Betclic Nl

Betclic login

Jak otworzyć konto na Betclic? Logowanie, rejestracja, kod

Na Betclic logowanie nigdy nie było prostsze! Wystarczy w paru prostych krokach zarejestrować się na stronie bukmachera i zacząć korzystać z darmowego konta. Co ciekawego ma do zaoferowania ten powracający na polski rynek operator? Sprawdź to czytając naszą recenzję.

Cashback w Betclic Polska – kod promocyjny KOD550

Betclic logowanie: Krok po kroku

Na Betclic logowanie powinno przebiec gładko i bez problemu. Zacznij od wejścia na stronę bukmachera i kliknięcia w prawym, górnym rogu, okienka z napisem “zarejestruj się”. Potem w trzech prostych krokach zakładasz na Betclic konto gracza. Przy ostatnim etapie koniecznie wpisz nasz kod promocyjny: VIPBONUSPL. Wkrótce może on Ci zapewnić udział w jakiejś fajnej promocji. Pamiętaj, żeby rejestracja przebiegła poprawnie, musisz podać swoje prawdziwe dane, które bukmacher później zweryfikuje. Dlatego będzie Ci również potrzebny skan Swojego dowodu lub paszportu, który następnie przesyłasz do Betclic. Co jeszcze z ważnych informacji? Aha, będziesz również poproszony o podanie numeru swojego konta bankowego, na które operator będzie mógł wpłacać Twoje wygrane.

Betclic bonus powitalny

Przeszedłeś pozytywnie proces weryfikacji danych i rejestracja za Tobą? Masz świeżutkie konto gracza! Świetnie. Przecież mówiliśmy, że na Betclic logowanie jest banalnie proste. No to teraz czas na pierwszy zakład i Twój bonus powitalny. Co takiego Cię czeka jeżeli na otworzysz na Betclic konto? Masz szansę odebrać cashback aż do 550 zł! Nie przesłyszałeś się. To jeden z najwyższych zakładów ubezpieczonych wśród ofert bukmacherskich na naszym rynku. Jak działa ta promocja? To proste. Stawiasz swój pierwszy zakład. Jeśli wygrasz, odbierasz pieniądze. Jeżeli natomiast powinie Ci się noga i Twój typ nie wejdzie…Don’t panic! Betclic odda Ci postawione środki. Szczegóły tej oferty oraz opis innych bonusów, możesz poznać klikając w przycisk poniżej.

Betclic mobile – rejestracja

Rejestracja na Betclic jest również możliwa mobilnie. Co jeszcze powinieneś wiedzieć jeżeli chodzi o rejestrację na Betclic? Konto gracza możesz również otworzyć, używając strony mobilnej buka lub aplikacji na telefon. Cały proces przebiega dokładnie tak samo jak na zwykłym komputerze. Przechodzisz wszystkie etapy, czekasz na weryfikację konta, a potem możesz już obstawiać i korzystać z bonusów na Betclic. Logowanie na stronie tego bukmachera to przysłowiowy pikuś. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej na temat aplikacji mobilnej Betclic.

Betclic logowanie – warunki

Jakie warunki musisz spełnić żeby mieć na Betclic konto gracza? Jest ich parę. Zacznijmy od tego, że oferta na stronie buka jest skierowana do osób pełnoletnich, mieszkających na terenie Polski. Musisz również podać bukmacherowi prawdziwe dane osobowe oraz numer własnego konta bankowego, oczywiście również polskiego. Ponadto powinieneś się zapoznać z regulaminem i komunikatami dostępnymi na stronie operatora i zaakceptować je. Generalnie na stronie Betclic logowanie wygląda podobnie jak na pozostałych serwisach bukmacherskich.

Jak zawierać zakłady na Betclic pl?

Powiedzmy, że masz już konto na stronie Betclic. Logowanie to pierwszy krok, jeżeli chcesz postawić zakład. Następnie wybierasz interesującą Cię dyscyplinę i wydarzenie, a potem tworzysz swój szczęśliwy kupon.

Jak zawrzeć zakład pojedynczy na Betclic?

Jest parę rodzajów zakładów, które możesz zawrzeć u bukmachera. Najprostszym i najłatwiejszym jest tzw. zakład pojedynczy. Najpierw odpalasz komputer i wchodzisz na stronę Betclic. Logowanie na konto gracza jest oczywiście kolejnym krokiem. Potem wybierasz zdarzenie, które chcesz obstawić, a następnie podajesz wynik i stawkę za jaką grasz. Jeśli dobrze przewidziałeś rezultat spotkania, Betclic wypłaci Ci wygraną. Jest ona obliczona jako pomnożenie kursu przez stawkę jaką wniosłeś.

Jak zawrzeć zakład kombi na Betclic?

Zakład kombi, to inaczej mówiąc zakład wielokrotny lub łączony. W tym przypadku na Twoim kuponie muszą się znaleźć co najmniej dwa zdarzenia. Kursy ogólny będzie, w takim przypadku, wynikiem pomnożenia kursów pojedynczych każdego ze zdarzeń. Co istotne w tego typu zakładach, wygraną odbierasz tylko wtedy, jeżeli dobrze obstawiłeś wszystkie wyniki. Nie ukrywamy, że nie jest to proste, ale zawsze znajdą się śmiałkowie i eksperci, którzy się skuszą i zaryzykują.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty

Na Betclic logowanie nie powinno przysporzyć Ci za wielu problemów, ale jeżeli spojrzymy na opcje wpłat…No tu już nie jest już tak kolorowo. Póki co bukmacher postarał się o trzy metody wpłat: karty kredytowe, zwykły przelew bankowy oraz Przelewy24. Czekamy aż pojawi się coś więcej. Wypłaty środków ze swojego konta możesz dokonać jedynie za pomocą przelewu oraz skorzystać z usługi Przelewy24.

Obsługa klienta

Betclic to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku. Powrócił do nas po paru latach i wciąż się rozkręca, dlatego wybaczamy mu parę niedociągnięć, a takim z pewnością jest obsługa klienta. Na razie możemy jedynie skorzystać tu z sekcji FAQ lub wysłać maila pod adres [email protected] .

  • Jak otworzyć konto na Betclic?

W Betclic rejestracja dostępna jest na stronie internetowej, ale także w aplikacji bukmacherskiej. Wystarczy odpalić formularz rejestracyjny, wpisać dane i to wszystko. Warto pamiętać też o kodzie promocyjnym i bonusach na start.

  • Jak obstawiać w aplikacji mobilnej?

W Betclic logowanie do aplikacji mobilnej jest bardzo proste i szybkie. Można się zalogować tradycyjnie loginem i hasłem, albo za pośrednictwem Touch ID, czy Face ID. Obstawianie meczów wygląda identycznie, jak na stronie internetowej. Wybierz interesujące Cię zdarzenie/zdarzenia, a następnie ustal stawkę i wyślij kupon.

  • Jakie bonusy otrzymasz w Betclic za rejestrację?

Zakłady bukmacherskie Betclic przygotowały zakład bez ryzyka 550 złotych dla nowych klientów. Ubezpieczony zostaje pierwszy zakład, a co to dokładnie oznacza? Jeżeli nie trafisz swojego pierwszego zakładu, bukmacher odda Twoją kasę pomniejszoną jedynie o 12% podatku.

Betclic mobile

Like this post? Please share to your friends: