Totalbet Kod Promocyjny

Totalbet bonus

Totolotek – czy ma on aplikację mobilną?

Wiele osób z racji tego, że technologia idzie tak szybko do przodu, decyduje się na załatwianie swoich ,,interesów” przez telefon – nie inaczej jest w wypadku zakładów bukmacherskich – Totolotek nie jest tu wyjątkiem, dlatego też dzisiaj porozmawiamy sobie o jego aplikacji mobilnej!

Aplikacja totolotek na smartfona

Aplikacja mobilna na telefon to jeden z takich elementów, jakich obecnie nie może zabraknąć w ofercie bukmachera który w naszych czasach chce pozostać w ścisłej czołówce. Urządzenia przenośne pomału zastępują komputery w sprawach codziennych i z bukmacherką nie mogło być inaczej. Wiele osób nie do końca wie, czy Totolotek ma aplikację mobilną. Absolutnie się temu nie dziwimy, gdyż sama firma niewiele na ten temat pisze na swojej oficjalnej stronie, a samej aplikacji nie znajdziemy na Google Play czy w sklepie AppStore.

Jak pobrać aplikację Totolotka na Androida?

Jedyną opcją, jaka pozostaje klientom Totolotek to pobieranie pliku .apk, który pobierzemy ze strony tego legalnego bukmachera na : www.totolotek.pl

Uwaga! Na smartfonie z systemem android należy w ustawieniach włączyć możliwość instalowania programów z tak zwanych nieznanych źródeł (spoza oficjalnego sklepu Google). Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli uruchomić mobilnego Totolotka na swoim urządzeniu.

Pobieranie aplikacji z AppStore

Twórcy aplikacji mobilnych przyzwyczaili nas do tego, że to, co dostępne na Androida, zazwyczaj jest także na iPhone’ach. Niestety, na ten moment nie ma dostępnej wersji aplikacji mobilnej od Totolotka. Czy kiedyś się to zmieni i dostępne będzie dla tego programu pobieranie z AppStore? Czas przyniesie nam odpowiedź na to pytanie. Póki co pozostaje czekać na jakieś konkretne zmiany.

Bonus w aplikacji mobilnej Totolotka

Jeżeli nie posiadamy konta u tego bukmachera, to nie będziemy mieli możliwości korzystania z jego aplikacji mobilnej. Na szczęście, rejestracja profilu to dosłownie kilka chwil, a to w stu procentach legalnie! Totolotek proponuje na dobry początek bonus powitalny nawet w wysokości 1000 PLN. Prezent dla nowo zarejestrowanych przyznawany jest przy pierwszej wpłacie – im więcej ktoś zdeponuje na profil gracza, tym lepiej dla niego, gdyż może wówczas otrzymać lepszy (wyższy) bonus na obstawianie zakładów bukmacherskich. Premia na start od Totolotka to bonus 100% do kwoty 1000 PLN. Oznacza to, iż bukmacher podwaja wartość pierwszego przelewu dokonanego przez gracza.

Jak zgarnąć do 1000 PLN u Totolotka?

Aby otrzymać nawet do 1000zł u totolotka, musimy przejść przez kilka kroków, mianowicie :

  • Wejść na www.Totolotek.pl
  • Wypełnić krótki formularz online
  • Dokonać pierwszej wpłaty

I już możemy odebrać premię do 1000 PLN!

Ten bonus możliwy jest do odebrania także na stronie internetowej, ale trzeba podkreślić, iż istnieją w Totolotku takie promocje, z których można skorzystać jedynie w aplikacji na telefon. Są to tak zwane oferty specjalne dedykowane.

Zakłady przez aplikację Totolotka

Jeżeli pobieramy i instalujemy aplikację, najczęściej chcemy ją jak najszybciej wypróbować. W przypadku aplikacji bukmacherskiej wcale nie jest inaczej i właśnie dlatego Totolotek nieco ułatwia start! Każdy, kto po raz pierwszy korzysta z aplikacji mobilnej Totolotka, może liczyć na bonus za wpłatę do kwoty 49 PLN. Jest to prezent przyznawany w formie bonusu 100% i może być wykorzystany tylko na zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej.

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totalbet online

Like this post? Please share to your friends: