerze: PS4.6831.15.2017. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. To czyni z Totalbet jednego z legalnych bukmacherów w Polsce. Totalbet jest nowym bukmacherem, bo na rynku funkcjonuje dopiero od 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie Totalbet są strategicznym sponsorem piłkarskiego klubu Ekstraklasy, Warty Poznań. Sponsorują również Polskie Związek Lekkiej Atletyki oraz federację FEN MMA. W przeszłości z tym bukmacherem współpracował komentator Canal Plus, Andrzej Twarowski (obecnie Fortuna).

Totalbet jest jednym z 14 bukmacherów online działających w Polsce. Pełną listę znaleźć możesz na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Totalbet

Jeśli zdecydujesz się na obstawianie Totalbet zakładów bukmacherskich, to koniecznym będzie rejestracja w serwisie totalbet.pl. W tym miejscu u większości legalnych bukmacherów pojawia się pole, które można uzupełnić kodem promocyjnym, co da lepszy bonus na start. Tak możesz zrobić sprawdzając nasze kody bonusowe do Fortuny, STS, Betfan, eWinner lub Betclic. W Totalbet sytuacja jest nieco inna, bo kod promocyjny nie jest wymagany – wystarczy podczas rejestracji nowego konta zaznaczyć pole „chcę otrzymać bonus na start”.

Rejestrując konto w zakładach bukmacherskich Totalbet wpisz: imię, nazwisko, kraj, numer PESEL, datę urodzenia, nazwę użytkownika, hasło oraz e-mail. Następnie wejdź w link aktywacyjny odebrany na poczcie e-mail i zaloguj się do Totalbet. To pozwoli ci posiadać konto tymczasowe z limitami stawek na grę oraz brakiem możliwości wypłaty środków. Co z tym zrobić? Zweryfikować konto przesyłając do Totalbet skany/zdjęcia dowodu osobistego – masz na to 90 dni!

Totalbet zakłady bukmacherskie – bonusy powitalne 5040 PLN

Założenie nowego konta w Totalbet z kodem promocyjnym pozwala odebrać na start dwa rodzaje bonusów:

 • Dwa bonusy freebet o wartości 40 PLN
 • Bonus 100% od wpłaty do 5000 PLN

W zakładach bukmacherskich Totalbet można uzyskać jeden z rekordowych bonusów na polskim rynku. Maksymalnie kwota bonusów może wynieść aż 5040 złotych! Jak wykorzystać promocje? O tym w dalszej części recenzji.

Na starcie od Totalbet możesz wykorzystać paczkę z darmowymi zakładami. Pierwszy bonus, czyli 20 PLN otrzymasz już za samą rejestrację. Ale żeby bonus został dopisany do twojego konta poza rejestracją – musisz zweryfikować konto, czyli zamienić jego status na „stałe”. Kiedy bukmacher potwierdzi twoją tożsamość, to dopisze do konta freebet 20 PLN, który możesz wykorzystać w dowolnych kuponach z kursem minimalnym 2.00.

Zakłady bukmacherskie Totalbet pozwalają odebrać również drugi z freebetów. W tym przypadku trzeba dokonać kilku niezbędnych czynności w serwisie – za każdą pojedynczą aktywność Totalbet przyzna darmowe 5 PLN:

 • Zaznacz opcje na udzielenie zgody marketingowej
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 10 zł
 • Zagraj pierwszy zakład z salda głównego za min. 5 zł
 • Obstaw pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł

Wykonanie powyższych czynności pozwoli zyskać drugi freebet, który również trzeba wykorzystać po kursie min. 2.00. Dalszy obrót bonusami i wygraną nie jest wymagany.

Darmowe zakłady Totalbet w porównaniu do bonusu od depozytu nie robią takiego wrażenia. Bonus powitalny 100% do 5000 PLN pozwala odebrać od bukmachera aż 5000 złotych! Co zrobić, by pieniądze trafiły na twoje konto? Po pierwszej wpłacie trzeba wybrać warunki obrotu i obrócić depozyt zgodnie z zasadami, co pozwoli uwolnić bonusowe środki.

Po zrobieniu pierwszej wpłaty zdecyduj, jaką formę obrotu chcesz realizować:

 • 4×4 – czterokrotny obrót na kuponach z 4 typami
 • 5×3 pięciokrotny obrót na kuponach z 3 typami

Następnie obracaj depozyt używając zakładów pojedynczych z kursem minimalnym 1.25. Masz 90 dni na zrobienie pełnego obrotu. W zależności od tego, jakie warunki wybierzesz bonus będzie uwalniany po 25% lub 20%.

Totalbet poza bonusami na start daje również inne możliwości – na pewno warto odnotować promocje gry bez podatku. Oferta dostępna jest 24/h i w ramach niej można wygrywać o 14% więcej. Wystarczy typować kupony (przedmeczowe/live) z minimum 3 zdarzeniami po kursach min. 1.20. Promocja jest nieograniczona i klienci mogą korzystać z niej dowolnie.

Totalbet zakłady bukmacherskie – oferta

Oferta Totalbet jest bardzo szeroka i obejmuje wiele sportów (około 30 dyscyplin sportowych). Dodatkowo bukmacher ten posiada w swoim portfolio sporty wirtualne i e-sport. Pełna oferta Totalbet złożona jest z:

 • zakładów przedmeczowych
 • zakładów „na żywo”
 • zakładów na e-sport
 • zakładów na sporty wirtualne
 • zakładów na politykę i wydarzenia społeczne
 • zakłady na gry karciane

W zakładach bukmacherskich Totalbet obstawisz trzy rodzaje kuponów: pojedynczy, akumulowany i systemowy. Minimalna stawka rozpoczyna się już od 1 PLN.

Z oferty Totalbet warto wyróżnić „TOTALboost” – to wybrany zbiór zdarzeń AKO, który można obstawić po podwyższonym kursie. Na podobnej zasadzie działa „TOTALhit”, który dotyczy jednak zdarzeń pojedynczych.

Dodatkowo Totalbet, jak STS i forBET, oferuje zakłady na gry karciane – jak na razie wojnę, ale pewnie za jakiś czas pojawią się poker i bakarat. Oczywiście jest również funkcja cash out i transmisje live.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Totalbet

Zakłady w Totalbet obstawisz na komputerze, ale i w swoim telefonie za pośrednictwem aplikacji mobile na iOS i Android. W aplikacji Totalbet uzyskasz pełny dostęp do swojego konta i zakładów bukmacherskich. Będziesz mógł realizować płatności, obstawiać zakłady i korzystać z narzędzi, czyli transmisji live, cash out lub sportów wirtualnych.

Aplikację Totalbet można pobrać za darmo.

Płatności w zakładach bukmacherskich Totalbet

Totalbet przyjmuje płatności 24 godziny na dobę za pośrednictwem:

 • Przelewy 24
 • PayU
 • dotpay
 • BLIK
 • Paysafecard
 • VISA
 • Mastercard

Wpłaty są zwolnione z prowizji, a pieniądze na koncie Totalbet pojawiają się błyskawicznie.

Co do wypłat, to Totalbet oferuje ekspresowe wypłaty, gdzie w osiem minut mogą pojawić się środki na twoim koncie w banku. Wypłaty realizowane są przez cały tydzień 24/h.

Opinie o zakładach bukmacherskich Totalbet

Totalbet jest wciąż młodym bukmacherem, który aspiruje do czołówki. Na pewno na plus u tego „buka” można wyróżnić dobrą ofertę, konkurencyjne kursy, możliwość obstawiania bez podatku i wysoki bonus na start. To sporo atutów, jak na początek działalności w Polsce. Bukmacher także powoli zaczyna inwestować w polski sport, bo logo Totalbet pojawi się na meczach piłkarskiej Ekstraklasy, dzięki wspieraniu Warty Poznań – to na pewno wpłynie pozytywnie na PR tego legalnego operatora.

Totalbet to rozwojowy bukmacher i jeśli utrzyma obrany kurs, to być może za jakiś czas dołączy do czołówki złożonej z STS, Fortuny i Betclic.

Tak, Totalbet posiada dwie licencje od Ministerstwa Finansów i może legalnie działać w internecie oraz lokalach naziemnych.

Nowi klienci zakładający konto w Totalbet mogą skorzystać z dwóch bonusów na start: darmowych zakładów 40 PLN i 100% od wpłaty do 5000 PLN.

Totalbet oferuje zakłady bukmacherskie na 30 dyscyplin sportowych, a dodatkowe produkty bukmachera to sporty wirtualne, zakłady na gry karciane i e-sport.

Tak, Totalbet przyjmuje zakłady bukmacherskie również za pośrednictwem aplikacji mobile na Android i iOS.

Totalbet online

Zobacz zapytania wraz z Totalbet Krs szukam:

 • Totalbet Promocje
 • Totalbet Bonus Bez Depozytu
 • Totalbet Konto Tymczasowe
 • Totalbet Android
 • Bonus Powitalny Totalbet

Like this post? Please share to your friends: