Betclic Regulamin

Betclic login

Betclic bonus na start: cashback 550 zł

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Betclic

 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 17/01/2021

W Betclic bonus robi robotę

Poznaj Betclic: bonus powitalny na 17/01/2021

Chcesz wykorzystać w zakładach Betclic bonus? Teraz możesz to zrobić w pełni legalnie, bo bukmacher otrzymał polską licencję! Wykorzystaj maksymalnie oferowany przez Betclic bonus powitalny i obstawiaj sport albo innego rodzaju wydarzenia.

Betclic bonus na start 2021

Na Betclic możesz odebrać na start cashback do 550 zł, czyli ubezpieczenie na Twój pierwszy zakład. Na czym to polega? To proste, wystarczy, że postawisz kupon po złożeniu depozytu. Jeżeli go wygrasz, to świetnie, w zupełnie normalny sposób otrzymasz należną wygraną. Ale jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci pieniądze w formie bonusu do kwoty 550 zł netto! Więcej o warunkach tego bonusu przeczytasz w dalszej części artykułu.

Betclic nie ma póki co więcej prezentów na powitanie, ale oferta tego bukmachera jest bogata w interesujące promocje i konkursy dla stałych użytkowników. Możesz być pewien, że nie będziesz się tutaj nudził, w szczególności jeżeli lubisz piłkę nożną, bo to na tym popularnym sporcie koncentruje się w swoich dodatkowych bonusach Betclic.

Betclic bonus Kwota bonusu Rodzaj bonusu Betclic
Betclic bonus powitalny:
Cashback na pierwszy zakład
Do 550 zł Bonus Betclic za kod:
MAXBETPL
Betclic Multi Plus Bonus do 100% od wygranej Stały bonus Betclic
Betclic boost na kursy Powiększenie kursów Stały bonus Betclic
Piłkarski Jackpot Do 30 000 zł lub więcej Cykliczny konkurs

Odbierz od Betclic bonus powitalny do 550 zł

Na Betclic bonus powitalny to cashback sięgający nawet 550 zł! To bardzo atrakcyjna oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Wykorzystanie tak wysokiej kwoty bezpiecznego zakładu to świetna szansa na to, by zarobić legalnie u bukmachera. Wystarczy zarejestrować się i spełnić postawione przez Betclic warunki, a wygrana z zakładu lub zwrot jego kosztów będą Twoje!

Jak otrzymać od Betclic bonus cashback 550 zł?

Na Betclic bonus powitalny nie jest trudny do odebrania, ale należy przestrzegać ustanowionego regulaminu co do joty, bo w przeciwnym razie bukmacher nie da lub nawet cofnie graczowi prawo do skorzystania z promocji. Zastanawiasz się, czy na Betclic kod promocyjny jest już dostępny? Mamy dobrą wiadomość! Kod tego operatora to: MAXBETPL. Dzięki niemu otrzymasz więcej kasy od Betclic – oferta jest specjalnie podwyższona do 550 zł właśnie przez wpisanie podczas rejestracji kodu. Sprawdź, jakie kroki musisz wypełnić, aby wykorzystać tę promocję:

 • zarejestruj się w Betclic,
 • w odpowiednim miejscu podaj podczas rejestracji na Betclic kod promocyjny,
 • dokonaj pierwszej wpłaty za pomocą karty płatniczej, zwykłego przelewu bankowego lub skorzystaj z opcji Przelewy24
 • postaw zakład bez ryzyka do wysokości 550 zł netto po kursie minimum 1.14,
 • czekaj na rozstrzygnięcie meczu,
 • odbierz nagrodę lub zwrot stawki!

Warunki obrotu

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, dowiedz się, jaki ustalono w Betclic regulamin bonusu powitalnego. Pamiętaj też, by zawsze sprawdzić aktualne warunki ofert bonusowych opublikowanych na stronach bukmachera. Po dokonaniu depozytu czas na postawienie Swojego pierwszego zakładu. Jeżeli wygrasz, masz kasę w kieszeni. Jednak jeśli powinie Ci się noga, Betclic odda Ci postawione środki aż do kwoty 550 zł!

 • Przede wszystkim pamiętaj, że musisz być pełnoletni, a twoje konto gracza musi zostać pomyślnie zweryfikowane.
 • Pierwszy zakład powinieneś postawić po kursie minimum 1.14.
 • Jeśli otrzymasz zwrot, powinieneś obrócić nim x8 w zakładach po minimalnym kursie 2.00.

I tylko w sumie tyle. Trzeba przyznać, że nie są to jakieś bardzo wygórowane warunki otrzymania bonusu.

Jak odebrać bonus Betclic? Warunki bonusu w jednym miejscu!

Niecodziennie ma się szansę, aby postawić zakład ubezpieczony na aż 550 zł – ale właśnie taką możliwość daje nowym graczom Betclic! Bonus powitalny tego bukmachera jest naszym zdaniem naprawdę ekscytujący. W tabeli poniżej na szybko podsumujemy dla Ciebie warunki obrotu, którym podlega zwrócona przez buka kasa.

Jak wypłacić bonus, kiedy już go obrócisz?

Na Betclic znajdziesz następujące metody wypłaty:

Betclic wypłata Wypłata minimalna Wypłata maksymalna Czas realizacji Prowizja bukmachera
Przelewy24 1 zł 100 000 zł Natychmiast po akceptacji 0%
Przelew bankowy 1 zł 100 000 zł Natychmiast po akceptacji do 7 dni roboczych 0%

Krótko mówiąc wypłata jest możliwa po prostu tylko przelewem, co wynika z zasad polskiego prawa. Jak możesz zlecić wypłatę z serwisu?

 1. Zaloguj się na konto Betclic.
 2. Wejdź w zakładkę „Moje konto”.
 3. Znajdź sekcję „Wpłaty i wypłaty”.
 4. Wybierz „Wypłaty”.
 5. Sprawdź, czy jest podany właściwy numer konta bankowego.
 6. Wpisz kwotę wypłaty i zatwierdź zlecenie transakcji.

Pozostałe bonusy

Na Betlic bonus powitalny to oczywiście nie wszystko. Bukmacher Betclic promocje przygotował również w formie stałej. Mowa o akcjach, z których mogą korzystać stali użytkownicy serwisu. Dzięki nim możesz powiększyć wygraną ze swojego kuponu!

U tego buka pojawiają się także oczywiście promocje o czasie limitowanym. Na Betclic oferta tego typu jest wystawiana zazwyczaj z okazji ważnych wydarzeń sportowych albo rozrywkowych. Do tego bukmacher lubi organizować cykliczne konkursy z bardzo wysokimi nagrodami. Nie będziesz się nudzić, zresztą przeczytaj sam o przykładach promocji obecnych na Betclic.

Betclic bonus Multi+: wygrane nawet o 100% większe

Multi+ to funkcja, dzięki której kupon może przynieść Ci nawet o 100% większy zysk niż normalnie!

Zasady są proste: należy stworzyć kupon akumulowany składający się z min. 5 zdarzeń z listy rozgrywek w zakładce Multi+. Kurs każdego z zakładów nie może być niższy, niż 1.20. Jeśli kupon wygra, dostaniesz od Betclic bonus w wysokości od 7% do nawet 50%! Maksymalna kwota bonusu przyznana w tej promocji może wynieść aż 10 000 zł i nie podlega ona warunkom obrotu!

Powyższe to oczywiście nie jedyne warunki, jakie stawia bukmacher. Najważniejszy z nich, to pamiętać, że oferta Multi+ obowiązuje dla wybranych rozgrywek. Co zatem możesz obstawiać? Do promocji zaliczają się zakłady “na żywo” oraz przedmeczowe, których kurs wynosi minimalnie 1.20. Natomiast Multi+ nie obejmuje zakładów systemowych. Pełna lista znajduje się w zapisach wyjaśniających zasady działania promocji, w odnośniku Multi+ Betclic regulamin. Kupon kwalifikujący się do bonusu musi

Boost

Kolejna promocja Betclic to “Boost”. Jeżeli tylko zobaczysz przy kursie symbol rakiety, to znak, że taki kurs jest podwyższony. Nie zastanawiaj się i wsiadaj! Może odlecisz daleko i zobaczysz kursy o jakich Ci się nie śniło! Nam bardzo podoba się ta promocja i czekamy na kolejne, bo trzeba przyznać, że Betclic jest pomysłowy.

Piłkarski Jackpot

Na zdjęciu Pawel Zelem (z lewej) i Bartlomiej Ploskonka (z prawej). Fot. Irek Dorozanski

Piłkarski Jackpot to cykliczna promocja, która wzbudza u użytkowników Betclic niezwykłe emocje. W ramach tej akcji można wygrać dodatkową kasę za poprawne wytypowanie dokładnych wyników wszystkich meczów w danej kolejce ligi piłkarskiej, której akurat dotyczy promocja. Betclic podwyższa stawkę co kolejkę, jeżeli nikomu nie uda się trafić! Nagroda dla szczęśliwca może dojść nawet do kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Żeby wziąć udział w akcji, trzeba zapisać się do niej na stronie bukmachera, a następnie postawić zakład zgodny z warunkami promocji za co najmniej 10 zł.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

U każdego bukmachera, także na Betclic, promocje mają swoje regulaminy, które często mogą zaskoczyć graczy. Pewnie się domyślasz, że żadna firma nie rozdaje kasy tak o, bez żadnych warunków. Warunki są praktycznie zawsze! I trzeba je każdorazowo poznać, bo w przeciwnym wypadku może się okazać, że nie uda Ci się wypłacić bonusu. Pewnie byłbyś zawiedziony, gdyby po kilku dniach Twoja bonusowa kasa zniknęła, bo na przykład nie doczytałeś, że jest ona ważna tylko przez tydzień. Czytaj regulaminy – to pozwoli Ci uniknąć problemów albo przynajmniej je ograniczyć.

Jaki jest na Betclic bonus?

Możesz dostać od Betclic na początek cashback do 550 zł!

Betclic mobile

Razem z Betclic Regulamin szukam:

 • Betclic Na Żywo
 • Betclic Pl Logowanie
 • Betclic 2021
 • Betclic Bukmacher
 • Betclic One
 • Betclic Careers

Like this post? Please share to your friends: